چرا نمیتونم حساب جدید تو اینستا باز کنم

با مقاله مشکل ساخت اکانت اینستاگرام همراه شما هستیم. امروز در این مقاله قصد داریم مشکل ساخت اکانت اینستاگرام جدید را حل کنیم. بر کسی پوشیده نیست که اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در حال حاضر در جهان است. اینستاگرام با بیش از 100 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان یکی از بهترین فضاهای مجازی برای تجارت است.

متاسفانه یا خوشبختانه با افزایش تعداد کاربران اینستاگرام، این اپلیکیشن محدودیت هایی را اعمال کرده است. اینستاگرام با ایجاد این محدودیت ها سعی می کند از وجود اکانت های جعلی در این فضا جلوگیری کند و برای جلوگیری از مشکل ایجاد اکانت های جعلی اینستاگرام اقداماتی را انجام داده است. به یاد داشته باشید که این مشکل ممکن است برای هر فردی پیش بیاید و جای نگرانی نیست زیرا با راه حل هایی که ذکر شد می توانید به راحتی مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام را برطرف کنید.

مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام و نحوه رفع آن

یکی از مشکلات عدیده ای که کاربران اینستاگرام با آن مواجه هستند مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام است. کاربران ممکن است با مشکل ایجاد یک حساب کاربری جدید مواجه شوند. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید، بهتر است تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا نحوه رفع این ارور و خطاهای آن را بدانید. در این مقاله قصد داریم دلایل مختلف ایجاد یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام را بررسی کنیم. مشکل ایجاد اکانت در اینستاگرام به طور کامل در این مقاله توضیح داده شده است.

امروزه با گسترش استفاده از اینستاگرام، افراد استفاده های متفاوتی از این فضای مجازی می کنند. برای سرگرمی، تجارت، تبلیغات، ارتباط با مشتری و غیره. برای این منظور افراد باید چندین اکانت اینستاگرام روی دستگاه خود داشته باشند. امروزه اینستاگرام به دلایلی که در بالا ذکر شد محدودیت هایی را در تمامی زمینه ها برای کاربران ایجاد کرده است. یکی از این محدودیت ها مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام است.

معمولا زمانی که می خواهید چندین اکانت در دستگاه خود ایجاد کنید، با خطای مشابه تصویر زیر مواجه می شوید. این ارور به این صورت است که تعداد کاربران زیادی در این دستگاه ثبت شده است، یعنی حساب های زیادی در این دستگاه ایجاد شده است! مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام گاهی اوقات برای کاربران مشکل ایجاد می کند و شما به راحتی می توانید این خطا را برطرف کنید.

رفع مشکل خطای ثبت نام اینستاگرام

یکی از خطاهای دیگری که هنگام ایجاد اکانت اینستاگرام با آن مواجه می شوید خطای بلاک شدن اشتراک است. دلیل این مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام این است که اینستاگرام تشخیص داده است که شما در حال انجام کارهای اسپم هستید. اسپم به معنای ارسال محتوای تکراری و غیر ضروری است. یا یکی از قوانین اینستاگرام را زیر پا گذاشته اید. هر یک از موارد می تواند دلیلی برای مواجه شدن شما با مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام باشد.

تشخیص این موارد معمولا بر عهده ربات هایی است که پست ها و استوری ها و به طور کلی عملکرد کاربران در اینستاگرام را بررسی می کنند. گاهی در میان چندین مورد، یک مورد ممکن است به اشتباه تشخیص داده شود و مشکل ایجاد کند. امروزه حل مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام به یک مشکل بسیار بزرگ برای همه تبدیل شده است. اما نگران نباشید.

در این مقاله آموزش کامل رفع خطای ثبت نام اینستاگرام و سایر موارد را توضیح می دهیم. در بیشتر موارد، این آموزش ها مشکلات ایجاد حساب کاربری را حل می کنند.

با خرید ویو تلگرام از فالووران، در حال انجام بازی اعداد هستید و می توانید برنده شوید

مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام با ایمیل

گاهی اوقات دلیل اصلی مشکل خطای ثبت نام اینستاگرام، ایجاد بیش از تعداد مجاز حساب در شماره تلفن یا ایمیل مورد نظر شما است. اگر تعداد زیادی حساب با یک آدرس ایمیل یا شماره موبایل ایجاد کنید، با این خطا مواجه می شوید که کاربران زیادی در این دستگاه ثبت نام کرده اند و پیشنهاد می کنیم از آدرس ایمیل یا شماره تلفن دیگری استفاده کنید.

همچنین گاهی اوقات رفع مشکل ارور ثبت نام اینستاگرام به دلیل مشکلی در تلفن همراه شما ایجاد می شود که با راه اندازی مجدد، حذف و نصب مجدد اینستاگرام به راحتی می توانید آن را برطرف کنید. به همین دلیل سعی کرده ایم در این مطلب مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام را به خوبی پوشش دهیم.

یک حساب کاربری اینستاگرام بدون محدودیت ایجاد کنید

آیا می دانید چگونه بدون محدودیت اکانت اینستاگرام بسازید؟ همانطور که گفته شد، ممکن است هنگام ایجاد حساب کاربری با دو خطا مواجه شوید. این دو خطا دلایل مشابهی دارند. بنابراین می توان از راهکارهای مشابه برای رفع این مشکلات استفاده کرد. در ادامه نحوه رفع محدودیت ایجاد اکانت اینستاگرام را به طور کامل به شما گفته ایم که با روش های زیر می توانید به راحتی این مشکلات را برطرف کنید.

راه حل های مشکلات ایجاد اکانت اینستاگرام در این قسمت مورد بررسی قرار گرفته است و برای حل مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام چهار راه حل برای شما وجود دارد.

از طریق سایت اینستاگرام یک حساب کاربری ایجاد کنید

معمولا مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام زمانی ظاهر می شود که چندین اکانت با یک دستگاه ایجاد کرده باشید. برای رفع این مشکل با مراجعه به وب سایت اینستاگرام و ایجاد حساب کاربری در آن، احتمالا دیگر با این پیام مواجه نخواهید شد. ایجاد یک حساب کاربری اینستاگرام با استفاده از وب سایت اینستاگرام یک فرآیند ساده است.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی اینستاگرام و پیگیری مراحل ساخت اکانت مشابه روش ساخت اکانت اینستاگرام با تلفن همراه، یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام ایجاد کنید.

در صفحه اصلی می توانید آدرس ایمیل یا شماره موبایل خود را به همراه نام کاربری و رمز عبور وارد کنید. یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام بسازید.

استفاده از نرم افزار Parallel Space-Multi Account

این نرم افزار را می توانید از گوگل پلی دانلود کنید. با استفاده از Parallel به راحتی می توانید یک اکانت اینستاگرام ایجاد کنید. این نرم افزار دو مشکل دارد. اول از همه، فقط برای کاربران اندروید در دسترس است. دوم اینکه فقط در صورتی کار می کند که دستگاه شما روت شده باشد. این توصیه نمی شود. برای حل مشکل ساخت اکانت اینستاگرام بهتر است از روش های دیگری استفاده کنید.

از یک آدرس ایمیل جدید استفاده کنید

گاهی اوقات این مشکلات به این دلیل است که می خواهید چندین حساب با یک ایمیل ایجاد کنید. حل مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام از طریق ایمیل بسیار ساده است. در این موارد، اینستاگرام برای تایید آدرس ایمیل شما با مشکل مواجه خواهد شد. بنابراین بهتر است از ایمیل های مختلف برای حساب های جدید استفاده کنید.

استفاده از چندین تلفن همراه

اگر هیچ یک از روش های بالا مشکلات ایجاد اکانت اینستاگرام شما را حل نکرد، راه حل نهایی استفاده از چندین دستگاه برای ایجاد یک حساب کاربری است.

آپدیت اپلیکیشن اینستاگرام

بهتر است این روش را در همان حالت اول قرار دهید. در واقع قبل از ایجاد گزینه، اینستاگرام خود را آپدیت کنید. زیرا در بسیاری از موارد مشکل از برنامه و نصب آن است. با آپدیت و نصب آخرین نسخه اینستاگرام، تمامی باگ ها و مشکلات نسخه قدیمی برطرف می شود. البته یادتان باشد اینستاگرام را از سایت های معتبر دانلود کنید.

شماره تلفن ایجاد حساب

این یکی از نکات اصلی و کلیدی برای حل مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام است. زیرا هر شماره و ایمیل فقط به یک حساب کاربری مربوط می شود. شما نمی توانید چندین حساب با یک شماره موبایل ایجاد کنید. به همین دلیل است که با خطای ایجاد حساب کاربری مواجه می شوید.

اینترنت مورد استفاده را تغییر دهید

شاید شما نیز مانند سایر کاربران تمامی راه حل های موجود را امتحان کرده باشید و نتیجه ای نداشته باشید. همچنین فکر کنید که مشکل از گوشی یا خود اپلیکیشن اینستاگرام است. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید، پیشنهاد می کنیم اینترنت گوشی خود را تغییر دهید.

بنابراین توصیه ما این است که مطمئن شوید اینترنت خود را دارید و بررسی کنید که مشکل از اینترنت نیست. در صورت امکان، بهتر است گوشی خود را به اینترنت پرسرعت دیگری متصل کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. پس برای اطمینان از اینترنت گوشی خود می توانید با همین شرایط آن را با گوشی های دیگر امتحان کنید.

از مرکز راهنمایی استفاده کنید

راه دیگری که می توانیم به شما ارائه دهیم استفاده از مرکز راهنمایی است. شاید هم بدانید که اینستاگرام نه تنها برای این مشکل، بلکه برای تمامی خطاها و خطاهای این برنامه پرسش و پاسخ طراحی کرده است. بنابراین اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید، این روش می تواند مشکل شما را نیز حل کند.

آدرس IP خود را تغییر دهید

اگر یک آدرس IP برای ایجاد یک حساب بدون توجه به کاری که انجام می دهید مسدود شده است و نمی توانید یک اکانت اینستاگرام دیگری ایجاد کنید، گاهی اوقات تغییر آدرس IP می تواند مشکل شما را حل کند. فقط باید از VPN استفاده کنید یا از برنامه های تغییر IP استفاده کنید و با آدرس IP جدیدی که در اختیار شما قرار می گیرد یک حساب کاربری ایجاد کنید و با ایجاد یک حساب جدید مشکل را حل کنید.

بخونیدش:  چطور با نوجوانی که دوست مجازی دارد رفتار کنیم

برای ثبت نام از فیس بوک استفاده کنید

همانطور که می دانید فیسبوک مالک اینستاگرام است و در برخی موارد می توانید از فیس بوک برای دسترسی به اینستاگرام استفاده کنید. در چنین مواقعی، باید یک حساب کاربری جدید در فیس بوک ایجاد کنید و سپس از اعتبار ورود برای دسترسی به اینستاگرام استفاده کنید.

مشکل در ثبت نام در اینستاگرام با ایمیل

بسیاری از کاربران در مورد مشکل ثبت نام در اینستاگرام از طریق ایمیل به ما می گویند. باید گفت که برای برخی مشکل ایجاد اکانت جدید با ایمیل پیش نمی آید. در این موارد به یاد داشته باشید که با یک ایمیل می توانید حداکثر 5 اکانت بسازید. اگر چندین اکانت با ایمیل خود ایجاد نکرده اید، دلیل آن احتمالاً یک باگ اینستاگرام است و باید به طور موقت یک حساب کاربری با خود ایجاد کنید و مشکل ایجاد یک حساب جدید را حل کنید.

بسیاری از کاربران در مورد مشکل ثبت نام در اینستاگرام از طریق ایمیل به ما می گویند. باید گفت که این مشکل برای برخی افراد پیش می آید و اینستاگرام اجازه ایجاد اکانت جدید با ایمیل را نمی دهد. در این مورد، به یاد داشته باشید که تنها با یک ایمیل می توانید حداکثر 5 حساب کاربری ایجاد کنید. اگر چندین اکانت با ایمیل خود ایجاد نکرده اید، دلیل آن احتمالاً باگ اینستاگرام است و باید به طور موقت یک حساب کاربری جدید با خود ایجاد کنید.

چرا نمی توانم یک اکانت اینستاگرام دوم ایجاد کنم؟

اگر سعی می کنید یک حساب کاربری جدید اینستاگرام در دستگاه تلفن همراه اندروید یا آیفون خود ایجاد کنید، اما زمانی که به صفحه ایجاد نام کاربری جدید دسترسی پیدا می کنید، با خطایی مواجه می شوید که از ثبت حساب جدید جلوگیری می کند. بنابراین در این قسمت به شما خواهیم گفت که چرا امکان ایجاد اکانت دوم اینستا وجود ندارد!

ممکن است با خطای “به تلاش خود ادامه دهید” دریافت کنید. گاهی اوقات این بسیار خسته کننده است و به هیچ وجه به شما کمک نمی کند زیرا خطا معمولاً ادامه دارد. اگر چندین اکانت با استفاده از یک دستگاه ایجاد کرده اید یا چندین حساب با یک برنامه اضافه کرده اید، اینستاگرام این خطا را به شما نشان می دهد.

حذف محدودیت ایجاد اکانت اینستاگرام

در این مرحله، خلاصه ای از دلایل مسدود شدن ثبت نام اینستاگرام شما را به شما ارائه می دهیم. دلایلی که چرا نمی توانید یک حساب اینستاگرام جدید اضافه یا ایجاد کنید ممکن است شامل موارد زیر باشد:

– مشکلات اتصال به شبکه
– دستگاه مسدود شده اینستاگرام
– آدرس ایمیل مسدود شده
– شماره تلفن مسدود شده
– نام کاربری موجود نیست یا لیست در حال حاضر مسدود شده است

سوالات متداول

سوال اول: چگونه با نام کاربری وارد اینستاگرام شویم؟

پاسخ سوال اول: این روش ساده ترین راه برای ورود به اینستاگرام است. به سادگی نام کاربری و سپس رمز عبور حساب خود را در صفحه ورود تایپ کنید. پس از آن، روی Login ضربه بزنید و پروفایل خود را وارد کنید.

سوال 2: اگر به دلیل تنظیم نشدن ساعت و تاریخ با خطای اتصال به اینستاگرام مواجه شدیم چه؟

پاسخ سوال دوم: بهتر است وارد تنظیمات شده و سپس در قسمت date & time تیک Automatic date & time را بزنید تا ساعت و تاریخ به صورت خودکار تنظیم شود.

آخرین کلمه

با هم مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام را مرور کرده ایم و روش های حل آن را به طور کامل توضیح داده ایم. محدودیت های اضافه شده توسط اینستاگرام هم خوب است و هم بد! چرا خوب است زیرا برخی افراد اکانت های جعلی ایجاد می کنند و در این فضا محتوای اسپم بی فایده زیادی تولید می کنند.

چرا بد زیرا برخی از افراد برای کسب و کار، کارهای شخصی و غیره نیاز به استفاده از چندین اکانت اینستاگرام دارند و اعمال این محدودیت ها برای چنین افرادی مشکل ایجاد می کند. با این حال، محدودیت هایی وجود دارد. خوشبختانه راه هایی که ذکر کردیم برای حل مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام مفید است.

اینستاگرام نیز مانند سایر اپلیکیشن ها گاهی اوقات با مشکلاتی مواجه می شود. یکی از مشکلات رایج در بین کاربران، خطاهایی است که هنگام دسترسی به صفحه اینستاگرام رخ می دهد. در این مقاله آکادمی کاپریلا دلایل این مشکلات و مهمتر از همه راه حل های آن را به شما می گوییم. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در اتصال به اینستاگرام مشکل دارید و نمی دانید که چرا اینستاگرام وصل نمی شود، این مقاله را تا انتها بخوانید.

انواع مشکلات ورود به اینستاگرام (خطای ورود به اینستاگرام)

به طور معمول، هنگامی که برای ورود به برنامه مشکل دارید، یکی از پیام های زیر برای شما نمایش داده می شود.

ما نمی توانیم به حساب شما متصل شویم

با عرض پوزش، مشکلی در درخواست شما وجود داشت

رمز عبور [نام کاربری] را فراموش کرده اید

نام کاربری اینستاگرام یافت نشد

.نتونستیم به اینستاگرام وصل بشیم. مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید و دوباره امتحان کنید

نام کاربری که وارد کردید متعلق به یک حساب کاربری نیست. لطفا نام کاربری خود را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید

این خطاها زمانی دردسرساز می‌شوند که نمی‌دانید چرا اتفاق می‌افتند و تماس با اینستاگرام برای کمک یا پرسیدن سؤال آسان نیست. اما خوشبختانه، شما به راحتی می توانید این اشتباهات را خودتان در بیشتر مواقع برطرف کنید. به شرطی که دلیل هر کدام را بدانید. در این مقاله در مورد همه این موارد صحبت می کنیم.

دلایل مشکل ورودی اینستاگرام چیست؟

دلایلی برای این مشکلات وجود دارد که اکثر آنها قابل رفع هستند، اما در برخی موارد نمی توانید کاری انجام دهید.

صفحه شما در دسترس نیست

اگر مطمئن هستید که به درستی وارد شده اید و چندین بار اطلاعات صحیح خود را وارد کرده اید اما همچنان خطای ورود به اینستاگرام را نشان می دهد، باید بررسی کنید و ببینید آیا صفحه شما خراب است یا خیر. اگر صفحه از کار بیفتد، این پیام را خواهید دید:

نام کاربری که وارد کردید متعلق به یک حساب کاربری نیست. لطفا نام کاربری خود را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید

متاسفانه در این مورد هیچ راه حلی وجود ندارد و اینستاگرام به کاربرانی که صفحه خود را غیرفعال می کنند اطلاع نمی دهد. دلایل حذف صفحه ممکن است این باشد که اگر به تازگی وارد اینستاگرام شده اید و به طور مکرر صفحات مختلف را فالو یا آنفالو می کنید، مطالب غیرقانونی ارسال می کنید یا قوانین و محدودیت های اینستاگرام را به هر نحوی زیر پا می گذارید، صفحه شما از دسترس خارج و غیرفعال می شود. .

خطای پاک شدن صفحه اینستاگرام

رمز عبور یا نام کاربری را اشتباه وارد کردید.

مطمئن شوید که صفحه کلید را روی انگلیسی تنظیم کرده اید و نام کاربری و رمز عبور خود را به درستی وارد کرده اید. اگر اطلاعات حساب خود را فراموش کردید، آن را روی یک کاغذ یادداشت کنید و در جایی پنهان کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

البته مطمئن شوید که caps lock شما روشن نباشد. چون اگر روشن باشه ارور پسورد اشتباه میده.

صفحه اینستاگرام شما مسدود یا حذف شده است.

در برخی موارد، اینستاگرام به دلیل ورود و خروج های متعدد (Login و Logout)، استفاده از برنامه های فیلتر/تغییر IP (IP به معنای آدرس اینترنتی شما) یا استفاده از برنامه های مرتبط با اینستاگرام (مانند انصراف) مسدود می شود. برنامه هایی که به عنوان نام کاربری خود استفاده می کنید). و رمز عبور خود را وارد می کنید و از ربات برای انجام کاری استفاده می کنید)، صفحه شما را مسدود می کند.

شما از دستگاه دیگری استفاده می کنید که اینستاگرام قادر به شناسایی آن نیست.

بارها برای من و همکارانم اتفاق افتاده است که هنگام ورود به اینستاگرام از طریق دستگاه دیگری، صفحه اینستاگرام ما قفل شده و حتی در برخی موارد ناپدید می شود. اینستاگرام این کارها را برای امنیت خودتان انجام می دهد، اما در نهایت این شما هستید که دچار مشکل می شوید.

بین دستگاه شما و سرور اینستاگرام مشکلی وجود دارد.

دلیل مشکل دسترسی به صفحه اینستاگرام ممکن است در انتهای شما نباشد و سرورهای اینستاگرام مشکلی پیدا کرده باشند. در این صورت از دوستان و نزدیکان خود بپرسید که آیا آنها نیز این مشکل را دارند یا خیر. اگر آنها با همین مشکل مواجه شدند، می توانید مطمئن باشید که مشکل از طرف شما نیست و سرورها از کار افتاده اند. برای حل این مشکل کمی صبر کنید. معمولا بعد از چند دقیقه یا چند ساعت برطرف می شود.

بخونیدش:  چرا انسان عجول نمی تواند تصمیم درستی بگیرد هدیه هفتم

زمان و تاریخ ذخیره شده در دستگاه صحیح نیست.

اینستاگرام با توجه به مکانی که از حساب کاربری شما ذخیره می کند، زمان و تاریخ را با آن تنظیم می کند. اما گاهی اوقات ساعت و تاریخ دستگاهی که با آن وارد می شوید با اکانت اینستاگرام شما یکسان نیست و این باعث ایجاد مشکل می شود.

دستگاهی که استفاده می کنید قدیمی است و توسط اینستاگرام پشتیبانی نمی شود.

در برخی موارد، ممکن است به دلیل دستگاه قدیمی ای که برای دسترسی به اینستاگرام خود از آن استفاده می کنید، با مشکلاتی مواجه شوید.

دستگاه شما مشکل سخت افزاری یا حافظه دارد.

گاهی اوقات ممکن است حافظه شما پر باشد یا به طور کلی به دلیل پردازنده دستگاه، عملکرد آن کمی کند باشد و برای ورود به اینستاگرام دچار مشکل شوید.

راه حل سریع برای رفع مشکل لاگین اینستاگرام چیست؟

راه حل های سریعی برای رفع این مشکلات وجود دارد.

دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید.

گاهی اوقات مشکل آنقدر ساده است که با خاموش و روشن کردن مجدد دستگاه حل می شود. تبلت یا تلفن همراه خود را خاموش و روشن کنید یا برنامه اینستاگرام را ببندید و دوباره وارد شوید. در بیشتر موارد، این مشکل شما را حل می کند.

اتصال Wi-Fi خود را بررسی کنید.

یکی از دلایل مشکل لاگین نشدن اکانت اینستاگرام می تواند اتصال ضعیف وای فای باشد. بنابراین، مودم وای فای خود را خاموش و دوباره روشن کنید.یا به جای وای فای از اینترنت همراه خود استفاده کنید تا اتصال بهتری داشته باشید. اگر از اینترنت تلفن همراه استفاده می‌کنید، مکان را عوض کنید و دوباره امتحان کنید.

تاریخ و زمان دستگاه را تنظیم کنید.

همانطور که گفته شد یکی از دلایل خطا در ورود به صفحه اینستاگرام، تاریخ و ساعت اشتباه است. بنابراین تاریخ و ساعت تلفن همراه خود را تنظیم کنید و تنظیمات تاریخ و ساعت را روی خودکار قرار دهید تا از تکرار این مشکل جلوگیری کنید.

اطلاعات و کش اینستاگرام را پاک کنید.

ممکن است در کش اپلیکیشن اینستاگرام شما مشکلی وجود داشته باشد. برای حل این مشکل مراحل زیر را دنبال کنید:

به تنظیمات دستگاه خود بروید و تنظیمات برنامه ها را پیدا کنید. احتمالاً این مسیر را خواهید داشت: Settings > Manage applications > Instagram > Clear data

وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.

روی گزینه های پاک کردن حافظه پنهان و پاک کردن داده ها کلیک کنید.

پس از پاک کردن کش، برنامه را متوقف کنید.

در نهایت با دستگاه دیگری یا با مرورگر وارد اینستاگرام شوید.

پاک کردن حافظه کش گوشی

مرورگر اینستاگرام شباهت زیادی به خود اپلیکیشن دارد، شما به راحتی می توانید به صفحه خود دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید.

با دستگاه دیگری وارد اینستاگرام شوید.

مشکل اتصال به اینستاگرام ممکن است به دلیل نامناسب بودن دستگاهی باشد که از آن استفاده می کنید. بنابراین، برای رفع این مشکل باید از دستگاه دیگری برای ورود به سیستم استفاده کنید.

پیچیده ترین راه حل ها برای رفع مشکل لاگین اینستاگرام چیست؟

اگر راه حل های بالا مشکل شما را حل نکرد، اکنون این روش ها را امتحان کنید:

رمز عبور صفحه خود را بازنشانی کنید.

قبل از اینکه بخواهید رمز عبور خود را تغییر دهید، مطمئن شوید که رمز عبور و نام کاربری وارد شده صحیح است. اگر این اطلاعات به صورت خودکار وارد شد، آن را حذف کرده و دوباره وارد کنید. اگر مشکل همچنان حل نشد، مراحل زیر را دنبال کنید:

روی فراموشی رمز عبور (؟ رمز عبور را فراموش کرده اید یا برای ورود به سیستم راهنمایی دریافت کنید) کلیک کنید.

به قسمتی که با فلش قرمز اشاره کردیم دقت کنید. بر روی Forgot password? بزنید.

صفحه ای برای شما باز می شود تا نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید.

اگر username سیاه شده بود، باید نام کاربری‌تان را در کادر بنویسید؛ مثل عکس بالا. اگر بر روی Phone بزنید، باید شماره تماس‌تان را وارد کنید.

اگر نام کاربری خود را وارد کنید، صفحه ای باز می شود که آدرس ایمیل و شماره تلفن شما را نشان می دهد. بهترین گزینه را انتخاب کنید و روی گزینه Send Login Link کلیک کنید. یا می توانید روی تلفن در این صفحه کلیک کرده و شماره تلفن خود را وارد کنید.

لینکی به شماره یا ایمیل شما ارسال خواهد شد. اگر روی لینک کلیک کنید، صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید رمز عبور جدید را وارد کنید.

شماره تلفن ذخیره شده در برنامه را بازنشانی کنید.

اگر روش قبلی را امتحان کردید و شماره تلفن خود را برای درخواست لینک تغییر رمز عبور وارد کردید، اما اتفاقی نیفتاد، شماره تلفن ذخیره شده در صفحه اینستاگرام خود را بازنشانی کنید. برای انجام این:

وارد وب سایت اینستاگرام و سپس صفحه خود شوید.

به بخش ویرایش پروفایل بروید.

در قسمت شماره تلفن، شماره های جدید را ذخیره کنید.

در نهایت گزینه Submit را فشار دهید.

حالا دوباره وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و روی “Forgot Password” کلیک کنید و شماره تلفن جدیدی که تعیین کرده اید را در صفحه باز شده وارد کنید. اکنون لینک برای شما ارسال می شود (معمولا ایمیل می شود) و می توانید یک رمز عبور جدید برای صفحه خود تعیین کنید.

پیشنهاد آموزشی مرتبط:

فیلم آموزشی ساخت محتوای گرافیکی اینستاگرام با استفاده از نرم افزار پاورپوینت – برای تماشای این ویدیو کلیک کنید (+)

فیلم آموزش کسب و کار اینستاگرام (از بازاریابی تا رشد ۱۰۰ درصدی صفحه) – برای تماشای این ویدیو کلیک کنید (+)

اپلیکیشن اینستاگرام را به روز کنید.

یکی دیگر از دلایل مشکل دسترسی به صفحه اینستاگرام این است که برنامه اینستاگرام قدیمی است و از نسخه های قدیمی پشتیبانی نمی کند. بنابراین، شما باید برنامه را به روز کنید. برای آپدیت کافیست به اپ استور یا پلی استور بروید سپس به قسمت آپدیت ها رفته و اینستاگرام را پیدا و آپدیت کنید.

اگر مراحل قبلی برنامه را به روز نکرد، برنامه را از دستگاه حذف نصب کنید و آخرین نسخه را دوباره نصب کنید.

برای ورود با فیس بوک.

اگر صفحه اینستاگرام شما به صفحه فیس بوک شما متصل است، به راحتی می توانید گزینه Connect with Facebook را انتخاب کنید.

ورود به اینستاگرام با اکانت فیس بوک

پس از ورود به صفحه فیس بوک خود، داده های برنامه اینستاگرام را از دستگاه خود پاک کنید. برای این کار ابتدا باید به تنظیمات و سپس برنامه ها و در نهایت مدیر برنامه بروید. اینستاگرام را پیدا کنید، سپس Storage را انتخاب کنید. در نهایت بر روی گزینه Clear data کلیک کنید. اکنون می توانید به راحتی با فیس بوک به اینستاگرام متصل شوید و به صفحه خود دسترسی پیدا کنید.

اگر صفحه اینستاگرام شما به فیس بوک متصل نیست، همین حالا این کار را انجام دهید تا در صورت مواجه شدن مجدد با این مشکل در آینده، بتوانید با سهولت بیشتری آن را مدیریت کنید.

صفحه اینستاگرام خود را برای مدتی غیر فعال کنید.

خاموش کردن موقت صفحه نمایش می تواند این مشکل را برطرف کند. برای غیرفعال کردن صفحه مراحل زیر را دنبال کنید.

وارد سایت اینستاگرام شوید و وارد صفحه خود شوید.

به نمایه خود بروید و ویرایش پروفایل را انتخاب کنید.

در پایین صفحه ای که باز می شود می توانید گزینه Temporarily disable account را پیدا کنید.

در صفحه بعد باید از بین گزینه ها دلیل غیرفعال کردن حساب خود را انتخاب کنید و مجدداً در پایین صفحه بر روی گزینه موقت غیرفعال کردن حساب کلیک کنید.

چند ساعت صبر کنید، دوباره اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و به صفحه اینستاگرام خود بروید.

دستگاه خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید.

این روش (یعنی بازنشانی کارخانه) بهترین روشی است که آخرین روشی است که امتحان می‌کنید زیرا تمام داده‌های دستگاه شما حذف می‌شود. اگر می خواهید اطلاعات خود را حفظ کنید، باید یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای کمک به بازگرداندن دستگاه به حالت کارخانه، باید مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا وارد تنظیمات دستگاه شوید.

گزینه Backup and Reset را انتخاب کنید.

روی Factory Data Reset کلیک کنید و به حالت کارخانه بازگردید.

اکنون باید اپلیکیشن اینستاگرام را مجددا نصب کنید و به صفحه خود دسترسی پیدا کنید.

با اینستاگرام تماس بگیرید.

اگر تمام راه حل های بالا را امتحان کرده اید و هنوز پاسخی دریافت نکرده اید، با اینستاگرام تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی بتواند به شما کمک کند.

چگونه با اینستاگرام به فیسبوک متصل شویم؟

اگر صفحه فیس بوک ندارید، می توانید به راحتی به وب سایت یا اپلیکیشن فیس بوک بروید و یک صفحه برای خود ایجاد کنید. به سادگی اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و در نهایت بر روی ایجاد حساب کاربری کلیک کنید.

بخونیدش:  چرا نباید از چربی های جامد استفاده کرد علوم هفتم

پس از ایجاد یک صفحه فیس بوک، باید این صفحه را به اینستاگرام خود متصل کنید. برای این کار به تنظیمات → حساب ها → حساب های مرتبط → فیس بوک در اینستاگرام بروید.

وصل کردن اکانت فیس بوک به اینستاگرام
پیشنهاد آموزشی مرتبط:

نحوه رفع مشکل بلوک عمل – برای خواندن این مقاله روی (+) کلیک کنید

آموزش تصویری طراحی پست ها و استوری های جذاب برای اینستاگرام با اپلیکیشن و وبسایت Canva – برای مشاهده این دوره کلیک کنید (+)

سوالات متداول شما در مورد مشکلات لاگین اینستاگرام

اجازه دهید به برخی از سوالات متداول شما پاسخ دهیم.

ورود به اینستاگرام با دستگاه خاصی انجام نشد

من می توانم با گوشی های دیگر وارد اینستا شوم، اما با تلفنم نمی توانم. ارور مشکل اینترنت میده باید چکار کنم؟

وقتی وارد اپلیکیشن اینستاگرام می شوید، مطمئن شوید که آدرس IP شما تغییر نمی کند. عواملی که باعث می شود آدرس اینترنتی شما تغییر کند می تواند شما را به دردسر بیاندازد. VPN و پروکسی های خود را غیرفعال کنید.
اگر مشکل همچنان ادامه داشت، راه حل های دیگر را در متن دنبال کنید.

بعد از اینکه ثابت کردید ربات نیست، تصویر را نصف کنید

هنگام ورود به حساب کاربری، پیغام خطای زیر را می دهد. وقتی ثابت می کنم که ربات نیستم، تصویر به دو قسمت تقسیم می شود.

تأیید کنید که شما برای ورود به سیستم هستید. ما متوجه فعالیت غیرعادی در حساب شما شده‌ایم، بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم. مراحل زیر را ظرف 30 روز تکمیل کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حسابتان، مجدداً شما را به آن متصل کنیم

شما یکی از قوانین اینستاگرام را زیر پا گذاشته اید و حساب کاربری شما به طور موقت غیرفعال شده است. بهتر است از طریق وب سایت به اینستاگرام دسترسی داشته باشید و طی 30 روز مراحل را برای بازگردانی صفحه خود دنبال کنید. اگر این مراحل را دنبال کنید، حساب شما تا ۲۴ ساعت دیگر باز خواهد گشت.

پیغام خطایی که پس از حذف اینستاگرام ظاهر می شود.

من اینستاگرامم را پاک کرده بودم و حالا وقتی وارد می شوم با خطای «لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید و بعداً دوباره امتحان کنید» دریافت می کنم.

اتصال اینترنت شما مشکل دارد. اگر از برنامه های تغییر آدرس IP مانند VPN استفاده می کنید، آن را غیرفعال کنید.

مشکل عدم ورود به سایت اینستاگرام

من میخواستم با کامپیوتر وارد سایت اینستاگرام بشم ولی سایت برام باز نمیشه.

برای حل مشکل از مرورگر دیگری استفاده کنید.

مشکل عدم ورود به اکانت جدید ایجاد شده در اینستاگرام.

من تازه وارد اینستاگرام شدم اما اکانتم بسته شد. نمی توانم وصل شوم؛ تصمیم گرفتم اکانت رو دوباره باز کنم ولی شماره منو قبول نمیکنه و ارور میده.

اگر حساب شما به دلیل کپی رایت بسته شده است، درخواست بررسی کنید و اگر می خواهید حساب جدیدی با همان شماره ایجاد کنید، باید منتظر بمانید تا حساب قبلی شما حذف شود.

خطای شبکه هنگام ورود به اینستاگرام

من می خواهم وارد اکانت اینستاگرام خود شوم، اما می گوید چند دقیقه صبر کنید و دوباره امتحان کنید. با یه گوشی دیگه امتحان کردم همون پیغام برمیگرده. من وارد حساب دیگرم شدم و مشکلی نداشت و به راحتی وارد شد اما وقتی خواستم اکانتم را غیرفعال کنم دوباره ارور داد. آی پی رو عوض کردم ولی چیزی عوض نشد.

هنگام ورود به حساب اینستاگرام، فیلتر نباید فعال باشد. این بار با مرورگر وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

وقتی وارد اینستاگرام می شوید، خطای «لطفا چند دقیقه صبر کنید، بعداً دوباره امتحان کنید» رخ می دهد.

احتمالا IP (آدرس اینترنتی) شما توسط اینستاگرام مسدود شده است. باید مدتی صبر کنید، برنامه های مرتبط اینستاگرام را حذف کنید یا برنامه های تغییر IP مانند VPN را غیرفعال کنید.

چرا هنگام دسترسی به اینستاگرام با پیغام خطای «خطای شبکه ناشناخته به دست آمده» مواجه می شوم؟

اطلاعات ذخیره شده به عنوان نام کاربری و رمز عبور در برنامه را حذف کنید. به برنامه تنظیمات دستگاه خود بروید و برنامه اینستاگرام را جستجو کنید. سپس بر روی دکمه ذخیره سازی ضربه بزنید و روی گزینه Clear data کلیک کنید. حالا دوباره وارد شوید.

عدم بازگشت اکانت غیرفعال شده

چرا اکانت اینستاگرامم را غیرفعال کردم اما برنگشت؟

غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام موقتی است. وقتی غیرفعال می کنید، اطلاعات شما در صفحه باقی می ماند اما فقط یک صفحه خالی برای دیگران قابل مشاهده است. برای بازگردانی صفحه کافیست نام کاربری و رمز عبور را دوباره وارد کنید.

خروج ناگهانی از اینستاگرام

اینستاگرام من خوب بود. اما اخیراً وقتی وارد حساب کاربری خود می شوم ناگهان خراب می شود.

مشکلی در نصب برنامه اینستاگرام شما وجود دارد. برنامه خود را حذف کنید و دوباره نصب کنید. ترجیحاً این کار را از پلی استور یا اپ استور انجام دهید.

خطای لینک تغییر رمز عبور اینستاگرام

من درخواست تغییر رمز دادم و لینک برایم ارسال شد اما وقتی روی آن کلیک می کنم به جای صفحه تغییر رمز عبور صفحه لاگین اینستا باز می شود.

لینک را کپی کنید و با مرورگر دیگری باز کنید.

رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را فراموش کردم و خواستم رمز عبور را تغییر دهم، اما هشدار می دهد که به دلیل تنظیمات امنیتی نمی توانیم به این شماره لینک ارسال کنیم. در عوض، نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

در این صورت تنها راه بازیابی حساب کاربری از طریق ایمیل است. ایمیلی را که هنگام ایجاد حساب وارد کرده اید دوباره تایپ کنید. لینک تغییر رمز عبور به ایمیل مورد نظر ارسال خواهد شد. وارد صندوق پستی خود می شوید و روی لینک ارسالی اینستاگرام کلیک می کنید تا به صفحه تغییر رمز عبور دسترسی پیدا کنید.

اطلاعات ورود به اینستاگرام از دست رفته است

من نام کاربری و رمز عبور خود را دارم، اما متأسفانه شماره ای را که با آن وارد می شدم از دست دادم و وقتی وارد می شوم این پیام را دریافت می کنم: ما یک تلاش مشکوک غیرعادی را شناسایی کردیم.

احتمالاً چندین بار با چندین آدرس IP از مکان های مختلف وارد حساب اینستاگرام خود شده اید و اینستاگرام فعالیت شما را مشکوک تشخیص داده است. برای رفع این مشکل روی That was me کلیک کنید و ذکر کنید که شخصی که وارد صفحه شده شما هستید.

قفل اکانت اینستاگرام

من با لپ تاپم وارد اینستا شدم، اما می گوید حساب شما موقتا قفل شده است.

در این صورت اینستاگرام شما را به عنوان یک ربات شناسایی کرده است. دلیل ممکن است این باشد که لایک، فالو یا آنفالوهای شما در این مدت بسیار زیاد بوده است. برای حل این مشکل باید بر روی Learn more و سپس Let us know کلیک کنید. در مرحله بعد باید اطلاعاتی را وارد کنید که پس از این مرحله به حساب کاربری بازگردانده می شود. اگر سوالی در مورد وارد کردن این اطلاعات دارید، در قسمت نظرات بپرسید.

عدم ورود به اینستاگرام از طریق اپلیکیشن

من می توانم از طریق وب سایت وارد حساب اینستاگرام خود شوم، اما نه از طریق برنامه. برای چی؟

اتصال اینترنت خود را بررسی نمایید. دستگاه تلفن همراه، تبلت یا هر چیزی که دارید را خاموش و روشن کنید. اگر باز هم کار نکرد، کش برنامه را پاک کنید یا برنامه را دوباره نصب کنید. در این مقاله نحوه پاک کردن کش گوشی را توضیح داده ایم.

در پایان…

در این مقاله سعی کرده ایم بهترین راه حل ها را برای مشکل لاگین اینستاگرام به شما ارائه دهیم. امیدواریم این راه حل های پیشنهادی مشکل شما را حل کرده باشد و بتوانید دوباره به صفحه خود دسترسی پیدا کنید.

لازم نیست پول خرج کنید و افراد را استخدام کنید تا با امنیت اینستاگرام مشکلی نداشته باشید. فقط مقاله ما در مورد امنیت اینستاگرام را بخوانید. رمز عبور، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را به هیچکس ندهید و وارد برنامه دیگری نشوید تا دچار مشکل نشوید.

معمولاً تمام مشکلات دستگاه های مختلف مانند تلفن همراه، تبلت، حتی لپ تاپ و رایانه با خاموش و روشن کردن مجدد آنها حل می شود. برای چنین مشکلات کوچکی به فروشگاه های تلفن همراه و تعمیرات تلفن همراه نروید و از اطلاعات شخصی خود محافظت کنید. اگر راه حل های بالا برای شما مفید بود، لطفا این مقاله را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر مشکل اتصال به اینستاگرام حل نشد، سوالات خود را در قسمت نظرات مطرح کنید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، آموزش ها و مطالب زیر نیز توصیه می شود:

کپی شد

به اشتراک بگذارید:

ماهانا مصفا (+)

ماهانا معلم زبان انگلیسی است و به وب و شبکه های اجتماعی علاقه مند است.


Post Views:
48,030

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا