چرا میرم تو اینستا میگه پوشش خبری بازخوانی نمیشود

رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام
چرا صفحه اینستاگرام خالی می شود؟

لطفا این مقاله را نادیده نگیرید. حل 100 درصدی مسئله به روز نشدن پوشش خبری با استفاده از یکی از این روش ها امکان پذیر است.

پوشش خبری تصحیح نمی شود

به طور کلی، تازه کردن صفحه اینستاگرام به معنای تازه کردن صفحه اصلی اینستاگرام است. یعنی با رفرش صفحه اصلی اینستاگرام می توانید پست ها و استوری های تازه منتشر شده را مشاهده کنید. گاهی اوقات، به دلیل قطع موقت اینترنت یا هر دلیل دیگری، با خطای “Refresh Feed” مواجه می شویم و پست ها و استوری های جدید نمایش داده نمی شوند. در بسیاری از موارد این موقتی است و بعد از چند ثانیه یا بیشتر. دقیقه به طور خودکار تنظیم می شود.

در صورتی که با خطای اینستاگرام نمی‌تواند پوشش خبری را بخواند مواجه شدید، صفحه اینستاگرام شما کاملاً خالی می‌شود و هیچ پست یا استوری برای شما نمایش داده نمی‌شود و نمی‌توانید هیچ فعالیتی را در داخل صفحه انجام دهید. اما چه راه حلی برای حل مشکل پوشش رسانه ای وجود دارد که قابل خواندن نباشد؟

رفع مشکل عدم بازخوانی اینستاگرام

بهترین و ساده ترین راه برای رفع مشکل اینستاگرام این است که این فرآیند را به کارشناسان واحد پشتیبانی اینستا جوکار بسپارید. برای این کار با شماره های پیوست شده تماس کوتاهی برقرار کنید. کارشناسان ما پس از دریافت اطلاعاتی از شما، مراحل بازیابی اکانت را آغاز کرده و حتی در صورت نیاز مستقیماً با پشتیبانی اینستاگرام در ارتباط بوده و در نهایت اکانت اینستاگرام شما را بازیابی خواهند کرد. بنابراین بهترین و ساده ترین راه برای حل مشکل اینستاگرام خود تماس با کارشناسان اینستا جوکار است.

آموزش تصویری حل مشکل پوشش اخبار اینستاگرام

نسخه قبلی اینستاگرام را نصب کنید

اگر اخیرا با مشکل خالی شدن صفحه اینستاگرام مواجه شدید، کافیست نسخه قبلی اینستاگرام را دانلود کنید تا مشکل خالی شدن صفحه اینستاگرام برطرف شود، می توانید از طریق این لینک این کار را انجام دهید. اما مطمئن شوید که ابتدا اینستاگرام را روی گوشی خود حذف کنید و سپس نسخه قبلی اینستاگرام را نصب کنید.

با تغییر رمز صفحه مشکل را برطرف کنید

لطفاً یکبار رمز عبور صفحه خود را تغییر دهید و قبل از ادامه مراحل بعدی دوباره وارد حساب کاربری خود شوید. با تغییر رمز صفحه، یک رفرش کلی در اکانت اینستاگرام شما انجام می شود و خطاهای زیادی مانند خطای Couldn’t Refresh Instagram Feed وجود دارد. . حل خواهی شد. پس رمز حساب خود را تغییر دهید و دوباره وارد حساب کاربری خود شوید. در اکثر مواقع با انجام این کار مشکل پوشش خبری آپدیت نمی شود و اینستاگرام برطرف می شود.

از ابزار Change IP Address Tool استفاده کنید

اگر با تغییر پسورد پیج مشکل رفرش نکردن کاور اینستاگرام شما حل نشد. برنامه اینستاگرام را از برنامه های باز شده روی گوشی خود حذف کنید.سپس وارد تنظیمات موبایل خود شوید و کش اینستاگرام را پاک کنید.اگر با نحوه پاک کردن کش اینستاگرام آشنا نیستید می توانید مقاله نحوه پاک کردن کش اینستاگرام در اندروید و آیفون را مطالعه کنید. انجام دادن. پس از پاک کردن کش اینستاگرام، فیلتر خود را روشن کرده و وارد اینستاگرام شوید و منتظر بمانید تا صفحه شما رفرش شود و پوشش خبری آپدیت نشود و صفحه شما حل شود.

پاک کردن کش اینستاگرام:

قبل از اقدام در پوشش خبری اینستاگرام، کش اینستاگرام را دو تا سه بار پاک کنید، این یک مشکل تازه سازی نیست.

تعلیق اجباری اینستاگرام:

پس از پاک کردن کش برنامه اینستاگرام، باید اینستاگرام را اجباری متوقف کنید، برای این کارت تنظیمات موبایل خود را وارد کنید » به Apps بروید یا برنامه ها را مدیریت کنید » برنامه Instagram را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید » روی Force stop کلیک کنید.

مشکل را به پشتیبانی اینستاگرام گزارش دهید

بهترین راه برای رفع مشکل به روز نشدن پوشش خبری اینستاگرام این است که به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بزنید و مشکل خود را گزارش دهید. برای گزارش مشکل به اینستاگرام متنی را که در زیر قرار داده ام به همراه پیج آیدی خود به اینستاگرام ارسال کنید.

سلام اینستاگرام عزیز اکانت من موقتا قفل شده و با ارور قفل اکانت مواجه شدم. لطفا مشکل من را حل کنید

[email protected]

اینترنت گوشیت رو عوض کن

از خط دیگری برای اینترنت استفاده کنید، مثلاً اگر از ایرانسل استفاده می کنید، ابتدا اینترنت همراه را سوئیچ و استفاده کنید یا اگر به وای فای متصل هستید، یک بار از خط اینترنت خود استفاده کنید.

بخونیدش:  چرا با آمدن خلیفه هرکس خود را در گوشه ای پنهان کرد

آپدیت اپلیکیشن اینستاگرام

عدم به روز رسانی اینستاگرام می تواند هزاران مشکل برای شما ایجاد کند، به play store بروید و اپلیکیشن اینستاگرام را به روز کنید تا بسیاری از مشکلات شما حل شود.

گوشی خود را خاموش و دوباره روشن کنید

راه دیگر برای رفع مشکل به روز نشدن پوشش خبری این است که اتصال اینترنت خود را قطع کنید، سپس گوشی خود را خاموش و دوباره روشن کنید. احتمالا با این کار مشکل شما که نمی توانید فید را رفرش کنید حل شود.

اینستاگرام را حذف کنید

برای حل مشکل پوشش خبری که به روز نمی شود، یک بار برنامه اینستاگرام خود را حذف و دوباره نصب کنید، ممکن است مشکل شما حل شود.

بررسی مشکلات اینترنت

بسیاری از اوقات دلیل این خطا، خواندن پوشش رسانه ای، مشکل در شبکه یا اینترنت است. اکنون، این مشکل می تواند از اینترنت خودتان یا از سمت زیرساخت ایجاد شود. اگر مشکل از زیرساخت ها باشد تقریبا هیچ کاری نمی توان کرد و باید منتظر حل مشکل زیرساخت بود.

تأیید بخش داده های دسترسی

برخی از کاربرانی که با مشکل نخواندن اینستاگرام مواجه بودند گزارش دادند که با وارد شدن به بخش امنیت و سپس بخش access data یا همان امنیت > دسترسی به داده و تایید اخطارهای نمایش داده شده مشکل حل می شود. t refresh آن را حل کرده است. اما توجه داشته باشید که این راه حل تنها در صورتی به شما کمک می کند که همچنان بتوانید به بخش تنظیمات اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید، اگر با صفحه خالی اینستاگرام روبرو هستید و نمی توانید به تنظیمات بروید، این روش به شما کمکی نمی کند.

تغییر زبان موبایل

برای رفع مشکل پخش نشدن اینستاگرام حتما این روش را دنبال کنید. اگر زبان گوشی شما فارسی است به تنظیمات موبایل خود بروید و زبان را روی انگلیسی قرار دهید سپس به اینستاگرام بروید و ببینید مشکل برطرف شده است یا خیر. یا نه!!

تنظیمات زمان و تاریخ را تغییر دهید

اگر تاریخ و زمان شما به صورت دستی تنظیم شده است، آنها را به خودکار تغییر دهید. همچنین اگر 24 ساعت است آن را به 12 ساعت و اگر 12 ساعت است به 24 ساعت تغییر دهید.یکی از راه های حل مشکل رفرش نکردن اینستاگرام تنظیم تاریخ و ساعت اینستاگرام است.

تغییر نام نقاط دسترسی:

یکی دیگر از کارهایی که می توانید برای رفع مشکل پوشش خبری که به روز نمی شود انجام دهید این است که تنظیمات هات اسپات هر سیم کارتی را که استفاده می کنید تغییر دهید، برای این کار تنظیمات موبایل خود را وارد کنید. به قسمت Access point name رفته و یک اکسس پوینت به نام 666 ایجاد کنید و نقطه دسترسی اینترنت خود را در آنجا قرار دهید. با این روش آدرس IP اینترنت شما تغییر می کند و مشکل رفرش نکردن یا خوانده نشدن اینستاگرام شما حل می شود.

حافظه گوشی خود را بررسی کنید

پر کردن حافظه گوشی ها می تواند مشکل ساز باشد و گاهی اوقات باعث ایجاد مشکلات بسیار عجیبی می شود که یکی از آنها ناتوانی در خواندن اینستاگرام است. بنابراین حافظه داخلی گوشی خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که فضای خالی کافی در آن وجود دارد. اگر حافظه گوشی پر است، فایل های غیر ضروری را حذف کنید. پس از آزاد کردن حافظه گوشی، دوباره ویژگی اینستاگرام را بررسی کنید. مشکل “Refresh feed” احتمالا حل شده است و شما می توانید به راحتی به کار در صفحه خود ادامه دهید.

اگر مشکل رفرش نشدن اینستاگرام شما با روش های ذکر شده برطرف نشد، به احتمال زیاد صفحه شما غیرفعال یا غیرفعال شده است. برای اینکه متوجه شوید صفحه شما غیرفعال شده است یا خیر، کافی است نام کاربری خود را در کادر جستجوی اینستاگرام با حساب دیگری وارد کنید. اگر حساب شما در نتایج جستجو یافت نشد، حساب شما غیرفعال می شود. بخوانید تأیید این که شما وارد شده اید.

نخواندن پوشش خبری اینستاگرام یکی از اشتباهات رایج اینستاگرامی است که ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد و شما را آزار دهد. این ارور همان ارور «Unable to refresh feed» در اینستاگرام است. در ادامه روش های حل مشکل پوشش رسانه ای غیر خواندنی را به شما خواهیم گفت.

اگر از این خطای ناخوشایند خسته شده اید و به دنبال رفع آن هستید، پیشنهاد می کنیم ادامه این مقاله را از دست ندهید و تا پایان این مقاله با وب سایت نمادین همراه باشید.

بخونیدش:  چرا در سواحل جنوبی کشور میزان بارش کم است

آموزش نحوه رفع پوشش خبری در بازخوانی فید ناموفق بود

راه های زیادی برای حل مشکل خوانا نشدن پوشش خبری در اینستاگرام وجود دارد که ما سعی می کنیم همه آنها را به شما بگوییم تا بتوانید از یکی از موارد مورد نظر خود استفاده کنید. در ادامه با ما در مورد نحوه رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام همراه باشید:

راه اندازی مجدد تلفن همراه:

یکی از روش هایی که می توانید برای رفع پوشش اخبار خوانده نشده در اینستاگرام استفاده کنید، راه اندازی مجدد گوشی است. خاموش و روشن کردن مجدد تلفن همراه می تواند یکی از ساده ترین راه ها برای رفع این خطای آزاردهنده باشد. اگر این کار را انجام دادید و خطای بازخوانی نشدن پوشش خبری اینستاگرام را برطرف نکرد، باید از روش‌های دیگری استفاده کنید تا بتوانند به شما در رفع مشکل بازخوانی نشدن کمک کنند.

تبلیغات پاپ آپ نمادین اینستاگرام

اینستاگرام شما به روز نمی شود:

یکی از مهم ترین دلایل خروج از اینستاگرام، آپدیت نشدن اینستاگرام شماست. به روز نگه داشتن اینستاگرام یکی از مهم ترین مواردی است که اگر در این برنامه کار می کنید باید دنبال کنید. اگر اینستاگرام شما آپدیت نشود، برخی از ویژگی های اینستاگرام به درستی برای شما کار نمی کنند.

همچنین اگر اینستاگرام شما به روز نمی شود، ممکن است با خطاهایی مواجه شوید. یکی از این خطاهایی که می تواند دلیل آپدیت نشدن اینستاگرام باشد، آپدیت نشدن پوشش خبری است.

اگر دلیل مواجه شدن شما با این خطای آزاردهنده این است که اینستاگرام شما به روز نیست، بهترین راه حل این است که اینستاگرام خود را به روز کنید. پس از آپدیت اینستاگرام، اگر دیگر این مشکل برای شما پیش نمی آید، مطمئن شوید که دلیل آن آپدیت نشدن اینستاگرام شماست.

بررسی بخش دسترسی به داده های اینستاگرام:

یکی از مهم ترین مکان هایی که پس از پوشش خبری خوانده نشده اینستاگرام به شما پیشنهاد می کنیم از آن دیدن کنید، قسمت دسترسی به داده های اینستاگرام است.

برای دسترسی به بخش دسترسی به داده های اینستاگرام، ابتدا باید به قسمت امنیت رفته و سپس از آنجا به بخش دسترسی به داده ها دسترسی پیدا کنید. در این صفحه جدید که برای شما باز می شود، پیام هایی وجود دارد که باید آنها را تأیید کنید. پس از تایید آنها، خطای پوشش خبری اینستاگرام (Failed to refresh feed) دیگر برای شما نمایش داده نمی شود.

البته به این نکته توجه داشته باشید که شاید پس از خطای رفرش نکردن پوشش خبری اینستاگرام، دسترسی شما به تنظیمات اکانت اینستاگرام قطع شود. البته افرادی هستند که پس از نمایش موضوع رفرش نشدن فید اینستاگرام Could not refresh برایشان، دسترسی آنها به تنظیمات اکانت قطع نمی شود و می توانند با تایید پیام های موجود در قسمت Access data از شر این خطای آزاردهنده خلاص شوند. شما را راحت کند

دوباره وارد صفحه اینستاگرام شوید:

بهترین راه دیگر برای جلوگیری از اخراج شدن از اینستاگرام این است که از حساب کاربری خود خارج شوید و سپس دوباره وارد شوید. این می تواند به شما کمک کند مشکل ناتوانی در بازخوانی فید اینستاگرام را برطرف کنید.

برای خروج از حساب کاربری مشکل دار ابتدا باید به صفحه اصلی اینستاگرام خود بروید. سپس گزینه هایی در پایین صفحه نمایش داده می شوند که باید روی عکس پروفایل اینستاگرام خود کلیک کنید.

در این مرحله صفحه جدیدی برای شما باز می شود که اکانت شماست. در این بخش می توانید حساب کاربری خود را مشاهده کنید. در بالای صفحه، گزینه هایی وجود دارد که باید روی گزینه سه خط ضربه بزنید.

سپس در پنجره باز شده پارامتر کلمه را از بین گزینه ها انتخاب کنید. اگر تا انتها اسکرول کنید، یک گزینه آبی رنگ با کلمه disconnect مشاهده خواهید کرد. برای خروج از حساب کاربری خود باید روی این گزینه کلیک کنید.

برای ورود مجدد به اکانت اینستاگرام خود، باید اپلیکیشن اینستاگرام را روی تلفن همراه خود باز کنید. در مرحله بعد باید نام کاربری و رمز عبور خود را در کادرهایی که برای شما ظاهر می شود وارد کنید. پس از آن روی کلمه آبی رنگ زیر کادرها ضربه بزنید و دوباره وارد اکانت اینستاگرام خود شوید. پس از ورود، اکانت شما قابل تعمیر است و دیگر با خطای عدم به روز رسانی پوشش خبری اینستاگرام مواجه نخواهید شد.

بخونیدش:  چرا در پمپ بنزین موبایل باید خاموش باشد علوم هشتم

حذف و نصب مجدد اینستاگرام:

اگر از هر یک از روش های بالا استفاده کرده اید اما همچنان با مشکل Instagram Unable to Refresh Feed مواجه هستید، اپلیکیشن اینستاگرام را از گوشی خود حذف کرده و مجددا نصب کنید. برای حذف اکانت اینستاگرام مقاله نحوه حذف اکانت اینستاگرام را مطالعه کنید. برای اینکه بتوانید دوباره وارد حساب کاربری خود شوید، روش فوق را توضیح داده ایم. این می تواند به شما کمک کند تا خطای پوشش اخبار اینستاگرام را در حساب خود مشاهده نکنید.

خرید تضمینی صفحه واقعی اینستاگرام، آیکون ارزان و فوری

اینترنت یا شبکه را بررسی کنید:

یکی از مهم ترین دلایلی که می تواند باعث بروز این خطای پوشش خبری اینستاگرام شود، اینترنت ضعیف شماست. شاید دیده باشید که وقتی بدون اینترنت به اینستاگرام دسترسی پیدا می کنید، با خطای Failed to Refresh feed مواجه می شوید. اما وقتی اینترنت خود را روشن کنید و وارد این برنامه شوید، می بینید که دیگر ارور وجود ندارد. بنابراین اینترنت ضعیف نیز می تواند یکی از دلایل مشکل خوانده نشدن اینستاگرام باشد.

قبل از پایان این بحث، پیشنهاد می کنم نگاهی به مقالات نمادین دیگر بیندازید. سمبلیک، رئیس تبلیغات اینستاگرام، سعی می کند در وبلاگ خود راه های کسب درآمد از اینستاگرام را برای مخاطبانش توضیح دهد. اگر علاقه مند به فعالیت در شبکه های اجتماعی به خصوص ادمین اینستاگرام هستید حتما به ما اطلاع دهید.

اینستاگرام اجباری خاموش شد

توقف اجباری برنامه‌ها در اینستاگرام تمام فعالیت‌های برنامه پس‌زمینه را متوقف می‌کند. بنابراین با استفاده از این روش می توانید مشکل پوشش خوانده نشده رسانه ای در اینستاگرام را حل کنید.

برنامه اینستاگرام را از صفحه اصلی یا کشوی برنامه پیدا کنید، سپس برای چند ثانیه روی نماد برنامه ضربه بزنید.

در این مرحله به منوی اطلاعات برنامه دسترسی خواهید داشت.

حالا روی گزینه فورس استاپ ضربه بزنید و تصمیم خود را نهایی کنید.

در مرحله آخر باید اینستاگرام را پس از راه اندازی مجدد گوشی موبایل باز کنید.

کش را خالی کنید

این پلتفرم اجتماعی حافظه پنهان را در پس‌زمینه جمع‌آوری می‌کند تا در کمترین زمان ممکن چندین صفحه و حساب را بارگیری کند. وقتی کش اینستاگرام و تمام اطلاعات ذخیره شده را پاک می‌کنید، در واقع همه مواردی را که باعث می‌شود پوشش خبری به‌روزرسانی نشود، حذف می‌کنید.

روی نماد اینستاگرام ضربه بزنید و به بخش اطلاعات برنامه بروید.

گزینه Storage & Cache را انتخاب کنید.

حال باید گزینه Clear Cache and Clear Storage را لمس کنید تا کش پاک شود.

حالا اگر اینستاگرام را باز کنید می بینید که خطایی وجود ندارد.

با استفاده از فیلتر

استفاده از فیلتر شکن یکی دیگر از راه حل های موثری است که می توان از آن برای حل مشکل عدم مطالعه پوشش رسانه ای استفاده کرد. امروزه انواع فیلترشکن های قدرتمند و کارآمد در گوگل پلی، بازار و اپ استور برای دانلود وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید مشکل موجود را در چند ثانیه حل کنید.

سوالات متداول درباره پوشش خبری بازبینی نشده اینستاگرام

شاید سوالاتی در این زمینه داشته باشید که در این مقاله نتوانستید به آنها پاسخ دهید. اگر می خواهید با سوالات متداول و پاسخ آنها در این مبحث آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم ادامه این مقاله را از دست ندهید و به وب سایت نمادین پایبند باشید.

چرا وقتی وارد اینستا می شوم می گوید پوشش خبری نمی تواند رفرش شود (نمی توان فید را تازه کرد)؟

متداول ترین سوال این است که چرا پوشش خبری اینستاگرام تصحیح نمی شود؟ مشکل “بازخوانی فید ناموفق” می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. راه حل های مورد استفاده برای آن نیز به دلایل وقوع آن بستگی دارد. در قسمت های قبلی روش های مختلفی را برای رفع مشکل رفرش نکردن اینستاگرام به شما گفته ایم که با استفاده از آنها می توانید این مشکل بسیار بد در اینستاگرام خود را برطرف کنید.

سخن پایانی در مورد عدم تصحیح پوشش خبری اینستاگرام

در این مطلب که توسط وب سایت توکن منتشر شده است با یکی از آزاردهنده ترین و رایج ترین اشتباهات اینستاگرام یعنی عدم تصحیح پوشش خبری اینستاگرام آشنا شدید. همچنین می‌توانید راه‌های مفید زیادی برای رفع مشکل اینستاگرام که نمی‌تواند فید را به‌روزرسانی کند، بیاموزید. از اینکه با وب سایت نمادین همراه بودید سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا