چرا پستم در اینستا دیده نمیشه

اگر با مشکل عدم نمایش پست ها در اینستاگرام مواجه هستید

اگر با مشکل عدم نمایش پست ها در اینستاگرام مواجه هستید

موضوعات اصلی این مقاله:

معرفی

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار گاهی اوقات ممکن است مانند سایر نرم افزارها دچار مشکل شود که در مقالات مختلف به مشکلات این نرم افزار و رفع آنها پرداخته ایم. اما یکی از مواردی که کاربران مختلف در تماس با مرکز مشاوره هیواتک مطرح کرده اند این است که دلیل دیده نشدن پست ها در اینستاگرام چیست؟ چرا پست های ما مثل قبل بارگذاری نمی شوند؟ راه حل عدم نمایش پست های جدید اینستاگرام چیست؟

قبلا مطالبی از قبیل رفع مشکل دسترسی اینستاگرام، حذف اکانت اینستاگرام، آینه کردن صفحه اینستاگرام روی گوشی، چرایی پرش اینستاگرام و … را منتشر کرده بودیم.

امروز این بار در گروه مشاوره هایواتک تصمیم گرفتیم با تولید و انتشار مطلبی دیگر در مورد چرایی دیده نشدن پست ها در اینستاگرام اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم.

دلایل عدم نمایش پست های جدید در اینستاگرام

انتشار پست در اینستاگرام یکی از کارهای روزمره افراد و کاربران این شبکه اجتماعی است. به خصوص کاربرانی که صفحات ایجاد می کنند و برای اهداف تجاری فعالیت می کنند، به همین دلیل ارسال پیام بسیار مهم است و به دنبال حل این مشکل هستند.

1. اینستاگرام تازه کننده نیست

کاربران اینستاگرام معمولا می دانند که برای استفاده از آن باید از یک اتصال اینترنتی خوب استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با مشکل رفرش نکردن اینستاگرام و مشاهده خطای Unable to Refresh در اینستاگرام مواجه می شوند. بنابراین در این شرایط پست دیگر نمایش داده نمی شود.

2. مشکل کندی اینستاگرام را برطرف کنید

از آنجایی که اینستاگرام برنامه ای است که با اینترنت کار می کند، ممکن است اینترنت یا اینترنت وای فای گوشی شما مشکل داشته باشد یا کش اینستاگرام پر شده و در نتیجه سرعت اینستاگرام به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. قادر به دانلود اطلاعات شما

3. فعال بودن در اینستاگرام را قطع کنید

یکی از مشکلاتی که مردم دارند این است که وقتی پست ها و استوری های افراد خاصی برای شما نمایش داده می شود، دوست ندارند. در این شرایط استفاده از قابلیت Mute اینستاگرام بهترین گزینه است. با فعال کردن آن، پست ها و استوری های این شخص برای شما نمایش داده می شود. غیر ممکن

4. تعداد زیادی هشتگ پست

یکی دیگر از دلایل عدم نمایش پست های جدید در اینستاگرام، قرار دادن تعداد زیادی هشتگ است. شبکه اجتماعی مانند توییتر ممکن است هشتگ های زیادی را بپذیرد، اما بهتر است از تعداد کمتری در اینستاگرام استفاده کنید.

5. در اینستاگرام ریپورت شوید

همه شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام یک سری قوانین و مقررات دارند. به عنوان مثال، هیچ کاربری اجازه ندارد از طرف خود پست های اینستاگرام دیگران را به اشتراک بگذارد یا از تصاویر نژادپرستانه در پست های خود استفاده کند. نادیده گرفتن و تخطی از این قوانین و مقررات منجر به گزارش کاربران از صفحه شما و در نتیجه ریپورت شدن شما می شود.

6. باز نشدن عکس ها در پست اینستاگرام

برخی از پست‌های اینستاگرام حاوی تصاویر هستند و در برخی موارد گزارش شده، کاربران تعجب کرده‌اند که چرا عکس‌ها باز نمی‌شوند.

7. حریم خصوصی حساب اینستاگرام

یکی از دلایل اصلی نمایش ندادن پست های شخصی به شما این است که اکانت آن شخص خصوصی است و شما جزو فالوورهای او نیستید.

8. بلاک شدن در اینستاگرام

اگر توسط شخصی در اینستاگرام بلاک شده اید، پست ها و استوری های آن شخص دیگر برای شما نمایش داده نمی شود، بنابراین اگر نمی توانید پست های شخصی را ببینید، باید بررسی کنید که آیا آنها مسدود شده اند یا خیر.

9. مخفی کردن پست های اینستاگرام

همانطور که می دانید، اگر استوری برای Close Friend منتشر شود، همه نمی توانند آنها را ببینند، این در مورد پست ها نیز صادق است و پست ها می توانند از دید مشترکین پنهان شوند.

نحوه رفع ندیدن پست ها در اینستاگرام

اکنون که دلایل نمایش نشدن پست‌های جدید اینستاگرام را توضیح داده‌ایم، می‌خواهیم راه‌هایی برای رفع مشکلات ارائه دهیم:

1. مشکل عدم بازخوانی اینستاگرام را برطرف کنید

رفرش نشدن اینستاگرام همانطور که گفتیم ممکن است به دلیل کندی یا مشکلات اینترنت باشد، در این صورت ابتدا مطمئن شوید اینترنت وصل است و حجم کافی دارد، سپس یک بار دستگاه خود را ریستارت کنید و دوباره بررسی کنید که آیا تصویر همچنان وجود دارد یا خیر. کش دستگاه را پاک کنید، سپس از برنامه خارج شوید و دوباره وارد شوید. اگر مشکل شما هنوز حل نشد، برنامه را حذف نصب کنید، دوباره آن را نصب کنید و وارد شوید. البته ممکن است مشکل به دلیل تنظیمات APN باشد که توصیه می کنیم برای بررسی و ریست به مقاله Can’t Refresh Instagram مراجعه کنید.

بخونیدش:  چطور به دوستم بگویم دوستت دارم

2. مشکل کندی اینستاگرام را برطرف کنید

اگر تعجب می کنید که چرا پست های یک یا چند نفر از دنبال کنندگان شما برای شما نمایش داده نمی شود، معمولاً همانطور که در قسمت قبل ذکر شد، ممکن است اینترنت تلفن یا اینترنت Wi-Fi یا اینستاگرام شما مشکل داشته باشد. حافظه کش پر است، بنابراین برای رفع این مشکل، مقاله دلایل کندی اینستا را بررسی کنید.

3. مشکل نشان دادن پست ها از طریق Unmute برطرف شد

شاید قبلاً سعی کرده اید یکی از فالوورهای خود را غیرفعال کنید و حالا آن را فراموش کرده اید یا اگر می خواهید مطمئن شوید که فالوور خود را به اشتباه غیرفعال نکرده اید، وارد پروفایل خود شوید و به سه نقطه بالا و سمت راست اشاره کنید. . سمت و منو را باز کنید. گزینه Unmute را انتخاب کنید. مقاله Mayut را در اینستاگرام بخوانید.

4. مشکل نشان ندادن پست های جدید اینستاگرام را با کاهش هشتگ برطرف کنید

از آنجایی که هشتگ ها نقش بسیار مهمی برای پست شما دارند، برخی از کاربران هشتگ را اغراق می کنند و تعداد زیادی هشتگ قرار می دهند، اگرچه اینستاگرام به شما اجازه می دهد 30 هشتگ بگذارید، اما بهتر است بین 5 تا 10 هشتگ قرار دهید. یک هشتگ ایجاد کنید. اگر سوالی در مورد هشتگ دارید، مقاله ساخت هشتگ در اینستاگرام را مطالعه کنید.

5. دلیل دیده نشدن پست ها در اینستاگرام ریپورت شدن آنها در اینستاگرام است

همانطور که گفته شد، به عمل گزارش تخلف، گزارش می گویند، همچنین یک سری قوانین و مقررات در اینستاگرام وجود دارد که بی اهمیتی و ناآگاهی از آنها منجر به ریپورت شدن خواهد شد. مواردی که کاربران را وادار به گزارش افراد می کند:

1- اگر شخصی هرزنامه، تصویر تبلیغاتی یا نظر ارسال کند.

2- اگر شخصی عکس یا پیام شما را از طرف خود پست کرده باشد.

3- اگر شخصی آثار دارای حق چاپ شما را منتشر کرد.

4- اگر شخصی تصویر یا نظر غیر اخلاقی منتشر کرده باشد.

5- اگر شخصی از پست ها یا نظراتی مانند خودکشی، تهدید و سوء استفاده، مصرف مواد مخدر و … استفاده کرده باشد.

برای رفع ریپورت اینستاگرام به مقاله حذف ریپورت اینستاگرام مراجعه کنید.

6. باز نشدن عکس ها در پست اینستاگرام را رفع کنید

باز نشدن عکس ها در پست های اینستاگرام ممکن است به دلیل وجود خطا در سرورهای اینستاگرام باشد که معمولا پس از چند دقیقه برطرف می شود. البته اینترنت کند نیز می تواند نقش داشته باشد. از طرفی فیلترینگ هوشمند ایران برای عدم نمایش عکس ها و صفحات نامناسب دلیل دیگری برای عدم نمایش پست های جدید اینستاگرام است. مقاله لود نشدن عکس اینستاگرام راهنمای خوبی برای شما خواهد بود، آن را بخوانید.

7. نمی توان پست ها را در اینستاگرام مشاهده کرد زیرا حساب کاربری خصوصی است

به طور کلی، از آنجایی که ما عکس‌ها و ویدیوهای خود و خانواده‌مان را به‌عنوان پست و استوری در صفحات شخصی‌مان منتشر می‌کنیم، بهتر است امنیت صفحه را حفظ کنیم و از دسترسی افراد ناشناس و کسانی که مشترک ما نیستند، جلوگیری کنیم. . از حالت خصوصی اینستاگرام استفاده کنید. برای دیدن پست‌ها و استوری‌های افرادی که اکانت‌هایشان خصوصی است، باید آن‌ها را دنبال کنیم و اگر جزو فالوورهای آن‌ها نباشیم، پست‌ها را نخواهیم دید.

8. عدم نمایش پست های جدید اینستاگرام به دلیل بلاک شدن

بلاک کردن فالوورها یکی از قابلیت های اینستاگرام است، با استفاده از این قابلیت ارتباط شما با دیگران قطع می شود، پست ها و استوری های آن شخص نمایش داده نمی شود و ارتباط مستقیم نیز قطع می شود. حالا مردم می توانند تعجب کنند که آیا لایک و کامنت برای آن شخص نشان داده می شود یا خیر. آیا فرد مسدود شده می تواند آن را ذکر کند یا خیر؟ چگونه کسی را بدون اینکه بدانیم بلاک کنیم؟ به مقاله مسدود کردن اینستاگرام مراجعه کنید.

اگر به دلایلی پشیمان شده اید و قصد رفع انسداد این شخص را دارید، به مطلب رفع انسداد در اینستاگرام مراجعه کرده و مطالعه کنید.

9. عدم نمایش پست های جدید اینستاگرام به دلیل مخفی بودن

در مورد استوری ها، می توان آن را از دید یک نفر با مجموعه ای از افراد پنهان کرد، این در مقالات مربوط به انتشار یک داستان فقط برای افراد خاص و در مورد پنهان کردن داستان ها به تفصیل توضیح داده شده است. یک داستان، در صورت تمایل آنها را بخوان. لطفا

بخونیدش:  چرا به خروجی اب شیر میگویند

در مورد پست های اینستاگرام، نمی توان آنها را از دید دیگران مخفی کرد و می توانید پست های خود را بایگانی کنید و از پروفایل خود حذف کنید. برای این کار کافیست به سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پست اشاره کرده و گزینه Archive را انتخاب کرده و در زمان مورد نظر به صفحه خود برگردانید. اگر می خواهید آن را از بایگانی حذف کنید، به مقاله مخفی کردن پست ها در اینستاگرام مراجعه کنید.

سوالات متداول

1- چرا در بخش ذره بین اینستاگرام پست کسانی که فالو نکرده ام را مشاهده می کنم؟

در بخش ذره بین اینستاگرام پست ها و استوری های پیج های عمومی به صورت رندوم و با توجه به هشتگ هایی که بیشتر آن ها را دنبال می کنید نشان داده می شود.

2- دلایل نشان ندادن پست های جدید در اینستاگرام چیست ؟

رفرش نشدن اینستاگرام    –    کم شدن سرعت اینستاگرام   –    فعال بودن Mute  در اینستاگرام   –   زیاد بودن تعداد هشتگ های پست   –   ریپورت شدن در اینستاگرام    –   باز نشدن عکس های موجود در پست اینستاگرام   –   خصوصی بودن اکانت اینستاگرام   –   بلاک شدن در اینستاگرام    –    مخفی کردن پست های اینستاگرام

3- برای دیدن پست های افرادی که اکانت آنها خصوصی است در اینستاگرام چه کار کنم ؟

باید آنها را فالوو کنید اگر جزو فالوورهای آنها نباشید پست ها را مشاهده نخواهید کرد .

اگر با مشکل عدم نمایش پست ها در اینستاگرام مواجه هستید

اگر با مشکل عدم نمایش پست ها در اینستاگرام مواجه هستید

دلیل نمایش نشدن پست ها در اینستاگرام یکی از دغدغه های امروز کاربران اینستاگرام به خصوص صفحات بزرگ و حرفه ای است. و راه حل این باگ چیست؟ با ما بمان.

فکر می کنید دلیل نمایش نشدن پست های اینستاگرام چه چیزی می تواند باشد؟ این باگ از چه زمانی شروع شد؟ چگونه می توانید مشکل عدم نمایش پست اینستاگرام را به راحتی حل کنید تا حساب شما کمترین ضرر را متحمل شود؟ برای اطلاع از این مشکل و رفع مشکل با تیم مهدیار همراه باشید…

چند دلیل برای عدم نمایش پست ها در اینستاگرام

1. اینستاگرام کند می شود

سرعت اینستاگرام شما ارتباط مستقیمی با سرعت وای فای یا شبکه موبایل شما دارد. علاوه بر سرعت اینترنت، اکانت اینستاگرام شما به حافظه اینستاگرام یا کش اینستاگرام شما نیز مرتبط است. اگر حافظه اینستاگرام شما پر است؛ سرعت اینستاگرام شما کاهش می یابد و پست ها برای شما نمایش داده نمی شوند و به این ترتیب اینستاگرام نمی تواند اطلاعات مورد نظر شما را دانلود کند.

2. اینستاگرام تازه کننده نیست

پدیده رفرش در اینستاگرام باعث می شود پست های اخیر بیشتری را مشاهده کنید. این دوباره مستقیماً به اینترنت شما مرتبط است. اگر این مشکل شما را از مشاهده پست ها باز می دارد؛ خطای Unable to refresh را مشاهده خواهید کرد.

3. استفاده بیش از حد از هشتگ

هشتگ ها برخی از محبوب ترین و رایگان ترین تبلیغات در اینستاگرام هستند و اگر قصد کاوش را دارید، ممکن است بخواهید هشتگ ها را به عنوان بخشی از سئوی تصویر خود در نظر بگیرید. اما اگر بخواهید بیش از حد از این هشتگ ها استفاده کنید، الگوریتم های اینستاگرام به این فکر می کنند که قرار است روند طبیعی ورود به اکسپلورر را دور بزنید، بنابراین برای جلوگیری از تقلب در این مورد، اکانت شما را کند می کنند. پس در استفاده از تعداد هشتگ ها دقت کنید.

4. عملکرد بی صدا فعال است

Mute اینستاگرام قابلیتی است که می توان گفت به تازگی به اینستاگرام اضافه شده است و به راحتی می توانید با این آیتم افراد مزاحم را ساکت کنید. دلیل نمایش نشدن پست ها در اینستاگرام ممکن است غیرفعال بودن صفحه باشد. در این صورت پست ها و استوری های این شخص برای شما نمایش داده نمی شود.

5. اکانت اینستاگرام مسدود شد

اگر کسی شما را بلاک کرده است؛ شما نمی توانید پست ها و داستان های این شخص را ببینید. دلیل نمایش نشدن پست ها در اینستاگرام ممکن است این باشد که شما توسط آن شخص بلاک شده اید.

رفع مشکل عدم نمایش پست های اینستاگرام

1. کاهش سرعت

اگر انتشارات مشترکین شما برای شما نمایش داده نمی شود. اینترنت خود را بررسی کنید. اگر مشکلی در وای فای شما وجود دارد، مودم را خاموش و دوباره روشن کنید، یا اگر کار نکرد، حافظه یا کش اینستاگرام خود را پاک کنید.

بخونیدش:  چرا با زدن سینال اف باردار نشدم

2. طراوت نیست

قبل از هر چیز، توصیه می شود از اتصال به اینترنت مطمئن شوید. اگر مشکلی در اتصال اینترنت شما وجود ندارد؛ دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید و دوباره بررسی کنید که آیا این مشکل همچنان ادامه دارد. کش اینستاگرام خود را پاک کنید و پس از آن بهتر است از حساب کاربری خود خارج شوید و دوباره وارد شوید. اگر این مشکل حل نشد، باید تنظیمات APN را بررسی کنید.

3. مشکل هشتگ را برطرف کنید

معمولی ترین روش استفاده از هشتگ در پست ها بین 5 تا 10 هشتگ است. درست است که هشتگ ها نقش مهمی برای شما دارند، اما استفاده بیش از حد از آن ها برای شما مضر است، بنابراین اگر می خواهید پست های شما بدون اشکال باشد، تعداد هشتگ ها را کاهش دهید.

4. مسدود شده است

در صورت بلاک شدن، ارتباط شما با فالوور مورد نظر از طریق ایمیل، دایرکت و استوری به طور کامل قطع می شود. اگر می خواهید این مشکل را برطرف کنید به مقاله نحوه بلاک کردن اکشن در اینستاگرام مراجعه کنید.

نتیجه

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید متشکریم. در این مقاله دلیل نمایش نشدن پست های اینستاگرام را بیان کرده ایم و سپس نحوه رفع مشکل نمایش ندادن پست های اینستاگرام را بیان کرده ایم. اگر این مقاله برای شما کاربردی و مفید بود، نظرات خود را برای ما بنویسید. اگر اطلاعات بیشتری در این مورد دارید، لطفاً آن را با ما به اشتراک بگذارید. اگر به دنبال مقالات بیشتری هستید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ به وبلاگ آی مهدیار مراجعه کنید و به وب سایت آی مهدیار مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا