چرا هرمیون با رون ازدواج کرد

هرمیون گرنجر

هرمیون گرنجر

تولد

19 سپتامبر 1979
بریتانیا، انگلستان

وضعیت خونی

ملیت

انگلیسی

عنوان‌ها

نژاد

مرد

جنسیت

خانواده

رون ویزلی (همسر)
رز گرنجر-ویزلی (دختر)
هوگو گرنجر-ویزلی (پسر)

رابطه عاشقانه

ویکتور کرام (قبلا)
کرومک مک‌لاگن (قبلا)
رون ویزلی (همسر)

بوگارت

چوب جادو

Wine, Dragonheart
گردو, Dragonheart (موقت)

پاترونوس

سمور

پیشه

کارمند ریاست تنظیم و کنترل موجودات جادویی (سابق)
قائم مقام ریاست اجرای قانون جادویی (سابق)
وزیر جادو

گروه

گریفیندور

وفاداری

هرمیون ژان گرنجر که گاهی با نام هرمیون نیز شناخته می شود، یک جادوگر انگلیسی، متولد 19 سپتامبر 1979، دختر دو ماگل، آقا و خانم گرنجر بود. در یازده سالگی از ماهیت جادویی خود آگاه می شود و در مدرسه جادوگری و جادوگری هاگوارتز پذیرفته می شود. هرمیون در سال 1991 تحصیلات خود را در هاگوارتز آغاز کرد و در دسته گریفیندور قرار گرفت. او استعداد تحصیلی درخشانی داشت و تقریباً در هر رشته ای که مطالعه می کرد ثابت کرد که دانش آموزی با استعداد است.

هرمیون برای اولین بار هری پاتر و رون ویزلی را در قطار سریع السیر هاگوارتز ملاقات کرد که در ابتدا او را غیر دوستانه و آزاردهنده دیدند. با این حال، پس از اینکه پسران او را از دست یک ترول در هالووین در سال 1991 نجات دادند، دوستی با هم پیدا کردند. او بعدها نقش کلیدی در محافظت از سنگ جادو در برابر ولدمورت ایفا کرد.

در طول سال دوم مدرسه، هرمیون در یافتن تالار اسرار قبل از باز شدن و قربانی شدن باسیلیک نقش مهمی داشت. با این حال، او تحت مراقبت مادام پامفری و با معجون شفابخش ماندراک پروفسور اسپروت بهبود یافت. سال بعد، هرمیون اجازه یافت تا از زمان ترنر وزارت سحر و جادو برای مطالعه موضوعاتی که نیاز به سفر در زمان داشتند استفاده کند، اگرچه او و هری بعداً از این گردنبند برای جلوگیری از بوسیدن سیریوس بلک توسط یک دمنتور استفاده کردند. کشته شدن.

در سال چهارم، هرمیون مدافع حقوق جن شد و انجمن ترویج رفاه الف ها (S.P.E.W) را تأسیس کرد. او همچنین به آماده سازی هری برای مسابقات Triwizard کمک کرد. در سال پنجم زندگی، او به نیروی محرکه ایجاد ارتش دامبلدور تبدیل شد و در کنار اعضای آن در نبرد دپارتمان اسرار جنگید. هرمیون در ششمین سال زندگی خود به عنوان بخشدار انتخاب شد و در نبرد برج نجوم شرکت کرد.

او همچنین نقش مهمی در بسیاری از نبردهای جنگ جادوگران دوم داشت. در سال 1997، او در کنار Order of the Phoenix در جریان نبرد هفت سفالگر جنگید. او و رون تصمیم گرفتند برای سال آخر به هاگوارتز برنگردند و در عوض به هری کمک کردند تا هورکراکس ولدمورت را پیدا کند و آن را نابود کند، که طی آن هرمیون چندین کار ضروری را انجام داد. او با استفاده از نیش ریحانی که در اتاق اسرار یافت شد، جام هافلپاف را که یکی از هورکراکس ها بود، نابود کرد. سپس در نبرد هاگوارتز شرکت کرد و یکی از شاگردان ولدمورت به نام بلاتریکس لسترنج را که او را شکنجه کرده بود شکست داد.

پس از جنگ جادوگران دوم، هرمیون برای تکمیل تحصیلات خود به هاگوارتز بازگشت. سپس به استخدام وزارت سحر و جادو درآمد و وظیفه حمایت از الف ها را بر عهده گرفت. او بعداً به بخش اجرای قانون جادویی ارتقا یافت، جایی که او خود را وقف از بین بردن قوانین قدیمی که به نفع جادوگران خون خالص بودند، کرد. هرمیون در نهایت با ران ویزلی ازدواج کرد و صاحب دو فرزند به نام های رز و هوگو شد. او همچنین مادرخوانده جیمز پاتر، پسر بزرگ هری و جینی شد. هرمیون در سال 2019 وزیر جادو شد.

شخصیت و خصوصیات

هرمیون فردی بسیار باهوش، کنجکاو و سخت کوش بود. او در اکثر کلاس هایش با استانداردهای بالایی اجرا می کرد و به طور مداوم به هری و رون در ماجراجویی هایشان کمک می کرد. او به قدری اهل مطالعه بود که وزارتخانه به او اجازه داد تا در سال سوم کالج از یک زمان گردان استفاده کند تا به گذشته برگردد و در کلاس های دیگر شرکت کند. او فردی پرکار و دلسوز بود که علاوه بر کارش از بهبود وضعیت جن ها نیز حمایت می کرد و بدین ترتیب سازمانی به نام S.P.E.W ایجاد کرد. این گونه اعمال گواه بر وجدان اجتماعی و لجاجت اوست.

برخلاف اکثر جادوگران که فقط به توانایی های جادویی خود وابسته بودند، هرمیون به منطق ایمان قوی داشت، که به او کمک کرد تا از اطلاعاتی که دیگران نبودند هوشمندانه استفاده کند. با این حال، اصرار او بر منطق، او را از پذیرش هر چیزی بدون مدرک، که در تضاد با شهود هری بود، بی میل کرده بود. به عنوان مثال، هرمیون وجود “یادگاران مرگ” را به طور کامل انکار کرد زیرا هیچ مدرکی وجود نداشت.

بخونیدش:  چرا در حال حاضر سکه های ۱ ریالی یا ۱۰ ریالی کم است

هرمیون در نظرات خود کاملاً صریح و گاهی اوقات کمی بی پروا بود. به عنوان مثال، صداقت او با سنتورها در سال 1996 تقریباً او و هری را با مشکل جدی مواجه کرد. با وجود این، هرمیون به طور کلی نسبت به احساسات دیگران حساس بود و وقتی مجبور بود دروغ می گفت، حتی اگر دروغگوی خوبی نبود. او همچنین به دوستانش توصیه هایی کرد که به آنها کمک کنند، برای مثال به هری کمک کرد تا رفتار چو چنگ را در زمانی که قرار ملاقات می کردند بفهمد و همچنین به جینی در مورد احساساتش برای هری کمک کرد. اقدامات او باعث شد تا رون یک روز به او توضیح دهد که باید کتابی درباره تمام “کارهای دیوانه کننده” دختران بنویسد تا پسرها بتوانند آنها را درک کنند.

اگرچه او ابتدا در مواجهه با موقعیت‌های ناگهانی کمی عصبی بود، اما در نهایت بر این مشکل غلبه کرد و بارها شجاعت و وفاداری شدید خود را به دوستانش در موقعیت‌های سخت نشان داد، حتی تا آنجا پیش رفت که چندین بار جان خود را برای کمک به خطر انداخت. آنها را اگرچه هرمیون به اندازه دوستانش تندخو نیست، اما در موارد متعددی عصبانیت خود را نشان داده است، مانند سیلی زدن به دراکو مالفوی در دفاع از هاگرید، یا خراب کردن بازی کورماک مک لاگن به دلیل توهین به رون و جینی. هرمیون نیز فردی بحث برانگیز بود و این ویژگی در تعامل او با رون مشهود بود.

ظرفیت ها و مهارت ها

هرمیون ثابت کرده است که یک جادوگر جوان فوق العاده قدرتمند و با استعداد است. حتی قبل از اینکه تحصیلاتش را در هاگوارتز شروع کند، طلسم های ساده ای را تمرین کرده و اجرا کرده بود. ریموس لوپین ادعا کرد که او باهوش ترین جادوگری است که در سن خود دیده است. توانایی های جادویی او تقریباً از هر دانش آموز دیگری در سال تحصیلی خود پیشی گرفت و تنها تعداد کمی از دانش آموزان توانستند او را به چالش بکشند.

مهارت و استعداد در جادو

جادوی بی کلام و بدون عصا

مبارزه با یک دوئل

جذابیت ها

دگرگونی

دفاع در برابر هنرهای تاریک

هنرهای تاریک

معجون ها

گیاه شناسی

کیمیاگری

فوق العاده

ریاضیات

جادوی تولد دوباره

مطالعه رونهای باستانی

تاریخچه جادو

طالع بینی

مطالعات ماگل

مراقبت از موجودات جادویی

پرواز

ساخت جادو (احتمالا)

نابغه بزرگ

مهارت های رهبری

کاش با هری ازدواج می کرد //
رون به محتوای هرمیون برای انیمه، مانگا، کارتون و کمیک برای انیمه پارک نمی آید

اما این دو با هم می آیند!
درست برعکس بود :/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا