چرا در رابطه از کاندوم استفاده میشود

کاندوم یکی از ابزارهای پیشگیری است که توسط بسیاری از زوج ها مورد توجه قرار می گیرد، زیرا ویژگی های زیادی دارد. اما برای اینکه بدانید چرا باید از کاندوم استفاده کنیم، ابتدا باید مزایا و معایب استفاده از کاندوم را بدانید. سپس با توجه به اطلاعاتی که به دست خواهید آورد، محصول مورد نظر را خریداری کنید.

در این مقاله با موضوعات زیر همراه شما هستیم

کاندوم بدون عوارض

معمولاً استفاده از کاندوم عوارض خاصی برای زوجین به دنبال ندارد. در واقع کاندوم تنها روشی است که کمترین عارضه را نسبت به سایر روش های پیشگیری دارد. در همان ابتدا توصیه می کنیم برای آشنایی بیشتر با این که کاندوم چیست و چه کاربردی دارد به این مقاله مراجعه کنید.

از بروز بیماری های جنسی و بارداری جلوگیری کنید

در واقع، کاندوم تنها راه محافظت از خود در برابر انواع بیماری های مقاربتی و بارداری است. به همین دلیل باید از کاندوم استفاده کنید تا بعد از رابطه جنسی بیمار نشوید.

افزایش لذت جنسی

کاندوم یکی از وسایل بسیار موثر برای افزایش لذت جنسی زوجین است. به عنوان مثال: برخی از زنان کمی دیرتر از سایر زنان به ارگاسم می رسند یا لذت جنسی کمتری را در حین مقاربت تجربه می کنند. این گروه از زنان با تحریک نقطه G از طریق کاندوم میخ دار حداکثر لذت را از روابط جنسی خود می برند. علاوه بر این، آنها همچنین می توانند به ارگاسم برسند. توصیه می کنیم برای خرید و بررسی کاندوم غنی شده و تاخیری به صفحه محصول Lek Leki مراجعه کنید.

نکته مهم و کاربردی

معمولاً روش های انتخاب شده برای پیشگیری از بارداری باید با مشورت مستقیم پزشک انجام شود تا مشکلی برای زوجین ایجاد نشود. اما کاندوم تنها روشی است که نیاز به نسخه یا مشاوره پزشک ندارد و هرکسی می تواند از این وسیله استفاده کند.

از کاندوم استفاده کنید و درد هنگام دخول را کاهش دهید

درد هنگام دخول یکی از بارزترین نگرانی هایی است که اکثر خانم ها با آن مواجه هستند. این مشکل در زنانی که اخیراً رابطه زناشویی خود را آغاز کرده اند، بسیار بیشتر است. بنابراین، کاندوم می تواند به کاهش درد و خشکی واژن در حین رابطه جنسی کمک کند.

بررسی مضرات استفاده از کاندوم

یکی از بزرگ ترین ایرادات استفاده از کاندوم این است که بسیاری از فروشگاه ها برای سود بیشتر، کاندوم های تقلبی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند که معمولاً در مورد برندهای معتبری مانند کاپوت و کدکس وجود دارد. زیرا این دو برند جزو پرفروش ترین و با کیفیت ترین برندهای کاندوم هستند; توجه، استفاده از کاندوم های تقلبی و درجه 2 مشکلات زیادی را برای زوجین ایجاد می کند. سایت لک لکی فروشگاهی است که رضایت مشتری را در اولویت قرار داده و با ارسال محرمانه محصولات، بستر مناسبی را برای حفظ حریم شخصی شما مشتریان عزیز فراهم می کند.

مضرات استفاده از کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری بهترین انتخاب برای مردانی است که از انزال زودرس رنج می برند. این نوع کاندوم معمولاً برای به تاخیر انداختن انزال با داروی بی حس کننده آغشته می شود. با توجه به اینکه این کاندوم بهترین انتخاب برای انزال زودرس محسوب می شود، معایبی نیز دارد که باید از آنها آگاه باشید.

وجود ماده بی حس کننده بنزوکائین و لیدوکائین باعث بیهوشی موقت در قسمت های آلت تناسلی مرد می شود که طی آن میزان لذت جنسی مردان کاهش می یابد.

اگر از کاندوم های تاخیری تقلبی استفاده می کنید، ممکن است با مشکل عدم نعوظ مواجه شوید. البته همانطور که اشاره کردیم این مشکل فقط در کاندوم های غیر اورجینال پیش می آید. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای خرید و بررسی کاندوم تاخیری باکیفیت به صفحه فروش لک لکی مراجعه کنید تا با این مشکل مواجه نشوید;

درصد بسیار کمی از مردان ممکن است به عامل بی حس کننده موجود در کاندوم حساسیت داشته باشند و التهاب و خارش را تجربه کنند. البته تاکنون گزارش دقیقی مبنی بر مضر بودن این ماده منتشر نشده است.

نکته مهم و کاربردی

با توجه به معایبی که در مورد کاندوم تاخیری بیان کردیم، باید گفت که این محصول مزایای زیادی دارد که به حل مشکل مردانی که از انزال زودرس رنج می برند کمک می کند. بنابراین برای رفع مشکل زود انزالی حتما از این محصول استفاده کنید.

بخونیدش:  چرا نباید شب ها تنها بریم حموم

مضرات کاندوم زنانه

کاندوم های زنانه یکی دیگر از سبک های متفاوت کاندوم است که در داخل واژن زنان قرار می گیرد. معایب کاندوم زنانه عبارتند از:

هنگام رابطه جنسی، صدای کاندوم زنانه شنیده می شود که البته با استفاده از آب یا روان کننده های سیلیکونی حل می شود.

قرار دادن کاندوم زنانه ممکن است برای برخی از زنان کمی دشوار باشد.

برخی از زنان راحت نیستند که حلقه بیرونی کاندوم از داخل واژن دیده شود.

در طول رابطه جنسی، وجود کاندوم زنانه کاملاً محسوس است.

برخی از زنان ممکن است پس از استفاده از کاندوم زنانه احساس خارش کنند.

مضرات کاندوم فضایی یا کاندوم خاردار

این محصول تنها برای افرادی که واژن آنها نسبت به روزهای اول رابطه جنسی بازتر است، انتخابی ایده آل محسوب می شود. بنابراین اگر این مشکل را ندارید، هرگز از کاندوم فضایی یا سیم خاردار استفاده نکنید. زیرا وجود خارهای ریز و درشت روی بدنه کاندوم باعث کاهش حساسیت دیواره های واژن به ضربه آلت می شود که به آن مضرات کاندوم فضایی می گویند.

مضرات کاندوم تاریخ مصرف گذشته

از معایب کاندوم تاریخ مصرف گذشته می توان به احتمال بارداری با کاندوم اشاره کرد. بنابراین قبل از رابطه جنسی حتما به تاریخ انقضای کاندوم توجه کنید.

از دیگر معایب کاندوم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاندوم ها یکبار مصرف هستند و هر بار که رابطه جنسی دارید باید از کاندوم جدید استفاده کنید. یعنی باعث آلودگی محیط زیست می شوند;

باید نحوه استفاده از کاندوم و گذاشتن کاندوم روی آلت تناسلی را به صورت صحیح و اصولی بلد باشید.

برخی از افراد به کاندوم لاتکس حساسیت دارند و ممکن است عوارضی مانند راش و خارش را تجربه کنند. البته تعداد این گونه افراد بسیار اندک است;

برخی از افراد بر این باورند که استفاده از کاندوم باعث کاهش سطح رضایت یا لذت جنسی در رابطه زناشویی می شود. اما این درست نیست؛ زوج های عزیز برای لذت بردن از روابط جنسی خود باید کاندوم متناسب با نیاز خود بخرند.

کاندوم در مقابل ابزار تیز بسیار آسیب زا است.

کاندوم ها فری سایز نیستند. بنابراین، هنگام خرید کاندوم، باید به اندازه آلت تناسلی خود توجه کنید.

هنگام استفاده از کاندوم نمی توانید از روان کننده های روغنی استفاده کنید. زیرا احتمال پارگی کاندوم افزایش می یابد. به همین دلیل، فقط باید از روان کننده های آب یا سیلیکون استفاده کنید.

قبل از استفاده از کاندوم، باید رضایت همسرتان را بگیرید.

بررسی مطالب را بخوانید

از کاندوم تاریخ مصرف گذشته استفاده نکنید؛

کاندوم تاخیری مدت زمان رابطه جنسی را افزایش می دهد.

بسیاری از زنان ترجیح می دهند در حین رابطه جنسی از کاندوم مردانه به جای کاندوم زنانه استفاده کنند.

مزایای استفاده از کاندوم

به طور کلی کاندوم از جمله مواردی است که مزایای آن بیشتر از معایب آن است و به همین دلیل عدم استفاده از آن در مناطق محروم از سوی سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک مشکل بزرگ شناخته می شود.

در دسترس بودن کاندوم

طرز تهیه و خرید کاندوم بسیار ساده است و به عبارتی یکی از ابزارهایی است که در دسترس عموم قرار دارد. بنابراین می توانید کالای مورد نیاز خود را به صورت آنلاین از فروشگاه های اینترنتی معتبر مانند لک لکی سفارش دهید.

کاندوم ارزان

کاندوم به طور کلی به عنوان یکی از ارزان ترین ابزارهای پیشگیری در نظر گرفته می شود. بنابراین تمامی اقشار مختلف جامعه امکان خرید این محصول را دارند.

سایر فواید استفاده از کاندوم:

کاندوم ابزار بسیار خوبی برای جلوگیری از بیماری ها، عفونت ها و بارداری است.

احتمال ابتلا به سرطان دهانه رحم را در زنان کاهش می دهد.

کاندوم گزینه خوبی برای مردانی است که مشکل انزال زودرس دارند.

همه مردان، صرف نظر از سن، می توانند از کاندوم استفاده کنند.

کاندوم هیچ اثر منفی بر باروری مردانه و زنانه ندارد.

می توان آن را در رنگ ها و رایحه های مختلف استفاده کرد.

این فرآیند نفوذ را تسهیل می کند.

فروشگاه اینترنتی لک لکی امکان خرید آنلاین را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد تا بتوانید در هر زمان و مکان خرید خود را تنها با یک کلیک انجام دهید; ضمناً محصولات خریداری شده توسط کارشناسان فروش ما در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد. توصیه می کنیم برای اطلاع دقیق از قیمت و خرید کاندوم و اقلام ازدواج به سایت فروش لک لکی مراجعه کنید.

بخونیدش:  چطور از کیت تخمک گذاری استفاده کنیم

سوالات متداول کاربران عزیز را بررسی کنید

آیا استفاده طولانی مدت از کاندوم باعث ناباروری در زنان می شود؟

خیر، کاندوم یکی از کم خطرترین روش ها برای پیشگیری از بارداری و انواع بیماری های جنسی است که تاثیری در ناباروری زنان ندارد.

آیا احتمال پارگی کاندوم در حین رابطه جنسی وجود دارد؟

آره. اما همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم این مشکل فقط در کاندوم های تاریخ مصرف گذشته یا غیر اورجینال ایجاد می شود.

آیا زنان باردار در دوران بارداری نباید از کاندوم استفاده کنند؟

خیر استفاده از کاندوم در دوران بارداری بی خطر است و برای پیشگیری از انواع بیماری ها و عفونت های قارچی بهتر است در حین رابطه جنسی از کاندوم استفاده شود.

آیا استفاده از کاندوم در گشاد شدن رحم در خانم ها موثر است؟

خیر کاندوم به هیچ وجه واژن را باز یا بزرگ نمی کند. البته برخی تصور می کنند کاندوم خاردار می تواند معایبی برای شما داشته باشد پس پیشنهاد می کنیم به مقاله مزایا و معایب کاندوم خاردار مراجعه کنید.

واقعا چرا باید از کاندوم استفاده کنیم؟ حتما شنیده اید که کاندوم بهترین راه برای جلوگیری از بارداری و برخی بیماری های مقاربتی است! خب ما عملا به این سوال پاسخ دادیم که چرا باید از کاندوم استفاده کنیم. اما عجله نکنید، در این مقاله از مجله ازدواج ایرانی کاندوم، اطلاعات زیادی در مورد کاندوم و اینکه کاندوم برای چه مواردی استفاده می شود را در اختیار شما قرار می دهیم. در ادامه این مطلب از مجله ازدواج ایرانی کاندوم را تا انتها بخوانید.

چرا کاندوم؟

واقعیت این است که خرید و استفاده از کاندوم در داخل ایران بسیار افزایش یافته است، نسل جدید و قرار دادن کاندوم در فروشگاه ها و سوپرمارکت ها از دلایل این افزایش مصرف است. اما این سوال همیشه مطرح می شود که چرا استفاده از کاندوم در روابط زناشویی را ترجیح می دهیم؟ استفاده از کاندوم علاوه بر پیشگیری از بیماری های مقاربتی و جلوگیری از بارداری ناخواسته. در سال های اخیر، دلایل بسیار دیگری نیز وجود داشته است.

لذت زن و مرد را افزایش می دهد.

خرید آسان

پیشگیری از بیماری های عمده مقاربتی

چندین گزینه برای انتخاب

قیمت مناسب کاندوم

نیازی به نسخه پزشکی ندارد.

ایجاد تاخیر در انزال (در مدل های تاخیری)

ایجاد اصطکاک و لذت بیشتر (در مدل های میخ دار)

ایجاد سیالیت و سهولت (در مدل های دارای روان کننده)

اما اجازه دهید آنها را بهتر توضیح دهیم.

پیشگیری از بیماری های مقاربتی (STD)

STD مخفف عبارت Sexually Transmitted Disease است. برای اینکه بفهمیم چرا باید از کاندوم استفاده کنیم، باید درباره بیماری های مقاربتی بیشتر بدانیم. بسیاری از بیماری های مقاربتی وجود دارد که بسیاری از آنها حتی برای فرد مبتلا ناشناخته است، اما ناقل آن خواهد بود. بنابراین بدون شک استفاده از کاندوم می تواند در پیشگیری بسیار موثر باشد. این روزها که درگیر کرونا و کووید 19 هستید (در اواسط دهه 1400) به نقش ماسک در پیشگیری از این بیماری پی برده اید، کاندوم نیز همین نقش را در رابطه جنسی دارد، با این تفاوت که کاندوم بسیار زیاد است. گزینه های طعم دار، گرم، مرطوب، ضد قارچ، فضایی، دایره ای و غیره نیز لذت شما را افزایش می دهد.

البته باید مراقب بود که استفاده از کاندوم لزوماً صد در صد از ابتلا به بیماری های مقاربتی جلوگیری نمی کند، اما از تعداد زیادی از آنها جلوگیری می کند.

با توجه به اینکه بسیاری از بیماری های مقاربتی تا آخر عمر با شما خواهند ماند، استفاده از کاندوم تصمیم عاقلانه ای به نظر می رسد.

از بارداری ناخواسته جلوگیری می کند

بارداری و داشتن فرزندی سالم مطمئنا یک اتفاق مثبت است، اما باید به موقع اتفاق بیفتد! شاید در حال حاضر نمی خواهید بچه دار شوید! خب راه حل ساده است، کاندوم مشکل را حل می کند. سایر روش های پیشگیری از بارداری قطعا بر سلامت انسان تاثیر می گذارد، قرص های ضد بارداری یکی از بدترین روش های پیشگیری از بارداری هستند.

در حال کشت شدن

افراد تحصیل کرده برای جلوگیری از بارداری از روش های مدرن استفاده می کنند، این روش واقعا بهترین روش برای دوشیدن خوک است.

خریدهای متنوع و راحت

استفاده از کاندوم بسیار ساده است، به سادگی می توانید کاندوم مورد نظر خود را از ده ها مدل کاندوم سفارش دهید و بدون دردسر و کاملا محرمانه درب منزل تحویل بگیرید.

بخونیدش:  چرا در پوشه تلگرام چیزی ذخیره نمیشود

بهترین قیمت!

قیمت هر کاندوم در زمان نوشتن این متن بین 3 تا 6 هزار تومان است. لیست قیمت و تنوع بی نظیر کاندوم را اینجا ببینید.

نتیجه

سوال این بود: چرا باید از کاندوم استفاده کنیم؟ خوب جواب این است

کاندوم مقرون به صرفه ترین، مدرن ترین و باحال ترین روش برای جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی است! به همین دلیل از کاندوم استفاده می کنیم!

چرا باید از کاندوم استفاده کنیم؟

چون سلامتی به ارمغان می‌آورد، چون لذت رابطه جنسی و مذهبی را زیاد می‌کند، چون افراد کلاس از کاندوم استفاده می‌کنند و به دلیل باحال بودن آن! و البته قیمت بسیار خوبی هم دارد و مقرون به صرفه است!

کاندوم ارزان ترین، مدرن ترین و جالب ترین راه برای جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی است! به همین دلیل از کاندوم استفاده می کنیم!

اطلاعات بیشتر :

چگونه از کاندوم استفاده کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا