چرا من ربات نیستم کار نمیکنه

مشکل اینجاست که من یک ربات نیستم یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد این است که احتمالا با این مشکل مواجه شده اید که گوگل شما را به عنوان یک لینک می شناسد و باید به یک سری سوالات امنیتی گوگل پاسخ دهید تا بتوانید به فعالیت خود ادامه دهید اساساً به این مشکل recaptcha می گویند، یک وب سرویس چنین سیستمی را به منظور تولید و اعتبارسنجی کدهای امنیتی (Captcha) ارائه می دهد، لازم به ذکر است که این عملکرد اکنون توسط گوگل انجام می شود. گوگل عمدتاً از این ویژگی برای تشخیص انسان از روبات در اینترنت استفاده می کند و عمدتاً در فرم های ثبت نام یا در سایت های مهم در سیستم چینی استفاده می شود. اساسا با توجه به افزایش تعداد اسپمرها در سال های اخیر امکان استفاده از چنین برنامه ای وجود دارد.

وقتی برای ثبت نام در سایتی می رویم از ما می خواهد کدی را که نمایش داده می شود وارد کنیم یا عکس مورد نظر را از بین عکس های داده شده انتخاب کنیم تا سایت متوجه شود که ما یک ربات نیستیم و فقط هستیم. یک کاربر به عنوان مثال از وب سایت Google URL Shortener برای کوتاه کردن لینک استفاده می شود که با هر بار وارد کردن آدرس وب سایت از کاربر سوالی می پرسد.

چگونه مشکل را حل کنم، من یک ربات نیستم

به منظور رهایی از این مسئله باید با استفاده از مرورگری که دارید وارد گوگل شده و حساب کاربری Gmail خود را وارد نمایید. در ابتدا وارد سایت Google شوید و از قسمت بالا سمت راست، حساب کاربری Gmail خود را وارد نمایید.در صورتی که آدرس جیمیل ندارید می توانید به راحتی از داخل گوگل یک آدرس جیمیل بسازید. پس از ساخت حساب کاربری می توانید به راحتی در هر سایتی ثبت نام کنید، تنها کافی است که تیک گزینه  I’m not a robot را بزنید تا بدون درخواست کد فعال گردد.

موارد مشابه

با Zoom Tech همراه باشید…

3.7/5 – (3 امتیاز)

به نام خدا. در این آموزش وردپرس در مورد یک افزونه امنیتی برای جلوگیری از دسترسی ربات ها به سایت صحبت خواهیم کرد. پلاگین من ربات نیستم reCaptcha یا گوگل من ربات نیستم (من ربات نیستم) موضوع مقاله امروز وردپرس است. ابتدا با اصول کپچا و پلاگین آشنا می شویم. ما می خواهیم یاد بگیریم که چگونه پلاگین I am not a robot را در وردپرس راه اندازی کنیم. همچنین مقاله ای برای ارائه و مقایسه بهترین پلاگین های کپچا معرفی می کنیم. در نهایت، دانلود افزونه Login No Captcha reCAPTCHA را نیز پیشنهاد می کنیم. در مرجع آموزش وردپرس با ما همراه باشید.

این مقاله راهنمای کاملی برای پیاده سازی سیستم Google RecCaptcha در سایت های وردپرسی برای افزایش امنیت فرم در برابر ربات ها است. این مطلب ربطی به مشکل دسترسی به اینستاگرام و دیدن عبارت «من ربات نیستم» در سایت ها و مواردی از این دست ندارد!

محتوا

چرا از افزونه I’m not a robot Google استفاده کنیم؟

همیشه در سرتاسر دنیا خرابکاران وجود دارند. از دزدی و جنایت در دنیای واقعی تا ظهور آن در فضای مجازی. هکرها و هرزنامه ها موضوع بحث ما در این مقاله است. البته برای داشتن سایتی پویا و جذاب، ثبت نام و اتصال کاربران به سایت، قسمت نظرات و فرم تماس و … می باشد. باید توسط کاربران تکمیل شود. خرابکاران فضای مجازی از این فرصت استفاده می کنند. به این ترتیب از این فرم ها برای دسترسی به اطلاعات سایت یا ارسال تبلیغات اسپم یا سایر اهداف مضر استفاده می کنند. اما این مشکلات چه ربطی به گوگل دارند؟ من یک ربات نیستم ؟

راه حلی برای جلوگیری از دسترسی ربات ها به اطلاعات سایت

یکی از راه حل هایی که برنامه نویسان امنیتی برای جلوگیری از دسترسی ربات ها در نظر گرفته اند، افزودن یک فیلد امنیتی به فرم ها است. به گونه ای که مقدار ورودی فیلد برای ربات ها قابل پیش بینی نباشد. برای این کار، روش های مختلفی مانند استفاده از یک تصویر تحریف شده وجود دارد که فقط یک کاربر انسانی می تواند آن را بخواند. به یک سوال پاسخ دهید یا یک معادله ریاضی یا هر چیزی که یک ربات نمی تواند پاسخ دهد را حل کنید. این روش کپچا نام دارد. قبلا در مقاله ارائه بهترین پلاگین های کپچا در مورد انواع کپچا و پلاگین I am not a reCaptcha robot صحبت کردیم. برای اطلاعات بیشتر به مقاله مذکور مراجعه نمایید.

بخونیدش:  چطوری با بیبی چک کار کنیم

من یک ربات نیستم reCaptcha Google Solution من یک ربات نیستم

در میان انواع کپچا، یکی از پرطرفدارترین آنها استفاده از Google No Captcha reCAPTCHA است. افزودن فیلد reCaptcha I’m not a robot از دسترسی روبات ها به فرم های سایت جلوگیری می کند. بنابراین من یک ربات گوگل نیستم یک کپچای مناسب است که توسط علامت اعتماد گوگل ارائه شده است. بنابراین وردپرس باران استفاده از این نوع کپچا را پیشنهاد می کند.

افزونه Login No Captcha reCAPTCHA را برای وردپرس دانلود کنید

تا به حال، ما از افزونه گوگل I’m not a robot می دانستیم. همچنین نحوه پیکربندی آن را به سادگی توضیح دادیم. امروز به بهانه معرفی و معرفی دانلود افزونه Login No Captcha reCAPTCHA توضیحاتی در مورد گوگل کپچا نوشته ایم. من یک ربات نیستم. ما reCaptcha را به عنوان یک روش امنیتی مناسب برای جلوگیری از دسترسی ربات ها معرفی کرده ایم. لینک دانلود افزونه Login No Captcha reCAPTCHA را می توانید در بخش دانلود این صفحه پیدا کنید. اما افزونه Login No Captcha reCAPTCHA تنها افزونه Google Captcha نیست. چندین افزونه برای راه اندازی I’m Not A Robot در وردپرس نوشته شده است. در ادامه مقاله ای برای ارائه و مقایسه بهترین کپچاها ارائه خواهیم کرد.

راه اندازی افزونه من یک ربات گوگل در وردپرس نیستم

برای استفاده از Login No Captcha reCAPTCHA، ابتدا باید در قسمت Google recaptcha ثبت نام کنیم. سپس گوگل کدی با کلیدهای انحصاری سایت ما ارائه می دهد. برای شروع، من یک ربات گوگل در سایت نیستم، باید کدهای دریافتی و همچنین کلیدها را در جای مناسبی در بین کدهای سایت قرار دهید. کدنویسی و ویرایش کدها برای مبتدیان یا حتی کاربران با تجربه می تواند دشوار باشد. بنابراین، توسعه دهندگان پلاگین وردپرس چندین پلاگین برای استفاده از افزونه ReCaptcha I’m not a robot توسعه داده اند. کافیست یکی از این افزونه ها را نصب کنید. سپس کلید دریافتی از گوگل را در قسمت تنظیمات افزونه وارد کنید. در مورد نحوه دریافت کلیدهای کپچای گوگل در مقاله قبلی آموزش کاملی ارائه کرده ایم. برای مشاهده این آموزش به لینک زیر مراجعه کنید.

لینک مقاله راهنمای دریافت Google Keys: Site Key و Secret Key for Google Captcha را از کجا می توان پیدا کرد؟

تست من یک ربات reCaptcha نیستم در وردپرس

پس از نصب و اجرای افزونه I’m not a robot نوبت به تست آن می رسد. ابتدا مطمئن شوید که Google RecCaptcha را در قسمت تنظیمات افزونه برای قسمت مورد نظر، به عنوان مثال فرم ورود به وردپرس، فعال کرده اید. برای تست من ربات گوگل نیستم کافیست به صفحه مورد نظر بروید. به عنوان مثال، برای بررسی امنیت در صفحه ورود به وردپرس، به این صفحه بروید. مشاهده می کنید که بخشی به نام من ربات نیستم به فرم ورود اضافه شده است. برای تست من ربات نیستم، بدون بررسی وارد شوید. اگر پیغام خطای I’m not a robot را مشاهده کردید، همه چیز خوب است.

پیشنهاد وردپرس باران: بهینه سازی سایت وردپرس و افزایش بازدید با افزونه Yoast SEO Premium

مشکل رو حل کن من ربات نیستم گوگل

اگر طبق آموزش کلیدهای سایت خود را از گوگل دریافت کنید و در افزونه وارد کنید مشکلی نخواهید داشت. به سادگی تنظیمات مورد نظر را فعال کنید تا علامت من ربات نیستم را برای قسمت مورد نظر نمایش دهید. با این حال، اگر مشکلی با من ربات نیستم، گوگل دارید، لطفا در قسمت نظرات همین صفحه مطرح کنید تا در اسرع وقت راهنمایی های لازم برای عیب یابی و رفع مشکل وردپرس شما ارائه شود. من یک ربات نیستم. مشکل ربات

حذف من ربات نیستم، گوگل

ممکن است به دلایلی لازم باشد من ربات نیستم را از گوگل حذف کنید. اما اکیداً پیشنهاد می کنیم در صورتی که مشکل اساسی برای شما پیش نیامد از Google Captcha استفاده کنید. در هر صورت برای حذف پیام I am not a robot از فرم های سایت وردپرسی خود کافی است افزونه را غیرفعال یا حذف کنید. برای این کار می توانید مانند حذف سایر افزونه ها از پیشخوان و هاست خود عمل کنید که دستورالعمل آن در آموزش وردپرس به طور کامل توضیح داده شده است.

بهترین پلاگین reCaptcha من ربات نیستم چیست؟ من یک ربات نیستم

همانطور که گفته شد، راه اندازی Google Captcha بدون افزونه ممکن است کار آسانی نباشد. بنابراین، در یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس، با استفاده از پلاگین گوگل من یک ربات نیستم، می توان روند راه اندازی Recaptcha را آسان کرد. اما با یک نگاه ساده و جستجو در افزونه های وردپرس به لیستی از افزونه های کپچای گوگل برمی خوریم. اما بهترین افزونه reCaptcha I’m not a robot چیست؟

بخونیدش:  چطوری با سهام عدالت وام بگیرم

ما در باران وردپرس پلاگین های کپچا را جستجو کردیم. ابتدا لیستی از بهترین ها را تهیه کردیم و سپس لیست خود را بر اساس بهترین ها مرتب کردیم. نتیجه این تحقیق در مقاله ارائه 8 بهترین افزونه کد امنیتی برای وردپرس منتشر شده است. دانلود افزونه Login No Captcha reCAPTCHA در جایگاه سوم این لیست قرار دارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم بهترین افزونه را برای راه اندازی I am not a Google robot در وردپرس انتخاب کنید، به مقاله ذکر شده در لینک زیر مراجعه کنید.

مروری بر بهترین افزونه های کپچا برای وردپرس: بهترین افزونه کد امنیتی برای وردپرس

نتیجه

در این مقاله در مورد افزونه I am not a robot در وردپرس صحبت کردیم. دلیل استفاده از افزونه را به طور کامل بررسی کرده ایم. ما یاد گرفتیم که چگونه من ربات گوگل نیستم را در وردپرس پیکربندی کنیم. گفتیم برای فعال کردن Google Captcha به کلیدها نیاز است. راهنمای دریافت کلیدها نیز در مقاله ارائه شده است. گفتیم که Login No Captcha دانلود افزونه reCAPTCHA تنها افزونه در این زمینه نیست. در ادامه مطلبی برای بررسی و مقایسه بهترین افزونه کپچای وردپرس ارائه کرده ایم. امیدواریم از این مقاله وردپرس بهره لازم را برده باشید. اگر مشکلی با افزونه ها و نحوه استفاده از آنها دارید، سوال خود را در قسمت نظرات همین صفحه مطرح کنید. در سایر مقالات سایت با ما همراه باشید.

آیا می خواهید یک طراح وب حرفه ای شوید و بدون کدنویسی درآمد کسب کنید؟

وردپرس باران یک آموزش طراحی وب بدون کدنویسی طراحی کرد که در آن به 0 تا 100 نفر از افراد طراحی سایت در موضوعات مختلف آموزش داد.

بدون دانش قبلی یک طراح وب شوید و کسب درآمد کنید.

با توجه به درخواست های زیاد کاربران، آموزش مقدماتی طراحی سایت وردپرس بدون کدنویسی رایگان شد👇👇👇

برای شروع آموزش رایگان روی لینک زیر کلیک کنید:

فیلم آموزشی وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا