چرا وحید مرادی دوستش را کشت

تصویر علی حدادی اصل از خبرگزاری آنا

فرارو- تا همین چند روز پیش خیلی ها نام «وحید مرادی» را نشنیده بودند، اما با انتشار خبر فوت وی در زندان رجایی کرج، نام او بر سر زبان ها افتاد. وحید مرادی خود را لات بامرام می نامد. دیگران او را شیطان می نامند و مرگ او اکنون سؤالات بسیاری را ایجاد می کند.

وحید مرادی هفته گذشته به گفته دوستش در زندان رجایی کرج “آزاد” شد.

+ بیشتر بخوانید: اتفاق عجیب پس از قتل «وحید مرادی» در زندان

پس از انتشار ویدئویی از شعار دادن زندانیان با قمه های دست ساز در پی ترور وحید مرادی، اکنون بسیاری از وضعیت زندان ها انتقاد می کنند و این سوال را مطرح می کنند که چرا باید کسی بتواند در آنجا قمه داشته باشد و چه کسی مسئول جان زندانیان است؟ از سوی دیگر، چرا کسی که زندگی اش پر از جنایت و خلاف بوده و پس از شانزده بار زندانی شدن، در نهایت به جرم کشتن بهترین دوستش و کشتن در آنجا به زندان افتاده است، باید از نظر او قهرمان شود. برخی از مردم

وحید مرادی که بود؟

کمتر اسمش را شنیده بودیم. اما به قول خودشان اهل «خوبی تهران» بود و حضور پر رنگ و پر سر و صدایی در اینستاگرام داشت. عربده را کشت، راج خواند و چند بار به زندان رفت. کینگ پشت گردنش نوشته شده بود. «عقاب ایران» بود و همه جا آثار چاقو و خالکوبی بود. خودش گفت که در جریان تعقیب و گریز پلیس به او 7 گلوله خورد.

خودش در فیلمی می گوید همدانی است. قدرت نمایی او در اینستاگرام، خالکوبی های عجیبش روی بدنش، 14 زندان و چندین سال درگیری خونین او در نهایت او را به یک قاتل تبدیل کرد. شروری که 17 سال است در محله های مختلف تهران و کرج قلدری می کند و به لطف ویدیوهای قلدری اش به یکی از رسانه های اینستاگرام تبدیل شده است. او در ویدئویی که پس از دستگیری اش منتشر شد، ادعا می کند که این صفحات توسط دیگران برای او ساخته شده و خودش صاحب یک گوشی معمولی است. او هیچ عنوانی ندارد و همه باید او را با نام و نام خانوادگی صدا کنند: وحید مرادی!

او پنج سال پیش ازدواج کرد و اکنون یک پسر چهار ساله دارد. “من یک پسر چهار ساله دارم که نمی خواهم مسیر من را دنبال کند: دکتر شدن، حسابدار شدن. اشتباه کردم و فقط در زندگی ام پشیمان شده ام.

لحظه های جنایت خونین وحید مرادی توسط دوربین نظارت تصویری مشاهده شد

اولین قتل

وحید مرادی روز ششم اردیبهشت دوست خود حسین گودرزی را به قتل رساند. تنها چند روز پس از آزادی از زندان. در ساختمانی در ولنجک. این جشن به مناسبت آزادی وحید مرادی از زندان برگزار شد. پس از قتل وحید مرادی از تهران گریخت. او در 500 متری مرز ترکیه دستگیر شد. نام او پس از دستگیری با لقب هایی چون «گنده لات تهران»، «عقاب ایران» بر سر زبان ها افتاد.

وی پس از دستگیری به دوربین پلیس گفت: یک پسر چهار ساله دارم که دوست ندارم دنبالش بروم. برو دکتر شو، حسابدار شو. من اشتباه کردم و فقط در زندگی ام پشیمانم. دوستم را کشتم، مست بودم، نمی خواستم دوستم را بکشم. یک سال بود که مشروب نخورده بودم. او قسم خورد و من او را کشتم.

این فیلم صحنه قتل در ولنجک را بازسازی می کند

وحید در خصوص جزئیات قتل دوستش حسین گودرزی گفت: پس از پخش فیلم و فحاشی هایی که در فضای مجازی انجام داده بودم تحت تعقیب پلیس قرار گرفتم و در منطقه شمال کشور بودم که نیروهای انتظامی من را شناسایی کرد؛ آخرین بار با 7 به دلیل اصابت گلوله پلیس به پایم دستگیر شدم و حدود یک ماه و نیم بعد از آزادی، تعدادی از دوستانم برای من جشن آزادی در منطقه ولنجک ترتیب دادند. برخی از افراد در این مهمانی مشروبات الکلی زیادی مصرف کرده بودیم، پس از مستی این کار را انجام داده بودیم، متأسفانه مقتول و دوستانش من را سازماندهی کردند، به من فحاشی و فحاشی کردند، پس از آزار آنها، به آنها پاسخ دادم که منجر به حمله فیزیکی شد. دعوا؛ البته آنها با بطری های الکل به من حمله کردند و من مجبور شدم با چاقویی که از قبل همراه داشتم از خودم دفاع کنم.»

وحید مرادی پس از دستگیری به زندان رجایی شهر منتقل شد تا اینکه شامگاه 21 اردیبهشت خبر فوت وی منتشر شد. این بار نام «عقاب ایران» بر سر زبان ها افتاد.

وحید مرادی چگونه کشته شد؟

دوربین های زندان صحنه قتل و آخرین نفس های وحید مرادی را ثبت کردند.

روز بعد رسانه ها جزئیات ماجرا را توضیح دادند. درگیری مرگباری بین زندانیان روز دوشنبه 21 اردیبهشت در محوطه زندان رخ داد اما دقایقی بعد وحید به سلول خود بازگشت. این بار سه زندانی وارد سلول شدند و با 5 ضربه چاقو او را کشتند.

با مشاهده تصاویر نظارت تصویری از زندان، سه نفر به عنوان قاتلان وحید مرادی شناسایی شدند.

سعید یکی از متهمان قتل وحید مرادی ماجرا را اینگونه تعریف می کند: «وحید به محض ورود به زندان باند تشکیل داد. او به همه گفت: من عقاب ایران هستم و یاران خود را برای حمله اجیر کرد. در اتاق دیگر زندان او دیگر زندانیان را آزار می داد و برای همه تابلوهایی می کشید. دو ساعت قبل از این درگیری من را برای رسیدگی به پرونده قبلی به پلیس آگاهی بردند. وقتی به زندان برگشتم متوجه شدم وحید اندرزگاه «زندان را خراب کردم، نداشتم و در زندان با او آشنا شدم».

سعید مدعی شد که وحید را نکشته است: من وحید را نکشتم، اگر فیلم درگیری را بررسی کنند متوجه می شوند که من او را نکشتم.

عباس متهم دوم این درگیری نیز با تکرار همین ادعا گفت: در سال 85 یکی از آشنایان خود را به دلیل درگیری خانوادگی با اسلحه کشتم. البته مدتی پیش با پرداخت دیه از خانواده مقتول رضایت گرفتم و حبس من به دلیل جنبه عمومی جرم است. قرار بود به زودی آزاد شوم. وحید از روز اولی که وارد زندان شد شروع به دعوا کرد. او باندی تشکیل داد و گفت: کفتارها باید پایین بیایند و شیرها بالا. ” “یک نفر تمام چاقوها و آب جوش را جمع کرده بود و می خواست به یکی از اتاق ها حمله کند. وقتی دعوا شروع شد دستمان خالی بود. من مرتکب قتل نشدم اگر فیلم دوربین را ببینند، متوجه می شوند که من بی گناه هستم.»

بخونیدش:  چرا رگ های چشم قرمز می شود

جزئیات قتل وحید مرادی در زندان

بد یا…؟

این در حالی است که با وجود اینکه هنوز ابعاد قتل این شرور معروف در زندان مشخص نشده بود، فیلمی از شعار دادن زندانیان با قمه بر سر جسد خون آلود وحید مرادی در فضای مجازی منتشر شد و صورتی جنجالی. هشتگ وحید مرادی تنها سه روز پس از مرگش در توییتر محبوب شد. فیلم کوتاه وحشتناک فیلمبرداری شده در داخل زندان، زندانیان خشمگین مسلح به قمه های خونین بر سر جسد وحید مرادی و هوادارانش شعار می دادند. از آنجا، برای برخی، “قاتل شیطانی” به “قربانی بی گناه و صلح آمیز” تبدیل شد.

تاریخ وارد مرحله جدیدی شده بود. دوستان وحید مرادی بر این باورند که او توسط یکی از اراذل و اوباش تهران کشته شده است و اکنون انتقام نزدیک است. ویدیوها در اینستاگرام داغ می شوند، پر از تهدید، داستان و شایعه. در توییتر، کاربران اینترنت ابتدا درباره «وحید مرادی» تعجب کردند و می خواستند بدانند چه خبر است. اما از جایی به بعد حجم فیلم ها، نظرات و شایعات آنقدر زیاد می شود که دیگر داستان وحید مرادی برای کسی بیگانه نیست و بحث و تحلیل درباره این شرور معروف پایتخت، قتلی که انجام داده و حادثه ای که منجر به مرگ وی شد.

مراسم تشییع پیکر وحید مرادی که در روز پنجشنه برگزار شد بدون حاشیه نبود. جمعیت زیادی به بهشت ​​زهرا رفته بودند. شاهدان عینی از درگیری های کوچکی در این مراسم خبر دادند. در آنجا طرفداران وحید مرادی بین قاتلان خط و نشان کشیدند.

در همین حال رکنا روایت جدیدی از پشت صحنه قتل وحید مرادی منتشر کرده است. این سایت مدعی شد: دوستان و هواداران وی در فضای مجازی قاتل وحید مرادی و فرد دیگری به نام «ح.ک» را تهدید کردند.

این سایت در ادامه می نویسد: ه.ک همیشه آدم بدی بوده است، چند سالی است که دست از بد بودن برداشته و شروع به انجام کارهای خوب کرده است. ک” از دوستان قدیمی وحید مرادی بود و به دلایل مختلف از دست وحید مرادی عصبانی بود. وحید مرادی نیز مدتی پیش در مصاحبه ای که در زندان با شبکه مستند انجام داد، او را مورد تمسخر قرار داد و به همین دلیل بسیاری از دوستان وحید مرادی معتقدند که دستور قتل وحید مرادی از بیرون زندان به دستور «ح.ک» وحید مرادی بوده و این فرد به دلایل شخصی با هم اختلاف داشته تا اینکه قتل وحید مرادی به «ح.ک» نسبت داده شود.

تهدیدات هواداران وحید مرادی در فضای مجازی ادامه دارد. با انتشار فیلم های خشونت آمیز، قاتل وحید مرادی را به قصاص تهدید می کنند. این تهدیدها آنقدر در فضای مجازی ادامه داشت که سردار رحیمی، فرمانده انتظامی پایتخت به هواداران درباره این شرور هشدار داد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در واکنش به کشته شدن وحید مرادی در زندان و اظهارات دیگر حامیان وی در فضای مجازی به نفع قاتلان وی گفت: به همه مردم و اراذل و اوباشی که خود را حلق آویز می کنند هشدار می دهم که پلیس با تمام توان و اقتدار آنها این کار را انجام خواهند داد. با هم روبرو خواهند شد. کشور ما محل قتل و متعصب نیست، ما اجازه نمی دهیم این افراد رفتار خشونت آمیز داشته باشند. بالاخره معلوم است که اینها می خواهند وحید مرادی شوند، همدیگر را می کشند و همدیگر را می کشند. با این افراد طبق قانون رفتار خواهد شد. پلیس فتا تمامی این فیلم های شعاری را در فضای مجازی رصد می کند، قاتل وحید مرادی در اختیار پلیس است و به دنبال بررسی انگیزه این اقدام وی هستیم. قتل، و به محض اینکه نتیجه گرفتیم، وقتی به آن رسیدیم، رابطه را اعلام خواهیم کرد.

در همان زمان فیلم «خوشبختی برادر حسین گودرزی» درگذشت وحید مرادی نیز به این جنجال دامن زد. برخی از هواداران مرادی مدعی هستند که قاتلان وحید را به دستور برادر حسین گودرزی کشتند. حسین گودرزی جوانی بود که در جشن والنجک به دست وحید مرادی کشته شد.

فیلم تشییع پیکر وحید مرادی

در ویدئوی دیگری که در اینترنت منتشر شده، شرور با گذشته به شرح لحظه قتل وحید مرادی می پردازد و به نقل از چند تن از دوستانش که شاهد درگیری در زندان رجایی کرج بودند، می گوید: «وحید در حیاط زندان داشت خوش می گذراند. نمی دانم چند نفر منتظر نام در یا جایی بودند، وحید را گرفتند و دعوا از همان جا شروع شد و وحید با عصا با آنها می جنگید. او درگیر شد. اشتباه وحید این بود که از دوستش جدا شد و تا انتهای راهرو رفت. در آن زمان وحید مرادی تنها شد و چند نفر وحید مرادی را کشتند.

شب گذشته تعدادی از دوستان وحید مرادی بر سر مزار وی حاضر شدند و فیلم و عکس های شب دوم بر سر مزار وحید مرادی را به نمایش گذاشتند.

اعتراضات پیرامون ترور وحید مرادی همچنان ادامه دارد. در آخرین اظهارنظر رسمی وکیل مدافع «سعید س.» زندانی متهم به قتل وحید مرادی می گوید خبر قتل موکلش صحت ندارد.

محمد صالح عقکار در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی و برخی رسانه ها مبنی بر اینکه سعید س. وحید مرادی را در زندان رجایی شهر به قتل رسانده است، گفت: خبر منتشر شده مبنی بر اینکه موکلم در زندان رجایی شهر مرتکب جنایتی در خصوص قتل وحید مرادی شده است، تایید نشده است. و «تصاویر دوربین‌های مداربسته زندان در حال بررسی و تحقیقات مقدماتی و تکمیلی است؛ لذا مقتضی است بدون تعصب، تحقیقات تکمیل شود و فرصت کشف حقیقت توسط مقام تحقیق فراهم شود.»

بخونیدش:  چطور از کد تخفیف دیجی کالا استفاده کنم

به گزارش «تابناک»، زمانی که خبر فوت وی در زندان رجایی کرج منتشر شد، نامش بر سر زبان ها افتاد. وحید مرادی خود را لات بامرام می نامد. دیگران او را شیطان می نامند و مرگ او اکنون سؤالات بسیاری را ایجاد می کند.

پس از انتشار ویدئویی از زندانیان که در پی کشته شدن وحید مرادی در تیرماه ۱۳۹۶ با قمه‌های دست ساز شعار می‌دادند، بسیاری از وضعیت زندان‌ها انتقاد کردند و این سوال را مطرح کردند که چرا کسی باید بتواند در آنجا قمه داشته باشد و چه کسی مسئول جان زندانیان است. از سوی دیگر، چرا فردی که زندگی اش پر از جنایت و خلاف بوده و پس از شانزده بار محکومیت زندان، سرانجام به جرم کشتن بهترین دوستش و کشتن در آنجا به زندان افتاده است، باید از نظر عده ای قهرمان شود. .

وحید مرادی که بود؟

کمتر اسمش را شنیده بودیم. اما او به قول خودشان اهل «خوبی تهران» بود و در اینستاگرام حضور پر رنگ و پر سر و صدایی داشت. عربده را کشت، راج خواند و چند بار به زندان رفت. کینگ پشت گردنش نوشته شده بود. «عقاب ایران» بود و همه جا آثار چاقو و خالکوبی بود. خودش گفت که در جریان تعقیب و گریز پلیس به او 7 گلوله خورد.

خودش در فیلمی می گوید همدانی است. قدرت نمایی او در اینستاگرام، خالکوبی های عجیبش روی بدنش، 14 زندان و چندین سال درگیری خونین او در نهایت او را به یک قاتل تبدیل کرد. شروری که 17 سال است در محله های مختلف تهران و کرج قلدری می کند و به لطف ویدیوهای قلدری اش به یکی از رسانه های اینستاگرام تبدیل شده است. او در ویدئویی که پس از دستگیری اش منتشر شد، ادعا می کند که این صفحات توسط دیگران برای او ساخته شده و خودش صاحب یک گوشی معمولی است. او هیچ عنوانی ندارد و همه باید او را با نام و نام خانوادگی صدا کنند: وحید مرادی!

او پنج سال پیش ازدواج کرد و اکنون یک پسر چهار ساله دارد. “من یک پسر چهار ساله دارم که نمی خواهم مسیر من را دنبال کند: دکتر شدن، حسابدار شدن. اشتباه کردم و فقط در زندگی ام پشیمان شده ام.

اولین قتل

وحید مرادی روز ششم اردیبهشت دوست خود حسین گودرزی را به قتل رساند. تنها چند روز پس از آزادی از زندان. در ساختمانی در ولنجک. این جشن به مناسبت آزادی وحید مرادی از زندان برگزار شد. پس از قتل وحید مرادی از تهران گریخت. او در 500 متری مرز ترکیه دستگیر شد. نام او پس از دستگیری با لقب هایی چون «گنده لات تهران»، «عقاب ایران» بر سر زبان ها افتاد.

وی پس از دستگیری به دوربین پلیس گفت: یک پسر چهار ساله دارم که دوست ندارم دنبالش بروم. برو دکتر شو، حسابدار شو. من اشتباه کردم و فقط در زندگی ام پشیمانم. دوستم را کشتم، مست بودم، نمی خواستم دوستم را بکشم. یک سال بود که مشروب نخورده بودم. او قسم خورد و من او را کشتم.

وحید درباره جزئیات قتل دوستش حسین گودرزی گفت: «پس از انتشار فیلم و توهین‌هایی که در فضای مجازی انجام داده بودم، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتم. من در شمال کشور بودم که پلیس مرا شناسایی کرد. زمانی که 7 ساله بودم به دلیل شلیک گلوله پلیس به پایم دستگیر شدم. حدود یک ماه و نیم بعد از آزادی، تعدادی از دوستانم در منطقه ولنجک برایم جشن آزادی ترتیب دادند. همراه با افراد دیگر در این مهمانی مشروبات الکلی زیادی مصرف شد. ما بعد از مستی این کار را کرده بودیم، متاسفانه مقتول و دوستانش به من فحاشی و فحش دادند. پس از آزار آنها، من به آنها پاسخ دادم که منجر به درگیری فیزیکی ما شد. البته آنها با بطری های الکل به من حمله کردند و من مجبور شدم با چاقویی که از قبل همراه داشتم از خودم دفاع کنم.

وحید مرادی پس از دستگیری به زندان رجایی شهر منتقل شد تا اینکه شامگاه 21 اردیبهشت خبر فوت وی منتشر شد. این بار نام «عقاب ایران» بر سر زبان ها افتاد.

وحید مرادی چگونه کشته شد؟

دوربین های زندان صحنه قتل و آخرین نفس های وحید مرادی را ثبت کردند.

روز بعد رسانه ها جزئیات ماجرا را توضیح دادند. درگیری مرگباری بین زندانیان روز دوشنبه 21 اردیبهشت در محوطه زندان رخ داد اما دقایقی بعد وحید به سلول خود بازگشت. این بار سه زندانی وارد سلول شدند و با 5 ضربه چاقو او را کشتند.

با مشاهده تصاویر نظارت تصویری از زندان، سه نفر به عنوان قاتلان وحید مرادی شناسایی شدند.

سعید یکی از متهمان قتل وحید مرادی ماجرا را اینگونه تعریف می کند: «وحید به محض ورود به زندان باند تشکیل داد. او به همه گفت: من عقاب ایران هستم و یاران خود را برای حمله اجیر کرد. در اتاق دیگر زندان او دیگر زندانیان را آزار می داد و برای همه تابلوهایی می کشید. دو ساعت قبل از این درگیری من را برای رسیدگی به پرونده قبلی به پلیس آگاهی بردند. وقتی به زندان برگشتم متوجه شدم وحید اندرزگاه «زندان را خراب کردم، نداشتم و در زندان با او آشنا شدم».

سعید مدعی شد که وحید را نکشته است: من وحید را نکشتم، اگر فیلم درگیری را بررسی کنند متوجه می شوند که من او را نکشتم.

عباس متهم دوم این درگیری نیز با تکرار همین ادعا گفت: در سال 85 یکی از آشنایان را با اسلحه به دلیل درگیری خانوادگی کشتم. البته مدتی پیش با پرداخت دیه از خانواده مقتول رضایت گرفتم. و حبس من به دلیل جنبه عمومی جرم است. قرار بود به زودی آزاد شوم. وحید از روز اولی که وارد زندان شد شروع به دعوا کرد. او باندی تشکیل داد و گفت: کفتارها باید روی زمین باشند و شیرها بالای سرشان. ” “یک نفر تمام چاقوها و آب جوش را جمع کرده بود و می خواست به یکی از اتاق ها حمله کند. وقتی دعوا شروع شد دستمان خالی بود. من مرتکب قتل نشدم اگر فیلم دوربین را ببینند، متوجه می شوند که من بی گناه هستم.»

بخونیدش:  چطور باید از فیلتری روبیکا خارج شویم

بد یا…؟

در همین حال، اگرچه هنوز میزان قتل شرور معروف در زندان مشخص نشده بود، اما فیلمی از شعار دادن زندانیان بر سر جسد خون آلود وحید مرادی در فضای مجازی منتشر شد و جنجال‌هایی به راه افتاد. هشتگ وحید مرادی تنها سه روز پس از مرگش در توییتر محبوب شد. فیلم کوتاه وحشتناک فیلمبرداری شده در داخل زندان، زندانیان خشمگین مسلح به قمه های خونین بر سر جسد وحید مرادی و هوادارانش شعار می دادند. از آنجا، برای برخی، “قاتل شیطانی” به “قربانی بی گناه و صلح آمیز” تبدیل شد.

تاریخ وارد مرحله جدیدی شده بود. دوستان وحید مرادی بر این باورند که او توسط یکی از اراذل و اوباش تهران کشته شده است و اکنون انتقام نزدیک است. ویدیوها در اینستاگرام داغ می شوند، پر از تهدید، داستان و شایعه. در توییتر، کاربران اینترنت ابتدا درباره «وحید مرادی» تعجب کردند و می خواستند بدانند چه خبر است. اما از جایی به بعد حجم فیلم ها، نظرات و شایعات آنقدر زیاد می شود که دیگر داستان وحید مرادی برای کسی بیگانه نیست و بحث و تحلیل درباره این شرور معروف پایتخت، قتلی که انجام داده و حادثه ای که منجر به مرگ وی شد.

مراسم تشییع پیکر وحید مرادی که در روز پنجشنه برگزار شد بدون حاشیه نبود. جمعیت زیادی به بهشت ​​زهرا رفته بودند. شاهدان عینی از درگیری های کوچکی در این مراسم خبر دادند. در آنجا طرفداران وحید مرادی بین قاتلان خط و نشان کشیدند.

در همین حال رکنا روایت جدیدی از پشت صحنه قتل وحید مرادی منتشر کرده است. این سایت مدعی شد: دوستان و هواداران وی در فضای مجازی قاتل وحید مرادی و فرد دیگری به نام «ح.ک» را تهدید کردند.

این سایت در ادامه می نویسد: ه.ک همیشه آدم بدی بوده است، چند سالی است که دست از بد بودن برداشته و شروع به انجام کارهای خوب کرده است. ک” از دوستان قدیمی وحید مرادی بود و به دلایل مختلف از دست وحید مرادی عصبانی بود. وحید مرادی نیز مدتی پیش در مصاحبه ای که در زندان با شبکه مستند انجام داد، او را مورد تمسخر قرار داد و به همین دلیل بسیاری از دوستان وحید مرادی معتقدند که دستور قتل وحید مرادی از بیرون زندان به دستور «ح.ک» وحید مرادی بوده و این فرد به دلایل شخصی با هم اختلاف داشته تا اینکه قتل وحید مرادی به «ح.ک» نسبت داده شود.

تهدیدات هواداران وحید مرادی در فضای مجازی ادامه دارد. با انتشار فیلم های خشونت آمیز، قاتل وحید مرادی را به قصاص تهدید می کنند. این تهدیدها آنقدر در فضای مجازی ادامه داشت که سردار رحیمی، فرمانده انتظامی پایتخت به هواداران درباره این شرور هشدار داد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در واکنش به کشته شدن وحید مرادی در زندان و اظهارات دیگر حامیان وی در فضای مجازی به نفع قاتلان وی گفت: به همه مردم و اراذل و اوباشی که خود را حلق آویز می کنند هشدار می دهم که پلیس با تمام توان و اقتدار آنها این کار را انجام خواهند داد. با هم روبرو خواهند شد. کشور ما محل قتل و متعصب نیست، ما اجازه نمی دهیم این افراد رفتار خشونت آمیز داشته باشند. بالاخره معلوم است که اینها می خواهند وحید مرادی شوند، همدیگر را می کشند و همدیگر را می کشند. با این افراد طبق قانون رفتار خواهد شد. پلیس فتا تمامی این فیلم های شعاری را در فضای مجازی رصد می کند، قاتل وحید مرادی در اختیار پلیس است و به دنبال بررسی انگیزه این اقدام وی هستیم. قتل، و به محض اینکه نتیجه گرفتیم، وقتی به آن رسیدیم، رابطه را اعلام خواهیم کرد.

در همان زمان فیلم «خوشبختی برادر حسین گودرزی» درباره درگذشت وحید مرادی نیز به این جنجال دامن زد. برخی از هواداران مرادی مدعی هستند که قاتلان وحید را به دستور برادر حسین گودرزی کشتند. حسین گودرزی جوانی بود که در جشن والنجک به دست وحید مرادی کشته شد.

در ویدئوی دیگری که در اینترنت منتشر شده، شرور با گذشته به شرح لحظه قتل وحید مرادی می پردازد و به نقل از چند تن از دوستانش که شاهد درگیری در زندان رجایی کرج بودند، می گوید: «وحید در حیاط زندان داشت خوش می گذراند. نمی دانم چند نفر منتظر نام در یا جایی بودند، وحید را گرفتند و دعوا از همان جا شروع شد و وحید با عصا با آنها می جنگید. او درگیر شد. اشتباه وحید این بود که از دوستش جدا شد و تا انتهای راهرو رفت. در آن زمان وحید مرادی تنها شد و چند نفر وحید مرادی را کشتند.

شب گذشته تعدادی از دوستان وحید مرادی بر سر مزار وی حاضر شدند و فیلم و عکس های شب دوم بر سر مزار وحید مرادی را به نمایش گذاشتند.

اعتراضات پیرامون ترور وحید مرادی همچنان ادامه دارد. در آخرین اظهارنظر رسمی وکیل مدافع «سعید س.» زندانی متهم به قتل وحید مرادی می گوید خبر قتل موکلش صحت ندارد.

محمد صالح عقکار در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی و برخی رسانه ها مبنی بر اینکه سعید س. وحید مرادی را در زندان رجایی شهر به قتل رسانده است، گفت: خبر منتشر شده مبنی بر اینکه موکلم در زندان رجایی شهر مرتکب جنایتی در خصوص قتل وحید مرادی شده است، تایید نشده است. و «تصاویر دوربین‌های مداربسته زندان در حال بررسی و تحقیقات مقدماتی و تکمیلی است؛ لذا مقتضی است بدون تعصب، تحقیقات تکمیل شود و فرصت کشف حقیقت توسط مقام تحقیق فراهم شود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا