حسین طیبی چرا در جام جهانی نیست

حسین طیبی می تواند برای مرحله نیمه نهایی بازی کند.

سید محمد ناظم الشریعه درباره آخرین وضعیت و مصدومیت حسین طیبی، ملی پوش لژیونر فوتسال در جام جهانی 2021 لیتوانی گفت:

پس از مصدومیت حسین طیبی از پزشکان فدراسیون درباره مصدومیت او جویا شدیم که با مکاتبات رسمی به ما اعلام کردند طیبی بعد از 20 روز می تواند به تیم ملی اضافه شود.

به گزارش هواداران و به نقل از فارس; سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:

بر این اساس طیبی را به لیست ارسال به لیتوانی اضافه کردیم. متاسفانه طبق آخرین توصیه پزشکان او هنوز برای بازی فردا مقابل قزاقستان آماده نیست و از طرفی سلامت بازیکنان برای ما مهمتر از هر چیز دیگری است. فردا هم به این بازیکن استراحت داده ایم تا در صورت آمادگی برای صعود به نیمه نهایی بتوانیم در این مرحله از او استفاده کنیم.

خبر داغ

به گزارش ایسنا، حسین طیبی، ستاره تیم فوتسال ایران به دلیل مصدومیت نمی تواند ایران را در مرحله گروهی جام جهانی 2021 همراهی کند.

یکی از رسانه های ورزشی آرژانتین با انعکاس این خبر نوشت: این چهره ایرانی بخش بزرگی از جام جهانی را از دست خواهد داد. حسین طیبی از شکستگی دنده رنج می برد و طبق اعلام فدراسیون ایران بین 3 تا 4 هفته برای ریکاوری زمان نیاز دارد تا قسمت زیادی از جام جهانی را از دست بدهد.

این سایت ادامه داد: طیبی گفت در بدترین زمان ممکن مصدوم شد اما امیدوار است به آخرین بازی های تیم ملی ایران در جام جهانی برسد.

سایت ورزش آرژانتین در پایان به تقابل دو تیم در جام جهانی 2021 اشاره کرد و افزود: دو تیم آخرین دیدار مرحله گروهی را با هم انجام می دهند که می تواند دیداری سرنوشت ساز باشد.

انتهای پیام

بخونیدش:  چرا در سیم های برق از فلز مس استفاده میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا