چرا به هرچی فکر میکنم اتفاق میفته

من فکر کردم همه چیز خوب برای دوستم اتفاق افتاده است دقیقاً با جزئیات.

اما بلایی سرم اومد که اصلا فکرش رو نمیکردم حتی برای دشمنم پس درست نیست

چگونه به فردی که به ما فکر می کند توجه کنیم؟

آیا تا به حال تصویر کسی به ذهن شما خطور کرده است؟ قبل از اینکه آن فکر را از سر خود بیرون کنید، این احتمال را در نظر بگیرید که فردی که به ذهن می رسد ممکن است در آن زمان به شما فکر کند. هر دوی شما از چنین چیزی بی اطلاع هستید، اما روحیه شما در تلاش است تا شما را به چیزی عمیق درک کند.

به جای اینکه توجه خود را به چیزهایی مانند تلویزیون، بازی های ویدیویی و غیره منحرف کنید، فقط باید نحوه ارتباط او را درک کنید. می توانم به شما بگویم که ارتباط تله پاتیک بین دو ذهن واقعی است و وجود آن غیرقابل انکار است.

همه ما این را مکررا احساس می کنیم، حتی زمانی که منزوی هستیم، آیا این چیزی است که ما را به مکان ها و افرادی که دور از دسترس ما هستند متصل می کند؟ شما باید به وحشیانه ترین شهود خود اعتماد کنید.

این خطوط ارتباطی می تواند بین دو عاشق، دو دوست یا هر گروه دیگری از افراد که رابطه نزدیکی دارند ایجاد شود. وقتی به فردی با تمرکز کامل فکر می کنید، می توانید با او همذات پنداری کنید. فقط یک احمق می تواند قدرت استثنایی ذهن انسان را انکار کند.

اکنون به موضوع اصلی خود بازگردیم.

چگونه بفهمیم کسی به ما فکر می کند؟

خوب، می توانم بگویم که نشانه های قطعی برای تشخیص چنین چیزی وجود دارد.

اگر بدون هیچ محرک ظاهری محیطی، ناگهان تصویر ذهنی یک شخص در ذهن شما ظاهر شد، این احتمال بسیار زیاد است که فرد مورد نظر به شما فکر می کند. یعنی یک موج فکری به سمت شما حرکت می کند و سعی می کند فرکانس ذهنی شما را مطابقت دهد.

به عنوان مثال، اگر به جایی می روید که خاطره ای را که با شخص دیگری داشتید به شما یادآوری می کند، منطقی است که در حین حضور شما افکار آن شخص به ذهن شما خطور کند.

اما اگر به طور تصادفی در جاده رانندگی می کنید و هیچ محرکی در اطراف شما وجود ندارد که فرد خاصی را به شما یادآوری کند، اما در همان زمان فکر یک نفر به ذهن شما خطور کند، احتمالاً به این معنی است که شخصی سعی دارد از طریق تله پاتی با شما ارتباط برقرار کند.

اگر مدت زیادی از آشنایی شما با شخص دیگری گذشته باشد و این اتفاق برای شما غیرمنتظره باشد، متوجه می شوید که مدام به شخص مورد نظر فکر می کنید و ذهن شما برای نزدیک شدن به این شخص مشکل پیدا می کند.

نشانه آن است که باید با کسانی که دلتنگشان می شوی دیداری داشته باشی و خاطرات خوب گذشته را زنده کنی. مثل این است که یک نفر در حال مرگ است و باید با شما صحبت کند و مدام به شما فکر می کند. آیا به او توجه نمی کنی؟

ممکن است احساس گناه ناگهانی در ذهن شما ایجاد شود و آسایش شما را مختل کند. به نظر شما منشا چنین احساسی چه چیزی می تواند باشد؟

هنگامی که از نظر ذهنی با شخص یا افرادی دیگر همسو هستید، اگر آنها به دلیل اینکه مدت زیادی است شما را ندیده اند احساس ناراحتی می کنند، چنین احساس گناهی برای شما یک اتفاق طبیعی تلقی می شود. . ممکن است بین دو عاشق و یکی از خویشاوندان دور شما اتفاق بیفتد.

همچنین ممکن است پس از شکست یک رابطه اتفاق بیفتد. زیرا پیوند بین این دو عاشق به دلیل زمانی که با هم گذرانده اند همچنان بسیار قوی است.

مقاله مرتبط: “چگونه رابطه و پیوندهای کارمایی را با مردم قطع کنیم؟”

اگر کسی از نظر عاطفی به شما وابسته است، این به شما بستگی دارد که چگونه می خواهید رابطه را ادامه دهید. به راحتی می توانید وجود چنین افکاری را تشخیص دهید یا می توانید از آنها به عنوان فرصتی برای ارتباط مجدد با یکدیگر استفاده کنید.

من دوباره این سوال را از شما می پرسم:

چگونه بفهمیم کسی به ما فکر می کند؟

بگذارید غرایز و شهودتان شما را به حقیقت هدایت کند. این تنها راه مطمئن است به وسایل ارتباطی فوق طبیعی ایمان داشته باشید.

بخونیدش:  چرا من نمیتونم صبح زود بیدار شم

https://rastmard.com/26667

هزینه این مقاله رایگان به اشتراک گذاری آن از طریق دکمه های اشتراک گذاری در پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و … با دیگران است. به این ترتیب با گسترش آگاهی، انرژی و کارما خوب به زندگی شما کشیده می شود!❤️

مقالات بیشتر را بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا