چرا به کمیته امداد عیدی ندادند

چرا کمیته امداد امسال 1402 عیدی نداد؟

اگرچه در سال های گذشته مبلغی به عنوان عیدی به بازنشستگان کمیته امداد و مددکاری اجتماعی پرداخت می شد، اما این عیدی امسال (1402) پرداخت نشد.

پیش از این پرداخت عیدی بازنشستگان مشروط به تامین اعتبار بود و گفته می شد در صورت تخصیص بودجه مورد نیاز از سوی سازمان برنامه و بودجه، عیدی کمیته امداد و رفاه نیز پرداخت می شود.

بیش از دو هفته از آن تعهد می گذرد و هنوز عیدی این گروه پرداخت نشده است.

مبلغ عیدی اعضای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی برای خانواده پنج نفره 550 هزار تومان، چهار نفره 450 هزار تومان، سه نفره 350 هزار تومان، دو نفره 230 هزار تومان و خانواده 2 نفره 175 هزار تومان است. یک خانواده دو نفره خانواده یک نفره

در ادامه پیام های مردمی در خصوص عدم پرداخت عیدی از سوی کمیته امداد و بهزیستی را می خوانید:

چرا همه جا به جز این دو موسسه عیدی می گیرند؟ 250 تومان نقره؟

“تا سال های اخیر عیدی به مددجویان اجتماعی و کمیته امداد پرداخت می شد. تا اینکه رئیس جمهور با وعده فقرزدایی روی کار آمد. به جای دو برابر کردن مبلغ، کاملا قطع کنید!”

همه کارمندان و بازنشستگان به جز نیازمندان یک میلیون عیدی می گیرند!

آنچه دیگران می خوانند

سلام امسال همه چی گرون شده.امسال عید مصادف با ماه رمضانه و سفره های افطارمون خالیه.

ایدی از کمیته امداد معزول نشده، چی شده، کارت هدیه به وزرا دادند، دولت و مجلس انقلاب چه کار می کنند؟

مسئولین محترم این عدالت اسلامی است که خود شما در بهمن ماه عیدی بگیرید اما برای ما حتی در سال جدید کمیته امداد آمد و شما عیدی نمی دهید.

غرامت کمیته امداد و مددکاری اجتماعی دیر پرداخت می شود؟

دو روز از آغاز سال جدید می گذرد و هنوز مشخص نیست که آیا قرار است عیدی این دو گروه پرداخت شود یا خیر. هیچ یک از مراجع مسئول هیچ خبری از زمان واریز این مستمری نداده اند و مشخص نیست بودجه این دو نهاد تامین می شود یا خیر.

سلام بچه ها یه جایی خوندم نوشته بود 15 فروردین واریز میشه انشالله. درسته؟”

«چند ماه است که بوق می‌زنی، حقوق یک ماه عیدی می‌دهی! پس آن همه تبلیغات چه شد؟ لااقل اعلام کنید تا این همه بازنشسته منتظر نمونه نباشند خبری از عید نیست!»

در کل مبلغ عیدی خیلی خیلی کم است، همین را مشخص کنید که بالاخره واریز می کنید یا نه، بیایید رسالت را عمومی کنیم.

حداقل عیدی را که نرفتی اعلام کن، چه انتظارش را داشتیم یا نه.

آقای بختیاری رئیس کمیته امداد امام نیز ابراز امیدواری کرد عیدی امسال در پوشش کمیته امداد و سازمان اجتماعی با همکاری دولت و مجلس به مشمولان پرداخت شود.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ، رئیس کمیته امداد امام (ره) ابراز امیدواری کرد عیدی امسال در پوشش کمیته امداد و سازمان حمایت اجتماعی با همکاری دولت به مشمولان پرداخت شود. و مجلس

<div id=”video-display-embed-code_7693595″><script type=”text/JavaScript” src=”https://www.iribnews.ir/fa/news/play/embed/3374690/7693595?width= 600&height=350″></script></div>

مرتضی بختیاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما گفت: در تلاش هستیم تا عیدی بیماران را پرداخت کنیم و انشالله با توجه به مشکلات این امر انجام خواهد شد.

وی از افزایش طرح های تشویقی این کمیته برای پیمانکاران تحت پوشش خبر داد و افزود: زحمات پیمانکاران در این حوزه قابل تقدیر و قابل تقدیر است.

رئیس کمیته امداد سقف تسهیلات اعطایی به کارآفرینان تحت پوشش را سالانه حدود 11 هزار میلیارد تومان ذکر کرد و همچنین از تلاش کمیته امداد برای افزایش سقف 100 میلیون تومانی وام دریافتی پیمانکاران در سال آینده خبر داد.

بخونیدش:  چطور با شماره تلفن کد ملی را پیدا کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا