چطور از قانون جذب عشق کمک بگیریم

آیا جذب عشق امکان پذیر است؟

افرادی که نام قانون جذب را شنیده اند و می خواهند از آن برای نشان دادن رویاهای خود استفاده کنند، اغلب اهداف خاصی در ذهن دارند. آنها پول بیشتر، شغل بهتر و خانه زیباتر می خواهند. متداول‌ترین سوالی که می‌پرسم این است که چگونه می‌توانم با استفاده از قانون جذب عشق را جذب کنم؟ یا امکان جذب عشق وجود دارد؟

پاسخ به این سوالات بسیار ساده است. قانون جذب تا زمانی که از فرمول آن استفاده می کنید هر چیزی را که می خواهید آشکار می کند.

پس فرمول چیست؟ بپرسید – باور کنید – رها کنید – دریافت کنید

اما قبل از اینکه وارد فرمول شویم و عشق را به زندگی خود جذب کنیم، ابتدا باید چند کار اساسی انجام دهیم. برای همه چیزهایی که می خواهید فاش کنید، قبل از شروع باید ابتدا پاکسازی کنید. پاکسازی به معنای پاک کردن ذهن خود از تمام روابط بیش از حد گذشته است، و مطمئن شوید که هیچ احساس منفی مانند ترس یا شک مانع جذب مرد/زن رویاهایتان نمی شود.

در اینجا چند نکته تمیز کردن وجود دارد:

* به سطح عزت نفس خود توجه کنید.
زمانی را صرف فکر کردن و یافتن احساس خود در مورد خود کنید، ببینید آیا واقعا خود را دوست دارید، آیا خود را بزرگ می دانید، آیا فکر می کنید فردی مهربان و ارزشمند هستید؟ شما هستید

*به سطح عزت نفس خود توجه کنید.
یک تکه کاغذ بردارید و همه چیزهای خوبی را که به شما مربوط می شود روی آن بنویسید، بنویسید که چقدر مهربان و مراقب هستید، چقدر باهوش هستید، چه دندان های خوبی دارید، چقدر پاهای شما تراشیده شده است، چه مراقبت و مراقبتی است. شما آدم دلسوزی هستید، چقدر احساساتی هستید، چه شنونده خوبی هستید، چه همسر خوبی می توانید داشته باشید، چقدر دوست داشتنی هستید، چقدر در باغبانی، لوله کشی، نوشتن، صحبت کردن و غیره مهارت دارید، هر نکته خوبی آنچه را که فکر می کنید برای شما صدق می کند را بنویسید. توجه داشته باشید که اگر واقعاً به آنچه در مورد خود نوشته اید اعتقاد داشته باشید، روند افشای اطلاعات بسیار سریعتر اتفاق می افتد.

*باور کنید آماده هستید
همیشه این کاغذ را با خود حمل کنید تا زمانی که واقعاً باور کنید که تمام آنچه روی کاغذ نوشته اید هستید. خود را متقاعد کنید که اعتماد به نفس، ارزشمند و آماده جذب عشق هستید. این مرحله اساسا شما را برای جذب عشق آماده می کند و مرحله بسیار مهمی است زیرا اگر عاشق خود نشوید جذب عشق ممکن نخواهد بود. اولین عشق شما باید با خودتان باشد.

پس از مرحله پاکسازی، برای جذب عشق به کائنات آماده خواهید بود. برای این کار باید در مورد نوع رابطه یا ویژگی های فردی که می خواهید جذب کنید کاملاً مطمئن و واضح باشید. اگر در این مورد واضح و روشن نباشید، پیام های پیچیده ای را به جهان هستی می فرستید و در نتیجه مجموعه متفاوتی از افراد با ویژگی های متفاوت را جذب خواهید کرد. فراموش نکنید که بیان قانون جذب این است: مانند جذب، هر فکری را که به کائنات بفرستید همان را دریافت خواهید کرد.

* درخواست
آرزوی خود را بنویسید
برگه دیگری بردارید و این بار تمام خصوصیات شخص مورد علاقه خود را که دوست دارید جذب کنید روی آن بنویسید. تا حد امکان واضح و دقیق بنویسید. توضیحات شما باید مثبت باشد. اجازه ندهید هیچ کلمه منفی وارد لیست شما شود. به عنوان مثال، چیزی مانند این ننویسید: «دوست ندارم شریک زندگیم خشن باشد. به جای آن، بنویسید “زن ایده آل من مهربان و حامی است” ویژگی های فردی را که می خواهید با جزئیات کامل بنویسید، هر چه در مورد خواسته خود واضح تر و مشخص تر باشید، ارسال چنین شخصی برای کائنات آسان تر خواهد بود. شما.

* چیزهایی را که نمی خواهید فراموش کنید
اغلب وقتی مردم خواسته های خود را می خواهند، بلافاصله شروع به خواندن لیستی از چیزهایی می کنند که نمی خواهند. مردم اغلب در مورد چیزهایی که نمی خواهند بسیار خواستار هستند و زمان زیادی را صرف پشیمانی آنها می کنند. به همین دلیل است که آنها مرتباً خود را در روابطی از یک نوع می بینند، آنچه را که روی آن تمرکز می کنند به دست می آورند و روی چیزی که نمی خواهند تمرکز می کنند. بنابراین اگر می‌خواهید فرد ایده‌آل خود را با موفقیت نشان دهید، باید تمام چیزهایی را که نمی‌خواهید فراموش کنید و انرژی خود را صرف چیزهایی کنید که می‌خواهید.

بخونیدش:  چرا وقتی روکش پلاستیکی را روی یک ظرف

*Belief
این قسمت در واقع مرحله سختی است، اما اگر مرحله پاکسازی را انجام داده باشید و واقعاً باور داشته باشید که فردی ارزشمند و آماده جذب عشق هستید، این مرحله به سرعت پیش خواهد رفت. در این مرحله حفظ سطح ارتعاش بالا بسیار مهم است. به عبارت دیگر، تا جایی که می توانید مثبت و متمرکز بمانید. اگر هر زمانی افکار منفی وارد ذهن شما شد، فورا افکار خود را تغییر دهید و به چیز مثبت فکر کنید، سعی کنید روحیه خود را شاد و سبک نگه دارید، متمرکز بمانید و فقط به این فکر کنید که وقتی با شریک زندگی ایده آل خود روبرو می شوید چقدر عالی خواهد بود.

* نقش آفرینی
باور کنید که قبلاً فردی را که می خواهید بقیه عمر خود را با او بگذرانید ملاقات کرده اید و طوری رفتار کنید که با شما هستند، منظورم این است که او را تجسم کنید، احساسات خود را احساس کنید. انجام دهید، آزادانه تصور کنید وقتی او می آید چه احساسی دارید. کائنات با احساسات سروکار دارد و اگر انرژی خود را بر روی احساسات مثبت متمرکز کنید، سطح ارتعاش شما خیلی سریع بالا می رود.

*Letting Go
Settle and Forget
من مرحله رها کردن را مرحله “تنظیم و فراموش کردن” می نامم زیرا این دقیقاً همان کاری است که شما باید انجام دهید. شما قبلاً مرحله شفاف سازی را انجام داده اید، بنابراین دقیقاً می دانید چه می خواهید، آن را درخواست کرده اید و مالک آن بوده اید. بنابراین شما آن را آماده کردید، اکنون وقت آن است که آن را فراموش کنید. اگر به فروشگاهی بروید و تخت سفارش دهید، روز بعد برای سفارش مجدد به همان فروشگاه نخواهید رفت. پس فرمان شما اکنون در دست کائنات است، اکنون باید رها کنید و بگذارید کائنات آن را به شما تحویل دهد، آنچه در عالم نامرئی است به عالم مرئی خواهد آمد.

دائماً کائنات را بررسی نکنید که چرا سفارش شما هنوز نرسیده است، این به کائنات می گوید که شما باور ندارید و این افکار روند جذب عشق را متوقف می کند. وقت خود را به این فکر نکنید که چه زمانی و چگونه آرزوی شما برآورده می شود زیرا این افکار نشان دهنده کمبود ایمان و ایمان است. آرامش خود را حفظ کنید، مثبت بمانید و اجازه دهید کائنات آرزوی شما را هر طور که صلاح می داند به شما برساند. این کار را تا زمانی که میل شما آشکار شود انجام دهید.

*دریافت
ورودی غیرمنتظره
هنگامی که تمام مراحل بالا را با موفقیت انجام دادید، راه جذب عشق باز است، اغلب با علائم کوچک شروع می شود، به عنوان مثال، همیشه می توانید از یک فروشگاه خاص خرید کنید و اکنون به دلایلی با علامت با نشانه ها یا دستورالعمل هایی از کائنات مواجه می شوید که احساس می کنید باید به فروشگاه دیگری بروید، با علائم نجنگید، با آنها همراه شوید، به احتمال زیاد دلیل آن علامت خیلی زود برای شما آشکار می شود. تمایل به دریافت به همان اندازه مهم است که تمام مراحل قبلی که ذکر کردم. اگر به خود برتر خود، جهان، خدا، الله، بودا… یا هر چیزی که به عنوان یک قدرت برتر بپذیرید گوش ندهید، چیزی را که به شما پیشنهاد می شود از دست خواهید داد.

این یک دستور جدی است: آرامش خود را حفظ کنید و آرزوی خود را به کائنات بسپارید و تنها در این صورت آماده جذب عشق خواهید بود. قانون جذب 24 ساعته و 365 روز از سال کار می کند، برای هیچکس متوقف نمی شود و با دانستن و استفاده از فرمول تجلی خواسته ها، می توانید به راحتی از این قدرت خارق العاده برای ایجاد این نوع زندگی استفاده کنید و از عشق لذت ببرید. تو همیشه آرزویش را داشتی

قانون جذب عشق می گوید که می توانید با استفاده از کلمات و احساسات مثبت ضمیر ناخودآگاه خود را تحت تأثیر قرار دهید و عشق را به سمت خود جذب کنید.

سرویس روانشناسی ستاره – زندگی یک بازی است و بدون دانستن قوانین این بازی نمی توانید برنده شوید یکی از این قوانین قانون جذب است. این قانون از تأثیر کلمات در زندگی صحبت می کند و اینکه فردی که از تأثیر کلمات خود آگاه نیست همیشه در زندگی عقب می ماند. در این مقاله به روش ها و عبارات تاکیدی قانون جذب عشق اشاره می کنیم.

بخونیدش:  چرا بچه با صدای سشوار ارام میشود

پیشنهاد ستاره

قانون جذب عشق

انسان هر چه بکارد درو خواهد کرد. يعنى هر چه انسان در گفتار يا فعل نازل يا بيان كند به او باز مى گردد; و هر چه بدهد پس خواهد گرفت. اگر نفرت داشت، نفرت به او باز می گردد و اگر محبت کند، محبت دریافت می کند. شاید پایه اصلی قانون جذب عشق همین باشد، اما برای رسیدن به آن لازم است بتوانیم روی حرف ها و احساساتمان کار کنیم و ناخودآگاهمان را تحت تاثیر قرار دهیم.

اهمیت احساسات

احساسات لحظه به لحظه شما مهمتر از هر چیز دیگری است، زیرا این احساس فعلی شماست که زندگی شما را شکل می دهد. آنچه شما احساس می کنید راهنمای دقیقی برای آنچه آشکار می کنید است. وقتی احساس خوبی دارید، لازم نیست نگران چیزی باشید زیرا افکار، گفتار و اعمال شما خوب خواهند بود. فقط با احساس خوب می توانید تضمین کنید که عشق می دهید و تمام آن عشق باید به شما بازگردد!

وقتی احساس خوبی دارید، افکارتان ناخودآگاه خوب هستند. شما نمی توانید همزمان احساس خوبی داشته باشید و افکار منفی داشته باشید. برعکس، غیرممکن است که همزمان احساس بدی داشته باشید و افکار خوب داشته باشید. وقتی عشق را تابش می کنید، از قانون جذب عشق استفاده می کنید.

قانون جذب عشق برای رسیدن به کسی که دوستش داری

عشق یکی از بزرگترین انگیزه ها در انسان است. شخصی که دوستش دارید مهم ترین فرد برای شماست و حاضرید کارهای غیرعادی و غیرعادی انجام دهید تا این عشق را بدست آورید. عشق قدرت بزرگی دارد که می تواند انسان را به اوج برساند یا نابودش کند، در هر دو صورت بستگی به فردی دارد که در آن قرار دارد.

برای استفاده از قانون جذب برای رسیدن به معشوق، موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- اعتماد به نفس داشته باشید

بدون توجه به اینکه دیگران در مورد شما چه فکری می کنند، باور داشته باشید که بهترین فردی هستید که می توانید باشید. مجبور نیستید اینطور رفتار کنید یا دیگران را مجبور کنید که شما را دوست داشته باشند یا عاشق شما باشند زیرا یک مسئله مهم دیگر وجود دارد و آن این است که خودتان را دوست دارید.

2- روی چیزها و نکات مثبت تمرکز کنید

تمام باورها و افکار منفی را دور بریزید و اصلا آنها را نادیده بگیرید. در طول روز، ممکن است بارها فکر کنید که پیدا کردن کسی که دوستش دارم خیلی سخت است، چرا دیگران نمی‌دانند من چقدر خوب و عالی هستم، یا چرا هیچ‌کس من را دوست نداشته است. شما چیزهای زیادی در درون خود دارید که اگر به آنها توجه کنید منبع غنی عشق و توجه دیگران است.

در قانون جذب عشق، وقتی به عشق اجازه ورود می دهید و به چیزهای مثبت توجه می کنید. اساساً شما فرکانس خود را تغییر می دهید و فرکانس جدیدی را به کائنات می فرستید و قانون جذب و عشق به سرعت واکنش نشان می دهد و مسیرهایی را برای شما باز می کند و شما را در جایی قرار می دهد که بتوانید به فردی که دوست دارید برسید. .

3- از صدمه دیدن عشق نترسید

بدترین حالت این است که اجازه دهید ترس از آسیب رساندن به خودتان در شما رخنه کند. وقتی عمیق‌تر در درون خود کاوش می‌کنید، متوجه می‌شوید که درصدی از وجودتان از ترس آسیب دیدن شانسی گرفته است و همچنان به شما هشدار می‌دهد. اگر در یک رابطه عاشقانه از صدمه دیدن می ترسید، ناخودآگاه و ناخواسته اقداماتی را انجام خواهید داد تا از نزدیک شدن بیش از حد یا حتی به فردی که دوستش دارید جلوگیری کنید. با آغوش باز و اشتیاق به معشوق خود اعتماد کنید و اجازه دهید عاشق شوید. در این صورت یک فرکانس به عشق مورد نظرتان ارسال خواهید کرد.

4- شاد و شاد باشید

وقتی خوشحال هستید، اوقات خوبی را سپری می کنید و مردم متوجه شما می شوند و از بودن در کنار شما لذت می برند. بنابراین، قانون جذب عشق می گوید کارهایی را انجام دهید که شما را شادتر و شادتر می کند، مانند تماشای یک کمدی، رفتن به پارک یا رفتن به یک رستوران. این به شما بستگی دارد که چه چیزهای مثبتی شما را خوشحال می کند. هر چه شادتر باشید و بیشتر از زندگی خود لذت ببرید، سریعتر می توانید فردی را که دوست دارید پیدا کنید.

بخونیدش:  چرا اجساد کمی از جانداران گذشته به فسیل تبدیل شده اند

5- قدر تضادها را بدانید

قانون جذب عشق می گوید با چیزهایی که داری خوشحال باش و چیزهایی را که می خواهی فراموش کن، هر چند وقت یک بار می توانی شاد و سخاوتمند باشی. چیزهایی که در نظر می گیرید و می خواهید باعث می شود در موقعیت خود بیفتید و چیزهای زیادی را از دست بدهید که مهم ترین قسمت آن از دست دادن عشق شما خواهد بود.

6- فقط اجازه دهید دیگران بروند

شاید سخت ترین قسمت قانون جذب عشق همان قسمت برای شما باشد که عاشق هستید. وقتی جذب شخص خاصی می شوید، می خواهید با فردی که دوستش دارید باشید، اما به شما گفته شده است که او را از دست بدهید و ترکش کنید. اما وقتی قبول می‌کنید که با کسی که دوستش دارید نباشید، راه را برای اغوا کردن شخص مورد علاقه‌تان با قانون جذب هموار کرده‌اید. این بدان معناست که طبق قانون جذب احتمالاً با از دست دادن فردی که دوست دارید مشکل دارید، در این شرایط برقراری رابطه با فرد مورد نظر برای شما دشوار خواهد بود.

استفاده از عبارات مثبت در قانون جذب عشق

با استفاده از عبارات تاکیدی و تکرار آنها می توانید حقیقت را در ذهن نیمه خودآگاه خود حک کنید:

چون من با این جدا نشدنی هستم پس با عشق و شادی جدانشدنی هم هستم.

نور خدا در من می درخشد و هر ترس، تردید، خشم و نفرت را از بین می برد. تجلی عشق خدا در من از من آهنربایی مقاومت ناپذیر می سازد.

من با خودم و با تمام دنیا در صلح هستم. من همه را دوست دارم و همه مرا دوست دارند.

اکنون درهای خوشبختی به روی ما باز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا