چرا در اینستا اخرین بازدید رو نشون نمیده

چرا داستان اینستا ظاهر نمی شود؟ آیا با مشکل نمایش نشدن استوری اینستاگرام مواجه شده اید و نمی دانید چگونه کار نکردن استوری اینستاگرام را برطرف کنید؟ نگران نباشید، ما مشکل نشان ندادن استوری اینستاگرام را برطرف خواهیم کرد.

اگر در مشاهده استوری و نماهای آن مشکل دارید، به مقاله چرا نما داستان را نشان نمی دهد مراجعه کنید.

مشکل نمایش تاریخچه

اگر از نسخه جدید اینستاگرام استفاده می کنید، قطعا دایره های قرمز رنگ با عکس دوستان خود را در بالای صفحه برنامه خواهید دید، با استفاده از این قابلیت می توانید تمام اوقات خوش خود را با یک ویژگی جالب جدید برای دوستان خود به طور موقت ذخیره کنید (24) ساعت در روز) یا نمایش دائمی (هایلایت). همراه تیم باشید

اگر مشکلی در آپلود ویدیو در اینستاگرام دارید، مقاله نحوه رفع مشکل آپلود نشدن ویدیو در اینستاگرام را بررسی کنید.

نحوه ارسال استوری در اینستاگرام

برای به اشتراک گذاری یا ساختن استوری از اطلاعات خود برای دوستان خود، ابتدا به صفحه اول یا صفحه اصلی اینستاگرام بروید، سپس علامت + را در بالا سمت راست فشار دهید تا پنجره استوری برای شما نمایش داده شود، می توانید ببینید که می توانید بگیرید. ویدیو یا عکس یا می‌توانید عکس‌ها یا اطلاعاتی را که قبلاً گرفته‌اید با کشیدن انگشت از پایین به بالا به اشتراک بگذارید.

مشکل نشان ندادن استوری های اینستا را برطرف کنید

برای رفع مشکل استوری اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید.

1) اینستاگرام را به روز کنید

نسخه قدیمی نرم افزار اینستاگرام از مشاهده استوری پشتیبانی نمی کند. نسخه جدید اینستاگرام را می توانید از اپ استور و اپل استور دانلود کنید.

2) دستگاه را ریستارت کنید

همیشه باید از اصول اولیه شروع کنید. گاهی اوقات یک راه حل ساده مانند راه اندازی مجدد دستگاه می تواند به رفع مشکل کمک کند. برای رفع مشکل عدم نمایش استوری اینستاگرام، گوشی یا تبلت خود را مجددا راه اندازی کنید.

3) استفاده از اینترنت یا تلفن وای فای

بیشتر اوقات، مشکل به دلیل عدم اتصال به اینترنت است. برای رفع مشکل استوری اینستاگرام، باید به اینترنت دیگری سوئیچ کنید. یعنی اگر در حال حاضر از وای فای استفاده می کنید، آن را خاموش کنید و از اپلیکیشن اینستاگرام روی گوشی خود استفاده کنید و بالعکس.

4) حالت هواپیما را فعال کنید

حالت هواپیما تمام اتصالات روی گوشی شما را متوقف می کند. از طریق اینترنت، بلوتوث، NFC و غیره، فعال کردن حالت هواپیما می‌تواند در موقعیت‌هایی مانند این که مشکل به دلیل اتصال ضعیف است، مفید باشد.

در تلفن های اندرویدی، حالت هواپیما را در تنظیمات سریع پیدا خواهید کرد. در iOS، آن را در Control Center پیدا کنید. اگر نه، حالت هواپیما را در تنظیمات اندروید و iOS پیدا کنید.

پس از فعال کردن حالت هواپیما، ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام خود را ببندید. سپس برنامه اینستاگرام را باز کنید و به استوری بروید، امیدوارم دکمه حذف را پیدا کنید. استوری خود را حذف کنید، سپس حالت هواپیما را خاموش کنید.

5) اپلیکیشن اینستاگرام را مجددا نصب کنید

اگر هیچ کار نکرد، برنامه اینستاگرام را دوباره نصب کنید. برای این کار ابتدا باید اپلیکیشن اینستاگرام را از دستگاه خود حذف کنید. در اندروید، به پلی استور بروید و اینستاگرام را جستجو کنید. دکمه حذف را فشار دهید.

در آیفون، به تنظیمات دستگاه بروید، سپس General را انتخاب کنید، iPhone Storage را انتخاب کنید، سپس اپلیکیشن اینستاگرام را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید. روی حذف برنامه ضربه بزنید. لطفاً توجه داشته باشید که با حذف برنامه، از حساب اینستاگرام خود خارج می شوید و محتوای اینستاگرام از تلفن شما حذف می شود.

6) حافظه داده اینستاگرام را پاک کنید

راه دیگر برای رفع مشکل، پاک کردن کش و داده های اپلیکیشن اینستاگرام است. باید به پاک کردن کش برنامه عادت کنید. اما پاک کردن داده ها با آن متفاوت است زیرا باعث می شود تمام حساب های اینستاگرام را فراموش کنید. با این حال، هیچ عکسی از حساب اینستاگرام شما حذف نخواهد شد.

برای پاک کردن اطلاعات برنامه اینستاگرام در اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

تنظیمات را در دستگاه خود باز کنید و به برنامه ها یا برنامه های نصب شده بروید.

اپلیکیشن اینستاگرام را پیدا کنید. فشار دهید. سپس بر روی Storage ضربه بزنید.

بسته به گزینه گوشی خود، روی پاک کردن داده یا ذخیره ضربه بزنید.

بخونیدش:  چرا با وجود اینکه در زمستان هم مانند تابستان خورشید وجود دارد ولی هوا سردتر از تابستان است

دوباره وارد اکانت اینستاگرام خود شوید. تاریخ ناپدید می شد بارگیری مجدد تاریخچه

7) تنظیم تاریخ و ساعت تلفن برای رفع مشکل عدم نمایش استوری اینستاگرام

اگر گوشی خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کرده باشید، تنظیمات تاریخ و ساعت دستگاه شما تغییر می کند و مشکل عدم نمایش استوری دیگران برای شما حل می شود.

ابتدا به Settings > Date & time > بروید و گزینه automatic date and time را فعال کنید.

در نهایت به نرم افزار اینستاگرام بروید و مشکل را بررسی کنید، آیا مشکل شما حل شد؟ اگر نه، به تیم پشتیبانی اطلاع دهید.

پیشنهادی:

چگونه اکانت اینستاگرام را حذف کنیم؟

آموزش فعال کردن تم مشکی اینستاگرام در اندروید و iOS

8) کش اینستاگرام را پاک کنید

ابتدا به Settings > Apps > بروید و اپلیکیشن Instagram را پیدا کرده و انتخاب کنید. سپس بر روی گزینه ذخیره سازی کلیک کرده و گزینه clear cache را انتخاب کنید.

در نهایت به نرم افزار اینستاگرام بروید و مشکل را بررسی کنید، آیا مشکل شما حل شد؟ به تیم پشتیبانی تیپ واحد اطلاع دهید.

9) مشکل نمایش استوری اینستاگرام (جدید)

اگر چند روزی تعجب می کنید که استوری دوستانتان در اینستاگرام باز نمی شود یا به کندی باز می شود، نگران نباشید، تقصیر شما نیست، این مشکل از سرورهای اینستاگرام است و باید منتظر مشکل نمایش ندادن استوری باشید. حل شده است.

10) از فیلتر شکن برای رفع مشکل عدم نمایش استوری اینستا استفاده کنید

حتما با مشکل دانلود نشدن اینستاگرام مواجه شده اید، نگران نباشید، مشکل عدم نمایش استوری اینستاگرام شما با فیلترشکن حل می شود، برای این کار پیشنهاد می کنم مقاله فیلترشکن فعال فعلی را مطالعه کنید.

احتمالا با این روش ها مشکل شما حل می شود و نیازی به روش دیگری ندارید اما اگر باز هم نتوانستید این مشکل را حل کنید در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید تا شما را راهنمایی کنیم.

آخرین روش برای رفع مشکل باز نشدن استوری اینستاگرام

طبق الگوریتم جدید اینستاگرام، زمانی که با اکانت یا صفحه در تعامل نیستید، ممکن است پست یا استوری این صفحه در قسمت هوم اینستاگرام شما نمایش داده نشود.

به همین دلیل، اگر می خواهید استوری و پست شخصی یا صفحه ای که به آن علاقه دارید همیشه در صفحه اصلی اینستاگرام شما نمایش داده شود، باید به صفحه دیگر بروید و روی قسمت زنگ همه اعلان ها کلیک کنید و یا اینکه کدام یک را می خواهید. پيگيري كردن. انتخاب کنید

چرا استوری اینستا نمایش داده نمی شود، چرا استوری اینستا نشان داده نمی شود، چرا استوری های افراد دیگر در اینستاگرام نمایش داده نمی شود، چرا استوری اینستاگرام نشان داده نمی شود، چرا استوری های اینستاگرام نشان داده نمی شوند، چرا استوری های اینستاگرام نشان داده نمی شوند، چرا استوری های اینستاگرام نشان داده نمی شوند، چرا استوری های دیگران نشان داده نمی شوند. نمایش برای من آمده است، چرا استوری های اینستاگرام ظاهر نمی شوند، چرا استوری های اینستاگرام ظاهر نمی شوند، استوری های اینستا ظاهر نمی شوند، چرا استوری های اینستاگرام ظاهر نمی شوند، چرا استوری های اینستاگرام ظاهر نمی شوند، چگونه پیش نمایش استوری اینستاگرام را فعال کنیم، چرا استوری های دیگران را نشان نمی دهم در اینستاگرام، چرا نمی توانم هایلایت های دیگران را ببینم، چرا استوری های اینستاگرام کار نمی کنند، چرا استوری های مخفی در اینستاگرام کار نمی کنند، استوری های دیگران را نمی بینم در اینستاگرام، پیش نمایش استوری اینستاگرام، مشکلات استوری اینستاگرام، مشکلات استوری اینستاگرام، عدم دیدن موارد دیگر استوری های مردم، چرا استوری اینستا باز نمی شود، چرا استوری اینستا حذف می شود، چگونه پیش نمایش استوری اینستاگرام را ببینیم، چرا نمی توان استوری را مخفی کرد، دلیل حذف استوری اینستاگرام، حذف ناگهانی استوری اینستاگرام

چه چیزی محبوب تر از یک رسانه اجتماعی محبوب است که آخرین ویژگی بازدید شده ما توسط دیگران دیده می شود؟ آره. ما در مورد اینستاگرام صحبت می کنیم. دوستان عزیز من! در حال حاضر، حتی اینستاگرام دارای ویژگی برای نشان دادن آخرین بازدید است، اما نگران نباشید.

در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه این قابلیت را در گوشی های اندروید و iOS خود خاموش و غیرفعال کنید.

فیلم آموزشی

اگر مشکل شما حل نشد به خواندن ادامه دهید:

با این برنامه ساده، تنها با گوش دادن به مدت 5 دقیقه در روز، در 80 روز به هر زبانی مانند بلبل صحبت کنید! بهترین روش روز تقویت حافظه همزمان آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

بخونیدش:  چگونه وقتی دو بسته اینترنت داریم از یکی استفاده کنیم

خوشبختانه آخرین ویژگی بازدید شده در کنار پست های اینستاگرام نمایش داده نمی شود و در صندوق ورودی یا مستقیم شما موجود است. برای کسانی که نمی دانند این ویژگی کجاست، پیام های مستقیم را در برنامه اینستاگرام خود باز کنید و برچسب آخرین بازدید یا لیست فعال را در زیر هر نام مشاهده خواهید کرد.

اگر دقت کنید، برخی از کاربران برچسب Last فعال ندارند. خوب، به این دلیل است که وضعیت فعال فقط برای پیام‌هایی نشان داده می‌شود که فرستنده و گیرنده همدیگر را دنبال می‌کنند، اما با این حال، اگر پیامی از شخصی در صندوق ورودی خود دریافت کنید یا پیامی مستقیم که باز نکرده‌اید، دارید، همچنان می‌توانید ببینید. وضعیت فعال آنها

حالا بیایید ببینیم چگونه این ویژگی را غیرفعال کنیم

چگونه وضعیت فعال اینستاگرام را در اندروید غیرفعال کنیم؟

برای خاموش کردن وضعیت فعالیت اینستاگرام در اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1

اینستاگرام را در دستگاه اندرویدی خود باز کنید و روی Profile در گوشه سمت راست پایین صفحه اصلی کلیک کنید.

مرحله 2

روی منوی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. در صفحه Options به پایین اسکرول کنید و گزینه Show activity status را پیدا کنید. سپس آن را خاموش کنید.

مرحله 3

تنظیمات را در دستگاه خود باز کنید و به Applications / Application Manager بروید. روی گزینه اینستاگرام ضربه بزنید.

مرحله 4

در صفحه برنامه Instagram Info، روی توقف اجباری ضربه بزنید. حالا اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید تا تغییرات را ببینید.

تبریک می گویم! شما با موفقیت وضعیت اینستاگرام فعال خود را غیرفعال و غیرفعال کردید.

نحوه غیرفعال کردن وضعیت فعال در اینستاگرام در آیفون

مرحله 1

اینستاگرام را در آیفون خود باز کنید و روی Profile در گوشه سمت راست پایین صفحه اصلی ضربه بزنید.

مرحله 2

در این صفحه، روی نماد تنظیمات ضربه بزنید. به پایین اسکرول کنید و گزینه Show Status را پیدا کنید و آن را خاموش کنید.

شما اکنون با موفقیت این ویژگی شیطانی را غیرفعال کرده اید.

اگر این ویژگی را غیرفعال کنید، حتی نمی‌توانید فعالیت دیگران را مانند سایر برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی که آخرین ویژگی مشاهده شده در آن فعال است، مشاهده کنید. بنابراین در حالی که دیگران را از دیدن وضعیت فعالیت خود منع می کنید، حق مشاهده وضعیت فعالیت آنها را نیز از دست خواهید داد.

اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی دیگری است که شما را دیوانه خواهد کرد. این ویژگی جدید مانند اکثر ویژگی های اینستاگرام از اسنپ چت گرفته شده است. ما در مورد صفحه اعلان صحبت می کنیم.

کمک محبوب توییتر WABetaInfo گفت اینستاگرام به زودی هشدارهای اسکرین شات را برای Stories معرفی خواهد کرد.

زمانی که شخصی از استوری شما اسکرین شات بگیرد به شما اطلاع داده می شود. اخبار مربوط به هشدار اسکرین شات مدتی است که در اینستاگرام پخش می شود، اما به زودی در استوری نیز قرار خواهد گرفت. برای لذت بردن از این رویداد هیجان انگیز آماده شوید.

برای اینستاگرام بسیار مفید است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا