چرا وقتی وارد تلگرام طلایی میشم میاد بیرون

اگر مشکل پرش از تلگرام حل نشد

اگر مشکل پرش از تلگرام حل نشد

موضوعات اصلی این مقاله:

معرفی

گاهی پیش می آید که هنگام استفاده از تلگرام با مشکل پرش از تلگرام مواجه می شویم. در چنین مواقعی ما دوباره برای ورود به تلگرام تلاش می کنیم اما همیشه موفق نمی شویم و این سوال پیش می آید که دلیل پرش از تلگرام چیست؟ برخی از افراد سعی می کنند با روشن و خاموش کردن اینترنت یا ریست کردن دستگاه این مشکل را حل کنند، اما موفق نمی شوند.

پیش از این با ارسال مطالبی از جمله حذف اکانت تلگرام طلایی، حذف پیام از تلگرام به واتس اپ، حذف تمامی مخاطبین تلگرام، آموزش کلمه دوم پاس تلگرام و … در مورد شبکه اجتماعی تلگرام همراه شما بودیم.

حال در گروه مشاوره هایواتک تصمیم داریم مقاله ای برای بررسی علت پرش تلگرام تهیه کنیم.

به دلیل هک از تلگرام خارج شوید

حال که با موضوع مقاله در مقدمه آشنا شدیم، می خواهیم بدانیم آیا امکان خروج از تلگرام به دلیل هک وجود دارد یا خیر؟ نکته اینجاست که امکان هک به معنای واقعی بدون توجه کاربر در تلگرام وجود ندارد.

1. اما گاهی اوقات تلفن همراه خود را برای تعمیر به مراکز ناشناس باز می فرستیم و در این صورت مورد سوء استفاده قرار می گیرد زیرا شخصی به راحتی می تواند شماره شما را در دستگاه دیگری فعال کند و کد فعال سازی نیز پس از دریافت آن از روی گوشی شما حذف می شود. البته این سوال به همه مراکز قابل تعمیم نیست و فقط یک احتمال است.

2. حالت دیگر این است که برنامه های خاصی را در گوشی شما نصب می کنند که ظاهر فریبنده ای دارد، مثلاً یکی از آنها با نام Setting در دستگاه ذخیره می شود که این قابلیت را دارد که تمام اطلاعات گوشی شما را به ایمیل تنظیم شده در برنامه و به همین دلیل تلگرام شما هک خواهد شد.

3. علاوه بر این، گاهی اوقات هنگام کار با تلگرام پیامی برای شما ارسال می شود که محتوای آن این است که شرکت تلگرام از شما می خواهد کد فعال سازی خود را در همان پیام برای آنها ارسال کنید، در غیر این صورت اکانت شما غیرفعال می شود و ارسال می کنید. کد.

4. گاهی اوقات اگر هکرها به تلگرام شما دسترسی پیدا کنند، یک کد امنیتی می گذارند و در نتیجه شما دیگر نمی توانید به اکانت خود دسترسی داشته باشید و آن شخص می تواند به راحتی با دوستان و در گروه برای شما چت کند.

5. حالت دیگر این است که قبل از حذف اکانت، سیم کارت خود را بفروشید و به دیگران اجازه دهید به راحتی به تلگرام شما دسترسی داشته باشند.

اما نگران نباشید همانطور که در ابتدا به شما گفتیم امکان هک واقعی تلگرام وجود ندارد.

خروج از تلگرام به دلیل حذف جلسه فعال

همانطور که می دانید مشکل دلیل پرش تلگرام موضوع مقاله امروز است و راه های هک تلگرام را نیز در نظر گرفته ایم. در ادامه می خواهیم مشکل پرش تلگرام به دلیل حذف شدن جلسات فعال را حل کنیم.

اجازه دهید در مورد جلسات بیشتر به شما بگوییم، اگر حساب خود را در دستگاه های مختلف فعال کرده اید، به عنوان مثال، در رایانه شخصی یا لپ تاپ، در دستگاه اندرویدی یا آیفون دیگری و غیره، یک جلسه فعال ایجاد کرده اید. برای مشاهده جلسات اکانت خود مسیر زیر را طی کنید:

تنظیمات > حریم خصوصی و امنیت > جلسات فعال

با حذف جلسات فعال ممکن است پس از ورود به تلگرام با این مشکل مواجه شوید زیرا جلسات حذف شده است.

در ادامه مطلب پیشنهاد می شود در مورد انتشار برنامه در اندروید مطلبی را مطالعه فرمایید.

از بیرون پریدن از تلگرام خودداری کنید

همانطور که در قسمت پرش تلگرام به دلیل هک اشاره کردیم، هک تلگرام بدون اطلاع کاربر امکان پذیر نیست، زیرا می توانید به راحتی جلسات فعال را بررسی کرده و آنها را حذف کنید یا نرم افزارهایی که گمراه کننده به نظر می رسند و اطلاعات خود را حذف کنید. برای جلوگیری از هک شدن تلگرام یا افزایش امنیت آن، قبل از فروش سیم کارت، از تایید دو مرحله ای استفاده کنید و اکانت تلگرام خود را حذف کنید.

حذف جلسه فعال

برای حذف جلسات ایجاد شده همانطور که در قسمت قبل گفتیم مسیر زیر را دنبال کنید:

Setting > Privacy & Security > Active Sessions > End All Other Sessions

به این ترتیب تمام جلسات فعال شما حذف و غیرفعال می شود که پس از حذف آنها، اکانت شما از سایر دستگاه ها قطع می شود و در نتیجه دیگر به اطلاعات شما دسترسی نخواهد داشت.

تایید دو مرحله ای تلگرام

این قابلیت برای افزایش امنیت تلگرام شما ایجاد شده و در هنگام ورود به نرم افزار در اختیار کاربران قرار می گیرد که در صورت تمایل به فعال سازی اکانت خود در دستگاه دیگری از شما کد می خواهد.

برای فعال سازی تایید دو مرحله ای پیشنهاد می کنیم مقاله افزایش امنیت تلگرام را مطالعه کنید.

حذف اکانت تلگرام

همانطور که گفته شد، گاهی اوقات افراد فراموش می کنند اکانت تلگرام خود را حذف کنند و سپس سیم کارت خود را بفروشند و به دیگران اجازه دهند به راحتی به اکانت خود دسترسی داشته باشند. یکی از مزایای حذف اکانت این است که می تواند رویدادهای خاصی را که در حساب شما اتفاق افتاده است را نیز حذف کند. برای حذف اکانت تلگرام مراحل زیر را دنبال کنید.

برای حذف اکانت خود ابتدا لینک داده شده را وارد کنید https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

سپس شماره تلفن خود را وارد کرده و روی Next کلیک کنید. کدی که برای شما ارسال می شود را وارد کنید و در نهایت روی پیامی که از شما می پرسد می خواهید اکانت خود را حذف کنید یا خیر؟ برای حذف اکانت خود روی دکمه تایید کلیک کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد حذف اکانت، مقاله حذف اکانت تلگرام و اگر از کاربران تلگرام طلایی هستید، مقاله حذف اکانت تلگرام طلایی را مطالعه کنید.

اکانت هک شده را بازیابی کنید

اگر تلگرام شما هک شده است و به حساب کاربری خود دسترسی ندارید، مراحل زیر را برای بازیابی اکانت تلگرام هک شده خود دنبال کنید:

به www.telegram.org/support مراجعه کرده و وارد قسمت مکاتبات شوید.

در صفحه باز شده سه کادر را مشاهده می کنید، اطلاعات درخواستی در این قسمت را پر کنید، سپس تلگرام بعد از 24 ساعت درخواست شما را تایید می کند و برای بازگردانی حساب شما اطلاعات دقیق تری را از شما می خواهد. لطفا توجه داشته باشید که پاسخ های شما باید به زبان انگلیسی و صحیح باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بازگردانی اکانت هک شده مقاله نحوه دسترسی به اکانت تلگرام هک شده را مطالعه کنید.

پسورد در تلگرام

یکی دیگر از راه های افزایش امنیت و جلوگیری از هک تلگرام، قرار دادن رمز عبور در تلگرام است. اگر می خواهید دسکتاپ تلگرام را رمزگذاری کنید، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. مسیر زیر را دنبال کنید

تنظیمات > حریم خصوصی و امنیت > رمز عبور محلی را فعال کنید

اکنون رمز مورد نظر را دو بار وارد کرده و ذخیره کنید و در نهایت بازه زمانی مورد نظر را تنظیم کنید تا پس از این مدت و غیر فعال بودن تلگرام به صورت خودکار قفل شود و دیگران نتوانند به اکانت شما دسترسی داشته باشند. اگر در این مورد سوالی دارید، مقاله نحوه تنظیم رمز عبور تلگرام در کامپیوتر را مطالعه کنید.

سوالات متداول

1- دلایل پریدن بیرون از تلگرام چیست ؟

به دلیل هک شدن    و     حذف Session فعال

2- برای جلوگیری از بیرون پریدن از تلگرام چه کارهایی باید انجام داد؟

حذف سشن فعال   –   تایید دو مرحله ای تلگرام   –  دیلیت اکانت تلگرام   –   بازیابی اکانت هک شده   – رمز گذاشتن روی تلگرام

بخونیدش:  چرا در پنجره های کلاس نباید مدت زیادی بسته بماند

3- چطور برای جلوگیری از بیرون پریدن از تلگرام سشن فعال را حذف کنم ؟

مسیر زیر را دنبال کنید :  Setting > Privacy and Security > Active Sessions  > Terminate all other Sessions
به این ترتیب همه شسن های فعال شما حذف و غیر فعال می شود ، پس از حذف آنها اکانت تان از دیگر دستگاه ها Log out شده و در نتجه دیگر به اطلاعات شما دسترسی نخواهد داشت.

اگر مشکل پرش از تلگرام حل نشد

اگر مشکل پرش از تلگرام حل نشد

گاهی اوقات کاربر تلگرام خود را حذف می کند و درخواست می کند که دوباره با اکانت خود وارد شود و چندین بار این کار را انجام می دهد اما نمی تواند وارد شود و پیغام بیش از حد تلاش لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید) برای او ظاهر می شود. حالا می خواهید بدانید چرا تلگرام اصلی یا هر تلگرام غیر رسمی دیگری مانند موبوگرام، ایکس یا طلایی و غیره چیست؟ نصب نیست و چرا تلگرام این پیام را می دهد؟ دلیل اصلی چیست و چگونه می توان این مشکل را حل کرد؟

معنای این پیام این است که تلگرام کنجکاو است که چرا کاربر اینقدر اصرار به ورود به این حساب دارد و دلیل این خروج و ورود به سیستم چیست و با این پیام به شما اطلاع می دهد که کمی صبر کنید و فردا یا در داخل آن تلاش کنید. روزهای بعد و پیغام اینکه بیش از حد مجاز تلاش کرده اید برای شما ارسال می شود.

اگر در مدت زمان کوتاهی بیش از سه بار اکانت خود را حذف کنید، شماره شما سیل زده می شود و به مشکل می خورید.

چگونه وارد تلگرام شویم؟

حل مشکل ورود به تلگرام

برای حل تعداد زیادی از تلاش‌های مجدد، لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید، سه کار زیر را به طور خلاصه انجام دهید:

اکانت تلگرام را ببندید (فورس استاپ) و کش و اطلاعات اکانت تلگرام را پاک کنید.

دسترسی و مجوزهای لازم را به اپلیکیشن تلگرام بدهید و کش و فایل های پایگاه داده محلی را پاک کنید و سعی کنید وصل شوید.

داده ها و زمان را برای آینده (داده های آینده) تنظیم کنید و سعی کنید وارد اکانت تلگرام شوید و اکنون کد تایید تلگرام را دریافت می کنید و بدون زحمت زیاد یا درخواست خطای اتصال می توانید وارد برنامه تلگرام شوید.

در ادامه سه روش زیر را توضیح می دهیم. نگران نباشید، ما اینجا هستیم تا شما را به تلگرام متصل کنیم و لذت ببرید.

در بالا گفته شد که اگر چندین بار از تلگرام خارج شوید و دوباره وارد شوید یا دستگاه (آیفون، اندروید و کامپیوتر) را یکی پس از دیگری تغییر دهید یا کد ارسال از تلگرام را اشتباه تایپ کنید، همه این موارد باعث مشکوک شدن تلگرام می شود. . اینکه شخصی به حساب شما هک کرده و با این کار سعی می کند امنیت شما را حفظ کند تا اگر کاربری به حساب شما دسترسی پیدا کرد، پس از چندین بار تلاش نتواند به حساب شما نفوذ کند.

درست است که از چند ساعت تا چند روز نمی توانید وارد اکانت خود شوید اما مشکل بزرگی نیست زیرا با کمی صبر و گذشت چند روز این مشکل حل می شود.

پس از حذف اکانت، زمان دقیقی برای راه اندازی مجدد تلگرام و رفع این مشکل وجود ندارد و بین 12 ساعت تا چند روز متغیر است. تنها راهی که برای شما باقی می ماند این است که کمی صبور باشید و از تلاش های مکرر خودداری کنید و اگر با این خطا مواجه شدید چند روزی وارد سیستم نشوید و بعداً دوباره امتحان کنید یا از روش های زیر استفاده کنید.

قبل از توضیح این مشکل، اگر کانال تلگرامی دارید که ابزار حرفه ای شماست و از آن درآمد کسب می کنید، باید مطمئن شوید که موبایل مورد استفاده شما از نظر کارایی و سرعت کاملا به روز است. به روز. توصیه می کنیم برای خرید گوشی موبایل با کارایی بالا، سرعت عالی و ارزان ترین قیمت به سایت ما مراجعه کنید. همچنین می توانید قیمت لوازم جانبی مورد نیاز خود را از ما دریافت کنید و هر آنچه را که نیاز دارید را با قیمت پایین خریداری کنید.

و نحوه حل مشکل ورود به تلگرام به دنبال نمایش پیغام بسیار زیاد، لطفا بعدا دوباره امتحان کنید

اگر شما نیز با این پیام مواجه هستید و نمی توانید وارد اکانت تلگرام خود در آیفون یا اندروید شوید. روش های زیر را امتحان کنید.

کمی صبر کنم

اگر پیغام های خطای تلاش برای اتصال بیش از حد دریافت کردید یا کد اشتباه را وارد کردید، باید 20 دقیقه یا بیشتر یا حتی 12 یا 24 ساعت صبر کنید. سرورهای تلگرام نیز شما را برای ورود کد مسدود می کنند و در صورت تولید کد ارسال نمی کنند. که به شما تقاضای اکانت تلگرام بسیار زیاد است. پس صبر کنید و از طریق تلگرام حل کنید.

راه حل اول: توقف اجباری و پاک کردن حافظه داخلی و کش

مرحله 1: نماد تنظیمات را در دستگاه Android خود باز کنید.

مرحله 2: اکنون به پایین اسکرول کنید و روی گزینه App Manager ضربه بزنید.

مرحله 3: به پایین بروید و برنامه تلگرام را از لیست برنامه های نصب شده در دستگاه اندروید خود پیدا کنید.

مرحله چهارم: روی فورس استاپ ضربه بزنید و فورس استاپ اکانت تلگرام را تایید کنید.

مرحله 5: روی Storage ضربه بزنید و حافظه پنهان و حافظه برنامه تلگرام را پاک کنید.

راه حل دوم: تغییر زمان و داده ها در آینده

مرحله 1: به تنظیمات بروید.

مرحله 2: روی تنظیمات بیشتر ضربه بزنید و روی تاریخ و زمان ضربه بزنید (این تنظیمات ممکن است بسته به دستگاه Android شما متفاوت باشد).

مرحله 3: اکنون باید تاریخ و زمان را به 2-3 روز آینده تغییر دهید.

مرحله چهارم: حالا اپلیکیشن تلگرام را باز کنید و شماره موبایل خود را وارد کنید و کد تایید تلگرام را دریافت خواهید کرد.

وقتی داده ها و زمان را به آینده تغییر دهید و آن را روی داده های آینده تنظیم کنید، تاخیر یا بازه زمانی توقف ارسال کد تلگرام به پایان می رسد و کد تایید تلگرام را دریافت می کنید و از شر تلاش های زیاد تلگرام خلاص می شوید لطفا بعدا دوباره تلاش کنید. در دستگاه اندرویدی شما حل می شود و می توانید با موفقیت وارد اکانت تلگرام خود شوید.

ترفند دور زدن مشکل ورود بیش از حد مخاطبین در تلگرام

یکی از راه های پیشنهادی این است که از VPN استفاده کنید و سپس آدرس IP کشور خود را تغییر دهید، یعنی وارد فیلتر شکن شوید و کشوری که به آن متصل هستید را تغییر دهید و اطلاعات تلگرام را پاک کنید و اکنون وارد تلگرام شوید و شماره را شماره گیری کنید. کد را ارسال کنید این راه حل قبلا استفاده شده است و پاسخی برای مشکل کاربران بوده است، امیدواریم بتواند مشکل شما را نیز حل کند.

در ابتدا در مقاله دلایل انقضای کد تلگرام را توضیح دادیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید این مقاله را نیز مطالعه کنید.

راه حل دوم این است که طبق ویدیوی ارسال شده عمل کنید تا مشکل پیامی که بیش از حد مجاز امتحان کرده اید حل شود.ویدیو به زبان انگلیسی است اما با کمی دقت متوجه خواهید شد که چگونه کار می کند.

عدم ورود به تلگرام پس از حذف اکانت

در قسمت بالا گفته شد که اگر بعد از چندین بار حذف اکانت نمی توانید وارد حساب کاربری خود شوید یا یکی پس از دیگری از سیستم خارج و وارد حساب کاربری خود شوید، باید کمی صبر کنید تا این محدودیت برای اکانت شما حذف شود. اما گاهی اوقات فرد نمی تواند در این مدت وارد تلگرام شود. در این مورد از این روش استفاده نمی کند.

بخونیدش:  چرا از صورت فلکی به عنوان تقویم استفاده میشود

هر پیام رسان غیر رسمی دارید را حذف کنید و آخرین نسخه تلگرام اصلی را دانلود و نصب کنید و با برنامه هایی برای دور زدن ممنوعیت وارد تلگرام وب شوید و شماره خود را با کد + 98 وارد کنید. حالا کدی که به تلگرام وب ارسال می کنید ارسال می شود و به راحتی کد را وارد کرده و به تلگرام خود متصل شوید

رفع خطای بیش از حد کانال در تلگرام

اگر از جمله کاربرانی هستید که با این پیام (Channels Too Much) مواجه شده اید، باید بدانید که این محدودیتی است که تلگرام برای پیام رسان های غیر رسمی در نظر گرفته است. در این صورت باید تلگرام اصلی را نصب کنید و تمام موارد غیر رسمی را حذف کنید. توصیه ما این است که برای محافظت از اکانت خود و جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، تلگرام اصلی را نصب کنید.

یکی از مشکلاتی که ممکن است کاربران تلگرام با آن مواجه شوند، مشاهده پیغام خطای کانال های خیلی زیاد در تلگرام است. این مشکل معمولاً زمانی رخ می دهد که شما سعی می کنید در کانال ها مشترک شوید، به این معنی که تعداد کانال هایی که در آنها مشترک شده اید از حد مجاز فراتر رفته و دیگر نمی توانید کانال های جدیدی را به لیست چت تلگرام خود اضافه کنید. در ادامه به معرفی عوامل ایجاد پیغام خطای کانال های زیاد در تلگرام و نحوه رفع آن می پردازیم.

به طور کلی هر کاربر تلگرام تنها می تواند در تعداد محدودی از کانال ها و سوپرگروه ها عضویت داشته باشد. این تعداد محدود به 500 است، یعنی هر کاربر تلگرام فقط می تواند به 500 کانال یا سوپرگروه بپیوندد.

این محدودیت می تواند فعالیت حساب ها و ربات های جعلی را برای فعالیت در گروه ها و کانال ها کاهش دهد. اما گاهی اوقات این مشکل برای حساب های واقعی رخ می دهد. برای حل این مشکل تنها راه این است که تعدادی کانال و سوپرگروه را از لیست کانال های تلگرام خود حذف کنیم.

همانطور که گفته شد، زمانی که قصد عضویت در یک کانال یا سوپرگروه جدید را دارید، خطای اضافه بار کانال در تلگرام ظاهر می شود. وقتی با این خطا مواجه شدید، باید بدانید که تعداد کانال ها یا گروه هایی که در آنها مشترک هستید به 500 رسیده است و پس از آن نمی توانید کانال یا گروه جدیدی را به حساب خود اضافه کنید.

تنها راه رفع خطای تعداد زیاد کانال در تلگرام، حذف تعدادی از کانال ها و سوپرگروه های قدیمی است. پس از حذف برخی از کانال ها و گروه ها، می توانید در کانال ها یا گروه های جدید مشترک شوید. توجه داشته باشید که نمی توانید محدودیت 500 ممبر در کانال ها و گروه های تلگرام را افزایش دهید. این محدودیت توسط خود تلگرام اعمال شده و فقط خود تلگرام می تواند آن را افزایش دهد.

البته راهی برای دور زدن این محدودیت وجود دارد. می توانید یک حساب کاربری دیگر در تلگرام ایجاد کنید. در آپدیت اخیر تلگرام، این اپلیکیشن قابلیت مدیریت همزمان 3 اکانت مختلف با یک دستگاه را اضافه کرده است. با استفاده از این قابلیت می توانید بدون نیاز به خروج از اکانت اول به دو حساب دیگر دسترسی داشته باشید. هر حساب کاربری دارای منوی چت و تنظیمات خاص خود است.

به این ترتیب، اگر از سه حساب خود استفاده می کنید، می توانید محدودیت عضویت در کانال ها و گروه ها را از 500 به 1500 افزایش دهید و سپس خطای کانال های بیش از حد در تلگرام را برطرف کنید.

رفع خطای رسیدن به حد مجاز تلگرام

آیا در تلگرام با خطای «حد مجاز» مواجه شده اید؟ اگرچه تلگرام یک برنامه پیام رسان محبوب است و ویژگی های زیادی دارد، اما معمولا با خطاهایی همراه است که بسیاری از کاربران را سردرگم می کند. برخی از این خطاها تصادفی و برخی به دلیل حفظ امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربر است.

یکی از خطاهایی که کاربران از آن شکایت دارند و به دنبال رفع آن هستند، خطای حد رسیده است. این پیغام خطا معمولاً در صورتی رخ می دهد که چندین بار با رمز عبور اشتباه وارد حساب کاربری خود شده باشید.

اما اگر با این خطا مواجه شدید با وجود اینکه رمز عبور صحیح حساب خود را وارد کرده اید، مشکل ساز می شود. برخی از کاربران حتی پس از ساعت ها انتظار قبل از ورود به سیستم، این خطا را دریافت می کنند.

برای کمک به شما، تصمیم گرفتیم راهنمای رفع خطای «بیش از حد» در تلگرام را ارائه کنیم.

بیا شروع کنیم!

1- سرورهای تلگرام را بررسی کنید.

قبل از اینکه بخواهید چیزی را در دستگاه خود تغییر دهید، پیشنهاد می کنیم در صورتی که هنگام ورود به سیستم با پیام خطایی مواجه شدید، ابتدا سرورهای تلگرام را بررسی کنید. به این ترتیب متوجه خواهید شد که مشکل از تلگرام یا دستگاه شماست.

برای مشاهده وضعیت تلگرام می توانید از ابزارهای شخص ثالث مانند Downdetector استفاده کنید، زیرا این پلتفرم صفحه اختصاصی برای مشاهده وضعیت سرویس های خود ارائه نمی دهد. با ورود به این وب سایت می توانید از وضعیت سرورهای تلگرام در 24 ساعت گذشته مطلع شوید. اگر واقعاً مشکلی وجود داشته باشد، آشکار می شود و متوجه می شوید که تنها شما نیستید که این مشکل را دارید.

سرورهای تلگرام را بررسی کنید

متأسفانه، مشکلات مربوط به سرور از طریق شما قابل حل نیست. اگر سرورها آفلاین و غیر فعال هستند، بهترین کار این است که منتظر بمانید تا تیم تلگرام مشکل را برطرف کند. در غیر این صورت، اگر مشکلی برای سرورها وجود نداشت، راه حل بعدی را امتحان کنید.

2- دستگاه خود را ریستارت کنید.

اگر نمی توانید به اکانت تلگرام خود دسترسی پیدا کنید، ابتدا باید دستگاه خود را ریستارت کنید. اگر مشکل دیگری در تلگرام و سایر اپلیکیشن ها دارید باید به این صورت باشد.

در ویندوز:

1- با فشردن کلید Windows به منوی Start بروید.

2- پس از آن بر روی گزینه Power کلیک کنید.

3- در نهایت روی Restart ضربه بزنید.

دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید

سیستم عامل مک:

1- روی نماد Apple در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید تا منوی اپل باز شود.

2- سپس در صفحه پاپ آپ گزینه Restart را انتخاب کنید.

3- در نهایت در کادر محاوره ای Restart را کلیک کنید تا اقدام شما تایید شود.

در صفحه باز شده گزینه Restart را انتخاب کنید

ایستگاه در اندروید:

1- دکمه پاور دستگاه اندرویدی خود را پیدا کنید.

2- نگه دارید تا گزینه ها ظاهر شوند.

3- برای راه اندازی مجدد سیستم، Restart را فشار دهید.

برای راه اندازی مجدد سیستم، Restart را فشار دهید

راه اندازی مجدد در iOS:

1- به لمس کمکی روی صفحه نمایش خود دسترسی داشته باشید.

2- حالا به تب Device بروید.

3- در نهایت روی More ضربه بزنید و Restart را انتخاب کنید.

روی More ضربه بزنید و Restart را انتخاب کنید

سپس به تلگرام برگردید و سعی کنید به اکانت خود دسترسی پیدا کنید. بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

3- اتصال شبکه خود را بررسی کنید.

کندی یا ناپایدار بودن شبکه ها نیز می تواند دلیل عدم ورود شما به اکانت تلگرام باشد. از آنجایی که از یک سرویس آنلاین استفاده می کنید، برای بهره مندی از خدمات و ویژگی های تلگرام به اتصال اینترنت خوب نیاز دارید.

بخونیدش:  چرا پلاستیک در تهیه کاغذ استفاده می شود

برای بررسی این موضوع، به وب سایت Fast.com بروید و یک تست سرعت در شبکه خود اجرا کنید تا پهنای باند بارگذاری و دانلود فعلی آن را اندازه گیری کنید.

تست سرعت

اگر نتیجه نشان دهنده وجود مشکل در اتصال شماست، مودم یا روتر خود را مجددا راه اندازی کنید تا پیوند با سرورهای ISP شما برقرار شود. روتر خود را از منبع تغذیه جدا کرده و 5 تا 10 ثانیه صبر کنید. سپس آن را دوباره وصل کنید.

روتر خود را مجددا راه اندازی کنید

پس از اتمام، آزمایش دیگری انجام دهید تا ببینید آیا راه اندازی مجدد مودم کار می کند یا خیر. اگر نه، با ارائه دهنده خود تماس بگیرید تا مشکل اتصال خود را گزارش کند.

4- کش تلگرام (اندروید) را پاک کنید.

برخی از کاربران اندرویدی پس از پاک کردن حافظه پنهان برنامه در دستگاه های خود توانستند به تلگرام دسترسی پیدا کنند. اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم این کار را انجام دهید تا مطمئن شوید که فایل‌های خراب در فضای ذخیره‌سازی شما وجود ندارد.

دستورالعمل های زیر را برای پاک کردن کش برنامه تلگرام دنبال کنید:

1- در صفحه اصلی خود، آیکون برنامه تلگرام را نگه دارید تا منوی گزینه ها ظاهر شود.

2- پس از آن روی App Info ضربه بزنید و به تب Storage & Cache بروید.

3- در نهایت بر روی دکمه Clear cache ضربه بزنید.

پاک کردن کش تلگرام (اندروید)

سپس به تلگرام برگردید و ببینید آیا می توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید یا خیر.

5- دستگاه دیگری را امتحان کنید.

اگر چندین بار سعی کرده اید وارد اکانت تلگرام خود شوید، بهتر است حداقل یک ساعت صبر کنید تا ممنوعیت موقت رفع شود. این یک اقدام امنیتی است که توسط تلگرام برای جلوگیری از هک کردن حساب شما توسط دیگران انجام شده است.

با این حال، ممکن است بتوانید با استفاده از دستگاه دیگری این مشکل را حل کنید.

در حالی که هیچ راه روشنی برای دانستن نحوه عملکرد ممنوعیت موقت وجود ندارد، احتمالاً در آدرس IP دستگاه فعلی شما اعمال خواهد شد.

این بدان معنی است که ممکن است بتوانید به حساب خود در دستگاه دیگری دسترسی داشته باشید.

6- با پشتیبانی تلگرام تماس بگیرید.

اگر هیچ یک از راه حل های پیشنهادی بالا جواب نداد، آخرین گزینه ای که دارید ارسال تیکت به پشتیبانی تلگرام است.

به صفحه پشتیبانی تلگرام بروید و از آنها برای حل مشکل دسترسی به حساب کاربری خود کمک بخواهید. در گزارش خود، تمام جزئیات لازم از جمله اطلاعات حساب خود را ارائه دهید تا به تلگرام کمک کنید تا مشکل را سریعتر حل کند.

اگر سوالی دارید، لطفاً در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید و ما تمام تلاش خود را برای پاسخگویی به آنها خواهیم کرد.

سوالات متداول در مورد دلیل مشکل ورود به تلگرام

1- اصطلاح چندین تلاش در تلگرام به چه معناست؟

گاهی اوقات هنگام تایپ تلگرام، این پیام بر روی صفحه گوشی شما ظاهر می شود: «تحمل زیاد، بعداً دوباره امتحان کنید». یعنی شما چندین بار درخواست ورود به تلگرام را داده اید و سیستم به دلایل منطقی خودش فعلا ورود شما را به تلگرام ممنوع کرده است.

2- اگر چند بار نام کاربری یا رمز عبور خود را در تلگرام وارد کنم چه اتفاقی می افتد؟

با وارد کردن مکرر نام کاربری یا رمز عبور اشتباه، تلگرام متوجه می شود که موفق به ورود به سیستم نشده اید و برای شما پیامی ارسال می کند که بیش از یک بار امتحان کرده اید، بعداً دوباره امتحان کنید. این مشکل به دلیل عدم شناسایی اکانت و مشخصات شما توسط تلگرام ایجاد می شود که می تواند حساب شما را به مدت 24 ساعت مسدود کند.

3- چند بار برای ورود به تلگرام مجاز است؟

سازنده تلگرام به طور مداوم سطح امنیت حساب های کاربری تلگرام را افزایش می دهد. در صورت فراموشی کلمه و رمز عبور، هر کاربر می تواند تا 5 بار امتحان کند. بیشتر از این و وارد کردن رمز عبور نادرست، حساب شما را موقتاً قفل می کند.

4- چگونه می توانم مشکل بیش از حد مجاز را در تلگرام حل کنم؟

در تلگرام، زمانی که در مدت زمان کوتاهی چندین بار سعی کرده اید وارد سیستم شوید، پیام بیش از حد مجاز روی صفحه گوشی ظاهر می شود. در این صورت، چند ساعت صبر کنید و دوباره امتحان کنید. گاهی ممکن است بهتر باشد 24 ساعت صبر کنید و روز بعد دوباره امتحان کنید.

5- پیام Channels Too Much در تلگرام به چه معناست؟

اگر پیام Channels Too Much روی صفحه گوشی شما در تلگرام ظاهر شد، باید بدانید که این محدودیتی است که تلگرام برای پیام رسان های غیر رسمی در نظر گرفته است. در این صورت باید تلگرام اصلی را نصب کنید و تمام موارد غیر رسمی را حذف کنید. توصیه ما این است که برای محافظت از اکانت خود و جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، تلگرام اصلی را نصب کنید.

6- پیام Code expired لطفا دوباره وارد شوید در تلگرام به چه معناست؟

برخی از کاربران تلگرام پس از ورود به اکانت خود با پیغام Code expired، لطفا دوباره وارد شوید، مواجه می شوند که به این معنی است: کد شما منقضی شده است، لطفا دوباره وارد شوید. این معمولا زمانی اتفاق می افتد که بخواهید با اکانت خود در گوشی یا کامپیوتر و تبلت دیگری وارد شوید و اکنون کد را وارد کرده و با این خطا مواجه می شوید.

7- چگونه مشکل عدم ورود به تلگرام را پس از حذف اکانت حل کنیم؟

هر پیام رسان غیر رسمی دارید را حذف کنید و آخرین نسخه تلگرام اصلی را دانلود و نصب کنید و با برنامه های فیلترشکن وارد تلگرام وب شوید و شماره خود را با کد +98 وارد کنید. اکنون کدی که ارسال کرده اید به تلگرام وب ارسال می شود و می توانید به راحتی کد را وارد کرده و وارد تلگرام خود شوید.

8- چگونه پیام اتصال تلگرام Too Many Attents را حل کنیم؟

یکی از راه های پیشنهادی این است که از VPN استفاده کنید و سپس آدرس IP کشور خود را تغییر دهید، یعنی وارد فیلتر شکن شوید و کشوری که به آن وصل می شوید را تغییر دهید تا اطلاعات تلگرام را پاک کنید و حالا وارد تلگرام شوید و شماره را شماره گیری کنید. کد را ارسال کنید

9- مشکل انقضای کد تایید را چگونه حل کنیم؟

برای این کار از وای فای منزل یا دیتای موبایل خود استفاده کنید و از وای فای دیگری استفاده نکنید زیرا دو آی پی متفاوت باعث می شود که آی پی دوم آن را به عنوان ورودی غیرمجاز تشخیص دهد. اگر این پیام را دریافت کردید، 48 تا 72 ساعت صبر کنید و دوباره امتحان کنید. حتما دو روز صبر کنید و این رگبار را تکرار نکنید. اگر موفق نشدید به قسمت حذف اکانت رفته و اکانت خود را به طور کامل حذف کرده و دوباره وارد کنید.

10- چرا تلگرام اصلی یا هر تلگرام غیر رسمی دیگری نصب نمی شود و پیغام بیش از حد تلاش نمایش داده می شود؟

زمانی که کاربر چندین بار سعی می کند وارد تلگرام شود و موفق نمی شود، تلگرام کنجکاو است که بداند چرا کاربر اصرار به ورود به این حساب دارد و دلیل این خروج و ورود چیست و با این پیام به شما اطلاع می دهد که صبور باشید. و فردا یا روزهای بعد امتحان کنید و پیغام بیش از حد مجاز را امتحان کرده اید.

11- محدودیت اتصال در تلگرام به چه معناست؟

خطای حد رسیده یک پیام خطایی است که معمولاً زمانی رخ می دهد که چندین بار با رمز عبور نادرست وارد حساب کاربری خود شده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا