چرا وقتی استوری گذاشتم نمیتونم لایو بزارم

در میان تمام به روز رسانی های اخیر در دنیای رو به رشد رسانه های اجتماعی، استوری های اینستاگرام به یکی از محبوب ترین ها تبدیل شده اند. اساساً، اینها قطعات کوچکی از رسانه های اجتماعی هستند که می توانید چند دقیقه تماشا کنید و سپس ادامه دهید.

گاهی اوقات یک داستان از نظر احساسی به شما می چسبد، اما بعد از 24 ساعت محو می شود و به سراغ داستان بعدی می روید. این دنیای کوچکی است که رسانه های اجتماعی آن را نشان می دهند. عکس های زندگی مردم که چند ثانیه روی آن می ایستی و همه چیز را فراموش می کنی.

در صورت لود نشدن استوری اینستاگرام چه باید کرد؟

استوری های اینستاگرام معمولا بلافاصله دانلود می شوند. شما آن را در نوار بالای برنامه انتخاب کرده و دانلود می شود. بدون درام و بدون انتظار. در بالای اینستاگرام یا انتهای شبکه خود، گاهی اوقات می توانید با تاخیر مواجه شوید، اما خوشبختانه این اتفاق نادر است. قابلیت اطمینان زیادی در این مورد وجود دارد زیرا به این معنی است که هر زمان که بخواهیم می توانیم به آن دسترسی داشته باشیم. اما در هنگام دانلود استند چندان عالی نیست. وقتی سعی می کنید خواهرتان را جاسوسی کنید، بیشتر به دردتان می خورد و باعث می شود دایره چرخان (نماد شارژ) را ببینید.

با این برنامه ساده، تنها با گوش دادن به مدت 5 دقیقه در روز، در 80 روز به هر زبانی مانند بلبل صحبت کنید! بهترین روش روز تقویت حافظه همزمان آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

برخی از مراحل عیب‌یابی وجود دارد که اگر این مشکل همیشه برای شما اتفاق می‌افتد یا در حالتی اتفاق می‌افتد که چیزی دانلود نمی‌شود، می‌توانید دنبال کنید.

اتصال اینترنت خود را بررسی نمایید

وقتی دایره در حال چرخش را می بینید می دانید اتفاقی در حال رخ دادن است. بدیهی است که نمی توانید به دفتر مرکزی IG بروید و در پایان کار آنها را عیب یابی کنید، اما می توانید مطمئن شوید که همه چیز با شما کاملاً خوب است. وای فای و اینترنت خود را بررسی کنید. آیا سایر برنامه ها به سرعت دانلود می شوند؟ آیا فیس بوک به سرعت پاسخ می دهد یا می توانید ویدیوها را از YouTube پخش کنید؟ اگر پاسخ مثبت است، احتمالاً مشکل مربوط به اتصال اینترنت شما نیست.

اگر از 4G استفاده می کنید، در صورت امکان به Wi-Fi بروید و سعی کنید داستان را دانلود کنید. بهتره یا بدون تغییر؟ اگر داستان سریعتر دانلود می شود، ممکن است به دلیل اتصال اینترنت شما باشد. در صورت عدم تغییر امکان پذیر است

استوری یا اینستاگرام با مشکل روبرو هستند. این امر مخصوصاً زمانی صادق است که سایر برنامه ها به خوبی دانلود شوند و بتوانید ویدیوها را از YouTube پخش کنید.

6 راه برای مشاهده استوری های اینستاگرام بدون شناخت طرف مقابل

برنامه را مجددا راه اندازی کنید

اگر اینستاگرام خراب می شود یا به خوبی کار نمی کند، همیشه ارزش راه اندازی مجدد را دارد. همانطور که از اندروید استفاده می کنم، برنامه را به صورت زیر راه اندازی مجدد می کنم:

تنظیمات و برنامه ها را در گوشی خود باز کنید.

در صورت وجود، اینستاگرام را انتخاب کنید و اجباری را ببندید.

اگر برنامه از کار بیفتد و همچنین هنگام دانلود یک داستان ثابت شود، گزینه Force Quit ممکن است در دسترس نباشد. در این صورت خاکستری می شود. اگر نه، روی Force Quit ضربه بزنید، دستور را تایید کنید و اینستاگرام را مجددا راه اندازی کنید و دوباره امتحان کنید.

در iOS، به صفحه اصلی بروید و صفحه اینستاگرام را به سمت بالا بکشید تا بسته شود. برنامه به طور کامل بسته خواهد شد. کافی است دوباره آن را از کشوی برنامه خود باز کنید و دوباره تست کنید.

گوشی خود را ریستارت کنید

لود نشدن استوری های اینستاگرام نباید تقصیر گوشی شما باشد، اما تنها چند ثانیه طول می کشد، بنابراین ارزش امتحان کردن را دارد. یک هارد ریست روی گوشی خود انجام دهید سپس داستان را دوباره امتحان کنید. اگر به هر حال مشکلی در گوشی شما وجود داشت، باید همین الان رفع شود.

چرا فیلترهای اینستاگرام کار نمی کنند؟ 5 راه حل ساده

کش برنامه را پاک کنید

باز هم، پاک کردن کش برنامه اینستاگرام هیچ تفاوتی ندارد.

آپلود داستان ها ایجاد می کند، اما این آزمایش غیر مخرب است، بنابراین ارزش امتحان کردن را دارد. آیفون گزینه “Clear Cache” را ندارد، اما دارد

بخونیدش:  چرا به سوخت فسیلی غیر قابل تجدید می گویند

دارای “Offload Application” است که داده های غیر ضروری را از برنامه حذف می کند. در اینجا نحوه انجام آن در هر قالب آورده شده است:

در اندروید:

تنظیمات و برنامه ها را باز کنید

اینستاگرام را در دستگاه خود انتخاب کنید.

فضای ذخیره سازی را انتخاب کنید.

Clear Data و Clear Cache را انتخاب کنید.

در آیفون:

تنظیمات را باز کنید و روی «General» و «iPhone Storage» ضربه بزنید.

اینستاگرام را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید

روی “Offload Application” ضربه بزنید.

اینستاگرام را به روز کنید یا دوباره نصب کنید

همچنین بعید است که نسخه قدیمی برنامه مانع از باز شدن داستان ها شود، اما ارزش بررسی را دارد. برنامه را در پلی استور یا اپل استور به روز کنید. اگر کار نکرد، می‌توانید به سادگی برنامه را حذف و دوباره نصب کنید.

در اندروید:

تنظیمات و برنامه ها را باز کنید

اینستاگرام را در دستگاه خود انتخاب کنید.

Uninstall را انتخاب کنید.

اینستاگرام جدید را از اینجا یا اینجا دانلود و نصب کنید.

در آیفون:

تنظیمات و General را باز کنید.

iPhone Storage را انتخاب کرده و Instagram را انتخاب کنید.

Delete Application را انتخاب کرده و انتخاب خود را تایید کنید.

اپ استور را باز کنید و اینستاگرام جدید را از اینجا دانلود کنید.

تاریخ و ساعت گوشی خود را بررسی کنید

ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما در واقع می تواند علت بسیاری از مشکلات شما باشد. تاریخ و زمان شما باید به طور خودکار به روز شود، اما گاهی اوقات ما آن را تغییر می دهیم یا یک اشکال در سیستم باعث رفتار نامناسب می شود. چه از آیفون یا دستگاه اندرویدی استفاده می‌کنید، تنظیمات تاریخ و زمان خود را بررسی کنید تا مشکل برطرف شود.

در اندروید:

تنظیمات را باز کنید و روی “مدیریت عمومی” ضربه بزنید – این دستورالعمل ها ممکن است بسته به سازنده متفاوت باشد، بنابراین می توانید از نماد جستجو استفاده کنید و “تاریخ و ساعت” را تایپ کنید تا مستقیماً به تنظیمات بروید.

روی تاریخ و زمان ضربه بزنید، سپس به حالت خودکار بروید یا منطقه زمانی خود را به روز کنید.

در آیفون:

تنظیمات را باز کنید و روی General ضربه بزنید.

روی تاریخ و زمان ضربه بزنید.

روی منطقه زمانی خود تنظیمی تنظیم کنید.

این‌ها تنها راه‌های مناسبی هستند که من برای رفع مشکلات زمانی که استوری‌های اینستاگرام دانلود نمی‌شوند و به مرور ادامه می‌دهند، می‌شناسم.

6 دلیل برای بلاک شدن در اینستاگرام و یک راه آسان برای رفع مشکل

برای اطلاعات بیشتر در مورد ارسال لایو در اینستاگرام می توانید

برای اطلاعات بیشتر در مورد ارسال لایو در اینستاگرام می توانید

موضوعات اصلی این مقاله:

معرفی

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که هر از چند گاهی امکانات جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. یکی از قابلیت هایی که با استقبال خوب طرفداران این برنامه مواجه شده است، Live است. در مقاله پخش زنده اینستاگرام این قابلیت را به تفصیل توضیح داده ایم و گفته ایم که با کمک لایو اینستاگرام می توانید به جای ضبط ویدیو در گوشی خود با فالوورهای خود به صورت زنده صحبت کنید و آن را به استوری بفرستید. در مقاله لایو استوری دو نفره نیز توضیح دادیم که دو نفر چگونه می توانند با هم زندگی کنند. اما برخی از کاربران اپلیکیشن اینستاگرام نمی توانند از این قابلیت استفاده کنند و هنگام ورود به سیستم با پیغام خطا مواجه می شوند. مشکل لایو اینستاگرام ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد، در همین راستا، گروه مشاوره Hiwatech در این مقاله نحوه رفع مشکل لایو اینستاگرام را بررسی کرده و چند راه حل ساده برای رفع مشکل لایو اینستاگرام را به شما آموزش می دهد. همچنین پیشنهاد می کنیم مقالات دیگر ما در این زمینه مانند نحوه حذف اکانت اینستاگرام و رفع مشکل لاگین اینستاگرام را نیز مطالعه کنید.

مشکل لایو اینستاگرام را با خروج اجباری از برنامه برطرف کنید

ویدیو فیلم آموزشی راه حل های رفع مشکل لایو اینستاگرام

یکی از راه های رفع مشکل لایو اینستاگرام توقف کامل این برنامه و بازگشایی مجدد آن است. برای این کار وارد تنظیمات گوشی شده و به قسمت Applications بروید. در این صفحه اینستاگرام را از بین اپلیکیشن ها انتخاب کنید و مانند تصویر FORCE STOP را فشار دهید. سپس دوباره از ویژگی زنده استفاده کنید.

بخونیدش:  چرا اغلب دانشمندان کتابهای خود را به زبان عربی مینوشتند

مشکل لایو اینستاگرام را با ریست کردن گوشی برطرف کنید

یکی از اولین و ساده‌ترین گام‌هایی که می‌توانید برای رفع مشکل لایو اینستاگرام بردارید، تنظیم مجدد گوشی است. در بسیاری از مواقع با یک بار خاموش و روشن کردن گوشی، خطاهای جزئی آن اصلاح و مشکلات آن برطرف می شود. برای تنظیم مجدد گوشی، دستگاه خود را خاموش کنید و چند لحظه صبر کنید. سپس با فشار دادن و نگه داشتن کلید پاور گوشی را دوباره روشن کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ریست کردن انواع گوشی، مقاله نحوه ریست کردن گوشی را مطالعه کنید.

مشکل لایو اینستاگرام را با یک آپدیت برطرف کنید

اگر این ویژگی هنوز برای شما فعال نشده است یا نمی توانید از آن استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم برنامه خود را به آخرین نسخه به روز کنید. لطفاً توجه داشته باشید که فعال شدن برخی از ویژگی های جدید برای همه حساب ها مدتی طول می کشد. در بسیاری از موارد مشکل لایو اینستاگرام به دلیل وجود باگ در برنامه ایجاد می شود و با به روز رسانی برنامه برطرف می شود. اگر با این کار مشکل حل نشد، روش های دیگر ذکر شده را امتحان کنید.

مشکل لایو اینستاگرام را با نصب مجدد برنامه برطرف کنید

اگر با آپدیت برنامه مشکل لایو اینستاگرام برطرف نشد، می توانید این برنامه را به طور کامل از گوشی خود حذف کرده، دانلود و دوباره نصب کنید. اگر مشکل ناشی از خطاها و باگ های نرم افزاری باشد، با این کار آن را رفع می کنیم.

مشکل لایو اینستاگرام را با بررسی سرعت اینترنت برطرف کنید

همانطور که می دانید با ورود به بخش لایو و انتخاب گزینه Go Live، Connection Verification روی صفحه نمایش داده می شود و اینستاگرام اتصال اینترنت شما را بررسی می کند. در صورت عدم وجود مشکل، پس از چند لحظه در وضعیت زنده خواهید بود. از طرفی بسیاری از کاربران با پیغام خطای Your connection is not strong در این مرحله مواجه می شوند. در چنین شرایطی، احتمالاً سرعت اینترنت شما برای استفاده از ویژگی زنده بسیار کم است. در این شرایط برای رفع مشکل لایو اینستاگرام پیشنهاد می کنیم به اینترنت سریعتر متصل شوید و اگر از اینترنت موبایل استفاده می کنید و سیم کارت شما از اینترنت 4g پشتیبانی می کند، گوشی خود را در حالت 4g قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد مقاله تبدیل 3g به 4g را مطالعه کنید.

رفع مشکل لایو اینستاگرام با نرم افزار تغییر IP

اگر با روش‌های ذکر شده نمی‌توانید مشکل لایو اینستاگرام را برطرف کنید، پیشنهاد می‌کنیم نرم‌افزار را برای تغییر آدرس IP خود فعال کرده و دوباره پست‌گذاری زنده را امتحان کنید. در بسیاری از موارد این روش مشکل را حل می کند.

مشکل لایو اینستاگرام با حذف کش و داده رفع شد

یکی دیگر از مواردی که می تواند در برنامه اینستاگرام اختلال ایجاد کند، پر شدن کش است. برای رفع مشکل لایو اینستاگرام، پیشنهاد می کنیم کش و داده های اینستاگرام خود را پاک کنید. برای این کار وارد تنظیمات گوشی شده و Applications را انتخاب کنید. سپس از بین برنامه ها اینستاگرام را انتخاب کنید. در مرحله بعد مانند تصویر به گزینه Storage اشاره کنید و CLEAR DATA و CLEAR CACHE را یکی یکی انتخاب کنید تا کش و داده ها پاک شوند. سپس دوباره بررسی کنید که آیا مشکل لایو اینستاگرام برطرف شده است یا خیر.

از دستگاه دیگری استفاده کنید

می توانید حساب های کاربری دیگری را در گوشی خود باز کنید و ببینید آیا آنها نیز با همین مشکل مواجه هستند یا خیر. همچنین می توانید اکانت خود را در گوشی های دیگر باز کنید و ببینید آیا مشکل لایو اینستاگرام برطرف شده است یا خیر. اگر با این کار مشکل برطرف نشد، احتمالاً مشکل از اینستاگرام یا حساب کاربری شما است.

سوالات متداول

1- راه حل های رفع مشکل لایو در اینستاگرام چیست ؟

1-  Force Stop  کردن برنامه      2- ریست کردن گوشی      3- بروزرسانی اپلیکیشن خود     4 – نصب مجدد برنامه     5- بررسی سرعت اینترنت     6-   از طریق نرم افزارهای تغییر IP    7- حذف کش و دیتا     8- استفاده از دستگاه دیگر

2- Force Stop کردن برنامه برای رفع مشکل لایو اینستاگرام را چگونه انجام دهم ؟

وارد تنظیمات گوشی شده و به بخش APPS  بروید از این اپلیکیشن ها اینستاگرام را انتخاب و Force Stop  را بزنید و مجددا از قابلیت لایو استفاده کنید .

بخونیدش:  چطور با کم اسکنر حجم عکس را کم کنیم

3- چطور برای رفع مشکل لایو اینستاگرام کش و دیتا را پاک کنم ؟

وارد تنظیمات گوشی شوید و apps  را انتخاب و از میان برنامه ها اینستاگرام را انتخاب و روی گزینه  strong  بزنید  clear data  و  clear cache  را یک به یک بزنید تا کش و دیتا حذف شود .

برای اطلاعات بیشتر در مورد ارسال لایو در اینستاگرام می توانید

برای اطلاعات بیشتر در مورد ارسال لایو در اینستاگرام می توانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا