چرا اینستاگرام من تماس تصویری ندارد

اینستاگرام اخیرا قابلیت تماس تصویری را اضافه کرده است؟ برای کاربرانش منتشر شده است. این ویژگی جدید در دستگاه های اندروید و iOS در دسترس است و کاربران می توانند از طریق این سرویس جدید با دوستان و اعضای خانواده خود تماس تصویری برقرار کنند. اگر شما هم مشکل تماس تصویری اینستاگرام دارید و می خواهید بدانید که چرا تماس تصویری اینستاگرام فعال نیست، این مقاله را در انزل وب دنبال کنید.

فعال کردن و رفع مشکل تماس تصویری اینستاگرام

نحوه فعال کردن و رفع مشکلات تماس ویدیویی اینستاگرام

برای برقراری تماس ویدیویی در اینستاگرام، باید به صفحه دایرکت بروید، سپس فردی را که می‌خواهید با آن تماس بگیرید انتخاب کنید، سپس روی نماد دوربین ویدیویی در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید تا تماس شروع شود.

می توانید همزمان با حداکثر چهار نفر در اینستاگرام چت تصویری گروهی داشته باشید. چت فعلی خود را به حداقل برسانید تا افراد بیشتری را به مکالمه جاری خود اضافه کنید. صفحه شخص بعدی را از منوی پیام ها باز کنید و روی نماد دوربین فیلمبرداری ضربه بزنید تا او را به چت فعلی خود اضافه کنید.

برای مشکل تماس تصویری اینستاگرام چه کنیم؟

اگر با چیزهای جدید اینستاگرام، از جمله تماس مجازی، برای تماس ویدیویی با شخصی در اینستاگرام آشنا هستید، هر دو باید یکدیگر را فالو کنید. شما نمی توانید با فردی که فالو نکرده اید تماس صوتی برقرار کنید، اما اگر آن شخص قبلاً پیامی برای شما ارسال کرده باشد و شما آن را پذیرفته باشید، می توانید تماس صوتی برقرار کنید.

با استفاده از قابلیت Push Notification Chat ویدیویی اینستاگرام را فعال کنید

برای یادگیری نحوه فعال کردن چت تصویری در اینستاگرام، به صفحه خود بروید و روی منوی با نماد سه خط کلیک کنید.

وارد قسمت تنظیمات شوید.

روی Push notification کلیک کنید.

به پایین صفحه بروید، سپس در بخش گفتگوهای ویدیویی، از همه افراد را علامت بزنید. اگر می خواهید فقط فالوورهایتان با شما تماس بگیرند، می توانید گزینه From people I follow را فعال کنید.

برای بی‌صدا کردن تماس ویدیویی فردی یا گروهی، مراحل زیر را دنبال کنید.

به پیام ها بروید.

فرد یا گروه مورد نظر را انتخاب کنید.

روی نام فرد یا گروهی که در بالا انتخاب کرده اید کلیک کنید.

گزینه Mute video chat را فعال کنید.

با بررسی به‌روزرسانی نرم‌افزار، تماس ویدیویی اینستاگرام را فعال کنید

اگر قابلیت به روز رسانی خودکار برای شما فعال نیست، باید به صورت دستی این کار را انجام دهید تا تماس تصویری اینستاگرام برای شما فعال شود. مطمئن شوید که از آخرین نسخه نرم افزار استفاده می کنید. این ویژگی برای نسخه های 51.0 و بالاتر فعال است.

مشکل تماس تصویری اینستاگرام را با خروج از حساب کاربری و ورود مجدد برطرف کنید

گاهی اوقات برای رفع مشکل تماس ویدیویی نیاز به تنظیم مجدد داده های اینستاگرام است. برای این کار یک بار از حساب کاربری خود خارج شوید و سپس دوباره وارد شوید.

مشکل تماس تصویری اینستاگرام را با نصب مجدد برنامه برطرف کنید

اگر مطمئن هستید که از آخرین نسخه اینستاگرام استفاده می‌کنید و از حساب خود خارج شده‌اید و دوباره وارد شده‌اید، اما همچنان مشکل تماس ویدیویی اینستاگرام را دارید، یک بار برنامه را حذف کرده و دوباره آن را نصب کنید.

چرا تماس تصویری اینستاگرام فعال نیست؟

اگر همه این کارها را انجام داده اید اما همچنان با مشکل تماس تصویری اینستاگرام روبرو هستید، نگران نباشید. این شرکت قصد دارد مشکلات نرم افزاری خود را کم کم برطرف کند، اگر هنوز قابلیت تماس تصویری اینستاگرام برای شما فعال نشده است، کافی است کمی صبر کنید. اما برای شما مفید است که بعداً این ویژگی را فعال کنید زیرا از نسخه ایمن و بدون خطا آن استفاده خواهید کرد.

با تنظیم مجوزها، مشکل عدم دسترسی به تماس های ویدیویی اینستاگرام را برطرف کنید

اولین قدمی که باید دنبال کنید، تأیید تغییر در مجوزها است. همانطور که می دانید، هر برنامه ای برای دسترسی به دوربین، فضای ذخیره سازی، مخاطبین و غیره نیاز به مجوزهای ویژه دارد. اکثر اوقات پس از دانلود و نصب برنامه، این مجوزها به صورت خودکار فعال می شوند. با این حال، اگر سیستم عامل خود را به روز کنید یا ابزارهای خاصی را اجرا کنید، ممکن است شرایط تغییر کند. به همین دلیل، مجوزهای فعال در برنامه اینستاگرام را بررسی کنید.

بخونیدش:  چرا باید نماز بخوانیم به زبان کودکانه

برای این کار تنظیمات را باز کنید.

روی Apps کلیک کنید.

به برنامه اینستاگرام بروید.

مجوزها را باز کنید.

دوربین را روشن کن.

با پاک کردن کش، تماس‌های ویدیویی اینستاگرام را فعال کنید

روی تنظیمات کلیک کنید.

برنامه ها را باز کنید

روی اینستاگرام کلیک کنید و Storage را باز کنید.

روی Clear Cache and Clear Data ضربه بزنید.

دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید.

اینستاگرام را باز کنید (ممکن است لازم باشد دوباره وارد شوید).

با کشیدن انگشت به سمت چپ به دوربین دسترسی پیدا کنید.

رفع مشکل تماس ویدیویی اینستاگرام با آپدیت سیستم

گاهی اوقات بسیاری از مشکلات با به روز رسانی سیستم حل می شود. برای رفع مشکل تصویر کامل اینستاگرام، می توانید گزینه به روز رسانی سیستم را نیز امتحان کنید.

رفع مشکل تماس ویدیویی اینستاگرام با استفاده از دوربین اصلی

گاهی اوقات به جای دوربین اصلی گوشی از برنامه های مختلفی استفاده می کنید که می تواند دلیل مشکل تماس تصویری اینستاگرام باشد.

روی تنظیمات کلیک کنید.

به Apps بروید.

تنظیمات را باز کنید.

تنظیمات برنامه های پیش فرض را باز کنید.

روی دوربین کلیک کنید.

دوربین اصلی تلفن را به طور پیش فرض تنظیم کنید.

تماس های ویدیویی اینستاگرام را با پاک کردن پارتیشن کش فعال کنید

مطمئن شوید که باتری دستگاه حداقل 20 درصد است و دستگاه را خاموش کنید.

ترکیبی از کلیدهای افزایش صدا، خانه و پاور را فشار داده و نگه دارید.

صبر کنید تا صفحه بازیابی سیستم عامل اندروید ظاهر شود و همه کلیدها را رها کنید.

برای رفتن به “Wipe cache partition” از کلید کاهش صدا استفاده کنید.

“Wipe Cache Partition” را با دکمه پاور انتخاب کنید.

از کلید کاهش صدا برای انتخاب “Yes” استفاده کنید و دکمه پاور را فشار دهید.

پس از انجام مراحل، با دکمه پاور “Reboot system now” را تایید کنید.

مشکل تماس ویدیویی اینستاگرام را با بازگرداندن گوشی به تنظیمات اصلی کارخانه برطرف کنید

توجه داشته باشید که در این روش تمام اطلاعات شما از بین می رود. پس حتما قبل از انجام این کار از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

روی تنظیمات کلیک کنید.

Backup and Restore را باز کنید.

تنظیم مجدد داده های کارخانه را انتخاب کنید.

روی Reset Device کلیک کنید.

پاک کردن همه چیز را انتخاب کنید.

رمز عبور یا پین خود را وارد کنید.

این فرآیند باید حدود 5-10 دقیقه طول بکشد.

نظرات و نظرات شما؟

اگر از کاربران اینستاگرام هستید، مطمئناً دوست دارید از جدیدترین ویژگی آن یعنی تماس تصویری اینستاگرام استفاده کنید. امروز پاسخ نحوه فعال کردن تماس تصویری اینستاگرام را بررسی کرده ایم و مشکل تماس تصویری اینستاگرام را حل کرده ایم. اگر نظر یا پیشنهادی دارید، لطفا در قسمت نظرات همین مقاله با ما در میان بگذارید.

در دنیای رسانه‌های اجتماعی، وقتی اینستاگرام یک ویژگی جدید هیجان‌انگیز را معرفی می‌کند، متوجه می‌شوید که اکانت اینستاگرام شما هنوز آن ویژگی را ندارد و از خود می‌پرسید: «چرا برخی از ویژگی‌ها و گزینه‌های جدید اینستاگرام را ندارم؟» “امروز در انزل وب قصد داریم به سوال شما و اینکه چرا استیکر سوال در استوری، هایلایت استوری، تماس تصویری، استوری زنده و سایر ویژگی های جدید فعال نیست، پاسخ دهیم.

دلیل فعال نشدن قابلیت و گزینه جدید در پروفایل اینستاگرام چیست؟

چرا ویژگی های جدید اینستاگرام را در حساب کاربری خود ندارم؟

در پست های قبلی که ویژگی های جدید اینستاگرام مانند استیکرهای پرسش و پاسخ اینستاگرام، هایلایت استوری و … را معرفی کردیم، بسیاری از کاربران در قسمت نظرات از انزل وب پرسیدند که چرا امکانات و گزینه های جدید اینستاگرام را نداریم؟ این در حالی است که برای برخی دیگر از کاربران این ویژگی ها به خوبی کار می کردند. برای رفع مشکل این دسته از کاربران عزیز تصمیم گرفتیم تمامی دلایل و روش هایی که می تواند مشکل فعال نبودن پروفایل اینستاگرام و گزینه ها و گزینه های جدید را برطرف کند بررسی و با شما به اشتراک بگذاریم.

چرا استیکر سوال اینستاگرام را ندارم؟ نسخه برنامه شما قطع شده است!

با قابلیت استیکر سوال اینستاگرام می توانید از فالوورهای خود سوال بپرسید و آنها با تایپ کردن، ضبط ویدیو یا اضافه کردن عکس به سوال شما پاسخ دهند. برای اینکه بفهمید این قابلیت برای شما فعال است یا خیر، یک عکس در استوری خود آپلود کنید و بعد از لیست استیکرها استیکر سوال را انتخاب کنید. اکنون شروع به تایپ سوال خود کنید و آن را در بخشی از استوری خود قرار دهید، سپس روی Done ضربه بزنید.

بخونیدش:  چرا وقتی ناراحت میشم حالت تهوع میگیرم

اگر استیکر سوال اینستاگرام را نمی بینید، چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید:

ابتدا باید اینستاگرام نسخه 52 را روی گوشی اندروید و آیفون خود نصب کنید. اما ممکن است با به روز رسانی اینستاگرام خود استیکر سوال را نبینید. می توانید از تکنیک های ساده برای بستن و باز کردن مجدد برنامه یا راه اندازی مجدد گوشی استفاده کنید. یکی از سخنگویان اینستاگرام توصیه می کند که برنامه اینستاگرام خود را به روز کنید، برای انجام این کار، برنامه را ترک کنید، برنامه اینستاگرام را حذف کنید و سپس آن را دوباره نصب کنید. اگر این مراحل برای شما کارساز نبود، باید منتظر بمانید تا اینستاگرام این مشکل را برطرف کند.

جالب است که برخی از کاربران اعلام می کنند که دو یا چند اکانت دارند، اعلام می کنند که استیکر پرسش و پاسخ اینستاگرام در یکی از اکانت های آنها فعال است و در دیگری فعال نیست، بنابراین می توان نتیجه گرفت که مشکل از شما نیست. تلفن و اینستاگرام به طور تصادفی یکی از آنهاست. حساب های شما برای این ویژگی در صف قرار گرفته اند. آموزش کامل نحوه اسکن و ایجاد تگ پروفایل Nametag در اینستاگرام را بخوانید.

چرا داستان قوی ندارم؟

اگر ویژگی های جدید اینستاگرام مانند Highlight Story، Live Story، Top Live و غیره را ندارید. در حساب کاربری خود به گوگل پلی استور خود بروید و آخرین نسخه اپلیکیشن را نصب کنید (البته کاربران ایرانی برای نصب اینستاگرام در فروشگاه گوگل پلی محدودیت دارند و باید از طریق برنامه های تغییر آدرس IP و دانلود برنامه اینستاگرام به سایت اصلی اینستاگرام دسترسی داشته باشند. ). اگر مشکل عدم نمایش ویژگی های جدید اینستاگرام همچنان برای شما حل نشد، از اینستاگرام خارج شوید و دوباره وارد شوید. اگر مشکل همچنان حل نشد، برنامه را حذف کرده و دوباره نصب کنید و اگر مشکل همچنان حل نشد، ممکن است ویژگی جدید در کشور شما موجود نباشد.

شاید بگویید که ویژگی جدید اینستاگرام را در یکی از حساب های خود دارید و دیگری را ندارید، در این صورت اینستاگرام با حساب های شما به عنوان دو حساب جداگانه برخورد می کند. آخرین کاری که می توانید انجام دهید تماس با اینستاگرام است، برای انجام این کار به تنظیمات اینستاگرام خود بروید و به پایین اسکرول کنید و روی گزارش مشکل ضربه بزنید. اینستاگرام مطمئناً با تعداد زیادی گزارش کاربران مواجه خواهد شد و سعی خواهد کرد این مشکل را حل کند. توجه داشته باشید که اینستاگرام به درخواست های توهین آمیز پاسخ نخواهد داد.

با 3 روش رفع خطای Too many users are registered و ایجاد اکانت اینستاگرام جدید آشنا شوید.

چرا لایو استوری برای اکانت اینستاگرام من فعال نیست؟ شما در حال حاضر از شانس!

اگر لایو استوری، هایلایت استوری، استیکر پرسش و پاسخ، تماس تصویری، تایپ لایو و بسیاری دیگر از ویژگی های اینستاگرام ندارید، لطفاً بدانید که این موضوع محدود به شما نیست و افراد زیادی در سراسر دنیا با آن مواجه هستند. و دلیل آن این است که اینستاگرام در بازه های زمانی مشخصی برای گروه خاصی از افراد قابلیت های خود را فعال می کند و ممکن است اکانت اینستاگرام ما در این گروه نباشد و بنابراین باید منتظر باشیم تا این ویژگی ها در اختیار ما قرار گیرد.

چند دلیل دیگر برای فعال نشدن گزینه های پروفایل جدید اینستاگرام چیست؟

با توجه به موارد فوق، به طور کلی می توان گفت که اخبار اینستاگرام گاهی اوقات به شرح زیر است:

آنها با توجه به منطقه جغرافیایی فعال می شوند، پس حتما سعی کنید با برنامه های تغییر IP وارد حساب خود شوید، شاید خوشحال شوید و اینستاگرام استیکرهای سوال، استوری در لایو و غیره را فعال کند. در پروفایل شما.

گاهی اوقات افراد به صورت تصادفی فعال می شوند.

گاهی اوقات بر اساس تعداد فالوورها و فعالیت در اینستاگرام فعال می شوند.

برخی از ویژگی‌ها بسته به دستگاه‌های کاربران فعال هستند، اکیداً توصیه می‌کنیم سعی کنید در دستگاه دیگری وارد حساب خود شوید. تجربه برخی از کاربران نشان داده است که برخی از گزینه ها مانند Live Story به شدت به نوع و نسخه سیستم عامل بستگی دارد، به روز رسانی نرم افزار به دوربین گوشی بستگی دارد.

نسخه OS در فعال کردن ویژگی‌های جدید مانند تماس ویدیویی اینستاگرام خوب است.

تبدیل پروفایل اینستاگرام به حالت حرفه ای می تواند یک سری ویژگی به پروفایل شما اضافه کند.

بخونیدش:  چطور با پروکسی به اینستا وصل شویم

گاهی اوقات اینستاگرام برای ارائه ویژگی های جدید، کاربران جدید را در اولویت قرار می دهد.

گزارش تاریخچه و مسدود کردن عمل می تواند تأثیر زیادی در هنگام اضافه شدن ویژگی های جدید به پروفایل اینستاگرام داشته باشد.

در پایان از شما دعوت می کنیم پست 4 روش مخفی برای غیرفعال کردن کامنت یا کامنت در پخش زنده اینستاگرام را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز در انزل وب سعی کرده ایم بیشتر دلایل و پاسخ های فعال نشدن قابلیت های جدید اینستاگرام را به شما بگوییم. اگر پاسخ دیگری برای این سوالات در ذهن دارید، می توانید آن را در قسمت نظرات همین پست با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا