چطوری با چسب حرارتی قاب گوشی درست کنیم

ستاره | خانه داری – برای گوشی موبایل انواع قاب از مواد و طرح های خاص ساخته می شود. اگر گوشی شما قدیمی است یا قاب مورد نظر خود را در فروشگاه ها پیدا نمی کنید، طرز ساخت قاب گوشی را یاد بگیرید و برای خود یک قاب گوشی زیبا بسازید. استار در این مقاله به روشی جالب به شما یاد می دهد که چگونه با استفاده از چسب حرارتی قاب گوشی بسازید.

پیشنهاد ستاره:

قاب گوشی را با چسب حرارتی درست کنید

موارد مورد نیاز:

چسب گرم

کاغذ روغنی

نوار

خودکار یا مداد

طلق پلاستیکی

رنگ گواش، اکلیل یا لاک ناخن

روش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی

1- ابتدا گوشی خود را روی ترازو پلاستیکی قرار دهید و با خودکار ابعاد گوشی را اندازه بگیرید. سپس مستطیل روی طلاق را ببرید و با چسب آن را روی در موبایل بچسبانید. پشت موبایل، دوربین و اسپیکر گوشی ممکن است به گرما حساس باشند.با این کار عایق حرارتی ایجاد می کنید و همچنین از آسیب دیدن باتری و قطعات داخل گوشی در اثر حرارت جلوگیری می کنید.

۲- حالا گوشی را روی کاغذ روغنی قرار دهید و روی آن را کاملا با کاغذ بپوشانید. مانند زمانی که می خواهید هدیه ای را با کاغذ بسته بندی پنهان کنید. بررسی کنید که همه قسمت ها به خوبی پوشانده شده باشند و راهی برای ورود به داخل گوشی وجود نداشته باشد.

3- اگر برای ساخت قاب گوشی طرح خاصی می خواهید، آن را با مداد روی کاغذ روغنی بکشید. هر طرحی می تواند زیبا باشد، نقش های گلدار و اشکال هندسی زیبایی خاصی به قاب تلفن همراه شما می بخشد. دوربین، جک ها، بلندگو، دکمه های پاور و صدا را با یک خودکار یا مداد برچسب بزنید.

4- دور دوربین، بلندگو، جک ها و دکمه ها را خط بکشید.

پیشنهاد می کنیم مقاله 5 روش تبدیل قاب گوشی ساده به قاب فانتزی را در ستاره دنبال کنید.

5- چسب حرارتی را آماده کنید و ابتدا لبه های موبایل را با خطوط ضخیم و ممتد با چسب حرارتی بکشید. هنگام کشیدن خط با چسب حرارتی به محل قرارگیری دکمه ها و سوکت ها دقت کنید و در جایی که خط قرمز وجود دارد با چسب حرارتی بکشید.

6- پس از کشیدن خطوط کناری ابتدا روی دوربین و اسپیکر که با خط قرمز مشخص شده چسب حرارتی بزنید سپس طبق الگوی مورد نظری که با مداد کشیدید پشت موبایل را با چسب حرارتی پر کنید.

در اینجا طرح زیگزاگ را انتخاب کرده ایم. وقتی خطوط را با چسب حرارتی می کشید، دقت کنید که چسب حرارتی از دو طرف به خطوط لبه متصل شده و یک قاب محکم برای شما ایجاد می کند.

7- پس از اتمام چسب زدن پشت گوشی، لبه های جلویی گوشی را با چسب حرارتی بپوشانید. مراقب باشید که چسب را فقط از جایی که صفحه موبایل شروع می شود کشیده شود.

توجه: به جای کشیدن یک خط کامل، می توانید دایره های کوچکی روی لبه آن بگذارید تا زیباتر به نظر برسد و قاب را روی گوشی نگه دارید.

8- وقتی چسب حرارتی کاملا سرد و سفت شد، قاب گوشی را بردارید و کاغذ روغنی را از روی موبایل جدا کنید، اگر خطوط نازکی از چسب روی قاب گوشی در سوکت یا دوربین ایجاد شده است، از شارپی استفاده کنید این خطوط را پاک کنید. .

9- قاب گوشی را به دلخواه رنگ آمیزی کنید. از گواش یا لاک ناخن استفاده کنید. صبر کنید تا کاملا خشک شود، سپس کیف را روی تلفن همراه قرار دهید.

نکته: اگر دوست دارید قاب گوشی رنگارنگ داشته باشید، می توانید از چسب های حرارتی عقلیلی هم استفاده کنید.

در زیر تصاویری از قاب گوشی با این روش ساخته شده است که می توانید از آن الهام بگیرید و با خلاقیت و سلیقه خود یک قاب گوشی جذاب برای خود بسازید:

پیشنهاد می کنیم ویدیو و آموزش آسان دوخت کیف عروسکی موبایل را مطالعه کنید.

برگرفته از: Wikihow

در افسردگی، غم و اندوه به لایه های عمیق زندگی نفوذ می کند و در احساسات و رفتار شما اختلال ایجاد می کند. اگر احساس افسردگی می کنید حتما با کمک یک روانشناس متخصص ریشه مشکل را پیدا کرده و راه حلی برای آن بیابید. برای تماس با متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.


آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

بخونیدش:  چرا عثمان یاران نزدیک پیامبر مانند ابوذر و عمار را مجازات و تبعید کرد

بله خیر

بر اساس رای 5 بازدیدکننده

با چسب حرارتی قاب تلفن همراه بسازید.

در این ویدیو آموزش ساخت قاب گوشی موبایل که با چسب حرارتی درست می شود را داریم. شما همچنین می توانید آن را امتحان کنید. 217 دانلود ویدیو..

آموزش ساخت قاب تلفن همراه با چسب حرارتی.

آموزش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی (دنده کوچک 33) کانال وب سایت رسمی تلویزیون 2.1 هزار بازدید 5 ماه پیش..

.

آموزش ساخت قاب موبایل با چسب حرارتی + فیلم.

آموزش ساخت قاب تلفن همراه با چسب حرارتی + فیلم در ویدیوی زیر با نحوه ساخت قاب موبایل با چسب حرارتی در طرح های زیبا و متنوع برای گوشی خود آشنا خواهید شد.

همچنین بخوانید :درمان تنوع طلبی زنانهمچنین بخوانید :زمینه های دلخواه در وردپرس چیست

نحوه ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی برچسب فیلم.

این ویدیو نحوه ساخت یک محافظ گوشی جالب با استفاده از ابزارهای ساده را نشان می دهد. در این ویدیو نحوه ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی نشان داده شده است. او کاغذ پخت و لاک آرایشی را آموزش می دهد.

با یک ترفند جالب و کاربردی در ستاره قاب گوشی بسازید.

روش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی. 1- ابتدا گوشی خود را روی ترازو پلاستیکی قرار دهید و با خودکار ابعاد گوشی را اندازه بگیرید. سپس مستطیل روی طلق را برش زده و با چسب روی در موبایل بچسبانید.

آموزش تصویری ساخت قاب گوشی در منزل.

روش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی. 1- ابتدا گوشی خود را روی ترازو پلاستیکی قرار دهید و با خودکار ابعاد گوشی را اندازه بگیرید. سپس مستطیل روی طلق را ببرید و با چسب روی در موبایل بچسبانید.

آموزش ساخت قاب گوشی شیک با روش های خلاقانه و آسان – پیانته.

25 · ساخت قاب گوشی ژله ای با چسب حرارتی; با چسب قاب گوشی دخترانه و پسرانه بسازید. گوشی خود را با کاغذ روغنی بپوشانید تا یک قاب ژله ای درست کنید. طرح مورد نظر خود را بکشید. آن را با چسب پر کنید و کناره های گوشی را بچسبانید. 4. (45)

همچنین بخوانید :درباره ی بیماری ام اسهمچنین بخوانید :نحوه لغو سفارش فروش در بورس

آموزش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی – دیدستان.

آموزش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی 2 انیمیشن های بازی..

آموزش ساخت قاب گوشی موبایل پیشرفته.

1. ابتدا کار را با تزیینات بزرگتر و وسایل فانتزی بزرگتر شروع می کنیم و جای آنها روی کار خراشیده می شود و به عبارتی کار به عنوان مدل کلاب در نظر گرفته می شود. می توانید طرح را از قبل روی کاغذ بکشید و سپس از روی طرح شروع به کار کنید. 2. در این مرحله اگر تمایل دارید تور یا روبان را با…

خلاقیت با چسب حرارتی + ایجاد اشیاء جالب و تزیینی با استفاده از

آموزش ساخت قاب گوشی با چسب. با چسب حرارتی گوشواره های زیبا درست کنید. کاردستی های جالب با چسب حرارتی. در ادامه طرز تهیه دو گلدان مهره ای جالب با چسب حرارتی را به شما آموزش می دهیم و به راحتی می توانید آن ها را در منزل برای تزیین درست کنید.

آموزش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی + فیلم.

آموزش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی + فیلم. رکنا: در این ویدیو قصد داریم شما را با ساخت و طراحی قاب برای گوشی هایتان آشنا کنیم. در زیر ویدیو می توانید این آموزش را مشاهده کنید. این یک پنجره مودال است. شروع پنجره گفتگو فرار خواهد شد…

آموزش ساخت قاب گوشی با استفاده از بطری شامپو – چاپ عکس.

ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی آموزش ساخت قاب گوشی پسرانه. این مطلب در اخبار ارسال شده است و با برچسب بطری شامپو، ساخت کیف شامپو، ساخت محافظ گوشی شامپو، قاب تلفن همراه برچسب گذاری شده است.

18 نکته و کاربرد جالب برای چسب حرارتی در خانه – انزل وب.

ویدیو آموزش ترفندهای جدید با چسب حرارتی. در فیلم زیر سایر ترفندهای کاربردی این دستگاه مانند ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی را مشاهده می کنید:

ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی – شبکه ما.

در این ویدیو خواهید دید که می توانید خودتان با چسب حرارتی و لاک به رنگ دلخواه یک قاب گوشی هنرمندانه و خلاقانه بسازید.

آموزش ساخت قاب گوشی رزینی – وبلاگ هنری.

لهجه چسب شیشه ای. تاج زن چوبی. مقیاس اندازه گیری. اندازه گیری آموزش کاردستی: حالا که مواد و ابزار را تهیه کردید باید به سراغ قاب خود برویم و گل مورد نظر را برداریم و با قاب گوشی هماهنگ کنیم.

بخونیدش:  چرا حتی عزاداری امام حسین نباید مانع خواندن نماز اول وقت شود

یک قاب گوشی برای عروسک برجسته تگ فیلم بسازید.

آموزش: در صورت تمایل به جای رنگ آمیزی قاب می توانید از تکنیک دکوپاژ استفاده کنید. قاب را از قسمت اصلی جدا کنید. سطح قاب را با چسب چوب بپوشانید و بگذارید کاملا خشک شود. محل کار را با رنگ اکریلیک سفید رنگ کنید. دستمال کاغذی یا کاغذ کادو با طرحی به اندازه قاب.

ساخت قاب گوشی زیبا + آموزش ساخت قاب گوشی در خانه – بیا.

در این قسمت ساخت یک قاب گوشی زیبا در منزل را به شما آموزش می دهیم که البته می توانید با سلیقه و ایده خود طرح های مختلفی را در منزل بسازید و برای گوشی همراه خود استفاده کنید. کسانی که از مواد اولیه موجود استفاده می کنند.

آموزش ساخت قاب گوشی دخترانه با گلدسته :: اقلام فنی.

در مرحله اول الگوهای مورد نظر را روی کاغذ بکشید و شکل را با چسب حرارتی پر کنید تا چسب خشک شده به صورت الگو ظاهر شود سپس آن را از روی کاغذ بردارید. این مرحله را با دقت انجام دهید زیرا این باگ برای ساخت قاب گوشی دخترانه با…

آرشیو آموزش ساخت قاب گوشی – چاپ عکس قاب گوشی موبایل.

آموزش ساخت قاب گوشی پسرانه آموزش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی ساخت قاب گوشی سیلیکونی.

ساخت گوشی با چسب حرارتی – مهرگان – تماشا.

او در این ویدیو به شما یاد می دهد که چگونه با سلفون و چسب حرارتی یک قاب جالب برای گوشی خود بسازید.

.

چگونه برای همیشه از شر بوی بد دهان خلاص شویم. روغن درخت چای برای درمان بوی بد دهان. 1-2 قطره روغن درخت چای و یک لیوان آب گرم را مخلوط کنید. با این محلول به مدت 3-5 دقیقه غرغره کنید. می توانید چند قطره روغن درخت چای بریزید. روغن درخت چای را روی خمیر دندان خود قرار دهید و دندان های خود را با آن مسواک بزنید.

زیارت آچورا با صدای حاج مهدی سماواتی, زیارت آچورا با صدای حاج مهدی سماواتی. ، 25:5122012 زیارت عاشورا با صدای ملکوتی حاج مهدی سماواتی 55,293 بخشی زاده – تبریز 249 پیروان بخشی زاده – تبریز: 55 .. دعای زیارت عاشورا با صدای مهدی سماواتی + صوت. 1. . 18 · دعای زیارت آچورا با صدای مهدی سماواتی … ادامه …

هزینه جراحی بینی توسط دکتر فرزین سرکارات وب سایت رسمی دکتر فرزین سرکارات – وب سایت رسمی دکتر فرزین. مرکز تخصصی جراحی فک و صورت دکتر فرزین سرکارات در سال 1389 بازگشایی شد.این مرکز با ارائه خدمات جراحی زیبایی و فیشال سعی در ارتقای سطح کیفی خدمات خود داشته است.

آهنگ های بی کلام برای کار و مناسبت های مذهبی 2012 · عنوان موضوع آهنگ های بی کلام برای کار و مناسبت های مذهبی است. پس اگر با آن عنوان قضاوت شود. بهتر است آنچه را که مقید است رها کنیم. 5. بدون غزل مذهبی www.eheyat (16) بدون غزل مذهبی www.eheyat (17) مقدس گاهی پخش و پخش بخشی از … ادامه …

مدارک مورد نیاز جهت شکایت در دادسرای انتظامی قضات دادسرای انتظامی قضات جهت رسیدگی به تخلفات و نحوه شکایت. 123 · به طور کلی، سه راه برای طرح شکایت از قاضی متخلف در دادگاه انتظامی قضات وجود دارد. البته دقت ویژه ای داشته باشید که هرگز از قاضی بدون دلیل و شواهد شکایت انضباطی نکنید زیرا بدون دلیل و شواهدی برای اثبات ادعا. شکایت … ادامه …

نرم افزار بازیابی اطلاعات پس از تنظیم مجدد کارخانه، روش های بازیابی اطلاعات گوشی پس از تنظیم مجدد کارخانه. 2 با نرم افزار Android Data Recovery اطلاعات گوشی را پس از بازنشانی به تنظیمات کارخانه بازیابی کنید، اما اگر نسخه پشتیبان از گوشی ندارید و فایل ها و اطلاعاتی که می خواهید بازیابی کنید در حساب Google همگام سازی نشده اند. کدام راه حل پیش روی شماست… ادامه…

همچنین بخوانید :سامانه کارگزاری مفید سهام عدالتهمچنین بخوانید :استخدام آموزش و پرورش قمهمچنین بخوانید :دانلود کتاب افسانه توسعههمچنین بخوانید :سایت مدرسه رشد زنجانهمچنین بخوانید :سوال و جواب ریاضی ششمهمچنین بخوانید :تعبیر خواب خیاطی کردنهمچنین بخوانید :تعبیر خواب خیاطی کردنهمچنین بخوانید :استخدام آموزش و پرورش قمهمچنین بخوانید :زمینه های دلخواه در وردپرس چیستهمچنین بخوانید :سامانه کارگزاری مفید سهام عدالتهمچنین بخوانید :نحوه لغو سفارش فروش در بورسهمچنین بخوانید :درباره ی بیماری ام اسهمچنین بخوانید :درمان تنوع طلبی زنانهمچنین بخوانید :سایت مدرسه رشد زنجانهمچنین بخوانید :سوال و جواب ریاضی ششمهمچنین بخوانید :دانلود کتاب افسانه توسعه

بخونیدش:  چرا دانشمندان به دنبال وحدت بین نیروها هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا