چرا به جوراب زنانه علاقه دارم

پوششی برای پای شما که در داخل کفش پوشیده شده و از مواد نرم ساخته شده است. فعل sock

کانال های جذاب جوراب های زنانه در حال افزایش است و شرکت های تجاری و سرمایه داران بزرگ در این زمینه فعال هستند. در دنیای امروز نیز به این موضوع اهمیت هنری داده شده و مردم همواره در تلاش برای تنوع بخشیدن به آن هستند.

به گزارش پایگاه خبری ساعد نیوز و به نقل از راستینه، ممکن است مشکلات زیادی در اطراف ما وجود داشته باشد که هر روز با بی تفاوتی از کنار آنها می گذریم. اما ممکن است همین مشکل یک دغدغه فکری و مشکل بزرگ برای شخص دیگری باشد تا جایی که به مشکل بزرگی در زندگی او تبدیل شده باشد. یکی از این مشکلات مربوط به جوراب زنانه است. بله، جوراب برای زنان! تعجب نکنید، این مقاله را دنبال کنید تا متوجه شوید که چگونه جوراب های زنانه تبدیل به یک معامله بزرگ شده است.

آیا جوراب تحریک آمیز است؟

برای اکثر ما دیدن جوراب های زنانه (مچ پا، نازک، شیشه ای) بسیار رایج است زیرا پوشیدن آن در بین خانم های محترم رایج است.

دیدن انواع جوراب های زنانه در گوشه ای از خانه که خانم های فامیل یا بیرون از خانه در میان همسایه ها، مهمانی ها و محل کار استفاده می کنند، آنقدر عادی و بی اهمیت است که اصلاً فکر نمی کنیم، اما گاهی اوقات ما تعجب می کنیم، می شنویم که برخی از نوجوانان و جوانان با دیدن آن تحریک می شوند.

این علاقه را می توان به سه سطح طبقه بندی کرد که در نوع دوم و سوم شدید است:

علاقه اندک

علاقه متوسط

شور

در نوع اول که علاقه سبک است، عموماً طبیعی است که هر فردی می تواند به طور موقت یا دوره ای در این بستر بیفتد، اما در نوع دوم و سوم این علاقه یک فتیش خواهد بود، علاقه بیشتر به جوراب در الف است. از بحث این یک فتیش است که مربوط به فتیش پا و لباس زیر است. این یک اختلال محسوب می شود و عموماً افراد احساس رضایت از خود و رابطه جنسی را تجربه می کنند و یک بیماری جنسی و اختلال جنسی محسوب می شود.

عوامل فشار در جامعه غیر معمول نیست. اما افرادی که سعی در بازگشت به روزهای خوب و عادی دارند باید از تماشای فیلم و عکس، جوراب زنانه و حتی خواندن مطالب تحریک آمیز خودداری کنند.

چیزی که باید بر آن تاکید شود این است که خدای ناکرده انسان نسبت به چیزی حساس شود که در این صورت خیلی گرفته می شود. پس علاوه بر ورزش منظم با دوستان، پاکسازی ذهن از افکار محرک، کاملاً عادی و گویی در محیط های زنانه با اعتماد به نفس بالا هستید.

با رعایت این راهکارها وضعیت شما تغییر می کند و بهبودی شما مشهود می شود و حتی نیازی به روان درمانی نخواهید داشت.

فتیش ها معمولا از دوران بلوغ شروع می شوند، اما می توانند قبل از نوجوانی نیز ایجاد شوند. هیچ دلیل قطعی برای این اختلال ایجاد نشده است. برای افرادی که این علاقه را دارند، نگاه کردن به پای افراد لذت بخش خواهد بود.

برخی از نظریه پردازان بر این باورند که نوستالژی از تجربیات دوران کودکی ناشی می شود که در آن شی با نوع خاصی از تحریک جنسی یا رضایت جنسی همراه بود. سایر نظریه پردازان یادگیری بر دوران کودکی و نوجوانی ثانویه و شرطی سازی مرتبط با فعالیت خودارضایی تمرکز می کنند.

مدل های یادگیری رفتاری نشان می دهد که کودکانی که قربانی یا ناظر رفتار جنسی نامناسب هستند، تقلید از آن را یاد می گیرند و سپس برای آن رفتار تقویت می شوند. مدل‌های جبران خسارت نشان می‌دهند که این افراد از تماس جنسی عادی محروم هستند و بنابراین به دنبال لذت از راه‌های کمتر قابل قبول اجتماعی هستند. الگوهای رایج در مورد مردان نشان می دهد که دلیل آن شک و تردید در مردانگی و قدرت آنها و ترس از طرد شدن و تحقیر است. با کنترل یک جسم بی‌جان، می‌توانیم از خود محافظت کنیم و برخی از احساس‌های بی‌کفایتی را جبران کنیم. مشاوره در مورد مهارت ها و سبک زندگی در این زمینه می تواند به افراد مبتلا به این اختلال کمک شایانی کند.

اختلال فتیش اغلب یک سیر مداوم دارد که در طول زندگی فرد در شدت و فراوانی میل یا رفتار تغییر می کند. بنابراین، درمان موثر معمولا طولانی مدت است. مشاور خانواده و روانشناس می تواند به کاهش تنش های زندگی با اطرافیان و افرادی که از اختلالات رنج می برند کمک کند و از بیماری های روانی پیشگیری کند.

بخونیدش:  چرا برای من سود سهام عدالت کم واریز شده

رویکردهای درمانی شامل انواع مختلفی از درمان ها (روانکاوی سنتی، هیپنوتیزم، درمان شناختی رفتاری) و همچنین درمان های دارویی (SSRIs، درمان محرومیت از آندروژن) است. مشاوره و گفتگوی جنسی با روانشناسان و متخصصان راهی مطمئن برای درمان اختلالات جنسی است.

بهترین راه حل این مشکل ازدواج است. البته این روزها ازدواج آسان نیست. بیکاری، مسکن و تجمل… هر روز فاصله جوانان با ازدواج بیشتر می شود.

در بسیاری از موارد این مشکل با ازدواج و رابطه جنسی با همسر (به طور طبیعی) حل می شود. همسرانی که توجه زیادی به جوراب، کفش و لباس زیر زنانه دارند، باید سعی کنند در زندگی زناشویی خود از رفتارهای جنسی با جوراب زنانه و بت پرستی پا جلوگیری کنند تا این میل به تدریج کاهش یابد و از بین برود.

تحقیقات نشان می‌دهد که مدل‌های شناختی-رفتاری و روان‌شناختی در درمان افراد مبتلا به انحراف جنسی و اختلالات فتیش مؤثر است. همچنین می توانید با مشاوره و درمان از بیماری ها و اختلالات روانی پیشگیری کنید و یا در صورت بروز، پیشرفت آنها را زیر نظر بگیرید.

شرطی سازی منفور شامل استفاده از محرک های منفی برای کاهش یا حذف یک رفتار است. آگاهی پنهان شامل آرام کردن بیمار و تجسم صحنه های رفتار انحرافی و به دنبال آن رویداد منفی است. شرطی سازی بدخواه کمکی مشابه حساس سازی پنهان است، با این تفاوت که در این روش در واقع رویداد منفی ایجاد می شود (بوی نامطبوعی توسط درمانگر منتشر می شود). هدف این است که بیمار بین رفتار انحرافی و رویداد منفی (بوی نامطبوع) ارتباط برقرار کند و با اجتناب از رفتار مطلوب، اقدامات لازم را برای جلوگیری از این اتفاق منفی انجام دهد.

روش‌های شرطی‌سازی مجدد، بر بازخورد فوری به بیمار تمرکز دارد، به طوری که رفتار، بلافاصله تغییر می‌کند. برای مثال، فرد ممکن است به دستگاه بیوفیدبک وصل شود که به نوری متصل شده‌است. به فرد آموزش داده می‌شود که درحالی که در معرض مواد تحریک‌کننده جنسی قرار می‌گیرد، نور را در محدوده رنگ خاصی نگه دارد. تمرین خودارضایی می‌تواند بر جدا کردن لذت در خودارضایی و اوج لذت جنسی از رفتار انحرافی، تمرکز کند.

من به پا و جوراب زنانه علاقه دارم; باید چکار کنم؟

با سلام خدمت مشاورین عزیز من مردی هستم که پاهای زنانه و جوراب های شیشه ای را دوست دارم، به این معنی که اگر پاهای زنی جوراب های شیشه ای پوشیده باشد، بسیار هیجان زده تر از این هستم که او جوراب نداشته باشد، و دوست دارم پاهای او را ببوسم و ماساژ بدهم. این کار را بارها با خانم های فامیل می شناسم و حتی الان در شبکه های اجتماعی با دخترانی چت می کنم که برای من جوراب می پوشند و می خواهم این رابطه را با آنها تجربه کنم، ادامه می دهم. می خواستم بدانم اگر این ارتباطات را در شبکه های اجتماعی قطع کنم، آیا می توانم این احساس را در ازدواجم تجربه کنم و آیا هنگام خواستگاری باید این موضوع را به دختر بگویم؟ چون این برای من مهم است و من این احساس را دوست دارم و نمی خواهم آن را از دست بدهم، از شما می خواهم که منصفانه و بی رحمانه پاسخ دهید. ممنون از سایت خیلی خوبتون

مشاور: احسان فدایی

با سلام و تشکر از همکاری شما با مشاوران “راسخون”، از اینکه ما را به عنوان راهنمای خود انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.

ظاهرا بسته به نوع علاقه به جوراب زنانه و موقعیت های تحقیرآمیز، دچار نوعی بیماری و اختلال روانی به نام فتیشیسم پا هستید. این اختلال یکی از انواع فتیشیسم است و به آن هرگونه ابراز میل جنسی نسبت به پا گفته می شود. در مباحث روانشناختی، این بخشی از اختلالات جنسی است که به آن «مقام‌پرستی» می‌گویند که عملی غیرطبیعی است و باید درمان شود. زیرا این ناهنجاری جنسی تمایل به مزمن شدن دارد و پس از تثبیت، منجر به ناراحتی یا مشکلات بالینی عمده در زمینه های اجتماعی، حرفه ای یا سایر زمینه ها می شود. خوشبختانه این مشکل نیز مانند سایر ناهنجاری های جنسی قابل درمان است و جای نگرانی نیست، مشروط بر اینکه خودتان سعی کنید با مراجعه به مراکز درمانی و مشاوره، تکنیک های درمانی و تکنیک های درمانی را تا حد امکان برطرف کنید. با مشاوره های غیر حضوری مانند مشاوره تلفنی و پستی، موفقیت چندانی در درمان بیماری و رفع مشکل حاصل نمی شود. بنابراین اگر به دنبال رفع و درمان مشکل خود هستید، توصیه می شود با مراجعه به مراکز مشاوره و خدمات روانشناسی معتبر و صحبت با مشاوران و روانشناسان مجرب اقدامات لازم را انجام دهید. به طور کلی فتیشیسم یک حالت روانی است که در آن یک شی (فتیش) باعث تحریک و رضایت جنسی فرد می شود. این حالت خود را به صورت میل و کشش جنسی نسبت به اشیاء مادی (مانند لاستیک، چرم، پارچه و غیره) یا چیزهای دیگر (مانند اعضای بدن) نشان می دهد. در واقع خاطره گویی در روانپزشکی و روانشناسی به عنوان یک اختلال جنسی طبقه بندی می شود و یکی از پیچیده ترین و گیج کننده ترین انواع رفتارهای جنسی است. این بیماری حالت مزمنی دارد و در برخی موارد جمع آوری چیزهای مورد نظر به فعالیت اصلی در زندگی فرد تبدیل می شود. این دسته از افراد گاهی با دیدن کفش یا چکمه، جوراب یا پاهای زنانه یا با دیدن انگشتان پا (فتیشیسم پا) تحریکات جنسی شدیدی را تجربه می کنند و گاهی این مشکل آنها را آزار می دهد و زندگی روزمره آنها را مختل می کند. این وضعیت برای افراد با احساس گناه همراه است و به همین دلیل هیچ اقدامی برای مقابله با مشکل خود انجام نمی دهند. این اختلال و بیماری روانی اولین بار توسط آلفرد بینه، روانشناس فرانسوی شناسایی و معرفی شد. او اولین دانشمندی است که انحراف فتیشیسم را مورد مطالعه و بررسی قرار داده است. به گفته وی، فتیشیسم دو نوع است. یکی یک فتیش کوچک و دیگری یک فتیش تمام عیار. در فتیشیسم کوچک، فرد مورد نظر تمایل شدید و بیش از حد به یک شیء خاص را احساس می کند، اما این میل جایگزین معشوق او نمی شود. در فتیشیسم واقعی، میل و علاقه شخص منحرف به شیئی معین است به حدی که جانشین معشوق او می شود و فرد مبتلا به فتیشیسم در برابر میل و علاقه شدید و غیرقابل کنترل معشوق خود را فراموش می کند. به او احساس می کند گفت شی. خوشبختانه این بیماری درمان دارد و معمولاً از روان درمانی و رفتار درمانی در درمان این بیماری استفاده می شود. بهتر است برای انجام مراحل درمان به درمانگران اختلالات جنسی مراجعه کنید.

بخونیدش:  چرا هنگام مسواک زدن دندان درد میگیرد

موفق باشید.

صبح بخیر. خانم ها فکر می کردم نامحرم با دیدن پاهای ما بدون جوراب اذیت می شود و همیشه جوراب می پوشیدم اما به همین دلیل دیگر نمی پوشم.

من یک جفت کفش مجلسی داشتم و استفاده نشده بود، گفتم بیا با قیمت مناسب تبلیغ کنیم. به هر حال من تبلیغ کردم و صد تا پیغام دادند که عکس پاهایش را با جوراب بفرستم. فهمیدم همه آقا هستند و از روی شیطنت می خواهند از کفش های من عکس بگیرند. من همه رو بلاک کردم به هر حال واقعا مردا با جوراب تحریک میشن؟؟ یا بدون جوراب؟ خیلی عجیب. من دیگر هرگز در مهمانی ها جوراب نخواهم پوشید… واقعاً گیج شدم. 😬🤔 بالاخره تبلیغ رو پاک کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا