چرا در جی تی ای وی بچه نیست

کلیک- معمولاً بسیاری از بازیکنان از خطاهای GTA V شکایت دارند که یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی و جهان باز است که توسط Rockstar Net ساخته شده و توسط Rockstar Games منتشر شده است. اگر شما هم با این خطاها مواجه شدید، می توانید با دنبال کردن دستورالعمل های زیر، آنها را برطرف کنید.

توجه: قبل از انجام بازی (در حالت آفلاین)، بازی را در لیست فایروال قرار دهید تا از اتصال آن به سرورهای Rockstar جلوگیری شود. همچنین آنتی ویروس شما کرک بازی را ویروسی تشخیص می دهد به همین دلیل پوشه بازی باید مورد اعتماد آنتی ویروس باشد.

1- چگونه می توان از کرک 3dm به Reloaded سوئیچ کرد؟

برای این کار ابتدا کرک نسخه 3dm را از محل نصب بازی حذف کنید سپس Social Club را از طریق Run as administrator نصب کنید، پس از این مرحله محتویات پوشه آپدیت را در محل بازی کپی کنید سپس محتویات GTAV.Retail را کپی کنید. پوشه .to.Steam را در محل بازی قرار دهید در انتها محتویات پوشه Crack را در محل بازی کپی کنید.

2- چگونه سیو بازی را از 3dm به Reloaded منتقل کنیم؟

فایل های پشتیبان خود (در ویندوز 1) را که در مسیر زیر قرار دارند کپی کنید.

C:UsersUsernameDocumentsRockstar GamesGTA VProfilesDFE3B7FD

به مسیر زیر بروید و پوشه 271590 را ایجاد کنید.

C:ProgramDataSocialclubRLD!271590

سپس فایل های پشتیبان را در این مکان کپی کنید.

3- چگونه کلاب اجتماعی را نصب کنیم؟ آپدیت ها و کرک ها چطوره؟

برای این کار، قبل از راه اندازی بازی، ابتدا آپدیت ها را به ترتیب کپی کنید (بعضی از آنها نصب شده اند). سپس کرک را در سایت بازی کپی کنید.

ابتدا محتویات پوشه Update را در مسیر بازی کپی کنید.(کلیه آپدیت ها باید دانلود و در سایت بازی کپی شوند.)

برنامه Social Club را از پوشه Installers نصب کنید.

همیشه آخرین نسخه کرک را دانلود کرده و در محل بازی کپی کنید.

4- مشکل توقف کار را حل کنید

اگر شما هم مشکل توقف کار در برخی مراحل را دارید، راه حل ساده ای برای عبور از این مشکل وجود دارد یا هر جا که گیر کرده اید، فقط سه بار خود را وارد مرحله (ماموریت ناموفق) کنید، برای این کار لازم است که قهرمان بازی خودکشی می کند، بنابراین پیام Skip ظاهر می شود. باید این عملیات را علامت بزنید و به مرحله بعد بروید.

5- زبان بازی GTA V چینی است

روش اول: فایل 3ini را باز کنید. زبان را بگذارید. Language=en-US

روش دوم: از منوی Start Run را تایپ کنید و regedit را تایپ کنید. به مسیر زیر بروید:

HKEY_LOCAL_MACHINEOpen SoftwareOpen Wow6432nodeOpen Rockstar GamesSelect Grand Theft Auto V

روی Language در سمت راست کلیک کنید و مقدار را روی en-US قرار دهید.

6- حل مشکل پوشش (خراش بعد از لمس Q)

با استفاده از آپدیت ۲ و کرک ۳

با استفاده از آپدیت 3 و کرک 1

با استفاده از آپدیت 3 و کرک 4

با استفاده از آپدیت ۱ و کرک ۴

7- صفحه نمایش تمام صفحه نیست

برای رفع این مشکل، Ctrl + Enter را فشار دهید و سپس آن را برای همیشه از بازی روی صفحه تمام صفحه تنظیم کنید.

8- چگونه پیغام خطای Activation require را برطرف کنیم؟

تاریخ سیستم را به چند روز قبل برگردانید، مثلاً 1394/04/15 و مطمئن شوید که اتصال اینترنت شما قطع شده است. برای حفظ امنیت، بازی را در فایروال قرار دهید.

9- چگونه پیغام خطای «باشگاه اجتماعی متصل نیست» را حل کنیم؟

پوشه Rockstar Games را از My Documents حذف کنید و Social Club را مجدداً نصب کنید (اجرا به عنوان سرپرست)

10- چگونه پیام خطای ERR_GFX_D3D_INIT را (با فشردن دکمه Escape) حل کنیم؟

در مسیر DocumentsRockstar GamesGTA V روی فایل settings.xml کلیک راست کرده و Edit را بزنید، مقدار DX_Version را روی 0 قرار دهید. برای اینکه مقدار را تغییر ندهید، این فایل را روی فقط خواندنی قرار دهید.

11- چگونه مشکلات خروجی بازی را حل کنیم؟

اگر در هنگام تیراندازی از داخل ماشین هنگام خروج از بازی (Crash) هم مشکل داشتید، باید User Access را روی Full برای بازی قرار دهید.

روی پوشه نصب بازی کلیک راست کرده و روی آخرین گزینه Properties و در تب Security کلیک کنید و سپس روی Modify کلیک کنید. اکنون نام سیستم خود را در قسمت Group and user names پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. روی علامت کنترل کامل کمی پایین تر کلیک کنید و همه پنجره ها را OK کنید.

12- چگونه در مرحله Strangers and Freaks بمانیم؟

نسخه فشرده یک یا دو مرحله ای را حذف کنید، بعدا می توانید این دو مرحله را جداگانه دانلود کنید. پس از دانلود، پوشه های بازی را در مسیر زیر کپی کنید.

بخونیدش:  چرا در اجابت دعا تاخیر میشود دینی هشتم

Rockstar GamesGrand Theft Auto Vupdatex64dlcpacks

13- مشکل خروج ناگهانی از بازی به دلیل رم پایین را حل کنید

اگر بعد از مدتی بازی را ترک کنید، میزان رم استفاده شده توسط بازی کاهش یافته است و می توانید کش رم را با نرم افزارهای مختلف پاک کنید. همچنین حجم فایل تعویض سیستم را افزایش دهید. به این مسیر بروید:

کنترل پنلسیستمتنظیمات پیشرفته سیستم

در تب Advanced روی Settings در بخش Performance کلیک کنید، در قسمت Virtual Memory در پنجره جدید تب Advanced روی Change کلیک کنید، سپس تیک Automatically را بردارید و مقدار مورد نظر را در قسمت Custom وارد کنید. به عنوان مثال، 4096

14- چگونه مشکل خرابی را حل کنیم؟

اگر مشکل کرش دارید از آپدیت دوم و کرک چهارم استفاده کنید. اگر نه، این موارد را امتحان کنید.

کسانی که می خواهند کاور بگیرند یا همان کیو را بزنند و بازی مشکل کرش پیدا کند باید آپدیت شماره سه و کرک نسخه یک را در سیستم نصب کنند تا مشکل برطرف شود.

اگر خطای توقف کار را بدون جزئیات دریافت کردید، بازی را در حالت پرفورمنس قرار دهید و وارد بازی شوید و گرافیک بازی را روی 800*600 برای همان مرحله تنظیم کنید، پس از اتمام مرحله می توانید ابتدا گرافیک را به صورت Raise بازیابی کنید.

اگر در بازی وقتی سوار ماشین می شوید و بازی مشکل لگ دارد، لطفا بدانید که این مشکل ناشی از سی پی یو است، باید در قسمت شروع جستجو تایپ کنید و ظاهر را تنظیم کنید… و روی آخرین کلیک کنید. در قسمت باز شده گزینه را انتخاب کرده و OK کنید.

کسانی که هیچ موردی روی نقشه دریافت نمی کنند باید ماشینی با شخصیت “مایکل” را در مکانی از شهر قرار دهند و همان مکان را روی نقشه مشخص کنند، سپس پس از علامت گذاری با شخصیت “فرانکلین” یا “ترور” تماس بگیرند. و مشخصات رو اونجا بفرست

کسانی که با عملکرد stoppd (چه در حالت ماموریت یا در حالت عادی) مشکل دارند و هم ویندوز 8 یا 1 دارند باید آپدیت 1 و کرک نسخه 4 را نصب کنند.

اگر با پیغام win64.dll مواجه شدید به دلیل عدم وجود برخی فایل ها است که کرک را به درستی نصب نکرده اید.

یکی از راه های حل مشکل 0*0000007 قرار دادن فایل dll در پوشه اصلی بازی است.

اگر برای خروج از بازی مشکلی داشتید، فایل Bat را دانلود کرده و در بازی اجرا کنید، با این کار تا حدودی مشکل حل می شود.

کسانی که هنگام گرفتن کاور بازی کرش می کنند باید آپدیت شماره 2 – دو فایل exe را در مسیر اصلی بازی کپی کنند و کرک شماره 4 داشته باشند، باید بدانید که این دو فایل در آپدیت شماره 3 مشکل دارند.

15- مشکل را در اداره پلیس حل کنید

فایل‌های patchday2ng و patchday3ng را از لینک Corepacks دانلود کنید و به قسمت updatex64dlcpacks بروید و آنها را به ترتیب در پوشه‌های patchday2ng و patchday3ng کپی کنید.

16- چگونه با باشگاه Social مشکلات را حل کنیم؟

باشگاه اجتماعی را حذف کنید.

پوشه “C:Program Files (x86)Rockstar GamesSocial Club” را حذف کنید.

پوشه “C:Program FilesRockstar GamesSocial Club” را حذف کنید.

به Regedit بروید و به [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREWow6432NodeMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstallRockstar Games Social Club] بروید و تمام مقادیر موجود را حذف کنید.

پوشه “C:Users<username>DocumentsRockstar GamesSocial Club” را حذف کنید.

با Run as administrator Social Club را مجددا نصب کنید.

17- از طریق GTA V Blitz Play & Caida Libre بروید و پیام کار را متوقف کنید

در این قسمت باید سه بار شخصیت اصلی مورد نظر را بکشید (خودکشی درون بازی) مثلا بمب پرتاب کنید ماشین را منفجر کنید تا زمانی که پیغامی ظاهر شود که آیا می خواهید از این مرحله رد شوید؟ سپس می توانید این مرحله را رد کنید.

18- پس از استفاده از کرک Reloaded در لود استوری پیغام کار را متوقف کنید

کرک بارگذاری شده را پاک کنید و از نسخه 2 و کرک 2 نسخه 3dm corepack استفاده کنید.

این روش برای برخی از افرادی که نسخه کامل آنلاک شده را دانلود کرده و فقط با دانلود آپدیت 5 و کرک ریلود شده بازی را انجام دادند جواب داد.

19- در هنگام خروج از بازی با پیغام خطای stop working مواجه شدیم چه کنیم؟

تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید هیچ اثری از فایل‌های زیر در پوشه بازی وجود ندارد:
crack.exe
3dmgame.ini
3dmgame.dll757575995999887 مسیر اصلی بازی تا تاریخ 75757595999887 سپس بقیه را اجرا کنید انتقال وظایف

بخونیدش:  چرا سکه های یک ریالی وده ریالی کم است

20- مشکل کار نکردن یا لگ شدن بازی در سیستم های دارای دو کارت گرافیک AMD و Intel.

اگر سیستم شما دو کارت گرافیک دارد، بازی را روی یک کارت گرافیک ضعیف یا ذخیره انرژی قرار دهید. سپس به پوشه اسناد رفته و وارد پوشه rockstar شده و از آنجا به پوشه GTA V رفته و فایل تنظیمات را با Open notepad ذخیره کرده و خط آخری که نوشته نام نقشه Intel Graphics را پاک کرده و در عوض نام گرافیک قدرتمند سیستم خود را بنویسید. کارت (مانند AMD Radeon HD 6100m) و فایل را ذخیره کنید.

سپس بر روی لانچر دوبار کلیک کنید، پس از مدتی پیغام خطا می بینید که حداقل سیستم مجاز برای این بازی از سیستم شما بالاتر است و از این ارور خارج نمی شوید و بلافاصله به کنترل پنل یا کارت گرافیک می روید. بخش سوئیچینگ و بازی را در پرفورمنس بالا قرار دهید و OK کنید خطای سیستم کم است. حالا مشکل کار نکردن یا لگ های متوالی بازی را نخواهید داشت. برای آموزش ویدیویی، این عبارت را در گوگل یا یوتیوب تایپ کنید:
GTA V Intel + AMD Laptop launch and Lag problem
یا به لینک مقابل مراجعه کنید:
https://m.youtube.com/watch?v=KyYNMcCuNX

اینستاگرام در آپدیت های جدید خود یکی از ویژگی های جالب، امکان آپلود ویدیوهای بیشتر از ۱ دقیقه را تحت عنوان IGTV ارائه کرده است. این ویژگی فرصت های زیادی را برای کسب و کارها ایجاد کرده است تا مخاطبان بیشتری را جذب کنند. در ادامه به معرفی و بررسی این امکان و توضیح نحوه استفاده از IGTV اینستاگرام می پردازیم.

دوره رایگان صفر تا صد کار با پنل یکتانت منتشر شد. آموزش ببینید و مدرک بگیرید

این دوره ویدیویی با مبانی تبلیغات آنلاین شروع می شود و سپس با الگوریتم منحصر به فرد آشنا می شوید. نحوه راه اندازی و بهینه سازی کمپین های منحصر به فرد را یاد می گیرید و پس از قبولی در امتحان نهایی گواهی دوره دریافت خواهید کرد.

ثبت‌نام

فهرست

IGTV اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام IGTV پلتفرمی در اینستاگرام است که به شما امکان آپلود ویدیوهای بیش از یک دقیقه ای را می دهد، باید بدانید که قبل از معرفی این امکان فقط می توانستید ویدیوهای یک دقیقه ای را در این شبکه اجتماعی آپلود کنید و این برای کاربران مشکل ایجاد می کند. و تولیدکنندگان محتوا خیلی مهم بود. البته بهتر است بدانید که کاربران عادی اینستاگرام تنها مجاز به آپلود ویدیوهای تا 10 دقیقه هستند، اما برای افراد مشهور مانند سلبریتی ها و اینفلوئنسرها حداکثر مدت زمان ویدیو به یک ساعت می رسد.

IGTV به چه معناست؟

اما شاید برای شما هم سوال شده باشد که IGTV Instagram یعنی چه؟!
IGTV Instagram در واقع ترکیبی از دو کلمه Instagram و TV است که به عنوان مخفف سادگی در گفتار IGTV نامیده می شود.

استفاده از IGTV در اینستاگرام

بسته به نحوه استفاده از اینستاگرام، IGTV می تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد، به عنوان مثال، اگر صاحب رسانه هستید، می توانید ویدیوها را در این پلتفرم ارسال کنید، یا اگر در صنعت فیلم و تلویزیون هستید، می توانید قسمت هایی از برنامه ها را به صورت دانلودی به اشتراک بگذارید. . در این پلتفرم به صورت رایگان در ادامه این مقاله به دیگر کاربردهای این پلتفرم پرداخته شده است.

قابلیت به عقب بردن ویدیو

امکان دانلود ویدیو

دانلود فیلم از 10 دقیقه تا 60 دقیقه

کاربر می تواند ویدیو را لایک کند و نظر بدهد

امکان قرار دادن لینک در توضیحات ویدیو

پشتیبانی از رزولوشن 4K

مزایا و معایب استفاده از IGTV اینستاگرام

با توجه به اپلیکیشن های ذکر شده در قسمت قبل، شاید تصور شود که IGTV اینستاگرام یک پلتفرم منحصربفرد برای دانلود و تماشای ویدئو است، اما این امکان در 20 ژوئن 2018 ارائه شد و هنوز جای پیشرفت زیادی دارد. همانطور که گفته شد، احتمالاً شما هم حدس زده اید که این پلتفرم در مقایسه با رقبای خود دارای نقاط ضعفی است.

خبرنامۀ یکتانت را از دست ندهید!

هر هفته محتوای اختصاصی با جدیدترین مقالات بازاریابی و تبلیغات، اخبار و نکات آموزشی را برای شما ارسال خواهیم کرد.

معایب IGTV اینستاگرام

پست های IGTV بر خلاف پست های دیگر، گزارش های دقیقی از بازدیدها و غیره به شما ارائه نمی دهند، بنابراین نمی توانید بدانید که چند نفر از هشتگ ها دریافت کرده اید یا چند بار پست شما جستجو شده است.

عدم ارائه آمار دقیق بازدید

مزایای IGTV اینستاگرام

کنترل کامل ویدیو برخلاف ویدیوهای معمولی اینستاگرام

امکان نمایش پست های IGTV در همان صفحه نمایه صفحه شما

بخونیدش:  چرا ماگما به سطح زمین حرکت می کند

امکان قرار دادن لینک

برای دیدن ویدیوی آپلود شده در IGTV روی استوری به سمت راست بکشید

امکان مشاهده در قسمت جستجوی سایر کاربران

نحوه استفاده از IGTV اینستاگرام

شما می توانید از IGTV اینستاگرام به دو صورت استفاده کنید و این دو روش تفاوت خاصی ندارند. این دو روش در زیر ذکر شده است: 757575998881- استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام.
برای استفاده از IGTV ساده ترین راه استفاده از خود اپلیکیشن اینستاگرام است، مثلا در قسمت جستجو در بالای صفحه سمت چپ روی آیکون IGTV کلیک کنید تا وارد IGTV شوید.
2- نصب جداگانه اپلیکیشن IGTV اینستاگرام.
امکان دانلود جداگانه IGTV در سیستم عامل های اندروید و iOS وجود دارد و می توانید این برنامه را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید و پس از ورود به حساب کاربری می توانید از IGTV استفاده کنید.

دانلود رایگان ایبوک ۲۰۰ ایده برای نوشتن متن CTA تاثیرگذار

در این کتاب الکترونیکی نمونه های مختلفی از بهترین متن های CTA را برای استفاده در تبلیغات و بازاریابی جمع آوری کرده ایم.

دانلود رایگان

چگونه IGTV خود را در اینستاگرام فعال کنیم؟

برای فعال سازی IGTV اینستاگرام لازم نیست کاری انجام دهید و کافی است اینستاگرام شما آپدیت شود و این امکان به صورت خودکار برای شما فعال می شود. برای آپدیت اپلیکیشن اینستاگرام خود می توانید به اپ استور یا گوگل پلی مراجعه کنید.

مراحل ساخت کانال در اینستاگرام IGTV

برای ایجاد یک کانال IGTV، اینستاگرام شما باید به روز شود، پس از به روز رسانی (در صورت نیاز)، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.

بخش IGTV را باز کنید

نماد چرخ دنده (تنظیمات) را انتخاب کرده و روی گزینه Create channel کلیک کنید

گزینه + را انتخاب کرده و اولین ویدیو را آپلود کنید

شرایط و مراحل آپلود ویدیوها در اینستاگرام IGTV

پس از ایجاد کانال، به سادگی روی عکس پروفایل خود کلیک کنید تا به صفحه آپلود هدایت شوید. سپس با کلیک بر روی + می توانید ویدیوها را از گالری تلفن همراه خود در کانال ایجاد شده آپلود کنید. بهتر است بدانید در حال حاضر امکان ذخیره مستقیم ویدیو در قسمت IGTV وجود ندارد و باید فیلم مورد نظر را از گالری گوشی موبایل خود انتخاب و دانلود کنید.

ویدیو را از IGTV اینستاگرام حذف کنید

شاید بخواهید بنا به دلایلی ویدیوی دانلود شده را از IGTV حذف کنید، در این صورت کافیست وارد قسمت IGTV شوید و روی ویدیوی مورد نظر کلیک کنید و سپس روی سه نقطه کلیک کنید و از منوی باز شده بر روی Remove کلیک کنید.

نکات کاربردی در اینستاگرام IGTV

در قسمت های قبل ذکر شد که IGTV یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام است و خالی از اشکال نیست اما با این وجود می توانید از این قابلیت مفید برای افزایش مخاطبان صفحه خود استفاده کنید. در ادامه به برخی از مهم ترین نکات کاربردی IGTV اشاره کرده ایم.

امکان ذخیره و دانلود رویدادهای زنده میزبانی شده در صفحه شما

امکان پخش ویدیوهای تمام صفحه برای عموم

امکان دانلود فیلم با کیفیت بالا تا حجم 3.6 گیگابایت

پشتیبانی از کسب درآمد برای ویدیوهای آپلود شده در این بخش

چگونه IGTV به کسب و کار شما کمک می کند؟

IGTV اینستاگرام بسته به نوع کسب و کارتان می تواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد، می توانید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید تا کاربران بیشتری شما را بشناسند و کسب و کار شما بیش از هر زمان دیگری شکوفا شود. ارتباط بصری با مخاطب و استفاده از پتانسیل IGTV می تواند کمک زیادی به جلب اعتماد عمومی و وفاداری مشتریان کند، پس سعی کنید از این پتانسیل موجود استفاده کنید و کسب و کار خود را به کاربران بیشتری معرفی کنید. ایجاد محتوای مرتبط با صنعت خود یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید در نظر بگیرید.

نتیجه

استفاده از امکانات تکنولوژیکی پیشرفته می تواند به رونق کسب و کار و حتی برند شخصی شما کمک کند. آشنایی با الگوریتم اینستاگرام نیز به شما کمک می کند تا نتایج بهتری از این شبکه اجتماعی بگیرید. IGTV اینستاگرام یکی از جدیدترین قابلیت هایی است که معرفی شده است و این روزها بسیاری از کسب و کارها از آن برای معرفی مخاطبان بیشتر به کسب و کار خود استفاده می کنند. تولید محتوای اصلی و در نتیجه رشد مخاطبان چیزی است که باید به صورت مستمر و مستمر حفظ شود تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را از این امکان طولانی مدت بگیرید.

4.5/5 – (45 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا