چطور از دیجی کالا امتیاز بگیریم

“دیجی کلاب” یا باشگاه مشتریان دیجی کالا سرویس جدیدی است که به شما امکان می دهد به راحتی از دیجی کالا امتیاز دریافت کنید و با تبدیل این امتیازها می توانید کد تخفیف و محصولات رایگان را از دیجی کالا و سایر سایت ها دریافت کنید. راه های مختلفی برای گرفتن امتیاز از دیجی کالا وجود دارد. در این مقاله سه راه آسان برای کسب و افزایش امتیاز دیجی کلاب را ارائه می دهیم. اما ابتدا به باشگاه مشتریان دیجی کالا بروید و وارد حساب کاربری خود شوید.

پس از ورود به حساب کاربری خود در باشگاه مشتریان دیجی کالا برای اولین بار می توانید با یکی از روش های زیر امتیاز کسب کنید:

روش اول: از دیجی کالا خرید کنید

به این ترتیب با هر بار خرید در دیجی کالا یک امتیاز دیجی کلاب به قیمت 10000 تومان به پروفایل شما اضافه می شود.
کسب امتیاز به ساده ترین روش انجام می شود و نیازی به انجام کاری نیست. هر بار که خرید خود را جمع آوری می کنید، امتیاز به طور خودکار به حساب شما اضافه می شود.

روش دوم: ثبت نظرات محصول

با هر بار ارسال نقد و بررسی محصول در سایت دیجی کالا، پس از تایید نظر شما، 5 امتیاز به حساب شما واریز می شود.
برای نوشتن نظر در مورد محصولاتی که در سایت دیجی کالا خریداری کرده اید به قسمت “همه سفارشات” مراجعه کنید. و گزینه “جزئیات” را انتخاب کنید. در این بخش، به سادگی بر روی دکمه “ذخیره نظر” کلیک کنید.

روش سوم: معرفی دوستان

برای دعوت دوستان به دیجی کالا، لینک ویژه «دعوت از دوستان» را از نمایه خود دریافت کرده و با آنها به اشتراک بگذارید. هنگامی که دوستان شما از طریق لینک اختصاصی شما در دیجی کالا ثبت نام کرده و اولین خرید خود را در دیجی کالا انجام دهند، 50 امتیاز در دیجی کلاب دریافت خواهید کرد.

ناگفته نماند که تمامی امتیازاتی که به دست آورده اید در بخش “تاریخچه” دیجی کلاب قابل مشاهده خواهد بود.

باشگاه مشتریان دیجی کالا دارای ماموریت های مختلفی است تا تجربه خرید دیجی کالا را برای کاربران وفادار هیجان انگیزتر کند. شما در ازای هر خرید، جوایزی به صورت سکه دریافت می کنید و می توانید از پیشنهادات مختلف دیجی کلاب برای استفاده از خدمات مختلف برندها و سازمان های دیگر بهره مند شوید.

برای استفاده هدفمندتر از جوایز دیجی کلاب، لازم است پس از انجام موفقیت آمیز هر ماموریت، دکمه دریافت امتیاز را فعال کنید. این کار با استفاده از دکمه “دریافت امتیاز” در صفحه ماموریت های Digiclub انجام می شود. بنابراین، اگر یک ماموریت در دیجی کلاب موفقیت آمیز باشد، جمع آوری امتیازات آن مستلزم انتخاب دکمه «دریافت امتیاز» است. علاوه بر این، پس از فعال شدن دکمه، حداکثر 7 روز فرصت دارید تا آن را دریافت کنید.

ماموریت های دیجی کلاب

DigiClub اکنون چندین ماموریت را ارائه می دهد که می توانید برای آنها امتیاز کسب کنید:

ثبت سفارش خرید: شما می توانید به ازای هر 10000 تومان خرید از دیجی کالا 1 امتیاز دیجی کلاب هدیه بگیرید. (حداکثر امتیاز برای هر سفارش 150 امتیاز است.)

نظر خرید: می توانید در مورد محصولاتی که خریداری کرده اید نظر دهید و پس از تایید هر نظر توسط دیجی کالا، 5 امتیاز از دیجی کلاب دریافت کنید. (حداکثر نظر در مورد محصولات 48 بازدید در سال است.)

خرید بیشتر در ماه: با خرید بیشتر از دیجی کالا می توانید امتیاز بیشتری کسب کنید. (برای مشاهده تعداد خرید در ماه به صفحه ماموریت های دیجی کلاب مراجعه کنید.)

خرید کالاهای مشخص: در قسمت ماموریت های دیجی کلاب کالاهای خاصی به صورت دوره ای مشخص می شوند که با خرید آنها امتیاز بیشتری نسبت به کالاهای معمولی دریافت خواهید کرد. (این کالاها در قسمت ماموریت های دیجی کلاب به روز رسانی می شوند)

حساب کاربری دیجی کالا را تکمیل کنید

برنامه را برای اولین بار نصب کنید

اولین خرید در دیجی کالا و دریافت امتیاز دیجی کلاب بیشتر

و ماموریت های دیگر که به تدریج اضافه خواهند شد

برای دریافت امتیاز دیجی کلاب به چند نکته توجه کنید:

فعال سازی دکمه دریافت امتیاز برای ماموریت ثبت سفارش خرید منوط به رعایت مهلت بازگشت کالا می باشد که برای کاربران عادی 7 روز و برای دیجی پلاس 30 روز می باشد.

فعال سازی دکمه دریافت امتیاز برای ماموریت ثبت نقد برای خرید نیز منوط به تایید بررسی شما توسط دیجی کالا می باشد.

بخونیدش:  چرا قلب من تا چشمه بره و تشنه برگرده

علاوه بر این، کاربر از لحظه فعال شدن این دکمه حداکثر تا 7 روز فرصت دارد تا امتیاز دریافت کند.

به مأموریت‌های دیجی کلاب سر بزنید

آخرین امکان استفاده از امتیازات دریافتی در سال 2018 و 2019 که تا پایان سال 1400 بود، تا 21 اردیبهشت تمدید شد. هر 10 امتیاز برابر با 1 شانس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا