چطوری تو خونه بچه سقط کنیم

روش های سقط سریع، با استفاده از این روش می توانید جنین را در 30 دقیقه سقط کنید، سپس با این روش می توانید در کمتر از یک ساعت جنین را سقط کنید، تالاب را دنبال کنید.

اتفاقات مخفیانه و جدی زیادی در جامعه در حال رخ دادن است، مسائلی که جامعه متوجه آن است اما تحمل می کند و سکوت می کند. سقط های غیرقانونی از جمله مشکلاتی است، به ویژه بارداری های نامشروع.

سقط جنین هایی که امروز زیر پوست شهر یا شاید زیر گوش ما اتفاق می افتد و جای تاسف دارد که بسیاری از آنها در مراکز غیرمجاز و بدون مجوز انجام می شود و هزار و یک آسیب و عارضه ایجاد می کند.

به گزارش تالاب، به گزارش خبرنگار «قانون» وی در لباس یک جوینده غیرقانونی سقط جنین به یکی از مراکز غیرقانونی سقط جنین مراجعه کرد که گزارش آن را در ادامه می خوانید:

سقط جنین 90% پاسخ
جای ترسناکی نیست مثل جاهایی که در فیلم ها می دیدیم یا در کتاب ها می خواندیم، دوران آن مکان ها تمام شده است، نه تاریک و تاریک است، نه خونی از دیوار می چکد. سفید، ظریف و تمیز است و ماما. جوانی خوش پوش با چهره ای خندان از ما استقبال می کند، آمده ایم برای سقط جنین فرزند فرضی دوستمان که نامحرم است، ما را به نشستن روی صندلی دعوت می کند، شاید وحشتناک نباشد، اما هر چه در این اتاق اتفاق می افتد، خون جاری شده است، روی همان تخت قرمز روبروی ما، با پرده ای سفید از اتاق جدا شده، بسیاری از جنین ها سقط شده اند.

ماما دوستانه می پرسد: چی شده؟

یه جورایی انجامش میدم مثل اینکه خودم باور دارم، گفتم نمی دونم از کجا شروع کنم، دوستمون از دوستش بارداره! او می خواهد سقط جنین کند، خانواده اش نباید از آن خبر داشته باشند، او خودش می ترسد به مطب بیاید، آیا شما این کار را می کنید؟

او خیلی ساده و با لحنی غیرقابل تخیل که نشان می دهد این داستان را بارها و بارها شنیده است، می گوید: خب، بگذار سقط کند.

در حالی که کمی به صندلی تکیه داده بود، گفت: بله دوستت بیاید، بیمار را ببینم، سن و قدش را چک کنم، وضعیتش را بررسی کنم. سونوگرافی نمی کنی؟ برایش بنویسم؟

بهش گفتم خودش سونوگرافی کرد و میدونه جنین 9 هفتهشه.
موهای بلوندش را زیر شال مرتب می کند و با حوصله توضیح می دهد: بیمار با بیمار فرق می کند، به بیمار دارو می دهیم، آرزوی یک بیماری، باید بیمار را ببینم. و بیایید وضعیت او را بررسی کنیم، پیشنهاد می کنم خودم قرص بگذارم.

اگر شما هستید که می‌گویید من رهبری می‌کنم، چون آنها این کارها را انجام می‌دهند، ما خیلی از این بیماران را داریم که بعداً می‌گویند این ما هستیم و ما از اول خجالت می‌کشیدیم که این را بگوییم، اگر می‌خواهید به او بگویید بیاید و من من او را روی برخی از داروها قرار می دهم که احتمالاً 90 درصد پاسخ می دهند، حتی اگر اثری نداشته باشد، من می مکم، اما باید ببینم آیا مشکلی وجود دارد، به عنوان مثال اگر من بیماری قلبی نداشته باشم.

بهتر است به خانواده ها اطلاع داده شود!
به ماما توضیح دادم که دوستم از این موضوع خیلی می ترسد و می ترسد در آینده دوباره باردار نشود.

در پاسخ می گوید: اگر حقیقت را می خواهید، چون غیرقانونی و غیرقانونی است، تا آزمایش و سونوگرافی را نبینیم توضیح نمی دهیم، ما داریم، بازرس هم می تواند بیاید، نه در این مطب بلکه در هر مطب چون اونجا غیرقانونی و غیرقانونی هست باید ببینی سونوگرافی انجام داده و آزمایش بده ببین واقعا حامله هست اگه دوست پسر داشته باشه مشکلی نداره یکی هم داره میگه دوست پسر نداره و با چند نفر بوده است، اما بیمار باید بیاید.

مریضی که شوهر دارد با مریضی که شوهر ندارد بسیار متفاوت است، مریضی که خانواده اش نمی دانند با مریضی که خانواده اش در حال انجام این کار هستند بسیار متفاوت است، کسی که خانواده اش نباید بفهمند که کار را به سرعت در مطب انجام دهید، اما بیماری که خانواده او آن را انجام می دهند، می تواند قرص بخورد، اما ممکن است بیمار شود، کسی که خانواده اش نباید بدانند گزینه خوبی برای مصرف قرص نیست.

بخونیدش:  چگونه به بهشت برویم در ماین کرافت

اگر شوهر ندارد دست ما بازتر است
سعی کردیم او را متقاعد کنیم که بیشتر توضیح دهد، به او گفتیم مشکل این است که نتوانستیم او را متقاعد کنیم که به اداره بیاید، اما زن عاقل عصبانی شد. و با صدای بلند گفت: به مریضت بگو صبور باشه اگه نمیخواد آهسته بیاد مطب تا بچه بزرگ بشه و به دنیا بیاد کارش بد بود مانعش نشد باید بیاد. به جای اینکه بترسی زودتر کار کنی

پرسیدم دوست پسرش باید رضایت بدهد؟
مامان خانوم که از عصبانیتش کمی آروم شده با مهربونی میگه: نه میگه اصلا دوست پسر نداره شناسنامه داره. سخته مثلا اگه شوهر این خانوم هستی فردا بگی چرا واسه زنم اینکارو کردی ولی وقتی دوست پسره خودش کار اشتباهی کرده و نمیتونه تظاهر کنه چون ما باید بیمار باشد اگر بیمار اضافه وزن داشته باشد، قرص تاثیر چندانی ندارد، اما اگر بیمار لاغر باشد، قرص تاثیر بهتری دارد. اگر نمی‌خواهد خانواده‌اش مطلع شوند، او را جاروبرقی می‌کشیم که نیم ساعت طول می‌کشد. ساعت

شرایط جدا برای سقط
ادامه دادم دوستم هفته نهم بارداری هست یعنی دو ماهه میتونه سقط آسپیراسیون کنه؟

با خیالی آسوده گفت: بله، البته باید ببینم دهانه رحم باز است یا بسته. ممکن است لازم باشد ابتدا از قرص برای باز کردن دهانه رحم استفاده کند، سپس باید به او آسپیراسیون بدهیم. می بینید، این راه طولانی است. من هم گفتم. من این کار را برای دوست شما انجام می دهم، بیمار باید به مطب بیاید صادقانه بگویم من دوست ندارم برای یک بیمار ترسیده کاری انجام دهم، در ابتدا اشتباه بود، هر چه بیشتر ترسیده و کار را به تعویق بیندازد، کار سخت تر می شود. ، گران تر خواهد بود. از نظر شرعی گناهش زیاد می شود، اغلب این اتفاق می افتد، در طول روز 4-5 نفر برای این کار به درمانگاه مراجعه می کنند، اما بیماری که می ترسد و به درمانگاه نمی آید، خوب، یک بیمار هم هست. که وقتی می گوییم روی تخت پهن، همکاری نمی کند.

به ماما توضیح می دهم که می ترسد در آینده باردار نشود یا از خونریزی شدید می ترسد، پاسخ می دهد:

اولاً چنین چیزی وجود ندارد. مریضی دارم که سه بار متوالی به مطب رفت و سقط کرد. با فرض اینکه همین اتفاق بیفتد، چه می تواند بکند؟ به هر حال راهی نیست و باید بین بدترین و بدترین یکی را انتخاب کند اما قرص و ساکشنی که انجام می دهیم مطمئنا بعد از این عمل احتمال باردار شدن مجدد را دارد اما وقتی از قرص استفاده می کند ممکن است خونریزی کند. ، در صورت مکیدن، خونریزی وجود ندارد، اما در صورت مصرف قرص، ممکن است نوزاد در پنج ساعت سقط شود. در حال حاضر داروها و روش های جدید زیادی وجود دارد که خطر سقط جنین را کاهش داده است، بنابراین جای نگرانی برای باردار شدن مجدد وجود ندارد، قول می دهم. 6 او ماه آینده به مطب ما مراجعه می کند، بیمارانی که ما دریافت می کنیم هر 6 ماه یکبار ویزیت می کنند!

دختران 15 ساله به
مراجعه می کنند، از او می پرسیم هزینه سقط جنین چقدر است، می گوید: آسپیراسیون حدود 700-750 و قرص ها حدود 500-550 هزار تومان است.

تو به دوستت بگو از حرف من نترس باور کن اغراق نمی کنم زن با قیافه معقولی است قرص خوردیم دو ماه بعد برگشت و تا الان اومده دفتر سه بار چندین بار و سقط شد. او همچنین یک دختر بسیار لاغر است. و این ظریف است، شما نمی توانید تصور کنید که او چگونه می تواند تحمل کند، دختران 14-15 ساله برای سقط جنین به عمل جراحی می روند، حتی اگر دوست شما ترسیده باشد، او چاره دیگری ندارد، حتی اگر دیر اقدام کند، هزینه می تواند از 500 هزار تومان تا دو یا سه میلیون تومان برسد، می توان با ساکشن به نوزاد شیر داد، اما اگر دیر شود، زایمان لازم است، هزینه افزایش می یابد و خطر بیشتر می شود. بهتر است این هفته بیایید و کار را تمام کنید، بیماران 17-18 ساله هستند، به آنها قرص می دهند، می روند خانه سقط می کنند، هیچکس نمی فهمد.

وقتی بلند می شویم تا مطب را ترک کنیم، از او می پرسم در صورت سقط جنین چقدر طول می کشد تا بدنش به حالت عادی برگردد؟

وی می گوید: در این سن 6 هفته است اما اگر بیش از سه ماه باشد بیشتر طول می کشد و حتی بعد از 6 هفته احتمال بارداری وجود دارد، اما بحث سقط جنین بعد از سه ماه متفاوت است، زیرا این سقط جنین بعد از سه ماهگی نیست، بیشتر شبیه زایمان است. .

بخونیدش:  چرا پوشه روبیکا در فایل های شخصی نیست

او ما را به بیرون از مطب راهنمایی می کند و مدرم اصرار دارد که دوستمان را راضی کنیم که هر چه زودتر به دفتر برود…

رشد جنین در هفته پنجم متوقف شد!

من الان 8 هفته دارم…

از 1000 تا 320 سه بار تکرار کردم

نه خونریزی دارم نه دردی!

دکترم بهم میگه فکر نکنم اینطوری میشه بیا کورت کن.

راه بهتری سراغ ندارید!؟ طاقت درد کشیدن را ندارم

بعد از بدبختی های فراوان باردار شدم و نتیجه اش این است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا