چطور از گوگل میت استفاده کنیم

Google Meet شروع یک جلسه ویدیویی ایمن را آسان می کند. از یک مرورگر وب مدرن به جلسه ای بپیوندید یا برنامه را دانلود کنید تا برای شروع آماده شوید.

Google Meet چیست؟

Google کنفرانس ویدئویی سازمانی را برای همه قابل دسترس می کند. اکنون هر کسی که حساب Google دارد می‌تواند جلسات آنلاین با حداکثر ۱۰۰ شرکت‌کننده را به مدت حداکثر ۶۰ دقیقه در هر بار میزبانی کند.

کسب‌وکارها، مدارس و سایر سازمان‌ها می‌توانند از ویژگی‌های پیشرفته، از جمله جلسات با حداکثر 500 شرکت‌کننده داخلی یا خارجی و پخش زنده برای حداکثر 100000 بیننده در دامنه استفاده کنند.

شروع

نحوه ثبت نام در Google Meet

برای استفاده شخصی

اگر در حال حاضر از Gmail، Google Photos، YouTube یا یکی دیگر از محصولات Google استفاده می‌کنید، به سادگی وارد حساب Google فعلی خود شوید.

حساب Google ندارید؟ ثبت نام رایگان.

برای استفاده حرفه ای

اگر قبلاً کاربر Google Workspace هستید، فقط وارد حساب فعلی خود شوید.

اگر حساب Google Workspace ندارید، برنامه‌ها و قیمت‌ها را ببینید تا درباره اینکه کدام گزینه برای کسب و کار شما مناسب است بیشتر بدانید.

از کامپیوتر

از هر مرورگر وب مدرنی که انتخاب می کنید استفاده کنید – نیازی به دانلود نیست

می توانید از هر مرورگر جدیدی برای شروع یا پیوستن به جلسه استفاده کنید. نیازی به نصب نرم افزار بیشتر نیست.

از گوشی یا تبلت شما

برنامه تلفن همراه Google Meet را دانلود کنید

از برنامه تلفن همراه Google Meet اشتراک‌گذاری صفحه را شروع کنید، میزبانی کنید یا به آن بپیوندید. از گوگل پلی یا اپل استور دانلود کنید.

مبانی دوستیابی

چگونه یک ویدئو کنفرانس راه اندازی کنیم

یک جلسه جدید ایجاد کنید

برای ایجاد یک جلسه ویدیویی جدید، به یک حساب Google موجود وارد شوید یا به صورت رایگان ثبت نام کنید.

دیگران را به یک جلسه آنلاین دعوت کنید

پیوند یا کد جلسه را برای افرادی که می خواهید بپیوندید ارسال کنید. در نسخه رایگان Google Meet، مهمانان برای پیوستن به جلسه باید به سیستم وارد شوند یا یک حساب Google موجود ایجاد کنند.

به جلسه بپیوندید

در دعوت‌نامه، روی پیوند جلسه ضربه بزنید، سپس کد جلسه‌ای را که از میزبان دریافت کرده‌اید در اینجا وارد کنید، یا با استفاده از شماره شماره‌گیری و پین ارائه شده در «دعوت‌نامه» با جلسه تماس بگیرید.

برای مشاوره در مورد کار از خانه با Meet، لطفاً به جعبه ابزار کار از راه دور ما مراجعه کنید.

ویژگی های رایگان

نحوه استفاده از ویژگی های رایگان Google Meet

از کنفرانس ویدیویی رایگان برای حداکثر 100 شرکت کننده لذت ببرید. Google Meet همچنین اقدامات ضد سوء استفاده (مانند ضد هک) را برای کمک به محافظت از داده ها و حریم خصوصی شما ارائه می دهد.

جلسات نامحدود

هر زمان که بخواهید با همه (همکاران، کارفرمایان و همکلاسی ها) ارتباط برقرار کنید.

حداکثر 100 شرکت کننده را به جلسه دعوت کنید. اگر از نسخه رایگان Google Meet استفاده می‌کنید، برای امنیت بیشتر، همه افرادی که دعوت می‌کنید باید با یک حساب Google وارد سیستم شوند.

در طول جلسات زیرنویس زنده اضافه کنید

با زیرنویس زنده خودکار با فناوری تشخیص صدای Google، می‌توانید دیگران را همزمان دنبال کنید. برای فعال کردن زیرنویس‌های بی‌صدا، روی سه نقطه در صفحه Meet کلیک کنید تا گزینه‌ها ظاهر شوند (فقط به زبان انگلیسی موجود است).

صفحه پیش نمایش ویدئو و صدا

پس از کلیک بر روی کد یا لینک جلسه، می توانید دوربین و میکروفون را تنظیم کنید و ببینید قبل از ورود به جلسه چه شکلی خواهید داشت. همچنین یک نمای کلی از افرادی که قبلاً به جلسه پیوسته اند دریافت می کنید.

تنظیمات و طرح بندی صفحه نمایش قابل تنظیم

Meet به‌طور خودکار طرح‌بندی جلسه ویدیویی را برای نمایش فعال‌ترین شرکت‌کنندگان و محتوا تغییر می‌دهد.

برای تغییر طرح‌بندی، روی سه نقطه در گوشه پایین صفحه Meet کلیک کنید.

پیام رسانی با شرکت کنندگان

با چت زنده در طول تماس، جلسات را جذاب تر کنید. برای اشتراک‌گذاری فایل‌ها، پیوندها و سایر پیام‌ها با شرکت‌کنندگان، روی نماد چت کلیک کنید. پیام ها فقط در طول جلسه در دسترس هستند.

ادغام با برنامه های گوگل و مایکروسافت آفیس

مستقیماً از Gmail یا Calendar به جلسات بپیوندید.

کاربران مایکروسافت آفیس را می توان به دعوتنامه اضافه کرد و جلسات را در تقویم Microsoft® Outlook® خود مشاهده کرد.

امنیت و حریم خصوصی

امنیت، انطباق و حریم خصوصی

ویژگی های ضد سوء استفاده به طور پیش فرض فعال هستند

Google Meet از انواع اقدامات ضد سوء استفاده، از جمله ویژگی‌های ضد هک و کنترل‌های امن جلسه، برای ایمن نگه داشتن جلسات شما استفاده می‌کند. همچنین از چندین گزینه تأیید دو مرحله ای از جمله کلیدهای امنیتی پشتیبانی می کند.

رعایت الزامات پشتیبانی قانونی

محصولات ما (از جمله Meet) به طور منظم به طور مستقل از نظر امنیت، حفظ حریم خصوصی و بررسی های انطباق ممیزی می شوند. برای لیست کامل گواهینامه ها و گواهینامه ها به مرکز منابع انطباق مراجعه کنید.

تعهد به حریم خصوصی و حفاظت از داده ها

Google Meet مشمول همان تعهدات سختگیرانه حریم خصوصی و قوانین حفاظت از داده است که سایر سرویس های سازمانی Google Cloud.

بخونیدش:  چرا در ماه چند بار پریود می شویم

Meet نرم‌افزار یا ویژگی‌هایی برای ردیابی توجه کاربر ندارد.

Meet از داده‌های مشتریان برای تبلیغات استفاده نمی‌کند.

Meet داده‌های مشتری را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد.

راه حل های مرتبط با صنعت

Google Meet برای آموزش، بهداشت و سازمان‌های غیرانتفاعی به عنوان بخشی از Google Workspace

مربیان، سازمان‌های غیرانتفاعی و متخصصان مراقبت‌های بهداشتی که به دنبال کنفرانس ویدیویی هستند، می‌توانند Google Meet را از طریق Google Workspace، که شامل ابزارها و ویژگی‌های حریم خصوصی اضافی است، دریافت کنند.

G Suite for Education

مدارس می توانند به صورت رایگان از Google Meet به عنوان بخشی از G Suite for Education استفاده کنند. می‌توان از Meet، Classroom و سایر سرویس‌های Google Workspace برای مطابقت با مقرراتی مانند COPPA، FERPA و GDPR استفاده کرد.

Google Workspace برای خدمات بهداشتی

از Google Meet به عنوان بخشی از Google Workspace برای پیروی از HIPAA هنگام ارائه مراقبت های بهداشتی به بیمار از طریق قرارهای مجازی از راه دور استفاده کنید. با Google Workspace، همچنین می‌توانید داده‌ها را به‌طور ایمن در Drive ذخیره کنید و از فرم‌های دیجیتالی برای ضبط اطلاعات به جای کاغذ استفاده کنید.

Google Workspace برای سازمان‌های غیرانتفاعی

سازمان‌های واجد شرایط می‌توانند به صورت رایگان از Google Workspace برای سازمان‌های غیرانتفاعی استفاده کنند. از برنامه‌های تجاری ایمن ارائه شده توسط Google Workspace، مانند Gmail، Drive، Sandnagar و Meet استفاده کنید تا به همکاری غیرانتفاعی خود کمک کنید مؤثرتر باشد.

چگونه کسب و کارهای بزرگ از Google Meet استفاده می کنند

“ما وسواس زیادی با Meet داریم… دیدن همه شرکت کنندگان بسیار عالی و مفید است. این محصول این روزها بسیار مفید است. در حال حاضر همه ما از خانه کار می کنیم و تمام جلسات داخلی از طریق Meet برگزار می شود.”

-الیور مینتز، مدیر فناوری اطلاعات، Burger King Deutschland GmbH

«در کمتر از سه ماه، تفاوتی در نحوه کار افراد مشاهده کردیم… با تنها 57000 ساعت جلسه Google Meet که در یک ماه برگزار شد، افراد ما توانستند در محل کار و تلفن با یکدیگر همکاری کنند و این محصول این امکان را فراهم کرد. ارتباطات “تیم های ما در سراسر جهان هستند.”

– مایک کرو، مدیر ارشد فناوری اطلاعات، Colgate-Palmolive

ما باید همزمان با افراد زیادی تعامل داشته باشیم و عکس العمل های آنها را ببینیم و همه باید در همان زمان یک اسلاید را در اسلایدناگار ببینند. ما نمی توانستیم بدون Google Meet هیچ کدام از این کارها را انجام دهیم.

—لئاندرو پرز، مدیر ارشد بازاریابی محصول، Salesforce

اهمیت نرم افزار کنفرانس ویدیویی در چند سال گذشته به طور تصاعدی افزایش یافته است و یکی از بهترین گزینه های موجود Google Meet است. این نرم افزار جایگزین محصولات قبلی مانند Duo و Hangouts Meet می شود، اما کمی متفاوت عمل می کند و ویژگی های خصوصی بیشتری را برای کاربران تجاری ارائه می دهد. در این مقاله نحوه استفاده از Google Meet و بررسی قابلیت های آن را یاد می گیریم.

نحوه استفاده از Google Meet

قبلا و در مقاله‌های جداگانه به تفصیل درباره چیستی Google Mate صحبت کردیم، این بار می‌خواهیم نحوه کار با Google Mate را بررسی کنیم و ببینیم این سرویس چه ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهد. از آوریل 2020، ویژگی‌های زیادی به Google Meet، ابزار کنفرانس ویدیویی Google اضافه شده است. برخی از آنها ویژگی های جدیدی هستند و از فناوری هایی مانند هوش مصنوعی برای بهبود کیفیت جلسه و تجربه کاربری استفاده می کنند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

نحوه دسترسی به Google Meet با تلفن

برای استفاده از Google Meet در تلفن خود، ابتدا باید برنامه آن را دانلود کنید.

Google Mate را در گوشی های اندرویدی دانلود و نصب کنید:

Google Mate را بر روی گوشی های آیفون دانلود و نصب کنید:

افزونه گوگل میت کروم

Google Mate دارای ویژگی‌های داخلی عالی است، اما می‌توانید با نصب چند افزونه Chrome کارهای بیشتری انجام دهید. بدیهی است که این ویژگی فقط در گوگل کروم کار می کند.

تماس تصویری با Google Meet

پس از نصب برنامه با اکانت جیمیل خود وارد شوید و در صفحه بعد روی New کلیک کنید. اگر می خواهید یک جلسه یا تماس تصویری ایجاد کنید، روی گزینه ایجاد جلسه جدید کلیک کنید. پیوندی ایجاد می شود که می توانید آن را برای مخاطبین یا هر شخص دیگری ارسال کنید. همچنین امکان کپی لینک و ارسال آن برای افراد مختلف وجود دارد. اگر به جلسه ای دعوت شده اید، روی گزینه Join Meeting کلیک کنید تا به تماس تصویری بپیوندید.

چگونه در Google Meet پیوند ایجاد کنم؟

موضوع مهم در آموزش استفاده از گوگل میت، پیوند برای اشتراک گذاری تماس های تصویری و صوتی است. در اینجا روش های مختلف لینک دادن به گوگل میت را به شما آموزش می دهیم.

1- استفاده از اپلیکیشن

Google Mate را در تلفن یا رایانه خود باز کنید.

بخونیدش:  چطور از کیت تخمک گذاری استفاده کنیم

روی جلسه جدید ضربه بزنید.

گزینه دریافت پیوند جلسه برای اشتراک گذاری را انتخاب کنید.

روی نماد لینک ایجاد شده کلیک کنید تا آن را کپی کنید یا بر روی دعوت نامه اشتراک گذاری زیر کلیک کنید.

2- از مرورگر استفاده کنید

به سایت Google Meet بروید و وارد شوید.

روی جلسه جدید ضربه بزنید.

یکی از سه گزینه را انتخاب کنید؛ به عنوان مثال، یک جلسه برای بعد ایجاد کنید.

برای کپی کردن لینک ایجاد شده روی نماد کپی کلیک کنید.

3- از برنامه جیمیل استفاده کنید

جیمیل را باز کنید.

روی گزینه Meet ضربه بزنید. این گزینه را در پایین صفحه در کنار نماد دوربین فیلمبرداری خواهید دید. اگر آن را نمی‌بینید، باید Meet را در Gmail فعال کنید. روی نماد منوی سه خطی ضربه بزنید، سپس روی تنظیمات ضربه بزنید. در نهایت روی اکانت جیمیل که می‌خواهید این تنظیمات را برای آن تغییر دهید ضربه بزنید، سپس روی علامت تیک نمایش جلسات ضربه بزنید.

گزینه جلسه جدید را انتخاب کنید.

یکی از گزینه ها را انتخاب کنید یا ترجیحا پیوند جلسه را برای اشتراک گذاری دریافت کنید.

برای کپی کردن لینک ایجاد شده بر روی آیکون کپی کلیک کنید یا بر روی گزینه اشتراک گذاری دعوت کلیک کنید.

نحوه میزبانی یک جلسه در Google Meet

اولین چیزی که باید در مورد کار با Google Meet بیاموزید نحوه شروع یک جلسه است و خوشبختانه این کار بسیار آسان است. تنها چیزی که نیاز دارید یک حساب کاربری گوگل و دسترسی به اینترنت است. برای استفاده از این سرویس نیازی به دانلود و نصب هیچ برنامه ای روی رایانه خود ندارید. با این حال، نصب برنامه برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها ضروری است و مهم‌تر از آن، برای راه‌اندازی Google Meet هیچ مرحله دیگری لازم نیست. می توانید بلافاصله یک جلسه جدید را شروع کنید. در زیر می توانید نحوه استفاده از Google Meet را مشاهده کنید:

مرورگر: به https://meet.google.com/ بروید، روی جلسه جدید کلیک کنید. اگر می خواهید بلافاصله یک جلسه ایجاد کنید، روی گزینه دوم یعنی Start an instant meeting کلیک کنید و اگر می خواهید بعداً جلسه خود را میزبانی کنید، روی گزینه create a meeting for later کلیک کنید.

Gmail: در نسخه دسکتاپ جیمیل، روی Start Meeting در منوی سمت چپ کلیک کنید.

تلفن: برنامه Google Meet را دانلود کنید و روی New Meeting ضربه بزنید.

هنگامی که جلسه ای را شروع می کنید، پیوندی به طور خودکار ایجاد می شود تا به سایر شرکت کنندگان اجازه دهد به جلسه بپیوندند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیوند را برای آنها ارسال کنید و آنها می توانند فوراً به شما بپیوندند.

پیوستن به یک جلسه حتی ساده تر از شروع آن است. در هر یک از روش های ذکر شده در بالا، گزینه ای برای پیوستن به جلسه (Join Meeting) درست در کنار گزینه start وجود دارد. می توانید کد جلسه را در آنجا وارد کنید یا به سادگی روی لینک ارسال شده توسط میزبان جلسه کلیک کنید. نحوه استفاده از Google Meet واقعاً به همین سادگی است!

استفاده از ویژگی های منحصر به فرد Google Mate

در آموزش Google Meet، اجازه دهید نگاهی به 10 ویژگی متداول Google Meet بیندازیم که تجربه کنفرانس ویدیویی را بهبود می بخشد.

Google Meet یک تخته سفید در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید هنگام گپ زدن با دوستان و همکاران خود، ایده ها و یادداشت های خود را یادداشت کنید. در نظر داشته باشید که این قابلیت فقط روی کامپیوتر کار می کند و لینک مستقیم برای دسترسی به برنامه Jamboard برای شما در گوشی ارسال می شود.

مدت زمان تماس نامحدود است و می توانید تا 24 ساعت با سایر کاربران در تماس باشید.

امکان نظرسنجی در این سرویس وجود دارد. شما می توانید سوال یا نظر خود را از طریق نظرسنجی ارسال کنید تا سایر کاربران بتوانند به آن رای دهند.

حتی در شرایط کم نور، کیفیت فیلمبرداری خوب است. بنابراین می توانید از هر جایی تماس تصویری برقرار کنید. Meet هوشمندانه با شرایط نوری سازگار می شود. این ویژگی به صورت پیش فرض فعال می شود و به صورت خودکار کار می کند.

می توانید پس زمینه خود را محو کنید. با استفاده از این ویژگی جدید، می توانید بدون نگرانی از بهم ریختگی دسکتاپ یا پس زمینه خود تماس بگیرید. این ویژگی به کاهش حواس پرتی در جلسات کمک می کند. Google Mate به طور هوشمند شما را از پس زمینه جدا می کند و محیط اطرافتان را تار می کند.

Google Meet برای کاهش حواس‌پرتی، صدای مخرب پس‌زمینه را فیلتر می‌کند. صداهای اضافی مانند تایپ کردن، بستن درها، یا حتی پارس سگ ها را کاهش می دهد و به ایجاد جلسات پربارتر کمک می کند.

اکنون می‌توانید حداکثر ۴۹ نفر را در یک زمان در گزینه‌های طرح‌بندی خودکار Google Meet ببینید. این ویژگی جدید پویایی جلسات گروهی بزرگتر یا کارگاه های آنلاین را بهبود می بخشد.

بخونیدش:  چرا قبل از سونوگرافی آنومالی باید خرما خورد

با کلیک کردن بر روی یکی از دو گزینه شروع جلسه و پیوستن به جلسه می توانید از طریق حساب جیمیل خود به جلسات بپیوندید.

شما می توانید دقیقاً آنچه را که می خواهید ارائه دهید انتخاب کنید. به عنوان مثال: یک برگه خاص Chrome یا یک برگه یا سند خاص.

نحوه ارائه یک کنفرانس و چت در Google Meet

جلسات ویدیویی یک راه عالی برای برقراری ارتباط با همکاران است، اما در برخی مواقع باید چیزی را تقدیم کنید. مانند اکثر نرم‌افزارهای ویدئو کنفرانس، یادگیری استفاده از Google Meet برای ارائه‌ها بسیار آسان است و به لطف ادغام آن با Chrome، چند گزینه دیگر نیز دارد. در زیر می توانید آموزش گوگل میت برای ارائه مطالب را ببینید…

اشتراک گذاری صفحه

برای اشتراک‌گذاری صفحه‌نمایش، فقط روی دکمه Present Now در پایین صفحه کلیک کنید. سپس می‌توانید انتخاب کنید که کل صفحه، یک پنجره یا یک برگه Chrome به اشتراک گذاشته شود. اگر می‌خواهید ویدیو یا انیمیشنی را نشان دهید، Google توصیه می‌کند برای عملکرد بهتر، یک تب کروم را به اشتراک بگذارید.

همچنین می‌توانید با کلیک روی تغییر منبع در پایین صفحه به برگه Chrome دیگری بروید یا با کلیک کردن بر توقف ارائه، اشتراک‌گذاری را متوقف کنید. اگر نمی خواهید صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارید یا با صحبت کردن، ارائه را قطع کنید، می توانید از گزینه چت نیز استفاده کنید. فقط روی نماد چت کوچک در بالا سمت راست کلیک کنید، پیام خود را وارد کنید و روی ارسال کلیک کنید. این یک راه عالی برای وارد کردن سؤالات برای جلسه پرسش و پاسخ یا به اشتراک گذاری پیوندهای Google Docs به یادداشت های جلسه یا سایر منابع است.

تنظیمات Google Meet را سفارشی کنید

مرحله دوم آموزش Google Meet که پیشنهاد می کنیم در این مقاله به آن بپردازیم، شخصی سازی فضای این سرویس است. اگر بخواهید، می‌توانید تنظیمات جلسه را پس از ایجاد یا پیوستن به آن سفارشی کنید. ویژگی‌های موجود بستگی به داشتن یا نداشتن حساب Google Workspace (نسخه غیر رایگان) دارد، اما با یک حساب رایگان نیز می‌توانید کارهای زیادی انجام دهید.

یکی از مهمترین تنظیمات برای ویدئو کنفرانس نحوه نمایش شرکت کنندگان است. به طور پیش فرض روی Auto تنظیم شده است و به طور خودکار بهترین طرح بندی را بر اساس تعداد شرکت کنندگان و تعداد افرادی که صحبت می کنند انتخاب می کند.

سایر گزینه های نمایش:

کاشی: حداکثر 16 شرکت‌کننده را در ابعاد کوچک نشان می‌دهد، یا در صورت حضور شخصی، شرکت‌کنندگان کمتری را در نوار کناری نشان می‌دهد.

Spotlight: ارائه دهنده یا سخنران فعال کل پنجره را پر می کند.

نوار کناری: ارائه کننده یا سخنران در وسط است، سایر شرکت کنندگان در اطراف نشان داده می شوند.

به غیر از آن، همچنین می توانید یک شرکت کننده را پین کنید تا همیشه در مرکز صفحه نمایش شما ظاهر شود. سازندگان جلسه همچنین می‌توانند شرکت‌کنندگان را بی‌صدا کنند. به دلایل حفظ حریم خصوصی، اگر یک شرکت‌کننده میکروفون خود را بی‌صدا کرده باشد، هیچ‌کس به جز او نمی‌تواند آن را باصدا کند. علاوه بر این، شرکت‌کنندگان می‌توانند با وارد کردن *6 روی صفحه شماره‌گیری، بی‌صدا یا لغو صامت کنند.

زیرنویس زنده

یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های استفاده از Google Meet زیرنویس‌های زنده است. کافی است روی دکمه فعال کردن زیرنویس‌ها در پایین صفحه ضربه بزنید تا Google برای فردی که صحبت می‌کند، زیرنویس ایجاد کند. این ویژگی در حساب های رایگان نیز گنجانده شده است، بنابراین همه می توانند از آن استفاده کنند. توجه داشته باشید که در حال حاضر فقط انگلیسی موجود است و در صورت ضبط جلسه، زیرنویس ضبط نخواهد شد.

در این مقاله به نحوه استفاده از گوگل میت پرداخته ایم و تا حدودی به قابلیت های آن اشاره شده است. منتظر سوالات و نظرات شما در قسمت نظرات هستیم. در ضمن اگر قصد خرید گوشی را دارید یا می خواهید از قیمت روز گوشی های سامسونگ و … مطلع شوید، پیشنهاد می کنیم به فروشگاه اینترنتی 19 محصول مراجعه کنید.

سوالات متداول

چگونه با گوگل میت کار کنیم؟

✔️ از 3 طریق می توانید به این سرویس دسترسی داشته باشید. استفاده از گوگل میت بسیار ساده است و در مقاله آموزش گوگل میت به طور کامل توضیح داده شده است.

چگونه با تلفن وارد Google Meet شوم؟

✔️ ابتدا باید اپلیکیشن گوگل میت را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید. سپس اگر می‌خواهید خودتان جلسه ایجاد کنید، روی گزینه Create Meeting و اگر می‌خواهید به جلسه بپیوندید، روی Join Meeting کلیک کنید.

چگونه با Google Mate تماس تصویری برقرار کنیم؟

✔️ همانطور که در مقاله ذکر شد نحوه ارتباط با گوگل میت تنها با کلیک بر روی گزینه ایجاد جلسه امکان پذیر است و نیاز به کار خاصی ندارد.

حداکثر مدت زمان برگزاری جلسه در Google Meet چقدر است؟

✔️ مدت زمان ویدئو کنفرانس در این سرویس نامحدود است و حتی می توانید تا 24 ساعت به صورت مستمر جلسه برگزار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا