چرا متاتریدر من کار نمی کند

صبح بخیر

توجه کاربران عزیز انجمن

قبل از ارسال یا ایجاد یک موضوع جدید، قوانین و دستورالعمل های انجمن را مطالعه کنید. بدون جستجو و کسب اطلاعات کامل و کافی آنها را دنبال نکنید وگرنه مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص خواهد بود. بحث و گفتگو با سایر اعضای انجمن کاملاً به شما بستگی دارد. خود اعضا و ورود آن به صورت عمومی در انجمن ممنوع است. برای اینکه در امنیت باشید، از تالارهای گفتمان برای دریافت پاسخ سوالات خود استفاده کنید.

دوستان توجه داشته باشید که تمام بخش های خصوصی و عمومی انجمن کاملا رایگان است و برای دسترسی به آنها نیازی به پرداخت هزینه نیست.

اما از آنجایی که معمولاً کار گروهی و گروهی در این بخش‌ها انجام می‌شود، با ورود افراد با شرایط خاص که توسط رئیس این اداره تعیین می‌شود، سازگار است و برای همه کارایی ندارد، زیرا مستلزم مسئولیت‌پذیری یا داشتن دانش کافی در این زمینه است. حوزه.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که درخواست دسترسی به بخش‌های اختصاصی توسط مدیران بخش رد می‌شود، توصیه می‌کنیم پس از مطالعه بسیاری از مباحث عمومی و تخصصی موجود در انجمن، در صورت وجود برنامه خاصی برای کار در بخش‌های اختصاصی و کار گروهی، اقدام کنند. آنها آن را برای روسای هر بخش می نویسند و سپس درخواست دسترسی می کنند.

با احترام

پس از انتخاب سرور از راهنماهای موجود در لینک های بالا، اگر در اتصال به سرورهای متاتریدر در رایانه خود با مشکل مواجه هستید، سرور کند یا عقب مانده است، ابتدا مطابق تصویر زیر بر روی نماد موجود در گوشه سمت راست پایین متاتریدر کلیک کنید. . .

سپس گزینه Rescan Servers را انتخاب کنید تا لیست سرور خود را تازه و به روز رسانی کنید.

اگر مشکل حل نشد. دوباره روی نماد گوشه سمت راست متاتریدر کلیک کنید و یکی از سرورهای دیگر را از لیست انتخاب کنید.

سوالات مرتبط

بخونیدش:  چرا اویس از دیدار پیامبر منصرف شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا