چرا در میوه فروشی ها آینه می گذارند

در این مطلب به طراحی داخلی میوه فروشی که بی انصافی است پرداخته ایم و نکات و ترفندهایی را به همراه نمونه عکس میوه فروشی شیک قرار داده ایم.

لیست موضوعات

میوه یکی از ضروری ترین عناصر تغذیه انسان است که تاثیر زیادی در سلامت آن دارد. اما متاسفانه در ایران به دلیل منطقه از کیفیت میوه ها و دکوراسیون داخلی میوه فروشی کاسته شده و توجهی به آن نمی شود. در برخی مناطق دکور میوه فروشی را شیک تعریف نمی کنند و میوه ها را بدون اصول در اطراف مغازه قرار می دهند در حالی که دکور میوه فروشی به دلیل تنوع رنگ و شکل میوه می تواند جذابیت بصری زیادی داشته باشد. !

در مطالب قبلی ایده ها و نکات جالبی در مورد تزیین فروشگاه های مختلف قرار داده ایم. اما در این مطلب به دکوراسیون داخلی میوه فروشی که بسیار بی انصافی است پرداخته ایم و نکات و ترفندها و نمونه عکس میوه فروشی را قرار داده ایم.

دکوراسیون داخلی میوه فروشی

برخی از میوه فروشی ها به گونه ای هستند که ابتدا ویترین وجود دارد، سپس وارد دکوراسیون داخلی میوه فروشی می شوند اما برخی فضای باز هستند و ویترین ندارند و همین دکوراسیون داخلی شامل دکوراسیون ویترین می شود. در هر دو مورد باید توجه داشت که در نگاه اول مشتری بیرونی ترین لایه دکور فروشگاه را می بیند و به سمت آن کشیده می شود. بنابراین این لایه باید بسیار شیک و متفاوت طراحی شود و سپس وارد لایه های زیر و فضای داخلی شود. .

همانطور که برای رونق کسب و کار نکات میوه فروشی وجود دارد، در طراحی دکوراسیون میوه فروشی نیز نکات و ترفندهایی وجود دارد.

1. قفسه های میوه فروشی را مرتب کنید.

فضای داخلی را با توجه به اندازه مغازه تقسیم کنید. فضای مجزا برای میوه های فصل، فضای جداگانه ای برای سبزیجات، سبزی ها و میوه هایی مانند پیاز و سیب زمینی که در تمام فصول موجود است در نظر بگیرید. سعی کنید ارتفاع قفسه میوه را در ارتفاع بالایی طراحی کنید تا به راحتی در دسترس مشتری باشد. سعی کنید قفسه ها را به گونه ای طراحی کنید که علاوه بر نصب آسان، به راحتی در دسترس مشتری باشد و در پرکردن و تمیز کردن آنها مشکلی نداشته باشید. پیشنهاد می کنیم از سینی های موبایل استفاده کنید. این سینی ها قابل حمل هستند و کار شما را آسان می کنند.

سعی کنید قفسه ها را به گونه ای قرار دهید که از دور قابل مشاهده باشند تا مشتری برای یافتن میوه مورد نظر خود مشکلی نداشته باشد!

حتما بخوانید: 9 چیدمان دکوراسیون فروشگاه که منجر به فروش بیشتر می شود

چیدمان قفسه های میوه ای چوبی شیک و مجلل

2. در دکوراسیون میوه فروشی از مستر استفاده کنید.

مسترها همیشه حس طراوت و نشاط را در قفسه و میز میوه فروشی احساس می کنند. این کار را با استفاده از یک منبع آب و یک پمپ ساده انجام دهید و علاوه بر مشتریان خود از فضا لذت ببرید.

طراحی داخلی میوه فروشی با میوه آرایی های متنوع

3. تاثیر نور را در دکوراسیون فروشگاه دست کم نگیرید.

وجود نور در هر فروشگاه و هر فضایی برای هر کارکردی بسیار مهم است. سعی کنید از یک نور عمومی روشن در دکوراسیون فروشگاه استفاده کنید و برای هر قفسه چراغ های دیگری طراحی کنید. این مشکل کیفیت بصری میوه ها و دکور فروشگاه را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد، پس برای طراحی بهترین نورپردازی برای دکور فروشگاه از افراد مجرب در این زمینه کمک بگیرید.

نورپردازی و رنگ های روشن در دکور یک میوه فروشی شیک

4. اگر فروشگاه کوچکی دارید، از دیوار برای کمک به شما استفاده کنید.

اگر فضای محدودی دارید، به جای ساخت میوه‌فروشی، از پایه‌های روی زمین استفاده کنید. این غرفه ها این امکان را فراهم می کند که میوه ها را در طبقات مختلف ردیف کنید تا در دسترس مشتری باشد. اگر موارد بالا را به خاطر داشته باشید، بهتر است ارتفاع قفسه میوه تا ارتفاع چشم انسان باشد و این قفسه ها تا 1 متر نیز ارتفاع داشته باشند.

کاربری زمین در توسعه میوه فروشی 2021

5. در دکوراسیون میوه فروشی از چه اکسسوری باید استفاده کرد؟

آینه! از آینه در دکوراسیون زیبای میوه فروشی ها نیز استفاده می شود. آنها با انعکاس نور به فضا، فروشگاه را بازتر و روشن تر می کنند و به مشتری حس اطمینان می دهند. یکی از کاربردهای دیگر آینه در دکوراسیون میوه فروشی این است که اگر مشتری در طبقه بالای قسمت میوه ای را نبیند به راحتی می تواند از طریق آینه نوع میوه را تشخیص دهد.

بخونیدش:  چرا در شب یلدا هندوانه و انار معروف است

استفاده از آینه در چیدمان و دکوراسیون میوه فروشی

دکور میوه فروشی سنتی در اوکراین

این پروژه یک دکور میوه فروشی سنتی به مساحت 70 متر در کیف اوکراین است که توسط گروه معماری YUDIN طراحی شده است. انواع میوه ها در این فضا به فروش می رسد و به لطف رنگ آمیزی و چیدمان مرکزی میوه ها، حس نشاط و شادابی را در فضا ایجاد کرده اند. در این فضا از قفسه های چوبی و در ارتفاع چشم انسان استفاده شده تا به راحتی در دسترس مشتری باشد. در طراحی کلی این فروشگاه از عنصر شاخه درخت ایده گرفتند و از آن در سقف، در طراحی قفسه میوه و حتی در صندوق فروشگاه استفاده کردند.

یکی از عناصر مهم دیگری که در طراحی داخلی این فروشگاه به آن توجه شده است نورپردازی است.

این فروشگاه با استفاده از لکه های سبز و سرسبزی در اطراف قفسه های میوه توانسته سلامت و زندگی را به نمایش بگذارد. این پروژه با ایجاد حس مثبت در فضا، اهمیت میوه ها را برای سلامت انسان به نمایش گذاشت.

استفاده از چوب در چیدمان و دکوراسیون داخلی میوه فروشی در اوکراین

طراحی اصولی و صحیح نورپردازی و طراحی دکور میوه فروشی

چیدمان مرکزی میوه های مختلف برای دسترسی آسان

استفاده از عنصر درخت و شاخه به عنوان مفهوم اصلی طراحی داخلی فروشگاه

استفاده از لکه های رنگ سبز و سبز در دکوراسیون داخلی میوه فروشی در اوکراین

عکس میوه فروشی لوکس

برای زیبایی بصری میوه فروشی از ایده ها و نکات خلاقانه استفاده کنید

حتما بخوانید: طراحی دکوراسیون سوپرمارکت + 20 طرح لوکس و کاربردی

نورپردازی اولیه و مناسب در میوه فروشی

دکوراسیون داخلی میوه فروشی بزرگ

از یک آینه برای انعکاس و بزرگتر کردن فضا استفاده کنید

چیدمان میوه فروشی

از یک آینه و میوه آرایی جذاب برای ایجاد منظره بصری جذاب استفاده کنید

استفاده از شیب در ساخت میز میوه برای دسترسی آسان مشتری به میوه نهایی

استفاده از استند در دکوراسیون داخلی میوه فروشی 2021

میوه آرایی در فضای بیرونی میوه فروشی

برای تزئین میوه فروشی میز میوه چوبی درست کنید

با ایده های جدید و متفاوت در طراحی داخلی میوه فروشی خلاقیت ایجاد کنید

• آخرین کلمه

اگر قصد راه اندازی میوه فروشی دارید قبل از خرید میوه با کیفیت به کیفیت دکوراسیون داخلی توجه کنید. میوه های باکیفیت هر چقدر هم بخرید، اگر در مکانی شیک و مجلل فروخته نشوند و جذابیت بصری نداشته باشند، خریدار وجود نخواهد داشت! از آنجایی که کمتر میوه فروشی در ایران دکور خاص و جذابی دارد، شما می توانید با دکور میوه فروشی خود فروشگاه خود را معروف کنید!

چه ایده های دیگری برای طراحی داخلی میوه فروشی دارید؟ نظرات خود را در کامنت برای ما بنویسید.

سلام من پدرم هستم از تیم بازرگانی آکادمی و با مدرک لیسانس دیگه البته اینجوری بخونید (کسب و کار + علم).

قبلاً در این مورد گفته ام که مجموعه استاد برگرفته از اطلاعات سایت فرهنگستان صنوف در مورد مشاغل مختلف است و قطعات هر تجارت مانند این میوه فروشی را به طور خلاصه و در چند مقاله کوتاه توضیح خواهم داد. .

اطلاعاتی که می تواند به شما برای ورود به این تجارت کمک کند، اما (و البته) اگر در مورد ورود به این تجارت جدی هستید، می توانید به راهنمای کامل راه اندازی میوه فروشی در این سایت و اطلاعات کامل برای انتخاب مراجعه کنید. راه اندازی دستگاه و تجهیزات و حتی نکاتی را برای کسب درآمد برای میوه فروشی دریافت کنید.

بیایید به کار میوه فروشی برسیم (قسمت اول)

من خودم تجربه کردم و میگم تو میوه فروشی خیلی درسته

می‌پرسید چرا خوب، اگر میوه‌فروش هستید و ساعت 8 صبح به آنجا می‌روید، می‌دانید که متوجه می‌شوید تا میوه کامل بخرید. البته در این زمان میوه های خوبی دریافت نخواهید کرد و برای خرید آنها باید پول بیشتری پرداخت کنید.

در همان ابتدا فکر می کردم بسیاری از کسانی که می خواهند میوه فروشی راه اندازی کنند با این چند خط معطل شدند (😅).

خوب اگر مشکلی برای بیدار شدن در صبح ندارید باید به شما بگویم که این سختی ارزشش را دارد به یکی از سودآورترین شرکت های خدماتی در بازار ایران یعنی فروش میوه خوش آمدید.

در این مقاله و مطالب دیگر شما را با هنر میوه فروشی، درآمد حاصل از فروش میوه و روش راه اندازی میوه فروشی آشنا می کنم و حتما در مورد راه اندازی میوه فروشی آنلاین صحبت خواهم کرد.

بخونیدش:  چرا وقتی می خواهیم گلی را ببوییم به بینی نزدیک میکنیم

بنابراین، اگر می خواهید بدانید که فروش میوه برای شما خوب است یا خیر؟ و برای راه اندازی میوه فروشی از کجا شروع می کنید؟ تا پایان این مقاله با من همراه باشید

در نگاه اول می توان فهمید که میوه فروشی کار آسانی است و میوه فروشی وجود ندارد.

باید به شما بگویم که اینطور نیست و این شغل ترفندهای خاصی دارد که به فروش بیشتر شما کمک می کند، به عنوان مثال:

میوه های گران قیمت را در پشت فروشگاه، میوه های متوسط ​​را در وسط و میوه های ارزان تر را در قسمت بیرونی قرار دهید. علم میوه خود را تقویت کنید. هر ماه برخی از میوه ها کمترین قیمت را دارند، سعی کنید این میوه ها را بیشتر بفروشید.

از آرایش زاویه دار استفاده کنید و حتما از آینه استفاده کنید. میوه ها را با برچسب مشخص کنید. برای کسب درآمد بیشتر، در کنار مغازه خود (مکمل فروشی) مغازه آب میوه و سبزیجات آماده راه اندازی کنید.

در ادامه توضیحات این حرفه به سراغ سوالات زیر می رویم که با کلیک بر روی هر یک از این سوالات می توانید به صفحه مربوطه دسترسی پیدا کنید.

محاسبه سود حاصل از فروش میوه (کلیک کنید)

میوه فروشی (کلیک کنید)

درآمد حاصل از فروش میوه (کلیک کنید)

همانطور که قبلا ذکر شد، محتوای بالا از وب سایت آکادمی کار است و شما می توانید به تمام اطلاعات مورد نیاز برای راه اندازی یک میوه فروشی در اینجا دسترسی داشته باشید.

و باز هم همانطور که قبلا گفتم و می دانید نقطه قوت سایت آکادمی کار در این است که نه تنها شغل میوه فروش را ارائه می دهد، بلکه 0 تا 100 استارت آپ میوه فروشان، راه اندازی و انتخاب لوازم خانگی را ارائه می کند. و تجهیزات و حتی راهنمای درآمدزایی این به شما بستگی دارد پس برای اطلاعات کاملتر حتما به این سایت سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا