چرا یارانه مهرماه من واریز نشده

سید محمد دهنوی در گفت وگو با ایسنا، اجرای طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه ها در سطح ملی و انتقال یارانه های دولتی از حلقه اول عرضه و تولید به آخرین حلقه یعنی مردم و مردم را بررسی کرد. مصرف كننده. و گفت: دولت در تلاش است تا یارانه به صورت هدفمند و واقعی به دست فرد مصرف کننده برسد و در این بین دست دلالان، دلالان و سوء استفاده کنندگان کوتاه شده و قاچاق مواد گاها استراتژیک از کشور نیز جلوگیری می شود.

وی با بیان اینکه سرپرستان خانوارهایی که کمک هزینه اخیر دولت را دریافت نکرده اند نگران نباشند افزود: ابتدا مردم کمی صبر کنند زیرا با توجه به حجم تراکنش های مالی و پیامک های حدود 70 میلیونی ممکن است برخی افراد پیامک کنند. تاخیر واریز ارسال شده و قابل مشاهده است.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گلستان با تاکید بر اینکه در مورد سایر خانوارهایی که قبلا یارانه دریافت کرده اند اما یارانه جدید به حساب آنها واریز نشده است، جای نگرانی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: همه موارد قابل بررسی و اصلاح است. زیرا برخی از شماره های حساب نزد سرپرست است. خانوار مطابقت نداشت یا به اشتباه در سیستم وارد شد و یا به دلایلی تراکنش مالی ناموفق بود که با پیگیری در چند روز آینده قابل اصلاح است که نیاز به صبر دارد.

دهنوی با اشاره به اینکه مبلغ واریز شده به عنوان یارانه جدید به حساب هم استانی های عزیز مسدود می شود، ادامه داد: تا زمان اعلام رفع انسداد کلیه مشکلات ناشی از عدم تطابق شماره حساب و همچنین اعتراضات مربوطه. به عدم تشکیل بررسی می شود و افراد می توانند با مراجعه به سامانه و ثبت شکایت مشکل را برطرف کنند.

در خصوص افرادی که در گذشته یارانه دریافت نکرده اند و یا در مراحل قبلی انصراف داده اند می توانند به سایت هدفمندی یارانه ها مراجعه و ثبت نام کنند: این سامانه پس از ثبت نام به مردم اطلاع می دهد که در کدام دهک و میزان یارانه چقدر خواهد بود؟ به آنها داده شود.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گلستان از احتمال تغییر تعداد افراد تحت تکفل به دلایلی مانند تولد فرزند، ازدواج، طلاق و … خبر داد. و همچنین اطلاعاتی را در اختیار این افراد قرار داد.

انتهای پیام

بر اساس اطلاعیه سازمان هدفمندسازی کمک‌های بلاعوض، کمک هزینه مهرماه از ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۹ مهرماه قابل برداشت است. در مهر نیز مانند ماه های گذشته در بیستم ماه کمک های نقدی 300 و 400 هزار تومانی به حساب سرپرستان خانوار واریز شد. بنابراین در این ماه 20 مهر 1401 کمک بلاعوض از ساعت 24 قابل برداشت است، اما برخی از افرادی که در ماه های گذشته کمک بلاعوض دریافت کرده اند در این ماه کمک هزینه دریافت کرده اند، هنوز کمک هزینه خود را دریافت نکرده اند. برای اینکه بدانید چرا هنوز یارانه مهر 1401 برای افراد خاصی پرداخت نشده است ادامه مطلب را بخوانید.

چرا هنوز یارانه مهر 1401 برای افراد خاصی پرداخت نشده است؟

سازمان هدفمندسازی کمک‌های مالی در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد:

کمک معیشت نقدی مرحله 140 بر اساس اعشار اعلام شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طبق روال عادی به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت 24 قابل وصول است. در روز چهارشنبه 20 اکتبر.

اما در این بین ممکن است برخی از نیمه شب چهارشنبه موفق به دریافت کمک هزینه نشده باشند که ممکن است به این دلیل باشد که اخیرا برای دریافت کمک هزینه ثبت نام کرده اند، بنابراین پرداخت کمک هزینه برای آنها به تاخیر می افتد. . همچنین این احتمال وجود دارد که درخواست بررسی وضعیت آنها در حال حاضر در وزارت امور اجتماعی در حال بررسی است و هنوز وضعیت پرداخت یارانه آنها به طور دقیق مشخص نشده است. برای برخی ممکن است حساب بانکی آنها برای دریافت کمک هزینه با مشکل مواجه شده باشد و برای رفع مشکل باید با بانک مربوطه تماس بگیرند.

بر این اساس به طور کلی باید گفت افرادی که تا مهرماه برای دریافت یارانه ثبت نام کرده اند، در صورتی که جزو دهک های اول تا نهم باشند، یارانه مهر ماه و همچنین معوقات یارانه را دریافت خواهند کرد. ، و جای نگرانی نیست. .

همچنین بخوانید : ما چه دهک هستیم؟

کمک هزینه مهر 1401 چقدر است؟

اگر سرپرستان خانوار دهک اول تا سوم باشند به ازای هر نفر 400 هزار تومان و اگر دهک چهارم تا نهم باشند به ازای هر نفر 300 هزار تومان به حساب آنها واریز می شود.

بخونیدش:  چطور مگس ها را دور کنیم

گفتنی است سرپرستان خانوارهایی که قبلا تسهیلات قرض الحسنه 10 میلیون ریالی اخذ کرده اند، اقساط این تسهیلات از مبلغ واریز شده به حساب آنها کسر می شود.

همچنین بخوانید : ماجرای وام 10 میلیونی یارانه ای چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا