چرا وقتی ارضا میشم خون میاد

برای هر مردی، دیدن خون در منی او می تواند وحشتناک باشد. مشاهده خون در مایع منی یک اتفاق رایج نیست و خوشبختانه به ندرت می تواند نشانه بیماری خاصی در مردان زیر 40 سال باشد.

وجود خون در مایع منی را هماتوسپرمی می نامند. هماتوسپرمی معمولاً طولانی نیست و خود به خود برطرف می شود. شایع ترین دلیل وجود خون در مایع منی (هماتوسپرمی) التهاب غیر اختصاصی پروستات و وزیکول های منی (ذخیره مایع منی) است.

در هماتوسپرمی به دنبال چه چیزی باشیم؟

مقدار خون مورد نیاز برای تغییر رنگ منی به خون یک قطره خون است. میزان خون در مایع منی به علت خونریزی بستگی دارد. علاوه بر وجود خون در مایع منی، فرد ممکن است موارد زیر را نیز تجربه کند:

علت خون در منی چیست؟

در هنگام انزال، منی از چندین لوله عبور می کند تا به مجرای ادرار برسد. اگر رگ های خونی در هر یک از این مسیرها پاره شود و خون به بیرون نشت کند، رنگ مایع منی به رنگ خون تغییر می کند.

در بسیاری از موارد، علت دقیق هماتوسپرمی مشخص نیست. از بین همه عوامل، 6 عامل زیر بیشترین احتمال ایجاد هماتوسپرمی را دارند:

1️⃣ التهاب یا عفونت

التهاب وزیکول‌های منی یکی از علل شایع خون در مایع منی است. التهاب هر غده، مجرا، لوله یا اندام مربوط به دستگاه تناسلی مرد می تواند باعث خونی شدن مایع منی شود. این موارد عبارتند از: پروستاتیت (التهاب پروستات) که باعث درد، مشکلات ادراری و اختلال عملکرد جنسی می شود.

اپیدیدیمیت (التهاب اپیدیدیم که یک لوله پیچ خورده در قسمت خلفی فوقانی بیضه است که مسئول نگهداری و ذخیره اسپرم است) که بیشتر در اثر عفونت های باکتریایی از جمله عفونت های بیماری های مقاربتی مانند کلامیدیا یا سوزاک ایجاد می شود. . علائم اپیدیدیمیت شامل قرمزی یا تورم کیسه بیضه، درد در بیضه و درد در یک طرف بیضه (که در هنگام لمس باعث درد می شود)، ترشح از آلت تناسلی و ادرار دردناک است.

اورتریت (التهاب مجرای ادرار) که باعث درد هنگام ادرار، خارش یا سوزش در نزدیکی خروجی مجرای ادرار یا ترشحات آلت تناسلی می شود. گاهی اوقات التهاب ناشی از سنگ در پروستات، وزیکول منی، مثانه یا مجرای ادرار است.

مانند التهاب، عفونت هر غده، مجرا، لوله یا اندام مربوط به دستگاه تناسلی مردانه باعث وجود خون در مایع منی می شود. عفونت های مقاربتی مانند کلامیدیا، سوزاک و تبخال تناسلی می توانند باعث ایجاد چنین شرایطی شوند. عفونت های ویروسی، باکتریایی یا قارچی می توانند باعث هماتوسپرمی شوند.

2️⃣ انسداد

اگر کانال هایی مانند مجاری انزال مسدود شوند، رگ های خونی اطراف منبسط شده و پاره می شوند. همچنین اگر پروستات بزرگ و حجیم شود باعث فشار به مجرای ادرار می شود که همین وضعیت را ایجاد می کند.

👈 مقاله مرتبط: بزرگی پروستات برای چه مردانی است و چگونه درمان می شود؟ برای پاسخ به این سوالات روی لینک زیر کلیک کنید.

بزرگ شدن پروستات

3️⃣ توده یا تومور

پولیپ های خوش خیم یا بدخیم پروستات، بیضه ها، اپیدیدیم یا وزیکول های منی می توانند باعث ظاهر شدن خون در مایع منی شوند.

4️⃣ ناهنجاری های عروقی

ناهنجاری های عروقی دستگاه تناسلی مردان مانند کیست های عروقی ممکن است هماتوسپرمی را توجیه کند.

5️⃣ عوامل سیستمیک

شرایطی که کل بدن را تحت تاثیر قرار می دهد، مانند فشار خون بالا، هموفیلی (بیماری که باعث خونریزی شدید می شود)، لوسمی و بیماری مزمن کبدی می توانند باعث ظاهر شدن خون در مایع منی شوند.

6️⃣ مداخلات پزشکی یا ضربه فیزیکی

ضربه های فیزیکی مانند ضربه به بیضه ها در حین ورزش باعث آسیب عروق خونی و نشت خون می شود که در نهایت منجر به هماتوسپرمی می شود.

اقدامات پزشکی مانند معاینه پروستات یا برداشتن پروستات یا وازکتومی (جراحی برای بستن لوله های حامل اسپرم) نیز می تواند منجر به هماتوسپرمی شود. از نظر مداخلات پزشکی، علت اصلی هماتوسپرمی بیوپسی یا برداشتن پروستات است.

چه زمانی برای خونریزی بعد از انزال باید به پزشک مراجعه کرد؟

اگر بیمار بالای 40 سال باشد:

مردان بالای 40 سال یا بیمارانی که در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به بیماری هایی مانند سرطان پروستات هستند باید در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنند.

اگر بیمار زیر 40 سال باشد:

مردان زیر 40 سال یا کسانی که علائم دیگری به جز منی خونی ندارند، ممکن است چند هفته صبر کنند تا خون از مایع منی پاک شود. اگر مایع منی همچنان خونی است یا علائم همراهی مانند درد یا تب به آن اضافه شده است، باید در اسرع وقت با پزشک مشورت کنید و علت خونریزی را مشخص کنید.

هماتوسپرمی چگونه تشخیص داده می شود؟

ابتدا باید علت وجود خون در مایع منی مشخص شود که برای تشخیص مراحل زیر انجام می شود:

معاینهی جسمی

در طول معاینه فیزیکی، علائمی مانند تورم بیضه، قرمزی یا سایر علائم عفونت یا التهاب بررسی می شود.

آزمایشات برای عفونت های مقاربتی

آزمایشات شامل شمارش کامل خون می تواند عفونت های مقاربتی را تشخیص دهد.

❇ آزمایش ادرار

عفونت های باکتریایی یا سایر ناهنجاری های ادراری را می توان با آزمایش ادرار تشخیص داد.

تست PSA

که آنتی ژن اختصاصی پروستات را بررسی می کند و سلامت پروستات را اندازه گیری می کند.

👈 مقاله مرتبط: برای اطلاع از مقدار طبیعی PSA و نحوه انجام آزمایش پروستات روی لینک زیر کلیک کنید.

آزمایش پروستات

تست های تشخیصی اضافی مانند سونوگرافی، سی تی اسکن و MRI می توانند محل دقیق انسداد را تعیین کنند. اگر هماتوسپرمی بیش از یک ماه ادامه داشت، سونوگرافی ترانس رکتال (از طریق مقعد) توصیه می شود. مردان بالای 50 سال با علائم در معرض خطر باید تحت معاینه بیشتر قرار گیرند.

درمان جریان خون در هنگام ارگاسم

❇ درمان انزال خونی در خانه

در صورت وجود خون در مایع منی ناشی از ضربه، استراحت و دادن زمان برای بهبودی و از بین بردن مایع منی درمان اولیه است.

همچنین، اگر تورم در کشاله ران وجود داشته باشد، قرار دادن یک کیسه آب سرد روی آن فقط به مدت 10-20 دقیقه کمک می کند. در بیشتر موارد، هماتوسپرمی خود به خود برطرف می شود.

❇ درمان دارویی خون پس از رضایت

اگر خون در مایع منی به دلیل عفونت باشد، درمان آنتی بیوتیکی اولین انتخاب است. ضد التهاب ها یک درمان موثر برای التهاب هستند.

جراحی برای انسداد، مانند برداشتن سنگ مثانه ای که مجرای ادرار را مسدود می کند، یا جراحی برای برداشتن توده، درمان اولیه در صورت وجود سنگ یا توده به عنوان علت اصلی انسداد است. هماتوسپرمی.

👈 مقاله مرتبط: برای اطلاع از علت انسداد مجاری ادراری و روش های درمان آن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انسداد مجاری ادراری

همچنین در صورتی که سرطان عامل هماتوسپرمی باشد، لازم است برای شروع بهترین درمان با متخصص انکولوژی مشورت شود.

توصیه های پزشک در مورد وجود خون در مایع منی

برخلاف ظاهر نگران کننده هماتوسپرمی، در اکثر مواقع علت خون در مایع منی مشکل جدی نیست و خود به خود بهتر می شود. در صورت هماتوسپرمی طولانی مدت یا همراهی آن با سایر عوامل خطر، ویزیت و مشاوره پزشک الزامی است.

دکتر شهریار ناطق متخصص کلیه و جراح مجاری ادرار

برای سوال از پزشک، روی لینک مشاوره پزشکی کلیک کنید.

سلام دوستان گلم:
****خودارضایی یا خودارضایی یا خودارضایی یا خودارضایی:

خودارضایی یا اونانیسم یا خودارضایی یا خود ارضایی یا به اصطلاح عوام جلاگ به معنای آمیزش جنسی با خود تا حد رضایت است که عمدتاً با خیال انجام می شود. رضایت قبل از ازدواج به دلیل نداشتن رابطه جنسی امری طبیعی است و در هر دو جنس رایج است. نوجوانان و جوانان پس از بلوغ به تدریج تحت فشار جسمی قرار می گیرند و حتی اگر این کار انجام نشود، انزال و ارگاسم در هنگام خواب اتفاق می افتد. لازم به ذکر است که زمان اولین خودارضایی در افراد مختلف متفاوت است و حتی خودارضایی در کودک 2 ساله نیز گزارش شده است. انسان تنها موجودی نیست که خودارضایی می کند و در میمون ها نیز مشاهده شده است.

رضایت از خود پس از ازدواج:

خودارضایی بعد از ازدواج به دلیل عدم رفتار جنسی مناسب زوجین اتفاق می افتد و باید با ایجاد رویه صحیح زناشویی فرد را به روال عادی برگرداند.

حالات روانی افراد پس از خودارضایی:

پس از ارضای خود، فرد خود را از نظر روحی ضعیف می بیند و تا حدودی احساس بیماری می کند و با دیگران متفاوت است، پس از ارضای خود چندین بار به خود قول می دهد که دیگر این کار را تکرار نکند، اما دوباره تکرار می شود! این باعث می شود که فرد تصور کند اراده ندارد و احساس ضعف می کند، برخی افراد بسته به نوع تربیت و اخلاق، بعد از خودارضایی دچار عذاب وجدان می شوند.

لذت از خود از دیدگاه علمی:

1- افراط در هر کاری فقط ضرر دارد. مشکل ارضای خود این است که شما فقط از نظر جنسی راضی هستید و سایر حواس شما مانند لامسه و غیره همچنان هوس می کنند. به همین دلیل، شما با ارضای خود به عنوان یک رابطه واقعی برخورد می کنید. شما را راضی نمی کند و حالت آرامش روحی را پس از یک رابطه واقعی به شما نمی دهد. بنابراین افراط در آن می تواند تعادل شما را به هم بزند.

2- در حین رابطه جنسی کالری زیادی برای انزال می سوزانید. پس سعی کنید بعد از آن غذای مقوی و گرم بخورید

3- سعی کنید قبل از خواب اندام تناسلی خود را با آب سرد بشویید.

4- هرگز سعی نکنید ایستاده این کار را انجام دهید

5- مواد شوینده مانند شامپو و صابون باعث خشکی و سوزش پوست و همچنین سوزش می شود.از آنها استفاده نکنید.

6- خود را مجبور به انجام آن نکنید و سعی کنید تا زمانی که غدد شما به طور طبیعی ترشح نکنند و امکان دفع طبیعی ایجاد نشود این کار را انجام ندهید.

7- غذاهای سرد در کاهش التهاب شما موثر است.

8- بعد از انزال حتماً ادرار کنید.

آیا خودارضایی فوایدی دارد؟

حداقل مزیت خودارضایی این است که شما را از داشتن رابطه جنسی پرخطر باز می دارد.

1- می تواند به ثبات جنسی کمک کند. تجربه هیچ اشکالی ندارد و افراد به راحتی می توانند آنچه را که نیاز دارند احساس کنند.

2- به آنها اجازه می دهد تا کشف کنند چه چیزی می تواند آنها را تحریک کند. کدام یک از حالت ها آنها را به اوج می رساند و باعث ارگاسم بهتر برای آنها می شود. آنها همچنین می توانند احساس کنند که در موقعیت های مختلف چقدر پایدار هستند.

3- می توانند در زمان خودارضایی با یکدیگر آشنا شوند و نوع رابطه جنسی مورد علاقه خود را کشف کنند. بدون مرز بودن آنها را آزاد می گذارد تا بتوانند سبک و نوع رابطه جنسی و لذت جنسی خود را بشناسند و پس از شناختن آن دیگر سردرگم نشوند که برای رسیدن به لحظات ارگاسم معنوی به دنبال چه چیزی باشند.

بخونیدش:  چرا رزمندگان از جزر و مد استفاده میکردند علوم هفتم

4- به راحتی می توانند قضاوت کنند که از رابطه جنسی چه می خواهند و مهمتر از آن اینکه چقدر در رابطه جنسی معتدل یا پرخاشگر هستند. با آگاهی از این مشکل، آنها به راحتی می توانند بفهمند که آیا شریک جنسی آنها توانایی پاسخگویی به آن را دارد یا خیر.

5- به راحتی می توانند میزان و شدت ارگاسم خود را از نظر روحی و جسمی کنترل کنند. در واقع، این چیزی است که یک شریک جنسی ایده آل می تواند به فرد ارائه دهد. اما برای افرادی که شریک زندگی ندارند، خودارضایی به شما این امکان را می‌دهد تا در تمام فعالیت‌های اخلاقی و حتی غیراخلاقی که فرد می‌تواند از آن لذت ببرد بدون اینکه مسئول آن باشد، تن داده و در نهایت آرامش خاطر داشته باشید.

6- به راحتی می تواند بداند که برنامه جنسی او چیست و در حال حاضر به چه میزان فشار و رهایی نیاز دارد. بنابراین در آینده می تواند برنامه ریزی کند که به طور متعادل به شریک زندگی خود فشار بیاورد یا نه. چه او با شریک زندگی خود از تعادل خارج شود یا نه.

7- لزومی ندارد که به این دلیل به کسی جواب بدهند و اگر تربیت بیهوده و پر استرس گذشته آنها را بی دلیل احساس گناه نکند، به راحتی آنها را آزاد می کند تا از حریم خصوصی خود لذت ببرند.

8- این را می توان بهترین راه برای تربیت و به راه انداختن تخیلات جنسی به شرطی که مزاحمت یا مانعی از طرف شریک زندگی خود احساس نکنند. آنها به راحتی و بدون مرز می توانند بر روی آنچه می خواهند و آنچه که آنها را به شدت هیجان زده می کند، فراتر از همه مرزهای اخلاقی تمرکز و ارتباط برقرار کنند. از طرفی می توانند به راحتی چیزهایی را که در حین فانتزی های خودارضایی می آموزند به موقعیت های واقعی منتقل کنند و به راحتی حرکات و رفتارهای جدیدی ایجاد کنند. زیرا همیشه نمی توان رابطه جنسی را از زندگی روزمره حذف کرد.

9- در صورت مشاهده هر گونه فشار یا مشکل و یا هر مشکل ناخواسته ای در این مدت می توانند برای جلوگیری از آن اقدام کنند. اگرچه محیط بسته اخلاقی فعلاً به آنها اجازه ابراز آن را نمی دهد، اما به راحتی به عنوان یک هشدار برای آنها عمل خواهد کرد. حتی به سادگی، اگر متوجه حرکات نامربوط در تخیل و رضایت روحی شخصی خود شوند، می توانند اقدامات پیشگیرانه انجام دهند.

10- با تمرکز و حساسیتی که در زمان خودارضایی از خود نشان می دهند، به راحتی می توانند مورد ارضاء زودرس خود را حل کنند. همانطور که در بخش معایب توضیح دادم، اگرچه برعکس آن به راحتی می تواند صادق باشد.

11- به راحتی می فهمند ارگاسم چیست. من از بیش از 90 درصد زنانی که می‌پرسم آیا مشکلی با ارگاسم نداشتن دارید متوجه می‌شوم که یا از خودارضایی متنفرند یا در زندگی مجردی خود آن را انجام نداده‌اند. زنانی که این کار را نمی کردند اصلاً ارگاسم را تجربه نمی کردند و به راحتی آن را روی همسر درمانده خود می انداختند. آنها هیچ تخیلات جنسی ندارند و به راحتی کمتر از 50 درصد از لذتی را که می توانند به دست آورند به خاطر آن به دست می آورند. بروز مشکلات عصبی یا پوستی و پرخاشگری در زنان با خودارضایی آنها ارتباط مستقیم دارد. رابطه جنسی در آنها پس از ازدواج به راحتی تبدیل به یک امر ساده و بیهوده می شود و به سرعت شروع به خوردن پایه های آرامش خانواده آنها می کند.

12- طراوت اندام جنسی در خانم ها تاثیر زیادی بر سلامت آنها خواهد داشت. به خصوص در بین زنان مطلقه و آنهایی که شوهر ندارند، این سوال بسیار حیاتی است. این اتفاق به راحتی با خودارضایی به آنها بازگردانده می شود و از زخمی شدن و از کار افتادن سیستم جنسی آنها جلوگیری می کند.

13- شدت سلامت و درخشندگی پوست، آکنه پوست، تند شدن یائسگی، درگیری های عصبی، خشکی واژن، زایمان راحت تر، رضایت از زندگی روزمره، میزان خودآزاری. و موارد دیگر از این قبیل مربوط به خودارضایی است و می تواند در حل آن بسیار مفید باشد.

14- به مردم کمک می کند تا بیشتر در مورد F.e.t.ish بدانند و نقش تقریباً حیاتی ایفا می کند.

15- به راحتی می توانند کنترل زمان آمیزش را در دست بگیرند و میزان، شدت، وضعیت و حالت ارگاسم خود را طوری طراحی کنند که به راحتی بهترین آن را درک کنند و برای شکل دادن به آن در روابط مشترک اقدام کنند.

16- به راحتی می توانند نگرانی ها و مشکلاتی را که در طول یک رابطه فیزیکی برایشان به وجود می آید را بازسازی کنند.

17- به راحتی تشخیص می دهند که کدام فردی با چه ویژگی هایی از نظر F.e.t.ish (#F.e.t.ish#) نقش اساسی در زندگی آنها دارد. معنای زنانگی و مردانگی، برده و ارباب، مازوخیسم و ​​سادیسم، همجنس‌گرایی و بسیاری از واکنش‌ها و رفتارهای پنهانی را که معمولاً در پشت کلمات مبتذل پنهان می‌شود، آشکار می‌کند و معنای واقعی آن‌ها را کشف می‌کند.

18- در ادامه مورد قبل لازم به ذکر است که فرد در حین انجام این کار خود را شریک تصور می کند که این شخص برای او شخصیت خاصی دارد و به راحتی می تواند یاد بگیرد که چه شخصیتی دارد. در مقابل افراد مختلف و اینکه چه رفتاری باید در مقابل آنها داشته باشد. او نظر ارباب و غلام را دارد. تا بتواند تا چه حد و تحت تأثیر چه شخصیتی و به چه شکلی کشف کند.

19- آنها به راحتی درک می کنند که چگونه بدون گرم کردن و تخلیه فوری آنها را ناراحت می کند. در نتیجه، آنها احساس می کنند که مجبورند زندگی جنسی خود را که یکی از مهم ترین حرکات فردی است، برنامه ریزی کنند.

20- از آنجایی که افراد خودارضایی را آسان، در دسترس و بدون نیاز به پاسخ می دانند، به راحتی می توانند تقاضای جنسی خود را افزایش دهند. افزایش سطح تقاضای جنسی در صورت پاسخ بدن مانعی برای بدن ایجاد نمی کند.

21- تنها جایی که بدون حضور دیگران می توانند کمرویی و عدم آسایش خود را در مقابل جنس مخالف به کلی از بین ببرند همین لذت خود است.

22- بدون نگرانی از بیماری یا محدودیت در روابط جنسی، به راحتی می توانند خودارضایی کنند. رسیدن به لبه تخلیه

23- وقتی به دلیل شرایط یا دوره های زندگی مجبور به تنها ماندن می شوند و این برخلاف میل و نیاز آنهاست می توانند از این طریق سوپاپ اطمینان برای خود فراهم کنند. وقتی شرایط از انسان لذت می برد، این امکان وجود دارد که انسان برای خود لذت ایجاد کند.

ساعت 24- وقتی افراد تحت فشار جنسی قرار می گیرند و راهی برای واکنش ندارند، به راحتی به دنیای پورن کشیده می شوند. عدم واکنش در این شرایط باعث تشنگی بیشتر آنها می شود. آنها به راحتی می توانند از خود تخریبی عاطفی، فروپاشی شخصیت، هذیان، خودشیفتگی یا جنون، شخصیت ها و بحران های دیگر رنج ببرند. خودارضایی نمی تواند این مشکلات را حل کند. اما می تواند به خوبی به عنوان یک ترمز عمل کند که به افراد اجازه می دهد کمی نفس بکشند. البته متأسفانه به دلیل مذموم بودن این امر مهم، اکنون ارتکاب این عمل با احساس ترس، گناه و بیماری همراه است.
25- خودارضایی را می توان تمرینی برای مبارزه با مسائل سرزنش خود و شرم دانست. در واقع مردم با انجام این کار در مقابل فشارها مقاومت می کنند و می گویند من این کار را می کنم چون مجبورم. با همین روش ساده کم کم متوجه می شوند که مسئولیت همه چیز بر عهده خودشان نیست و اتفاقات زیادی خواهد افتاد. آنها دیگر در مورد رفتار با دیگران یا قضاوت آنها احساس نگرانی نمی کنند. چون احساس می کنند چیزی برای از دست دادن ندارند. آنها فقط می ایستند و نظر خود را اعلام می کنند.

26- افراد با استفاده از خودارضایی می توانند در مقابل شخصیت های مختلف اعتماد به نفس پیدا کنند. در واقع آن ها به سادگی رفتاری را که می خواهند انجام دهند اما نمی توانند در خلوت خود انجام دهند، تمرین می کنند که باعث تسریع در ساخت شخصیت و اعتماد به نفس فرد می شود.

27- خودارضایی را راهی برای شناخت خود و بدنتان می دانند. کشف کنند و بدانند چه چیزی را دوست دارند و چه چیزی آنها را آزار می دهد. در واقع برای سایر رضایت ها ابتدا خودشناسی کامل لازم است و بدون آن امکان پذیر نیست.

28- خودارضایی به افراد اجازه استراحت می دهد و به سادگی به آنها خوابی عمیق و آرام می دهد. البته این آرامش بعد از رابطه جنسی نیز احساس می شود، اما در هر صورت به دلیل عدم وجود رابطه، این مورد می تواند همین نتیجه را داشته باشد.

29- در خودارضایی دیگر ترس از بیماری های مقاربتی و احتمال بارداری وجود ندارد.

30- رابطه جنسی و خودارضایی تلاش دیگری را در بدن برای جذب ویتامین ها و پروتئین ها آغاز می کند و دوباره کل بدن را برای فعالیت آماده می کند. رگ های خونی بدن را باز می کند که باعث از بین رفتن برخی از مشکلات مانند ویروس ها می شود. هر دو به عنوان یک ورزش سبک برای بدن عمل می کنند و هورمون های بدن را تنظیم می کنند. هر دو در کنترل وزن و سوزاندن چربی های آزاد نشده بسیار مفید هستند.

31- افراد با استفاده از توانایی های جسمانی خود برای رسیدن به وضعیت جنسی و ادراک جنسی پایدار گام بر می دارند و نیازی به کنترل یا فشار دادن کسی ندارند. تحقیقات نشان داده است که زنان متاهل بدون خودارضایی یا آمیزش بیشتر از سایر زنان از سردی و آمیزش جنسی رنج می برند. آنها نسبت به دیگران حساس تر و گرم مزاج هستند و زندگی با آنها مشکلات زیادی را برای شریک زندگی ایجاد کرده است. بسیاری از درخواست های شریک F.e.t.ish (#F.e.t.ish#) به دلیل اینکه متعلق به زنان نیست توسط زنان قابل قبول و اجرا نیست. به سادگی با این مشکل، افراد از ناسازگاری جنسی و همچنین عدم رضایت رنج می برند. مشاهده شده است که این زنان بیش از سایرین مشاجره و اختلافات خانوادگی دارند. اکثر این افراد خود را شکست خورده و مظلوم می بینند.

32- زنان از طریق خودارضایی به راحتی می توانند شدت، عدم انطباق، بی نظمی و فشار قاعدگی خود را تا حد قابل درک کاهش دهند. طبیعتاً می توانند موقعیت مناسبی را برای خود ایجاد کنند و تنش ناشی از آن را کاهش دهند.

33- در صورت ابتلا به شرایط خاص یا بیماری های مختلف که امکان ایجاد دوره های جنسی مشترک وجود ندارد، خودارضایی به راحتی افراد را به سلامت جنسی باز می گرداند و فشار را از بین می برد. از سوی دیگر، این عمل به آسانی به عنوان ابزاری برای زنانی که بنا به دلایلی قادر به داشتن رابطه جنسی نیستند و توسط شوهرانشان برای داشتن رابطه جنسی تحت فشار قرار می گیرند، در دسترس است. یا حتی یک فرد بیشتر تمایل جنسی دارد که برای عنصر دیگر ممکن نیست. با انجام این کار، آنها به راحتی می توانند شبی شهوانی به او بدهند، کاملاً پاسخگو بوده اند و هیچ تغییری در رژیم جنسی خود ایجاد نکرده اند. به همین ترتیب، خودارضایی به عنوان یک شهوانی خوب در دوران بارداری در نظر گرفته می شود. بارداری مانع از رابطه جنسی نمی شود. زیرا جنین در بدن مادر کاملاً محافظت می شود; اما بسیاری از والدین می ترسند و مانع ایجاد رابطه می شوند. از سوی دیگر، زنان به دلیل فرم اندام خود تمایل به در آوردن لباس ندارند و همین امر باعث ایجاد مشکلاتی در روابط جنسی می شود. روابط اروتیک در خودارضایی به راحتی می تواند به همه این سوالات به همان روشی که ذکر شد پاسخ دهد.

بخونیدش:  چرا بعضی از حروف کیبورد کار نمی کند

34- با توجه به اینکه برخی افراد از رفتارهای جنسی همسر خود اطلاعی ندارند یا اصلاً از آنها اطلاعی ندارند و یا حتی تمایلی به انجام آن ندارند، به راحتی شرایطی را برای شریک زندگی خود ایجاد می کنند که می توان آن را نام برد. رابطه “جنسی سازی” نامیده می شود. زیرا روابط جنسی پاسخ روانی و تخلیه رفتارهای منفی آنها نیست، باید یادآور شوم که همه افراد تحت فشار هستند و بارهای منفی از دنیای اطراف، زندگی، مشکلات و خیلی چیزهای دیگر ذخیره می کنند. بارهای منفی باید تخلیه شوند و تخلیه آنها از طریق رابطه جنسی و FTI در رابطه جنسی امکان پذیر است. به همین دلیل افراد به شدت خواهان حرکاتی هستند که حتی برخی از آنها را می توان دلایل رفتاری عجیب و غریب برای رابطه جنسی خشونت آمیز همراه با شکنجه، مازوخیسم، سادیسم و ​​غیره دانست. نیز همین مشکل را دارند به راحتی می توان یک رهبر تجاری را تشخیص داد که آنقدر متعارض است که در آستانه انفجار است. او اکنون در وضعیت روحی غیرعادی قرار دارد. مرد به زمان نیاز دارد تا بنشیند و استفراغ ذهنی کند. متأسفانه اخلاق اجازه نمی دهد و لذا این آقا باید دوباره بنشیند و خودش را کنترل کند! به همین دلیل است که می بینید چقدر افراد بزرگ و متفکر کارهایی انجام داده اند که بسیاری از آنها شرم آور، غیرانسانی یا عجیب هستند. انسان به راحتی به یک رفتار نیاز دارد تا حالت تعادل را به دست آورد و مطمئناً با عشق حل نمی شود. همیشه برای دوستانم جمله ای را ذکر کرده ام: «برای داشتن یک رفتار متعادل، سنجیده و خوشایند در زندگی باید در لحظات فوق العاده غیرقابل کنترل، بیش از حد و تهوع آور رفتار کرد». (باشگاه مبارزه – منشی). به هر حال این مورد افراد را به سمت خودارضایی بعد از ازدواج سوق می دهد که تنها دلیل آن عملکرد بسیار ضعیف شریک جنسی است. خودارضایی راه پاسخگویی به مردم است. البته این را باید در درازمدت یک راه بد در نظر گرفت.

35- خودارضایی انرژی، زمان و پول بسیار کمتری نسبت به یک رابطه جنسی کامل مصرف می کند. فضا و نیازهای اجرای آن بسیار در دسترس و قابل تامین است و در این مورد در مقایسه با جنسیت از این لحاظ امتیاز بیشتری می گیرد.

36- در حالت طبیعی خیلی سریعتر از آمیزش، فرد را از حالت فشار جنسی برمی‌گرداند. البته اگر ریتم آن به هم ریخته باشد، مثل آب نمک، شما را تشنه می کند و برعکس. در نتیجه فرد به راحتی چندین بار سعی می کند این کار را انجام دهد.

مضرات رضایت چیست؟

1- مشکلات روحی و روانی اگرچه این مشکل به عنوان نقص جسمانی برای این مورد در نظر گرفته نشده است، اما در تمامی موارد خود ارضایی تحت تأثیر عوامل فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و فردی دچار اختلالاتی در این زمینه شده است. به طور کلی کودک از همان ابتدا به شدت تحت تاثیر فشار مستقیم والدین قرار می گیرد. چه زمانی که به سادگی آنها را لمس می کند و از روی کنجکاوی برای شناسایی اعضای بدنش، یا زمانی که سنش بالاتر رفته و به دنبال حل معمای خلقت و جنسیت در ذهن شخصی خود است، یا زمانی که بالغ است و تحت تحریکات جنسی زندگی می کند. همانطور که گفتم والدین به این مسائل ساده نگاه نمی کنند و عادت دارند هر چیزی را بی جهت در کثیف ترین حالتش نگاه کنند! در هر صورت کودک بیرون از خانه همه چیز را یاد می گیرد و هیچ وقت خانواده را معطل نمی کند. البته من نمی گویم صمیمیت رفتارهای خانوادگی شکسته شود و همه چیز برهنه به تصویر کشیده شود. بلکه می گویم حریم شخصی هر فرد باید رعایت شود و بی جهت تسخیر نشود. از سوی دیگر نگرانی والدین صرفاً به این دلیل است که از میزان و نحوه اقدامی که انجام می شود بی اطلاع هستند. اعتیاد به هر چیزی می تواند اثرات مضری داشته باشد. اما در واقع موضوع شناسایی اعتیاد والدین به چیزی هنوز در زندگی خصوصی افراد مطرح است و نباید به آن پرداخت.

چرا فرزندانمان را از اخبار منع کردیم؟

کودک در بزرگ شدن شدیداً تحت تأثیر ممنوعیت آگاهی جنسی قرار می گیرد و به همین دلیل تمام اطلاعاتی را که می یابد جذب می کند و بسته به مقتضیات سن و همچنین شکل خانواده اش از علایق و مذاهب آنها. به اعتقاد او مشکلات آنها را جمع بندی و تفسیر می کند یا آن را مردود و غیرقابل تحقق می داند. بسته به قدرت و بزرگی منبعی که آنها را درک می کند، تأثیر کلمات بر او تشدید یا ضعیف می شود. اطلاعات صحیح به هیچ وجه به او نمی رسد و حتی ابراز توجه یا سوال مستقیم آنها با تمسخر یا هجو یا پاسخ های کوتاه و مزخرف مواجه می شود که والدین برای پنهان کردن ساده ترین و ابتدایی ترین اصل زیست شناسی عمومی به فرزندان خود می دهند. . ، به پایان می رسد. کودک به ناچار مطالب را زیر فیلتر اطلاعات دنبال می کند و می خواند. چیزهایی که قطعا در این شرایط می تواند بسیار غیر واقعی تر از واقعیت باشد. از سوی دیگر، چون این اقدامات غیرعادی همواره مورد انتقاد شدید قرار گرفته است، این اقدامات عموماً شکل قابل ارائه ای ندارند. اکنون با تأثیر تربیت اخلاقی و موارد دیگر، هیولای مشکلی برای انسان ترسیم می شود که حذف آن از مغز غیرممکن است. من همیشه در چت ها از مردم می پرسم آیا حاضرید در دشت، در شب، در باران و رعد و برق خود را راضی کنید؟ مردم ترجیح می دهند چون فکر می کنند کار کثیف و غیراخلاقی است، احتمال تنبیه شدن و اصابت صاعقه بهشتی را هم در ذهن خود می دانند!! در حالی که همه گزینه ها هیچ ربطی به هم ندارند تا دلیل تلقی شوند! مردم همیشه هر چیزی را که شکل مشخصی ندارد را با خوب و بد مقایسه می کنند و طبیعتا این سوال به خوبی و بدی و تنبیه و پاداش می رسد و نتیجه مشخص است!

احساس گناه، اینکه من با دیگران متفاوت هستم، احساس اینکه انسان از خود متنفر است، احساس ضعف می کند و انواع احساسات نامرتبط به او حمله می کند و روح لطیف انسان را مانند سیل آشفتگی در می آورد. بر این باورند که اثرات مخرب روحی و روانی که افراد می توانند در احساس رضایت تجربه کنند، تنها مربوط به تصاویری است که فرد از وجود خود در ذهن خود ترسیم می کند و این اصلاً مشکلی جسمی نیست. این مشکلات در واقع درست است که با رضایت از خود منطبق است، اما با آن سازگار نیست و این دلیل نمی شود که خودرضایتی را دلیل شکل گیری آن بدانیم. اما اگر فرد تحت تاثیر این افکار باشد و چنین تصوراتی داشته باشد چه می توان کرد. در هر صورت به دلیل نحوه رشد انسان راه گریزی نیست اما حداقل می توان در ابتدا از شر این احساسات غیر ضروری و مخرب خلاص شد.

مشکلات جسمی.

این از خود راضی بودن به شدت برای بدن مضر است! و حالا این سوال است که آیا پرخوری برای بدن بیشتر از خود ارضایی ضرر ندارد؟ ورزشکاران و بدنسازان عزیز مصرف می کنند کمتر از خود ارضایی ضرر دارد؟ آیا سرسری گرفتن درمان سرماخوردگی ساده ای که می تواند عفونی شود و ق لب را از خودارضایی کمتر صدمه میزند؟ نابخشودنی مورد شم اتت قرار می گیرد ؟

آیا بخاطر نگرانی های مربوط به جنسیت ما کمی در مورد رابطه جنسی بی رحمانه و قضاوت نمی کنیم؟ موضوع اینجاست که هر چیزی که خارج از مسیر طبیعی آن رفتار می کند ممکن است به شما آسیب برساند. حتماٌ بارها و بارها انگشت خود را بخاطر تیغ صورت تراشی زخمی کرده اید . حال راه بیفتیم کتاب بنویسیم که تیغ چیز بدی است! بدن آقایان بطور طبیعی بعد از دوران بلوغ شروع به ساختن اسپرم می کند . . چون اسپرم مناسب برای تولید بچه به اصطلاح باید ناقص نباشد . این مخزن اسپرم در مردان مرتبه باید جایگزین شود تا در لحظه مقتض ی بهترین فرآورده را از خود خارج کند . اسپرم بعد از اینکه به اصطلاح تاریخ مصرفش با طل تبدیل شد به رنگ زرد و یا تا حدی قهوه‌ای در می آید. غلیظتر می شود و اکنون زمان خارج شدن آن فرا رسیده . آن را خالی می کند. )

در دختران اسپرمی تولید نمی شود اما در اثر حرکتی که ممکن است به هجوم میاره و در نتیج ه بدن آنها مدام آماده شدن برای رابطه جنسی قرار می گیرند و هی می تواند به آنها مربوط شود. این میزان حرکت به بالاترین سن، بدن برای ازدواج و رابطه ج افرادبلوغ فیزیکی دختران را ۲ مرحله ای می دانم .۱ مرحله در ۹ سال برای تکمیل پروژه فیزیکی جنسیتی و م رحله دوم و پایانی آنها در جنسیت) ارتباط مستقیم دارد . هر جهت برا ی خروج این مواد مصرف شده و بدون استفاده از محدودیت و عادات ماهیانه کمک گیرنده ای که آقایان چنین امکانی ندارند. برای همین دختران نیاز به داشتن در خواب ندارد . اگر این بندر اتفاق بیفتد و با فواصل گاهی اوقات مشکلی نداشته باشد، برای آنها اتفاق می افتد و آنها هم می توانند در خواب را داشته باشند.

در هر صورت در هر دو جنس گاهی اوقات میزان ترشحات و تحریکات به حد افراطی می رسد و باعث می شود که بعد از عشق ورزیدن طرف مقابل به در و دیوار نگاه کند! در این شرایط (که می تواند زمان خوبی برای خودارضایی باشد زیرا در غیر این صورت بدن شما کار شما را انجام می دهد) نتیجه مشخص است.

اعتیاد به خودارضایی:

اما اگر خودارضایی در فردی خارج از کنترل باشد و مدام مانند برخی افراد این عمل را انجام دهید، مطمئناً این چرخه محاسبه شده توسط بدن به هم می خورد. آسیب های ناشی از عدم دریافت کالری و از سوی دیگر سوزاندن کالری های ذخیره شده در بدن می تواند جدی باشد. لاغری و حتی چاقی مزمن را برای شما به ارمغان می آورد. یا ایجاد اختلال در بدن شما. ضربه زدن به اندام تناسلی آنها را تحلیل کنید. انزال در مردان و کمبود ادرار و در نتیجه باقی ماندن بخشی در لوله خروجی آلت تناسلی می تواند باعث عفونت طولانی مدت شود. تخلیه عروقی بدن و شدت حرارتی بالای آن در صورت عدم رعایت شستن می تواند باعث ناراحتی پوست شود. این مشکل زود انزالی را برای شما به ارمغان می آورد که در اینجا توضیح دادم. میتونی درس بخونی به پروستات ضربه بزن از نظر جسمی ضعیف شد. (ضعف جسمانی ناشی از کالری سوزانده شده) و کالری لازم به سلول های ضعیف و حساس مانند چشم نمی رسد و به آنها آسیب می رساند. کمرش به راحتی درد می کرد. فضای بین مهره ها را از ماده لازم و نرم کننده خالی کنید، از طرفی آمیزش یک امر روانی است و برای مشارکت تمام اعضای بدن لازم است: مثلاً در ارضاء نفس، صفحه لمسی قسمتی نیست. توجه زیادی را جلب کند بنابراین به هیچ وجه نمی تواند جایگزین رابطه جنسی شود. مشکل این است که وقتی تمام قسمت‌های بدن شما برافروخته نمی‌شود (مثل هنگام رابطه جنسی)، آنها را تشنه کرده‌اید و پاسخگو نیستند! مثل آب نمک برای تشنه. در نتیجه شما را تخلیه کردند، اما نه به طور کامل! در مواقع بحرانی، همانطور که در قسمت بالای مقاله گفتم، مزایای تحریک تخلیه را دارد، اما در موارد معمول، زمانی که فرد به دلیل بیکاری یا تحریک قابل کنترل یا هر مورد دیگری بدن خود را بی جهت فعال می کند، لازم است تلاش برای انجام این عمل را افزایش دهید و آن را به چندین بار در روز برسانید. در نتیجه آسیب کاملا تشدید و مشخص می شود.

بخونیدش:  چرا سفر به قطب جنوب ممنوع است

خودارضایی خوب است یا بد؟

از خود راضی بودن، مانند هر چیز دیگری، جوانب مثبت و منفی خود را دارد. تصمیم عاقلانه ای نگرفتیم که زیان ها را بزرگ کنیم و به آن ها «الکی» بگوییم. برعکس، در واقع استفاده صحیح و حرکت در مسیر متعادل هر چیزی است. بسیار واضح است که اگر از چیزی به درستی استفاده نکنید، ممکن است به شما آسیب برساند. از این رو می توان گفت که از خود راضی بودن، مانند همه چیزهای دیگر در جهان، هم مزایا و هم معایبی دارد. استفاده نادرست از این امکان و ایجاد شرایط خارج از وضعیت عادی آن می تواند به هر فردی و همچنین سایر موارد آسیب برساند.
عواقب اعتیاد آور و خودارضایی بیش از حد:

1. مرحله مشکل ساز (مشکل)
در افراد معتاد به خودارضایی پاتولوژیک برای مدتی (بیش از 1-2 بار در روز) اولین عوارض ناشی از خودارضایی بیش از حد عبارتند از:
الف. خستگی/خستگی، 799858b. عدم تمرکز،
j. حافظه بد,
د. استرس و اضطراب (استرس/اضطراب).

2. مرحله شدید (شدید)
بروز علائم زیر در فرد مبتلا نشان می دهد که شدت بیماری یا مدت آن بیشتر از مرحله اول است و فرد حتی 3-4 بار در روز خودارضایی می کند و در نتیجه شدیدتر است. عوارض ظاهر شده است اینها عبارتند از:
A. خستگی/خستگی,
b. نوسانات خلقی,
j. تحریک پذیری,
د. کمردرد
نازک شدن مو
و. ناتوانی جوانی
z. بی خوابی یا بد خوابی و مشکلات مشابه (بی خوابی/مشکل خواب).

3. مرحله وابستگی یا وابستگی شدید

بروز علائم زیر در فرد مبتلا نشان می دهد که شدت بیماری یا مدت آن بیشتر از مرحله دوم است و فرد حتی 5 بار در روز خودارضایی می کند و در نتیجه عوارض بسیار جدی تری به وجود آمده است:
a . خستگی/خستگی,
b. ریزش موی شدید
j. تاری دید
د. صدای زنگ در گوش
انزال زودرس و غیرارادی یا چکیدن مایع منی (زود انزالی)
و درد کشاله ران/بیضه
. یا گرفتگی.

در دانش پزشکی، روند شروع علائم یک بیماری و چگونگی بروز عوارض و علائم بالینی برای شناخت بیشتر یک بیماری بسیار مهم است و می تواند به پزشک در تشخیص و درمان بهتر بیماری و بیمار در جهت پیشگیری کمک کند. به همین دلیل باید در مورد بروز برخی از عوارض خود ارضایی که در آن ذکر شده است توضیح بیشتری داده شود تا خواننده گرامی از روند وقوع این عوارض و یا به اصطلاح پاتوفیزیولوژی آن مطلع شود.
1. خستگی و کبودی:

انقباض قوی و دقیق تمام عضلات بدن در هنگام انزال (ارگاسم یا اوج لذت جنسی)، باعث مصرف سریع مواد غذایی ذخیره شده در ماهیچه ها و عمدتاً کاهش گلیکوژن (ماده اصلی لازم برای تولید عضله انرژی) می شود. خستگی عضلانی تقریباً مستقیماً با سرعت تخلیه گلیکوژن ماهیچه ها مرتبط است و هر چه این سرعت سریعتر باشد خستگی بیشتر می شود.در خودارضایی بیش از حد و بد به دلیل انقباضات مکرر عضلات بدن، ذخایر گلیکوژن ماهیچه ها افزایش می یابد. به سرعت تخلیه می شود و خستگی و کبودی همیشه از عوارض جانبی آشکار است.

2-ریزش مو:

خودارضایی شدید و بیمارگونه به تدریج باعث تغییرات هورمونی و شیمیایی در بدن می شود که منجر به افزایش هورمون های جنسی مردانه می شود. یعنی تستوسترون به دی هیدروتستوسترون تبدیل می شود (DHT=Dihydrotestosterone) که یکی از پیامدهای بالا بودن DHT در خون، ریزش مو و طاسی، بزرگ شدن پروستات و عوارض آن در سالمندان است.
3. خود ارضایی و اعتیاد مکرر و بیمار باعث تحریک بیش از حد سیستم عصبی پاراسمپاتیک و افزایش ترشح استیل کولین در انتهای این رشته ها در مغز می شود که خود عوارض جسمی و روانی خاصی را به دنبال دارد. تمرکز، سیاهی چشم و در نهایت تاری دید. همه این علائم ناشی از تغییر تعادل مواد شیمیایی در مغز است که بین سلول های عصبی رد و بدل می شود و مسئول انتقال پیام های مختلف است.
برخی نیز بر این عقیده اند که علت اختلالات مغزی (مانند حواس پرتی، عدم تمرکز و از دست دادن حافظه) به دلیل ظرفیت عظیم انرژی در بدن است که در طی انزال های مکرر در یک روز تخلیه و هدر می رود. زیرا اسپرم حاوی مقدار زیادی DNA (400-300 هسته، اسپرمی که با هر انزال آزاد می شود)، RNA، آنزیم ها، پروتئین ها، قندها، لسیتین، کلسیم، فسفر، نمک های بیولوژیکی، تستوسترون و… این ذخایر عظیم انرژی است. – که باید در بدن برای رشد و تقویت قسمت های مختلف استفاده شود – بی جهت و مکرر از بدن خارج می شوند و هر کدام عوارضی را به دنبال دارد.
مثلاً چون سلول‌های خونی و پلاکت‌ها در مغز استخوان تولید می‌شوند و به تکامل نهایی خود می‌رسند و تولید آنها انرژی زیادی می‌طلبد. در افراد مبتلا به خودارضایی، رشد مغز استخوان و در نتیجه تولید سلول های خونی با مشکلاتی مواجه می شود و منشا کم خونی، ضعف و خستگی در این افراد است. علاوه بر این، دفع بیش از حد فسفر و لسیتین از طریق انزال های مکرر باعث کاهش ذخایر این مواد که مواد حیاتی برای سلامت سلول های عصبی هستند و در نتیجه اختلال در عملکرد سیستم عصبی مانند حواس پرتی، عدم تمرکز و غیره می شود. به روز خواهد شد

آسیب های روحی و روانی
ضعف حافظه و حواس پرتی، اضطراب، گوشه گیری و گوشه گیری، افسردگی، بی علاقگی و لذت نبردن از زندگی، پرخاشگری، بی ادبی و تندخویی، کسالت و ضعف دائمی اراده، احساس حقارت، عدم اعتماد به نفس، احساس گناه و پشیمانی نتایج روانی و معنوی خودارضایی بیمارگونه و اعتیادآور است. برخی از این موارد در مباحث قبلی توضیح داده شده است.

آسیب اجتماعی:
ناهماهنگی خانوادگی، امتناع از ازدواج و ازدواج، ناتوانی در برقراری ارتباط با جنس مخالف (خودارضایی پس از ازدواج)، احساس طرد شدن، از دست دادن حیثیت، پاکی، شرافت و موقعیت اجتماعی، دیر ازدواج کردن و لذت نبردن از زندگی مشترک. برای آشنایی بیشتر

راه های درمان اعتیاد به ارضای خود:
1 اولین قدم برای درمان خود ارضایی، اعتقاد و ایمان به درمان پذیری آن و پرهیز از ناامیدی و ناامیدی است. اما رسیدن به نتیجه و ایجاد هرگونه تغییر و دگرگونی مستلزم گذشت زمان، انتخاب مسیر صحیح و اعمال دقیق دستورالعمل هاست. البته رهایی از اعتیاد و عادت بد در مدت کوتاهی بدون راهنمای مجرب و دلسوز امکان پذیر نیست. مهمتر از همه اینها، اراده فرد نقش کلیدی و محوری دارد. درمان و درمان باید مطابق میل فرد باشد. زیرا تا زمانی که او نخواهد، می توان گفت که درمان نمی شود.
پس اگر بیمار بخواهد می تواند بر بیماری خود غلبه کند و ضرب المثل معروف “ارادت به قدرت” نیز همین حقیقت است. اراده مانند نهالی است که باید آن را پرورش داد تا به مرحله شکوفایی و به ثمر رسیدن برسد. به عبارت دیگر، اراده را می توان تقویت و پرورش داد و راه پرورش و تقویت آن این است که کم کم بر خلاف میلش در مقابل اعتیادش قیام کنیم تا پس از مدتی لذت قدرت را بچشیم.
2. بهبود مهم است. نگو وصیت از ما سلب شده! اراده انسان را می توان تضعیف کرد. اما هرگز ناپدید نمی شود. نشانه باقی ماندن اراده این است که شخص در حضور دیگران و تحت هیچ شرایطی این عمل را انجام ندهد. برای تقویت اراده راه های زیادی مطرح شده است که یکی از آنها تلقین به نفس است

ویکتور پوچت روانشناس فرانسوی می گوید: افرادی که از این خودارضایی بیمارگونه و اعتیاد آور رنج می برند باید چندین بار در روز به خود بگویند: “من بسیار قادر به رهایی از این اعتیاد هستم، من قادر به آن هستم”. تکرار این عبارت ساده تاثیر عجیبی در تقویت اراده و روحیه دارد.

پل یاگو فکر می کند: “پیشنهاد قبل از خواب نیز موثر است”
3. سعی کنید هنگام خواب شکم را بیش از حد معمول پر نکنید.
4. از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان خودداری کنید.
5. از دیدن صحنه ها، فیلم ها و تصاویر تحریک آمیز خودداری کنید.
7. از خوردن غذاهای محرک مانند خرما، پیاز، فلفل، تخم مرغ، گوشت قرمز و غذاهای پرچرب خودداری کنید و در صورت لزوم مصرف آنها را محدود کنید.
8. قبل از خواب مثانه را خالی کنید.
9. از نوشیدن آب و مایعات زیاد (به خصوص در شب و قبل از خواب) خودداری کنید.
10. از دستکاری با اندام جنسی خودداری شود و تحت هیچ شرایطی انجام نشود!
11. هرگز نباید روی صورت بخوابید.

12. برای تخلیه انرژی از دست رفته بدن باید به طور منظم و زیاد ورزش کرد.
13 برای اوقات فراغت خود برنامه داشته باشید و آن را با مطالعه و ورزش و زیارت و عبادت و … پر کنید. 7575759988814. سعی کنید کمتر در یک مکان منزوی و خلوت و دور از افراد دیگر باشید.
15. هر زمان که مورد حمله افکار جنسی قرار گرفتید، فوراً یک مکان خلوت و دور از چشم دیگران را ترک کنید و خود را با چیزی سرگرم کنید. در این زمینه چت با دوستان، شرکت در برنامه های جمعی بسیار مفید است.

http://www.pezeshk.us/?p=8826

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا