چرا یارانه ام واریز نشده

سید محمد دهنوی در گفت وگو با ایسنا، اجرای طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه ها در سطح کشور و انتقال یارانه های دولتی از حلقه اول عرضه و تولید به آخرین حلقه یعنی مردم و مصرف کنندگان را مورد اشاره قرار داد. و گفت: دولت در تلاش است تا یارانه ها را به صورت هدفمند و واقعی به دست مصرف کننده برساند و در این بین دست دلالان، دلالان و سوء استفاده کنندگان کوتاه شده و قاچاق گاه راهبردی است. از ورود مواد از کشور نیز جلوگیری می شود.

وی با بیان اینکه سرپرستان خانوارهایی که کمک هزینه اخیر دولت را دریافت نکرده اند نگران نباشند افزود: ابتدا مردم کمی صبر کنند زیرا با توجه به حجم تراکنش های مالی و پیامک های حدود 70 میلیونی ممکن است برخی افراد پیامک کنند. تاخیر واریز ارسال شده و قابل مشاهده است.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گلستان با تاکید بر اینکه در مورد سایر خانوارهایی که قبلا یارانه دریافت کرده اند اما یارانه جدید به حساب آنها واریز نشده است، جای نگرانی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: همه موارد قابل بررسی و اصلاح است. زیرا برخی از شماره های حساب نزد سرپرست است. خانوار مطابقت نداشت یا به اشتباه در سیستم وارد شد و یا به دلایلی تراکنش مالی ناموفق بود که با پیگیری در چند روز آینده قابل اصلاح است که نیاز به صبر دارد.

دهنوی با اشاره به اینکه مبلغ واریز شده به عنوان یارانه جدید در حساب های استان های عزیز مسدود می شود، ادامه داد: تا زمان اعلام رفع توقیف کلیه مشکلات ناشی از عدم تطابق شماره حساب همراه با اعتراضات مربوط به غیر است. -با تشکیل پرونده بررسی می شود و افراد می توانند با مراجعه به سامانه و ثبت شکایت موضوع را حل کنند.

وی با بیان اینکه افرادی که در گذشته کمک بلاعوض دریافت نکرده اند و یا در مراحل قبلی انصراف داده اند می توانند به سایت هدفمندی گرنت مراجعه و ثبت نام کنند، تصریح کرد: این سامانه پس از ثبت نام به مردم اطلاع می دهد در چه دهه ای و چه میزان یارانه به آنها تعلق می گیرد. . .

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گلستان از احتمال تغییر تعداد افراد تحت تکفل به دلایلی مانند تولد فرزند، ازدواج، طلاق و … خبر داد. و همچنین اطلاعاتی را در اختیار این افراد قرار داد.

انتهای پیام

نظارت بر پرداخت غیر یارانه + آدرس اینترنتی سامانه پرداخت یارانه

چگونه می توان عدم پرداخت یارانه را پیگیری کرد و از تعلیق یارانه خود مطلع شد؟ برای این منظور برای اطلاع از اینکه آیا کمک مالی شما به حالت تعلیق درآمده است یا مشکل بانکی دارید یا مشکلی دارید که کمک مالی شما در حساب خاصی واریز نشده است، در سایت حرف تاشه با ما تماس بگیرید تا روش کار را به شما بگوییم. درخواست و آدرس سامانه سپرده کمک بلاعوض.

برای پیگیری عدم پرداخت کمک بلاعوض، ابتدا باید به سامانه واریز کمک نقدی مراجعه کنید و برای این منظور باید آدرس اینترنتی این سامانه را داشته باشید. (روش های کارت به کارت را اینجا ببینید)

سامانه واریز یارانه نقدی

سامانه رسیدگی به یارانه های نقدی زیر نظر کمیسیون ماده 10 قانون هدفمندسازی یارانه ها فعالیت می کند. برای دسترسی به این سامانه باید به وب سایت آن به آدرس http://www.yaraneh10.ir دسترسی داشته باشید. مانند تصویر زیر:

لطفاً توجه داشته باشید که به دلیل دریافت اطلاعات حساب و همچنین کمک هزینه نقدی، سایت های فیشینگ یا سایت های جعلی ممکن است از طریق ایمیل برای شما ارسال شوند یا در رسانه های اجتماعی پست شوند. بنابراین ترجیحاً هنگام دسترسی به این سیستم به آدرس اینترنتی خود توجه کامل داشته باشید.

قبل از دسترسی به این سامانه باید دو شماره در اختیار داشته باشید تا در هنگام درخواست سامانه درخواست کمک هزینه نقدی دچار مشکل نشوید. این دو عدد عبارتند از:

شماره ملی سرپرست خانواده

شماره حسابی که برای دریافت کمک هزینه وارد کرده اید

پس از ورود به سامانه درخواست کمک نقدی، صفحه ای مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود.

پس از ورود به این سایت، باید شماره ملی و شماره حساب مدیر را در کادر مربوطه وارد کنید.

نظارت بر عدم پرداخت کمک بلاعوض

شماره ملی ولی را بدون فاصله وارد کنید – مانند 0023441233 شماره حساب ولی را بدون فاصله و – مانند 1121221200001231.

حال باید روی دکمه درخواست وضعیت کلیک کنید تا صفحه درخواست برای شما نمایش داده شود.

بخونیدش:  چرا بعد از شمع انداختن صورت جوش میزند

همانطور که می بینید، وضعیت درخواست کمک هزینه شما در مستطیل نارنجی سمت راست سایت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا