چرا شماره من وارد تلگرام نمیشود

گاهی اوقات یک کاربر تلگرام خود را حذف می کند و درخواست می کند که دوباره با اکانت خود وارد شود و چندین بار این کار را انجام می دهد اما نمی تواند وارد شود و پیغام بیش از حد تلاش، لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید، امتحان کنید) برای او ظاهر می شود. حالا می خواهید بدانید چرا تلگرام اصلی یا هر تلگرام غیر رسمی دیگری مانند موبوگرام، ایکس یا طلایی و غیره. نصب نیست و چرا تلگرام این پیام را می دهد؟ دلیل اصلی چیست و چگونه می توان این مشکل را حل کرد؟

معنی این پیام این است که تلگرام کنجکاو است که چرا کاربر اینقدر اصرار به ورود به این حساب دارد و دلیل این خروج و ورود چیست و با این پیام به شما اطلاع می دهد که کمی صبر کنید و فردا یا در روزهای بعد و پیام شما بیش از حد مجاز تلاش کرده اید برای شما ارسال می شود.

اگر در مدت کوتاهی بیش از سه بار اکانت خود را حذف کنید، شماره شما سیل می شود و به مشکل بر می خورید.

چگونه به تلگرام دسترسی پیدا کنیم؟

حل مشکل تایپ تلگرام

اگر برای ورود به تلگرام مشکل دارید و نوع خطا به این دلیل است که می خواهید وارد تلگرام شوید اما نمی توانید، ادامه مطلب را بخوانید.

برای رفع بسیاری از تلاش‌های مجدد، لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید، سه کار زیر را به طور خلاصه انجام دهید:

حساب تلگرام را ببندید (توقف اجباری) و کش و داده های حساب تلگرام را پاک کنید.

دسترسی و مجوزهای لازم را به اپلیکیشن تلگرام بدهید، کش و فایل های پایگاه داده محلی را پاک کنید و سعی کنید متصل شوید.

داده ها و زمان را برای آینده (داده های آینده) تنظیم کنید و سعی کنید به اکانت تلگرام دسترسی پیدا کنید. اکنون کد تایید تلگرام را دریافت خواهید کرد و بدون زحمت زیاد یا خطای درخواست اتصال می توانید به برنامه تلگرام دسترسی پیدا کنید.

در ادامه سه روش زیر را توضیح می دهیم. نگران نباشید، ما اینجا هستیم تا شما را به تلگرام متصل کنیم و لذت ببرید.

در بالا گفته شد که اگر چندین بار از تلگرام خارج شوید و دوباره وارد شوید یا دستگاه (آیفون، اندروید و کامپیوتر) را یکی پس از دیگری عوض کنید و یا کد ارسال تلگرام را اشتباه وارد کنید همه اینها نتیجه می شود. در مظنونین تلگرام اینکه شخصی به حساب شما هک کرده است و با این کار سعی می کند امنیت شما را حفظ کند تا اگر هر کاربری به حساب شما دسترسی پیدا کرد پس از چندین بار تلاش نتواند به حساب شما دسترسی پیدا کند.

درست است که از چند ساعت تا چند روز نمی توانید وارد اکانت خود شوید اما مشکل بزرگی نیست زیرا با کمی صبر و بعد از چند روز این مشکل حل می شود.

پس از حذف اکانت، زمان دقیقی برای راه اندازی مجدد تلگرام و رفع این مشکل وجود ندارد و بین 12 ساعت تا چند روز متغیر است. تنها راهی که برای شما باقی مانده این است که کمی صبور باشید و از تلاش های مکرر خودداری کنید. اگر با این خطا مواجه شدید، تا چند روز وارد سیستم نشوید و بعداً دوباره امتحان کنید یا از روش های زیر استفاده کنید.

قبل از توضیح این مشکل، اگر کانال تلگرامی دارید که ابزار حرفه ای شماست و از آن درآمد کسب می کنید، باید مطمئن شوید که موبایل مورد استفاده شما از نظر کارایی و سرعت کاملا به روز است. به روز. توصیه می کنیم برای خرید گوشی موبایل با کارایی بالا، سرعت عالی و ارزان ترین قیمت به سایت ما مراجعه کنید. همچنین می توانید قیمت لوازم مورد نیاز خود را از ما تهیه کنید و هر آنچه را که نیاز دارید را با قیمتی پایین خریداری کنید.

و نحوه رفع مشکل تایپ تلگرام ناشی از نمایش بیش از حد پیام، لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

اگر شما نیز با این پیام مواجه هستید و نمی توانید وارد اکانت تلگرام خود در آیفون یا اندروید شوید. روش های زیر را امتحان کنید.

کمی صبر کنم

اگر پیغام های خطای تلاش برای اتصال بیش از حد دریافت کردید یا کد اشتباه را وارد کردید، باید 20 دقیقه یا بیشتر یا حتی 12 یا 24 ساعت صبر کنید. سرورهای تلگرام نیز شما را برای وارد کردن کد مسدود می کنند و در صورت ایجاد کد آن را ارسال نمی کنند. برای شما. تقاضای اکانت تلگرام بسیار زیاد است. پس صبر کنید و از طریق تلگرام حل کنید.

راه حل اول: توقف اجباری و پاک کردن حافظه داخلی و کش

مرحله 1: نماد تنظیمات را در دستگاه Android خود باز کنید.

مرحله 2: اکنون به پایین اسکرول کنید و روی گزینه App Manager ضربه بزنید.

مرحله 3: به پایین بروید و برنامه تلگرام را از لیست برنامه های نصب شده در دستگاه اندروید خود پیدا کنید.

مرحله چهارم: روی فورس استاپ ضربه بزنید و فورس استاپ اکانت تلگرام را تایید کنید.

مرحله 5: روی Storage ضربه بزنید و حافظه پنهان و حافظه برنامه تلگرام را پاک کنید.

راه حل دوم: تغییر زمان و داده ها به آینده

مرحله 1: به تنظیمات بروید.

مرحله 2: روی تنظیمات بیشتر ضربه بزنید و روی تاریخ و زمان ضربه بزنید (این تنظیمات ممکن است بسته به دستگاه Android شما متفاوت باشد).

مرحله 3: اکنون باید تاریخ و زمان را به 2-3 روز آینده تغییر دهید.

مرحله چهارم: حالا اپلیکیشن تلگرام را باز کنید و شماره موبایل خود را وارد کنید و کد تایید تلگرام را دریافت خواهید کرد.

هنگامی که داده ها و زمان را در آینده تغییر دهید و آن را روی داده های آینده تنظیم کنید، تاخیر یا دوره توقف ارسال کد تلگرام به پایان می رسد و کد تایید تلگرام را دریافت می کنید و از بسیاری از تلاش های تلگرام خلاص می شوید لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید. این مشکل در دستگاه اندرویدی شما حل خواهد شد و می توانید با موفقیت وارد اکانت تلگرام خود شوید.

ترفند دور زدن تلاش های زیاد مشکل پیام ورود تلگرام

یکی از روش های پیشنهادی این است که از VPN استفاده کنید و سپس آدرس IP کشور خود را تغییر دهید، یعنی به فیلترشکن بروید و کشوری که به آن متصل هستید را تغییر دهید، اطلاعات تلگرام را حذف کنید، اکنون وارد تلگرام شوید و شماره ارسال را بگیرید. کد. این راه حل قبلا استفاده شده است و پاسخی برای مشکل کاربران بوده است، امیدواریم بتواند مشکل شما را نیز حل کند.

در ابتدا در مقاله دلایل انقضای کد تلگرام را توضیح دادیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید این مقاله را نیز مطالعه کنید.

راه حل دوم این است که طبق ویدیوی ارسال شده برای شما اقدام کنید تا مشکل پیامی که بیش از حد مجاز امتحان کرده اید حل شود. ویدیو به زبان انگلیسی است، اما با کمی دقت متوجه خواهید شد که چگونه کار می کند.

پس از حذف اکانت امکان ورود به تلگرام وجود ندارد

در قسمت بالا گفته شد که اگر پس از چندین بار حذف اکانت خود نتوانستید وارد حساب کاربری خود شوید یا یکی پس از دیگری از سیستم خارج و وارد حساب کاربری خود شدید، باید کمی صبر کنید تا این محدودیت برای اکانت شما حذف شود. اما گاهی اوقات فرد در این مدت نمی تواند وارد تلگرام شود و استفاده نمی کند، در این صورت این روش را دنبال کنید.

بخونیدش:  چرا باید از میهن خود دفاع کنیم

هر پیام رسان غیر رسمی دارید را حذف کنید، آخرین نسخه تلگرام اصلی را دانلود و نصب کنید و با برنامه هایی برای دور زدن ممنوعیت به تلگرام وب متصل شوید و شماره خود را با کد + 98 وارد کنید. حالا کدی که به تلگرام می فرستید آن را ارسال می کند. و به راحتی کد را وارد کرده و به تلگرام خود متصل شوید

رفع خطای کانال های زیاد در تلگرام

اگر از جمله کاربرانی هستید که با این پیام (Channels Too Much) مواجه شده اید، باید بدانید که این محدودیتی است که تلگرام برای پیام رسان های غیر رسمی در نظر گرفته است. در این صورت باید تلگرام اصلی را نصب کرده و تمامی تلگرام های غیر رسمی را حذف کنید. توصیه ما این است که برای محافظت از اکانت خود و جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، تلگرام اصلی را نصب کنید.

یکی از مشکلاتی که ممکن است کاربران تلگرام با آن مواجه شوند، مشاهده پیغام خطای تعداد کانال ها در تلگرام است. این مشکل معمولا زمانی رخ می دهد که شما سعی می کنید در کانال ها عضو شوید، به این معنی که تعداد کانال هایی که در آنها مشترک شده اید از حد مجاز فراتر رفته و دیگر نمی توانید کانال جدیدی را به لیست چت تلگرام خود اضافه کنید. در ادامه به معرفی عوامل ایجاد پیغام خطای کانال های زیاد در تلگرام و نحوه رفع آن می پردازیم.

به طور کلی هر کاربر تلگرام تنها می تواند در تعداد محدودی از کانال ها و سوپرگروه ها عضویت داشته باشد. این تعداد محدود به 500 است، یعنی هر کاربر تلگرام فقط می تواند به 500 کانال یا سوپرگروه بپیوندد.

این محدودیت می تواند فعالیت اکانت های جعلی و ربات های فعال در گروه ها و کانال ها را کاهش دهد. اما گاهی اوقات این مشکل برای حساب های واقعی رخ می دهد. برای حل این مشکل تنها راه این است که تعدادی کانال و سوپرگروه را از لیست کانال های تلگرام خود حذف کنیم.

همانطور که گفته شد، زمانی که می خواهید به یک کانال جدید یا یک سوپرگروه جدید بپیوندید، خطای اضافه بار کانال در تلگرام ظاهر می شود. هنگامی که با این خطا مواجه شدید، توجه داشته باشید که تعداد کانال ها یا گروه هایی که در آنها مشترک هستید به 500 رسیده است و بنابراین نمی توانید کانال یا گروه جدیدی را به حساب خود اضافه کنید.

تنها راه رفع خطای تعداد زیاد کانال در تلگرام، حذف تعدادی از کانال ها و سوپرگروه های قدیمی است. پس از حذف برخی از کانال ها و گروه ها، می توانید در کانال ها یا گروه های جدید مشترک شوید. توجه داشته باشید که نمی توانید محدودیت 500 ممبر در کانال ها و گروه های تلگرام را افزایش دهید. این محدودیت توسط خود تلگرام اعمال شده و فقط خود تلگرام می تواند آن را افزایش دهد.

البته راهی برای دور زدن این محدودیت وجود دارد. می توانید یک حساب کاربری دیگر در تلگرام ایجاد کنید. در آپدیت اخیر تلگرام، این اپلیکیشن قابلیت مدیریت همزمان 3 اکانت مختلف با یک دستگاه را اضافه کرده است. با استفاده از این قابلیت می توانید بدون نیاز به خروج از اکانت اول به دو حساب دیگر دسترسی داشته باشید. هر حساب کاربری دارای منوی چت و تنظیمات خاص خود است.

به این ترتیب، اگر از سه حساب خود استفاده می کنید، می توانید محدودیت عضویت در کانال ها و گروه ها را از 500 به 1500 افزایش دهید و سپس خطای بیش از حد کانال در تلگرام را برطرف کنید.

رفع خطای رسیدن به حد مجاز تلگرام

آیا در تلگرام با خطای «حد مجاز» مواجه شده اید؟ اگرچه تلگرام یک برنامه پیام رسان محبوب است و ویژگی های زیادی دارد، اما معمولا با خطاهایی همراه است که بسیاری از کاربران را سردرگم می کند. برخی از این خطاها تصادفی و برخی به دلیل حفظ امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربر است.

یکی از خطاهایی که کاربران از آن شکایت دارند و به دنبال رفع آن هستند خطای بیش از حد مجاز تلگرام است، بعداً دوباره امتحان کنید. این پیام خطا معمولاً در صورتی رخ می دهد که چندین بار با رمز عبور اشتباه وارد حساب کاربری خود شده باشید.

اما اگر با این خطا مواجه شدید با وجود اینکه رمز عبور صحیح حساب خود را وارد کرده اید، مشکل ساز می شود. برخی از کاربران حتی پس از ساعت ها انتظار قبل از ورود به سیستم، این خطا را دریافت می کنند.

برای کمک به شما، تصمیم گرفتیم راهنمای رفع خطای «بیش از حد» در تلگرام را ارائه دهیم.

بیا شروع کنیم!

1- سرورهای تلگرام را بررسی کنید.

قبل از اینکه بخواهید چیزی را در دستگاه خود تغییر دهید، پیشنهاد می کنیم در صورت مواجه شدن با هر گونه پیام خطایی در هنگام ورود، ابتدا سرورهای تلگرام را بررسی کنید. به این ترتیب متوجه خواهید شد که مشکل از تلگرام یا دستگاه شماست.

شما می توانید از ابزارهای شخص ثالث مانند Downdetector برای مشاهده وضعیت تلگرام استفاده کنید، زیرا این پلتفرم هیچ صفحه اختصاصی برای مشاهده وضعیت سرویس های خود ارائه نمی دهد. با ورود به این وب سایت می توانید از وضعیت سرورهای تلگرام در 24 ساعت گذشته مطلع شوید. اگر واقعاً مشکلی وجود داشته باشد، آشکار می شود و متوجه می شوید که تنها شما نیستید که این مشکل را دارید.

سرورهای تلگرام را بررسی کنید

متأسفانه، مشکلات مربوط به سرور از طریق شما قابل حل نیست. اگر سرورها آفلاین و غیر فعال هستند، بهترین کار این است که منتظر بمانید تا تیم تلگرام مشکل را برطرف کند. از طرف دیگر، اگر مشکلی با سرورها وجود ندارد، راه حل بعدی را امتحان کنید.

2- دستگاه خود را ریستارت کنید.

اگر نمی توانید به اکانت تلگرام خود دسترسی پیدا کنید، ابتدا باید دستگاه خود را ریستارت کنید. اگر مشکل دیگری در تلگرام و سایر اپلیکیشن ها دارید باید به این صورت باشد.

در ویندوز:

1- با فشردن کلید Windows به منوی Start بروید.

2- پس از آن بر روی گزینه Power کلیک کنید.

3- در نهایت روی Restart ضربه بزنید.

دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید

سیستم عامل مک:

1- روی نماد Apple در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید تا منوی اپل باز شود.

2- سپس در صفحه پاپ آپ گزینه Restart را انتخاب کنید.

3- در نهایت در کادر محاوره ای Restart را کلیک کنید تا اقدام شما تایید شود.

در صفحه باز شده گزینه Restart را انتخاب کنید

ایستگاه در اندروید:

1- دکمه پاور دستگاه اندرویدی خود را پیدا کنید.

2- نگه دارید تا گزینه ها ظاهر شوند.

3- برای راه اندازی مجدد سیستم، Restart را فشار دهید.

برای راه اندازی مجدد سیستم، Restart را فشار دهید

راه اندازی مجدد در iOS:

1- به لمس کمکی روی صفحه نمایش خود دسترسی داشته باشید.

2- حالا به تب Device بروید.

3- در نهایت روی More ضربه بزنید و Restart را انتخاب کنید.

روی More ضربه بزنید و Restart را انتخاب کنید

سپس به تلگرام برگردید و سعی کنید به اکانت خود دسترسی پیدا کنید. بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

3- اتصال شبکه خود را بررسی کنید.

کندی یا ناپایدار بودن شبکه ها نیز می تواند دلیل عدم ورود شما به اکانت تلگرام باشد. از آنجایی که از یک سرویس آنلاین استفاده می کنید، برای بهره مندی از خدمات و ویژگی های تلگرام به اتصال اینترنت خوب نیاز دارید.

بخونیدش:  چرا وقتی ازخواب بیدار میشم سردرد دارم

برای بررسی این موضوع، به وب سایت Fast.com بروید و یک تست سرعت در شبکه خود اجرا کنید تا پهنای باند بارگذاری و دانلود فعلی آن را اندازه گیری کنید.

تست سرعت

اگر نتیجه نشان دهنده وجود مشکل در اتصال شماست، مودم یا روتر خود را مجددا راه اندازی کنید تا پیوند با سرورهای ISP شما برقرار شود. روتر خود را از منبع تغذیه جدا کرده و 5 تا 10 ثانیه صبر کنید. سپس آن را دوباره وصل کنید.

روتر خود را مجددا راه اندازی کنید

پس از اتمام، آزمایش دیگری انجام دهید تا ببینید آیا راه اندازی مجدد مودم کار می کند یا خیر. در غیر این صورت، با ارائه دهنده خود تماس بگیرید تا مشکل اتصال خود را گزارش کند.

4- کش تلگرام (اندروید) را پاک کنید.

برخی از کاربران اندرویدی پس از پاک کردن حافظه پنهان برنامه در دستگاه های خود توانستند به تلگرام دسترسی پیدا کنند. اگر قبلاً این کار را انجام نداده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم این کار را انجام دهید تا مطمئن شوید که هیچ فایل خرابی در فضای ذخیره‌سازی شما وجود ندارد.

دستورالعمل های زیر را برای پاک کردن کش برنامه تلگرام دنبال کنید:

1- در صفحه اصلی خود، آیکون برنامه تلگرام را نگه دارید تا منوی گزینه ها ظاهر شود.

2- پس از آن روی App Info ضربه بزنید و به تب Storage & Cache بروید.

3- در نهایت بر روی دکمه Clear cache ضربه بزنید.

پاک کردن کش تلگرام (اندروید)

سپس به تلگرام برگردید و ببینید آیا می توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید یا خیر.

5- دستگاه دیگری را امتحان کنید.

اگر چندین بار سعی کرده اید وارد اکانت تلگرام خود شوید، بهتر است حداقل یک ساعت صبر کنید تا ممنوعیت موقت رفع شود. این یک اقدام امنیتی است که توسط تلگرام برای جلوگیری از هک کردن حساب شما توسط دیگران انجام شده است.

با این حال، ممکن است بتوانید با استفاده از دستگاه دیگری این مشکل را حل کنید.

در حالی که هیچ راه روشنی برای دانستن نحوه عملکرد ممنوعیت موقت وجود ندارد، احتمالاً در آدرس IP دستگاه فعلی شما اعمال خواهد شد.

این بدان معنی است که ممکن است بتوانید به حساب خود در دستگاه دیگری دسترسی داشته باشید.

6- با پشتیبانی تلگرام تماس بگیرید.

اگر هیچ یک از راه حل های پیشنهادی بالا جواب نداد، آخرین گزینه ای که دارید ارسال تیکت به پشتیبانی تلگرام است.

به صفحه پشتیبانی تلگرام بروید و از آنها برای حل مشکل دسترسی به حساب کاربری خود کمک بخواهید. در گزارش خود، تمام جزئیات لازم از جمله اطلاعات حساب خود را ارائه دهید تا به تلگرام کمک کنید تا مشکل را سریعتر حل کند.

آخرین کلمه

برای غیرفعال کردن تلگرام باید به صفحه حذف اکانت تلگرام رفته و شماره تلفن خود را وارد کنید. سپس کد تاییدی که از طریق تلگرام دریافت می کنید را وارد کنید و تایید کنید که می خواهید اکانت خود را حذف کنید. توجه داشته باشید که با حذف اکانت تلگرام تمامی اطلاعات شما از جمله چت ها، گروه ها، کانال ها و مخاطبین حذف می شود و راهی برای بازگشت نخواهید داشت. اگر می خواهید به طور موقت تلگرام را ترک کنید، می توانید از گزینه خروج استفاده کنید. در این صورت اگر ظرف 12 ماه به تلگرام دسترسی پیدا کنید، می توانید دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.

اگر سوالی دارید، لطفاً در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید تا تمام تلاش خود را برای پاسخگویی به آنها انجام دهیم.

سوالات متداول در مورد دلیل مشکل دسترسی به تلگرام

1- اصطلاح بسیاری از تلاش ها در تلگرام به چه معناست؟

گاهی اوقات وقتی وارد تلگرام می‌شوید، این پیام روی صفحه گوشی شما ظاهر می‌شود: «تحمل زیاد، بعداً دوباره امتحان کنید». یعنی شما چندین بار درخواست ورود به تلگرام را داده اید و سیستم به دلایل منطقی خودش در حال حاضر شما را از ورود به تلگرام منع کرده است.

2- اگر چند بار نام کاربری یا رمز عبور خود را در تلگرام وارد کنم چه اتفاقی می افتد؟

با چند بار وارد کردن نام کاربری یا رمز عبور اشتباه، تلگرام متوجه می شود که موفق به ورود به سیستم نشده اید و برای شما پیامی ارسال می کند که بیش از یک بار امتحان کرده اید، بعداً دوباره امتحان کنید. این مشکل به دلیل عدم شناسایی اکانت و مشخصات شما توسط تلگرام ایجاد می شود که می تواند حساب شما را به مدت 24 ساعت مسدود کند.

3- چند بار برای دسترسی به تلگرام مجاز است؟

سازنده تلگرام به طور مداوم سطح امنیت حساب های کاربری تلگرام را افزایش می دهد. در صورت فراموشی رمز عبور و رمز عبور، هر کاربر می تواند تا 5 بار دوباره امتحان کند. علاوه بر این و با وارد کردن رمز عبور نادرست، حساب کاربری شما به طور موقت مسدود می شود.

4- چگونه می توانم مشکل over limit را در تلگرام برطرف کنم؟

در تلگرام، پیام بیش از حد مجاز زمانی روی صفحه گوشی ظاهر می شود که در مدت زمان کوتاهی چندین بار تلاش کرده باشید که به سیستم وارد شوید. در این صورت، چند ساعت صبر کنید و دوباره امتحان کنید. گاهی اوقات بهتر است 24 ساعت صبر کنید و روز بعد دوباره تلاش کنید.

5- پیام Channels Too Much در تلگرام به چه معناست؟

اگر پیام Channels Too Much روی صفحه گوشی شما در تلگرام ظاهر شد، توجه داشته باشید که این محدودیتی است که تلگرام برای پیام رسان های غیر رسمی در نظر گرفته است. در این صورت باید تلگرام اصلی را نصب کرده و تمامی تلگرام های غیر رسمی را حذف کنید. توصیه ما این است که برای محافظت از اکانت خود و جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، تلگرام اصلی را نصب کنید.

6- پیام Code expired لطفا دوباره وارد شوید در تلگرام به چه معناست؟

برخی از کاربران تلگرام پس از ورود به اکانت خود با پیغام Code expired، لطفا دوباره وارد شوید، مواجه می شوند که به این معنی است: کد شما منقضی شده است، لطفا دوباره وارد شوید. این معمولا زمانی اتفاق می افتد که می خواهید با حساب کاربری خود در گوشی یا رایانه و تبلت دیگری وارد شوید و اکنون کد را وارد کرده اید و با این خطا مواجه می شوید.

7- مشکل عدم اتصال به تلگرام بعد از حذف اکانت را چگونه حل کنیم؟

هر پیام رسان غیر رسمی دارید را حذف کنید، آخرین نسخه تلگرام اصلی را دانلود و نصب کنید، با برنامه های فیلتر به تلگرام وب متصل شوید و شماره خود را با کد +98 وارد کنید. اکنون کدی که ارسال کرده اید به تلگرام وب ارسال می شود و می توانید به راحتی کد را وارد کرده و وارد تلگرام خود شوید.

8- چگونه پیام اتصال تلگرام Too Many Attempts را حل کنیم؟

یکی از راه های پیشنهادی استفاده از VPN و سپس تغییر آدرس IP کشورتان است یعنی به فیلترشکن بروید و کشوری را که با آن ارتباط برقرار می کنید تغییر دهید، اطلاعات تلگرام را پاک کنید، سپس وارد تلگرام شوید و شماره را بگیرید. برای ارسال کد

9- مشکل انقضای کد تایید را چگونه حل کنیم؟

برای این کار از وای فای منزل یا دیتای موبایل خود استفاده کنید و از وای فای دیگری استفاده نکنید زیرا دو آی پی متفاوت باعث می شود که آی پی دوم آن را به عنوان ورودی غیرمجاز تشخیص دهد. اگر این پیام را دریافت کردید، 48 تا 72 ساعت صبر کنید و دوباره امتحان کنید. حتما دو روز صبر کنید و این رگبار را تکرار نکنید. در صورتی که قادر به انجام این کار نیستید به قسمت Delete Account رفته و اکانت خود را به طور کامل حذف کرده و مجددا وارد شوید.

بخونیدش:  چرا وقتی فیلم میگیرم صدا نداره

10- چرا تلگرام اصلی یا هر تلگرام غیر رسمی دیگری نصب نمی شود و پیغام بیش از حد تلاش نمایش داده می شود؟

وقتی کاربر بارها سعی می کند وارد تلگرام شود و موفق نمی شود، تلگرام کنجکاو می شود که چرا کاربر اصرار به ورود به این حساب دارد و دلیل چنین خروج و لاگینی چیست و با این پیام به شما اطلاع می دهد که صبور باشید. .و فردا یا روزهای بعد امتحان کنید پیغام میدید که بیشتر از حد مجاز امتحان کرده اید.

11- منظور از محدودیت اتصال در تلگرام چیست؟

خطای حد رسیده یک پیام خطایی است که معمولاً زمانی ظاهر می شود که چندین بار با رمز عبور نادرست وارد حساب کاربری خود شده باشید.

برای استفاده از تلگرام باید شماره خود را وارد کرده و با آن یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب کاربری قدیمی خود شوید. یک شماره کد برای تایید برای او ارسال می شود. 💬 گاهی این کد نمی رسد و هر چقدر هم تلاش کنید موفق نمی شوید. در این مقاله انزل وب 10 روش برای رفع مشکل عدم دریافت کد تلگرام در گوشی و کامپیوتر را آموزش می دهیم.

چرا کد تلگرام نمیاد؟ رفع مشکل ارسال نشدن کد تلگرام

نحوه رفع عدم ارسال کد پیامکی توسط تلگرام

برای ایجاد حساب کاربری در تلگرام باید شماره موبایل خود را وارد کنید. پس از ارسال کد تایید هویت به شماره. باید این کد را در قسمت مخصوص آن وارد کنید تا بتوانید حساب کاربری خود را ایجاد کرده یا وارد آن شوید. ممکن است این کد برای شما ارسال نشود. راه های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد. در این مقاله انزل وب نحوه رفع مشکل عدم دریافت کد تلگرام رایتل، ایرانسل، همراه اول و … را به شما آموزش می دهیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ابتدا مطمئن شوید که برنامه تغییر IP یا پروکسی که در تلگرام فعال کرده اید به درستی کار می کند.

مشکل ارسال نشدن کد تلگرام را با پاکسازی کش و دیتای برنامه حل کنید

پیشنهاد می کنیم ابتدا کش و داده های اپلیکیشن تلگرام را در گوشی خود پاک کنید. برای این کار، از آموزش ۹ روش حذف کش تلگرام در اندروید، آیفون، ویندوز و مک استفاده کنید.

دلیل دریافت نشدن کد تلگرام در گوشی: شماره اشتباه

یکی از دلایل عدم دریافت کد تلگرام، وارد کردن اشتباه شماره است. مطمئن شوید که شماره خود را به درستی وارد کرده اید.

کد تلگرام به خاطر اینترنت نمیاد

دلیل عدم ارسال کد تلگرام ممکن است کمبود اینترنت باشد یا اینکه اینترنت شما مدام قطع و وصل می شود. یک بار مودم را خاموش و روشن کنید. همچنین اینترنت دستگاه و برنامه دیگر را بررسی کنید که مشکلی وجود ندارد. همچنین، بهتر است اتصال Wi-Fi را خاموش کنید و داده های اینترنت را بررسی کنید (و بالعکس).

چرا اس ام اس کد تلگرام نمیاد؟ بدون آنتن

دلیل نرسیدن کد تلگرام به گوشی شاید عدم آنتن دهی باشد. مطمئن شوید که سیم کارت شما آنتن دارد. اگر آنتن ندارد، ادامه دهید. بعضی جاها اصلا آنتن ندارند. به عنوان مثال، در جنگل یا بالای یک کوه، ممکن است آنتن نداشته باشید.

مشکل نیامدن کد تلگرام را با تایید آن در دستگاه دیگری حل کنید

می توانید از یک حساب کاربری در دستگاه های مختلف استفاده کنید. بهتر است تلگرام را روی کامپیوتر خود نصب کنید. اگر هنگام ورود به حساب خود پیام متنی دریافت نکردید، می توانید حساب خود را در دستگاه دیگری که قبلاً به آن وارد شده اید بررسی کنید. زیرا کد در دستگاه های دیگر به حساب شما ارسال می شود.

کد تلگرام را از طریق تماس و نه پیامک دریافت کنید

برای حل مشکل عدم دریافت کد تلگرام در ایران می توانید گزینه تماس را انتخاب کنید. زمانی که پیامک ارسال نمی شود، روی I did not get the code ضربه بزنید و گزینه تماس را انتخاب کنید.

با شما تماس گرفته می شود و کد خوانده می شود.

ممکن است پیامی دریافت کنید که از شما بخواهد به تلگرام اجازه تماس بگیرید. برای تایید روی OK کلیک کنید.

کد تلگرام نمیاد چیکار کنم؟ برنامه را حذف و دوباره نصب کنید

راه حل دیگر حذف نصب و نصب مجدد برنامه است. برای انجام این کار، آیکون برنامه را نگه دارید. سپس روی علامت ضربدر یا DELETE کلیک کنید. سپس روی OK کلیک کنید و گوشی را ریستارت کنید. حالا به گوگل پلی یا اپل استور بروید و تلگرام را جستجو کنید. سپس روی آن کلیک کرده و گزینه INSTALL را انتخاب کنید.

برای یادگیری نحوه حذف برنامه ها در iOS، 6 روش برای حذف برنامه ها در آیفون را بخوانید.

رفع نشدن کد تلگرام هنگام وارد کردن شماره دیگر

راه دیگر این است که از شماره دیگری استفاده کنید تا بتوانید شماره اصلی خود را وارد کنید. ابتدا وارد تلگرام شوید. سپس شماره جدید را وارد کنید. روی NEXT کلیک کنید.

پیامک دریافت خواهید کرد. برای ورود به حساب جدید آن را وارد کنید. حالا روی فلش کنار نام کاربری خود کلیک کنید. یک منو باز می شود. روی افزودن حساب کلیک کنید.

حالا شماره اصلی خود را وارد کنید. هم اکنون می توان پیامک برای شما ارسال کرد.

مشکل عدم دریافت کد را با کد پروکسی تلگرام حل کنید

گاهی اوقات، شماره را وارد می‌کنید و سپس با پنجره‌ای مواجه می‌شوید که پیام بارگیری را نشان می‌دهد. اگر برنامه را ببندید و دوباره باز کنید، این پنجره دوباره ظاهر می شود.

برای حل این مشکل می توانید از پروکسی خود برنامه استفاده کنید. برای این کار روی لغو کلیک کنید. در گوشه سمت راست بالا، Login را مشاهده خواهید کرد.

اکنون به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید یک پروکسی جدید اضافه کنید. روی افزودن پروکسی کلیک کنید.

اکنون باید آدرس سروری را که در منطقه شما مسدود نشده است وارد کنید.

اکنون کد به شماره مورد نظر ارسال می شود.

به دلیل ارسال درخواست های زیاد، امکان دریافت مجدد کد تلگرام وجود ندارد

گاهی ممکن است کد ارسال نشود و مجبور شوید چندین بار Resend Code را فشار دهید. آن را انجام نده. بین درخواست های شما باید فاصله باشد.

با ارسال مجدد بسیاری از درخواست‌ها، ممکن است پیام تلاش‌های زیادی را دریافت کنید، لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید، که از شما می‌خواهد صبر کنید!

مشکل نیامدن کد تلگرام را با ساخت شماره مجازی حل کنید

راه حل دیگر استفاده از شماره مجازی است. برنامه های مختلفی برای این کار وجود دارد.

توجه: با ایجاد شماره مجازی به برنامه مورد نظر اجازه دسترسی به اطلاعات حساب شما را می دهید. ضمناً به دلیل محدود بودن تعداد، امکان دسترسی سایرین به این اطلاعات وجود دارد. بنابراین استفاده از این روش ریسک دارد و ممکن است بعد از مدتی شماره شما توسط تلگرام مسدود شود.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله انزل وب نحوه رفع مشکل عدم دریافت کد پیامک تلگرام را یاد گرفتیم. برای حل این مشکل از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا