چطور از کارت ملت موجودی بگیرم

مراحل دریافت موجودی کارت در کارت به شرح زیر است:

در صفحه اصلی گزینه موجودی کارت مورد نظر را انتخاب کنید.

رمز دوم پویا و CVV2 کارت بانکی خود را وارد کرده و گزینه تایید را انتخاب کنید.

موجودی کارت اعتباری به شما نمایش داده می شود.

در ویدیوی زیر نحوه بررسی و دریافت موجودی حساب با استفاده از اپلیکیشن همراه کارت را مشاهده می کنید.

مشاوره موجودی و 10 تراکنش آخر بانک آینده

با استفاده از اپلیکیشن ارائه شده همراه کارت می توانید موجودی و 10 تراکنش آخر حساب بانکی آینده را به صورت رایگان بررسی کنید (در سایر اپلیکیشن های بانکی به ازای هر درخواست موجودی مبلغ 120 و 240 تومان از حساب شما کسر می شود. و به ترتیب 10 تراکنش آخر). از طرفی مشاوره 10 تراکنش آخر کارت بانکی آتی فقط با کارت امکان پذیر است.

* توجه داشته باشید که امکان دریافت موجودی حساب سایر بانک ها با کارت وجود دارد. اما کارمزد این معامله 120 تومان است. 1206

موجودی بانک تجارت و 10 تراکنش آخر را درخواست کنید

با استفاده از اپلیکیشن کارت به راحتی می توانید از موجودی و 10 تراکنش آخر بانک تجارت مطلع شوید. مبلغ مصوب بانک مرکزی برای این معامله 1206 ریال است.

اگر هنگام گرفتن موجودی حساب با خطا مواجه شدید، به موارد زیر توجه کنید:

اطلاع از موجودی حساب کارت های شتاب فقط به صورت آنلاین امکان پذیر است.

امکان دریافت موجودی کارت برای کارت های هدیه یا ممنوعیت کارت وجود ندارد.

استعلام موجودی کارت فقط برای کارت های هاست متصل به حساب بانکی امکان پذیر است.

در حال حاضر امکان اعلام موجودی حساب برای برخی از کارت های قدیمی وجود ندارد.

برای بررسی موجودی حساب، باید سیم کارت و کارت بانکی خود را داشته باشید. برای این منظور باید کد ملی شما در قسمت پروفایل منوی تنظیمات انواع کارت های بانکی (به جز کارت بانکی آینده) ثبت شود.

در مورد رمز عبور داینامیک بهتر است موارد زیر را بدانید.

رمز عبور پویا یک رمز عبور یکبار مصرف است که به جای رمز دوم کارت استفاده می شود.

راهنمای دریافت رمز عبور پویا

مرحله 1: رمز عبور پویا را طبق دستورالعمل بانک صادرکننده کارت خود فعال کنید.

مرحله دوم: پسورد داینامیک را به روش اعلام شده توسط بانک صادرکننده کارت با یکی از روش های زیر بازیابی کنید.

از طریق اپلیکیشن های بانکی، اینترنت بانک یا موبایل بانک دریافت کنید

از طریق کد USSD بانک صادرکننده کارت خود دریافت کنید

با فشار دادن دکمه «درخواست رمز پویا» در درگاه پرداخت آنلاین دریافت کنید

مرحله سوم: پس از دریافت رمز به یکی از روش های فوق، رمز پویا دریافتی را در محل تعیین شده برای «رمز دوم» وارد کنید، سپس بقیه اطلاعات را تکمیل کنید.

با استفاده از اپلیکیشن کارت موبایل، می‌توانید خرید کارت به کارت، طرح‌های اینترنتی، خرید شارژ و پرداخت قبض را نیز انجام دهید. برای دانلود برنامه موجودی کارت از لینک های زیر استفاده کنید:

برای اینکه بدانید چگونه موجودی کارت بانکی را بازیابی کنید، می توانید

برای اینکه بدانید چگونه موجودی کارت بانکی را بازیابی کنید، می توانید

موضوعات اصلی این مقاله:

معرفی

آیا تا به حال خواسته اید قبل از پرداخت با کارت اعتباری خود از موجودی حساب خود مطلع شوید؟ یا پس از خرید، موجودی حساب خود را بررسی کنید و ببینید چقدر از حساب شما کسر شده است. در صورتی که بانک پیامکی خود را فعال کرده باشید، مبلغ واریز یا کسر شده از حسابتان از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود و در پایان هر پیامک مبلغ موجودی حساب شما درج می شود. اما در صورت عدم استفاده از این سرویس باید از روش های دیگری برای بازیابی موجودی کارت استفاده کنید. در مقالات قبلی از گروه مشاوره هیواتک روش های کارت به کارت را توضیح داده ایم، نحوه رهگیری نامه های سازمانی را بررسی کرده ایم و نحوه دریافت شماره شبا از بانک ملی را توضیح داده ایم. در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه دریافت موجودی کارت صحبت کنیم و روش های مختلف گرفتن موجودی را به شما آموزش دهیم.

 

با مراجعه به بانک یا خودپرداز موجودی کارت را دریافت کنید

یکی از راه‌های دریافت موجودی این است که شخصاً به یکی از شعب بانک خود مراجعه کنید و از مقدار موجودی در حساب خود مطلع شوید. همچنین در صورت استفاده از کارت های بانکی می توانید با مراجعه به دستگاه های خودپرداز و وارد نمودن Encrypt your card گزینه دریافت موجودی را انتخاب نمایید. اگر شما هم از این دو روش استفاده می کنید اما نمی خواهید زمان زیادی را برای مراجعه به بانک یا دستگاه های خودپرداز صرف کنید، پیشنهاد می کنیم از روش های دیگری که در ادامه معرفی می کنیم برای بدست آوردن موجودی نقشه استفاده کنید.

بخونیدش:  چرا بعد از سزارین سردرد میگیریم

موجودی را از طریق تلفن از بانک بگیرید

یکی از ساده ترین راه ها برای دریافت موجودی کارت، استفاده از تلفن بانک است. می توانید با وارد کردن شماره کارت، رمز دوم و کد CVV2، شماره تلفن بانک مورد نظر خود را شماره گیری کرده و از موجودی حساب خود مطلع شوید. در جدول زیر لیستی از شماره تلفن های بانک های مختلف را مشاهده می کنید. لطفا توجه داشته باشید، در صورتی که قادر به برقراری ارتباط نیستید، با شماره 021 تماس بگیرید.

بانک
شماره تلفن بانک 

ملت
۸۱۳۲

ملی
۲۷۸۴

سپه
۶۴۰۵۸

تجارت
۸۱۲۷۷

کشاورزی
۰۹۶۰۳

صادرات
۰۹۶۰۲

مسکن
۶۴۰۹۶

قوامین
۸۴۲۷۰

سرمایه
۸۲۵۴

سامان
۶۴۲۲

رفاه
۸۴۰۴۳۰۰۰

پاسارگاد
۸۲۸۹۹۱۱۱۱

پارسیان
 ۸۹۱۱۱

ایران زمین 
۲۴۷۶۰

انصار
۴۸۰۴۹

اقتصاد نوین
۸۵۲۹۲

برداشت موجودی کارت با استفاده از کارت بانکی

یکی از سوالاتی که هنگام افتتاح حساب از شما می پرسند مربوط به فعال سازی کارت اعتباری است. اگر فرم این سرویس را پر کنید و آن را راه اندازی کنید، پس از نصب اپلیکیشن بانکی، می توانید حساب خود را از طریق تلفن همراه خود مدیریت کنید. به همین دلیل، نیازی به مراجعه حضوری برای حل و فصل بسیاری از امور بانکی خود نخواهید داشت. اگر در زمان افتتاح حساب همراه بانک را فعال نکرده اید، می توانید به یکی از شعب مراجعه کرده و نام کاربری و رمز عبور را دریافت کنید. سپس نرم افزار بانکی خود را بر روی گوشی خود نصب کرده و پس از راه اندازی این سرویس نسبت به دریافت موجودی کارت اقدام نمایید. علاوه بر این، می‌توانید از موبایل بانک برای موارد دیگری مانند پرداخت قبوض، انتقال وجه، دریافت موجودی سه حساب آخر، خرید شارژ و … استفاده کنید.

با کمک اینترنت بانک ترازنامه درست کنید

راه دیگر برای دریافت موجودی کارت از طریق بانکداری اینترنتی است. اگر قصد استفاده از این سرویس را دارید، باید هنگام مراجعه به شعبه بانک و افتتاح حساب، فرم اینترنت بانک را تکمیل کنید. با این کار، این سرویس برای شما فعال شده است و می توانید از طریق وب سایت بانک خود از ویژگی های آنلاین مختلف مانند انتقال پول، پرداخت قبوض، گرفتن موجودی و غیره استفاده کنید. برای این کار پس از پرکردن فرم مربوطه به سایت بانک مراجعه کرده و وارد قسمت اینترنت بانک شوید. سپس اطلاعات مورد نیاز مانند نام کاربری و رمز عبور خود را برای احراز هویت حساب خود وارد کنید. در این صفحه می توانید گزینه های مربوط به بانکداری اینترنتی را مشاهده کنید. از بین موارد ذکر شده، موجودی را انتخاب کنید تا پس از وارد کردن اطلاعات کارت، مبلغ باقی مانده در حساب نمایش داده شود.

موجودی کارت را از طریق برنامه دریافت کنید

همانطور که احتمالا می دانید اپلیکیشن های بانکی از مدت ها قبل در دسترس کاربران قرار گرفته است که امکان گرفتن موجودی کارت، انتقال پول، خرید شارژ و غیره را فراهم می کند. بدون نیاز به مراجعه حضوری با دانلود و نصب چنین برنامه هایی بر روی تلفن همراه خود می توانید به راحتی گزینه موجودی را انتخاب کرده و اطلاعات کارت خود مانند شماره کارت، رمز دوم، cvv و … را وارد کنید. برای اطلاع از موجودی حساب خود کارت به کارت با برنامه App یکی از برنامه های شناخته شده ای است که به شما امکان می دهد به صورت آنلاین پول به کارت منتقل کنید یا موجودی حساب خود را دریافت کنید. کافیست این برنامه را دانلود کنید و پس از نصب شماره موبایل خود را وارد کنید. پس از وارد کردن کد امنیتی ارسال شده می توانید از امکانات این برنامه استفاده کرده و گزینه موجودی را برای دریافت موجودی کارت انتخاب کنید. لطفا توجه داشته باشید که شماره موبایل و شماره کارت وارد شده هر دو متعلق به یک شخص است.

یکی دیگر از برنامه هایی که به شما امکان می دهد تنها با استفاده از تلفن همراه خود موجودی کارت خود را به صورت آنلاین بررسی کنید، نرم افزار کوین
است. کافی است این برنامه را دانلود کرده و بر روی گوشی خود نصب کنید تا از امکانات مختلفی مانند پرداخت قبض، پرداخت کارت به کارت، پرداخت NFC، موجودی کارت و غیره استفاده کنید.

برای اینکه بدانید چگونه موجودی کارت بانکی را بازیابی کنید، می توانید

برای اینکه بدانید چگونه موجودی کارت بانکی را بازیابی کنید، می توانید

بخونیدش:  چرا متن زیر ذهنی است خدا گفت تو سیاهی جواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا