چرا باید قدم چهار را کار کنیم

پیام ها: 364
موضوعات: 364
تاریخ اشتراک: ژانویه 2019
اعتبار: 1,425 2019/02/15، 09:18

گام چهارم آغازگر دوران جدیدی در بهبودی ماست. از مرحله چهارم تا نهم، می توانیم یک فرآیند درون یک فرآیند را فراخوانی کنیم. از اطلاعات به دست آمده در مرحله چهارم برای کار بر روی مراحل پنجم، ششم، هفتم، هشتم و نهم استفاده می کنیم. این روند قرار است بارها و بارها در بهبودی ما تکرار شود.

ارسال‌ها

ارسال‌ها: 279
موضوع‌ها: 0
تاریخ عضویت: Jan 2019

اعتبار:
1,192

15-02-2019, 10:06 AM

کارکردن مستمر مراحل، انگیزه ادامه خودسازی است.
برای من کاملاً طبیعی است که بعد از کار در مرحله سوم، مرحله چهارم انجام شود و مجدداً به همین ترتیب در مراحل بعدی انجام شود.
اصل تصمیم گیری در مورد سوم قدم در گام چهارم من قصد دارم نشان دهم

ارسال‌ها

ارسال‌ها: 252
موضوع‌ها: 0
تاریخ عضویت: Jan 2019

اعتبار:
1,095

15-02-2019, 10:35 AM

هرچه زودتر چهار مرحله را انجام دهم، زودتر متوجه می شوم که چه چیزی باعث دردسر، رنجش و عصبانیت و تمام کاستی هایم شده است و می توانم به سرعت از بسیاری از فعالیت های انفجاری دست بکشم و به بیداری معنوی که در چهار راه است برسم. مراحل

ارسال‌ها

ارسال‌ها: 160
موضوع‌ها: 0
تاریخ عضویت: Jan 2019

اعتبار:
668

15-02-2019, 01:47 PM

مزایایش برای من
است که سبکتر است. و با آرامش بیشتری در پیست. تا حد امکان به آرامی ادامه خواهم داد. نقل مکان کن من در طول راه چیزهای بیشتری دریافت خواهم کرد

ارسال‌ها

ارسال‌ها: 1
موضوع‌ها: 0
تاریخ عضویت: Jan 2019

اعتبار:
6

15-02-2019, 03:27 PM

سلام وقت همگی بخیر چون مرحله چهارم رو خودم کار کردم. با احساسات و رفتارم بهتر آشنا شدم. به گفته راهنمای من مرحله چهارم مرحله رستگاری است.
از زمانی که مرحله چهار را انجام دادم، متوجه شدم که همه ما انسان هستیم و اشتباه می کنیم. نوشتن در مورد این حادثه یا حادثه مهم است تا بدانم قابل حل است و نیازی به حمل آن نیست.

ارسال‌ها

ارسال‌ها: 282
موضوع‌ها: 0
تاریخ عضویت: Jan 2019

اعتبار:
1,279

16-02-2019, 03:31 AM

در برنامه به من حق انتخاب داده شد، می توانم بیشتر زجر بکشم، یا می توانم به دنبال عاقبتی باشم مانند زندان، بیمارستان، مرگ… یا آرامش را پیدا کنم، یعنی زندگی طبق برنامه، نه بیماری.
من معنی و مفهوم بهبودی، مسئولیت و تعهد را بهتر درک کنید. من بهتر می فهمم، بهتر است محدودیت های خودم و دیگران را شناسایی کنم، برای بهبودی خودم، رشد را از بین نمی برم و بهانه ها و عقده هایم را کنار می گذارم، زیرا به این باور رسیده ام که موانعی که بین من وجود دارد. و خدایی که دیگر نمی فهمیدم شناسایی می شوند…

ارسال‌ها

ارسال‌ها: 29
موضوع‌ها: 0
تاریخ عضویت: Jan 2019

اعتبار:
162

16-02-2019, 03:25 PM

پاک بمان. به قدرت برتر ایمان داشته باشید. اعتماد به نفس و شجاعت. رسیدن به آرامش درونی و رها کردن چیزهایی که من را آزار می دهد همه از مزایای آن هستند.

ارسال‌ها

ارسال‌ها: 10
موضوع‌ها: 0
تاریخ عضویت: Feb 2019

اعتبار:
54

16-02-2019, 06:19 PM

کمتر تحت فشار احساسات بد خودم قرار بگیرم، پیام برنامه فعال ترک اعتیاد را تجربه کنم، به آرامش درونی برسم، کمتر از خودم و دنیای اطرافم انتقاد کنم.

ارسال‌ها

ارسال‌ها: 86
موضوع‌ها: 0
تاریخ عضویت: Jan 2019

اعتبار:
465

16-02-2019, 08:26 PM

بیایید نگاهی به درون خود بیندازیم و ببینیم چه دردها و دردهایی داریم که آزارمان می دهد اما آنها را تحمل می کنیم تا بتوانیم با دردها زندگی کنیم یا راه درمان و بهبودی را در پیش بگیریم.

ارسال‌ها

خوب جالب است که در مراحل قبلی پله اول را کار می کردیم، بعد اصول معنوی می آید، حالا باید آن ابزارها را برای کار روی این مرحله قبلی صدا کنیم. به این فکر کنید که کتاب چه گام مهمی را می گوید: در مرحله چهارم، ما تمام اصول معنوی سه مرحله قبلی را فرا می خوانیم!

پس علاوه بر مواردی که سوال گفته شد، در مورد اصول معنوی مراحل دیگر این سوال نیز صحبت کنیم… یکی یکی برویم…

شجاعت: مواجهه با واقعیت بیماری، گذشته پنهان، احساسات ناشناخته و بسیاری از چیزهایی که می خواهم در مورد خودم در ترازنامه کشف کنم، قطعا به یک فرد شجاع نیاز دارد! ما شجاعانه این عمل قهرمانانه را انجام می دهیم، کاری که شاید بسیاری از مردم تا روزی که زندگی می کنند جرات انجام آن را نداشته باشند… اما در این راه، ما قهرمان زندگی خود هستیم…

بخونیدش:  چرا نباید مرده را شب دفن کرد

اعتماد: ما به برنامه عالی خود و به قدرت خود اعتماد داریم، همین طور به راهنماها و دوستان خود و دست در دست و با کمک اصول معنوی، شجاعانه این قدم را که هنوز به اندازه کافی نمی دانیم برمی داریم… ما به خدایی اعتماد داریم که درک می کند ما اعتماد داریم که او هرگز بیش از توانایی های ما به ما صدمه نمی زند و همیشه از ما مراقبت می کند.

ایمان: شجاعت و اعتماد به نفسی که در مورد آن صحبت کردیم نتیجه ایمانی است که به برنامه داریم، بدون ایمان ارزشمندمان فکر نمی کردیم در این مرحله کار کنیم و یکدیگر را بشناسیم و آگاهی نور را بر قسمت های تاریک بدنمان بتابانیم. بودن.

صداقت: برای این قدم راهی بهتر از صادق بودن پیدا نکردیم، قدمی که از خودم می گیرم و به خودم می گویم… قدمی که می خواهم با خودم خلوت کنم و صادقانه به گذشته و خودم نگاه کنم. …حتی دروغ هایی که به خودم می گویم حتما اتفاق می افتد و گفتم ماسک هایی را که حتی برای خودم زدم بردار و بگذار هوا به سرم برود…

ویل: چه کسی از انجام کارهایی که در بالا گفتیم لذت می برد؟ ! فکر نمی کنم افراد زیادی باشند که با اشتیاق دور اول کار را در این مرحله بپذیرند، ما یک بیمار در سر خود داریم که به دلیل تأثیرات شگفت انگیز این مرحله وحشت زده است و قرار است برای ما بسیار مفید باشد. ، همه وسایلش را از دست می دهد و معلوم است که در سر ما فریاد می زند، نمی خواهم، تو نمی خواهی، این قدم را نرو… و اصل معنوی میل ساختن است. خوبی تسلیم بودن، با وجود همه صداهایی که در سرم هست، هر احساس خوشایند و ناخوشایندی که دارم…

در بحث تواضع به معنای پذیرفتن من، روشن بینی، یعنی این تصور که شاید این قدم آن چه را که می گویند برای من انجام دهد، پذیرش، یعنی پذیرفتن این که دنیا همان طور است که باید باشد، من بودم و درون من ناسازگار بود. ما بودیم و در این قدم باهاش ​​کنار میایم… امید یعنی با همه احساس این قدم رو انجام میدیم به امید اینکه عقلمون برگرده و خرابه های درونم به سمت پایین ته نشین بشه و بقیه اصول معنوی مراحل دیگر را که یادم نیست چیزی نگفت. زیاد شلوغ نمیکنم 🙂 یادمون باشه اصول معنوی ابزاری هستن که خدا بهمون داده تا با موفقیت قدم به قدم در مسیر شفا باشیم از این وسایل استفاده کنیم…این اصول سپر و یک نیزه برای ما رزمندگان صلح طلب و او شمشیر دارد و …

کانال تلگرام مسیر آرامش، دوازده قدم آرام: این روبرو کلیک کنید شاید باز شه!
ورود به تلگرام با یاروشکن 😂
می تونید در تلگرام این رو سرچ کنید : aram12steps

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا