چطور باید با کائنات ارتباط برقرار کنیم

در این مقاله قصد داریم پاسخ های مفیدی به سوال «چگونه با کائنات ارتباط برقرار کنیم» ارائه کنیم. اگر از آن دسته افرادی هستید که از زندگی خود ناراضی هستند. تصور می کنید هر چقدر هم که تلاش کنید به هدف خود نزدیک نمی شوید و بسیاری از این موارد از انرژی منفی ناشی می شود، خواندن این مقاله به شما کمک زیادی می کند.

برعکس، چنین مواردی نیز به وفور رخ می دهد. ما افراد زیادی را در اطراف خود می بینیم که مشکلاتشان خیلی راحت تر از آنچه تصور می کردند حل می شود. این افراد یکی از بهترین و موثرترین راه ها را برای ارتباط با کیهان انتخاب کرده اند.

اگر برای خودمان هم همین را می خواهیم، ​​باید بدانیم چگونه با کائنات ارتباط برقرار کنیم.

اگر با کائنات ارتباط داشته باشید، در مسیر رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بسیار سریعتر، آسانتر و آرامتر خواهید بود.

به دست می آورید

بیشتر بخوانید: راز اعداد تسلا و نحوه استفاده از آنها

چگونه با کائنات ارتباط برقرار کنیم؟ چگونه باید از آنها درخواست کنیم؟

به عنوان اولین و مهمترین نکته، باید بدانید که قدرت میل شما بسیار مهم است.

اگر تقاضای قوی نداشته باشید، به احتمال زیاد خیلی دیر به اهداف و خواسته هایتان خواهید رسید. پس مراقب باشید خواسته هایتان ضعیف نباشد.

در این بخش، ما بر روی درخواست ها و آرزوهایی تمرکز می کنیم که باید به شدت از کائنات درخواست کنید. خواهید دید که اگر در

مهم نیست خواسته های شما چقدر ضعیف یا ناامید کننده باشد، کائنات در مناسب ترین زمان اهداف و خواسته های شما را برآورده خواهد کرد.

اما این تنها نکته مهم نیست، بلکه شروع همه چیز است. حالا شما تعجب می کنید که چگونه می توان با کیهان ارتباط برقرار کرد؟ راه درست چیست؟ در قسمت بعدی مراحل بعدی را شرح خواهیم داد.

کیهان چیست؟

کاملاً واضح است که اگر می خواهید با کیهان ارتباط برقرار کنید، ابتدا باید بدانید که کیهان چیست. در صورتی که اطلاعات صحیحی در این زمینه ندارید، مطالعه این قسمت به میزان کافی شما را در جریان این موضوع قرار می دهد.

همه ما می دانیم که هر چیزی که در این جهان وجود دارد بخشی از جهان است. تلفن های همراه، ماشین های شخصی، ستاره ها، درختان و غیره. همه بخشی از کیهان هستند

کائنات نیز مانند انسان روح دارد. باید تلاش کنیم تا شناخت درستی از هستی به دست آوریم و اهداف و خواسته های خود را از آنها بپرسیم، صد در صد در نهایت به اهداف و خواسته های دلخواه خود خواهید رسید.

شاید شنیده باشید که می گویند آنچه می خواهید بخواهید به شما داده می شود. به افراد ثروتمند و موفق نگاهی بیندازید، بسیاری از آنها آن را خواستند و به دست آوردند.

بیشتر بخوانید: قانون جذب

اتصال با کیهان با استفاده از شش مرحله

اکنون می دانید که جهان چیست و خواسته های قدرتمند شما چه تأثیری بر تحقق خواسته های شما دارد. حال در ادامه پاسخ به سوال “چگونه با کیهان ارتباط برقرار کنیم” قصد داریم مراحل شش گانه را شرح دهیم. ارتباط با کیهان با دانستن این شش مرحله به راحتی امکان پذیر است.

نکته: اگر فکر می کنید برای برقراری ارتباط و بیان خواسته های خود باید التماس کنید، کاملا در اشتباه هستید. راستش را بخواهید باید بگوییم که ارتباط با کیهان اصلا سخت و پیچیده نیست، بلکه فقط باید روش های ارتباط را بدانید و تمرین کنید.

10 راز قانون جذب کیهان را که برای ارتباط با کیهان باید بدانید را می توانید بخوانید.

در هر موقعیتی که قرار بگیرید، با تمرین این شش چیز، می توانید با کائنات ارتباط برقرار کنید.

مرحله 1: هر آنچه که می خواهید. مهم است که ابتدا آنچه را که می خواهید تعریف کنید. توصیه می شود یک هدف را در نظر بگیرید، روی آن تمرکز کنید و فرکانس های قوی را به کائنات بفرستید. هدفی را که تعیین کرده اید روی یک تکه کاغذ یادداشت کنید. حتی می توانید یک آرایه جهانی برای این کار ایجاد کنید.

مرحله دوم: تابلوی یادداشت یا جهان را در جایی قرار دهید که بتوانید آن را ببینید. بدانید که پشیمانی، ناامیدی و ترس شما را از اهداف و خواسته هایتان دور می کند. شما باید این ظرفیت را در خود ایجاد کنید که همیشه خود را لایق دستیابی به تمام اهداف خود بدانید و با خوشحالی به آنها فکر کنید.

مرحله سوم: تمرکز فقط به معنای معطوف کردن توجه به جهان هستی نیست. شما باید با کیهان خواسته خود صحبت کنید. مطمئن باشید که هنگام صحبت کردن، ارتعاشات قوی تری به کیهان ارسال می کنید. در این صورت به آنچه می خواهید سریعتر خواهید رسید.

بخونیدش:  چرا باید در سامانه ثنا ثبت نام کنیم

مرحله چهارم: در ادامه پاسخ به سوال “چگونه با کائنات ارتباط برقرار کنیم” بهتر است در طول مسیر به

خواسته شما، رفتار شما باید طوری باشد که گویی آرزوی خود را برآورده کرده اید.

گام پنجم: برای رسیدن به رویاهایتان، همچنان باید صبور باشید. هرگز امید خود را از دست نده. ناامید بودن و بی حوصلگی احساس بد شما را به کائنات می فرستد. شما حتی می توانید تصویر مورد نظر خود را دریافت کنید.

گام ششم: همیشه برای چیزهایی که دارید سپاسگزار باشید. این تمرین همیشه باعث می شود آنچه را که دارید در نظر بگیرید و در درون خود احساس بهتری داشته باشید.

آخرین کلمه

در این مقاله سعی شده است به صورت کوتاه اما کاربردی به سوال “چگونه با کائنات ارتباط برقرار کنیم” پاسخ داده شود. می دانید که توانایی برقراری ارتباط و بیان درخواست ها بسیار مهم است. اکنون که با شش مرحله آشنا شدید، می توانید تمرین آنها را شروع کنید. همانطور که می بینید، هیچ چیز غیرعادی اتفاق نمی افتد، فقط کافی است مراحل ساده بالا را دنبال کنید تا آرزوهای خود را محقق کنید.

هرگز فراموش نکنید که شما لایق رسیدن به تمام اهداف و لایق بهترین ها هستید.

می توان گفت که درخواست از کائنات یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای رسیدن به اهداف و خواسته ها است که در این مقاله تمامی مراحل و روش های پرسش از کیهان را به شما آموزش می دهیم. شما می توانید با استفاده از قانون جذب جهان به تمام اهداف و خواسته های خود برسید.

انسان برای رسیدن به خواسته ها و اهداف خود باید به درستی از کائنات و هستی بپرسد و کائنات به درخواستی که از خود می شود پاسخ می دهد.

اما چگونه از کائنات بخواهیم به ما پاسخ دهد؟

هر چه از کائنات و کائنات بخواهیم چرا بی فایده است؟

چرا به درخواست کائنات پاسخ داده نمی شود؟

و…

پاسخ کامل سوالات خود را در این مقاله خواهید داشت. در ادامه ابتدا شما را با 3 مرحله اصلی زیر سوال بردن کیهان و هستی آشنا می کنم، سپس به 10 روش زیر سوال بردن هستی می پردازیم که برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود باید انجام دهید.

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه درخواست درست را به کائنات بفرستید، مطمئن باشید که این مقاله می تواند کمک زیادی به شما کند!

پس با من همراه باشید تا به شما نشان دهم چگونه می توانید از جهان هستی بپرسید.

چیزهای عالم چیست؟ (توضیحات کامل)

هر چیزی که در این دنیا وجود دارد، جهان نامیده می شود، مانند: درختان، گیاهان، آسمان، پرندگان، حیوانات، ماشین شما، تلفن شما و غیره. بخشی از کیهان این جهان محسوب می شوند.

کل جهان، مانند انسان ها و حیوانات، روح ها را شامل می شود، اجازه دهید مثال بهتری به شما نشان دهم:

کائنات به عنوان یک چرخ آزاد در زندگی انسان باقی می ماند که هر چه از آن بخواهید انجام می دهد. درخواست شما با استفاده از ارتعاشی که ارسال می کنید به کیهان داده می شود. افکار و افکار شما انرژی دارند، وقتی به چیزی فکر می کنید انرژی و ارتعاش آن را به کائنات می فرستید، اگر به بیکاری و بیکاری فکر می کنید ارتعاش بیکاری و بیکاری را به کائنات می فرستید و کائنات آن را بیشتر وارد زندگی شما می کند. برای اینکه وفور پول و ثروت را وارد زندگی خود کنید، باید ارتعاش آن را بفرستید. بهترین راه برای ارسال ارتعاش پول و ثروت، تمرین است.

پیشنهاد میکنیم از این مطلب دیدن کنید: قدرتمندترین تمرین قانون جذب برای جذب ثروت و پول

اگر قدردان هر آرزویتان باشید، کائنات قطعا پاسخ شما را خواهد خواند، مثلا اگر سر کار رفتید و روزی 50 هزار تومان حقوق دریافت کردید، همیشه شکرگزار باشید، کائنات پول بیشتری وارد زندگی شما می کند.

شما باید برای مقدار پولی که وارد زندگی شما می شود سپاسگزار باشید، هر چه بیشتر سپاسگزار باشید، پول بیشتری وارد زندگی شما می شود. درخواست از کائنات اصلا کار سختی نیست، یکی از بهترین و موثرترین راه های درخواست از کائنات و کائنات برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان شکرگزاری است که در زیر به طور کامل توضیح داده ایم.

3 مرحله اصلی برای بازجویی از جهان

سه گام اصلی برای اینکه از کائنات بخواهید شما را به اهداف و خواسته هایتان برساند. در ادامه به توضیح کامل هر یک از آنها پرداخته ایم:

بخونیدش:  چرا اشکانیان در تاریخ جهان به جنگاوری مشهور بودند

آرزو کردن

رفاقت

دريافت كردن

برای جذب سریع خواسته ها و اهداف بر اساس قانون جذب، باید نحوه استفاده از این قانون را یاد بگیرید. شما باید اصول قانون جذب را یاد بگیرید و دائماً آن را به کار ببرید تا به نتایج دلخواه خود برسید.

پیشنهاد میکنم مقاله چگونه از قانون جذب استفاده کنیم را مطالعه کنید

مرحله اول پرسیدن از کائنات: آرزو

در اولین قدم درخواست از کائنات و قدرت الهی، باید خواسته و هدف خود را به طور واضح و دقیق مشخص کنیم. ما باید این اهداف و خواسته های خود را وارد ناخودآگاه خود کنیم، به عنوان مثال:

اگر تجربه رانندگی داشته باشید، متوجه شده اید که اگرچه خیلی چیزها را می دانید، اما اجرای آنها برایتان سخت است. شما می دانید که چه زمانی باید از پدال گاز، کلاچ، دنده، ترمز و غیره استفاده کنید، اما در ابتدا هماهنگ کردن آنها برای شما سخت است.

اما آیا بعد از یک سال رانندگی برای شما آسان است؟ می توانید بدون توجه رانندگی کنید و به موسیقی گوش دهید. یا مثلا:

اگر یادتان باشد شاید اولین باری که بستن بند کفشتان را یاد گرفتید برایتان خیلی سخت بود اما بعد از چند ماه بدون فکر بند کفشتان را ببندید.

با تکرار و تمرین عمل رانندگی و بستن بند کفش از ذهن خودآگاه شما به ضمیر ناخودآگاه شما منتقل می شود. حال برای انجام این کارها نه به زمان زیادی برای یادگیری نیاز دارید و نه انرژی زیادی دارید و همه چیز به صورت خودکار انجام می شود.

بنابراین می توانید با تکرار و تمرین فرآیند را از ضمیر خودآگاه به ضمیر ناخودآگاه منتقل کنید. هر چه زمان بیشتری را تمرین و صرف کنید، ذهن شما سریعتر این فرآیند را منتقل می کند.

تمرین جذب ثروت: تبدیل ذهن به آهن‌روبای جذب پول و ثروت دائم

مرحله دوم درخواست از عالم: همنشینی

در این مرحله باید اهداف خود را همراهی کنید، با ارسال آرزوها به ناخودآگاه، ارتعاش تحقق خواسته خود را ناخودآگاه برای شما ارسال کنید.

شما می توانید ارتعاش خواسته های خود را با فکر کردن، با گوش دادن، با صحبت کردن ارسال کنید. هر چه این ارتعاش قوی تر و دقیق تر باشد، به اهداف و خواسته های خود نزدیکتر خواهید شد.

قرار نیست بدانید چگونه به خواسته تان خواهید رسید، خود کائنات بدون اینکه خودتان بدانید شما را به اهدافتان می رساند.

پس از تعیین اهداف، باید احساس خوبی نسبت به رسیدن به اهداف خود داشته باشید. بهترین راه برای تعیین اهداف این است که خودتان آنها را یادداشت کنید.

یک دفترچه بردارید و تمام خواسته ها و اهداف خود را به طور کامل و واضح در آن بنویسید، نوشتن آرزوها یکی از بهترین راه ها برای پرسیدن از کائنات است. با نوشتن اهداف خود، به کائنات می گویید که چه می خواهید.

هرچه ارتعاشی قوی‌تر به جهان هستی بفرستید، سریع‌تر به آنچه می‌خواهید خواهید رسید. به این نکته توجه کنید که هیچکس زمان برآورده شدن خواسته شما را نمی داند و زمان تحقق خواسته شما برای هرکسی متفاوت است.

دادن ارتعاش مثبت به خواسته خود بسیار مهم است و باید ارتعاش مثبت خود را حفظ کنید تا به خواسته های خود برسید. ممکن است در ابتدا نگه داشتن ارتعاش برای شما کمی دشوار باشد، اما با انجام برخی تمرینات واقعا خوب، می توانید ارتعاشی را که ارسال می کنید مثبت و در جهت خواسته های خود انجام دهید.

(در قسمت اعضای ویژه چند تمرین بسیار قوی برای رسیدن به خواسته قرار داده ایم که با انجام این تمرینات می توانید ارتعاش بسیار قوی را به کائنات بفرستید)

مرحله سوم درخواست از کیهان: دریافت

اگر مرحله اول و دوم درخواست از کائنات را به درستی انجام داده اید و ارتعاش مثبتی را برای رسیدن به اهداف خود ارسال کرده اید، شک نکنید به هدفی که برای خود تعیین کرده اید خواهید رسید.

آرزوها و اهداف شما می تواند هر چیزی باشد، مانند: ماشین مورد نظر، تلفن همراه مورد نظر، رابطه خوب و شغل مناسب و ….

و به این نکته توجه کنید که شما هیچ نقشی در تعیین زمان رسیدن به اهداف خود ندارید، همه اینها بستگی به ارتعاشی دارد که ارسال می کنید.

پیشنهاد میکنیم این مطلب را حتما مطالعه کنید: 10 باور اشتباه که مانع ثروتمند شدن شما میشود

10 راه برای درخواست از کائنات برای برآورده کردن آرزوهای شما

10 روشی که در زیر می خواهیم ارائه کنیم، راه های سریعی برای پرس و جو از جهان هستند. با این روش ها می توانید درخواست خود را بسیار دقیق و واضح به کائنات ارسال کنید. برای اینکه ببینید آیا قانون جذب کیهان کار می کند یا نه، بعد از انجام صحیح تمرین ها، در عرض چند روز نتیجه را خواهید دید. پس با ما همراه باشید تا خود را به روش های زیر سوال بردن کیهان آغاز کنید.

بخونیدش:  چرا وسایل ارتباطی با گذشت زمان تغییر کرده است

1_ درخواست خود را واضح بیان کنید

وقتی از کائنات سوال می کنید، حتما درخواست خود را به وضوح بیان کنید. هر چه درخواست شما واضح تر باشد، ارتعاش بیشتری به هدف خود می دهید. بنویسید و صحبت کنید تا اهداف خود را واضح بخواهید.

2_ تمرکز:

روی خواسته و هدف خود تمرکز کنید، هر چه بیشتر تمرکز کنید، کیهان پیام شما را سریعتر دریافت خواهد کرد. شما باید اهداف خود را در ذهن خود بیاورید و احساس خوبی داشته باشید.

3_ احساس کنید:

خواسته ها و اهداف خود را در زندگی خود احساس کنید، احساس میل درخواست شما را از کائنات قوی تر می کند. یکی از مهمترین مراحل قانون جذب، احساس اهدافتان است. شما باید اهداف خود را طوری احساس کنید که انگار آن هدف را در زندگی خود داشته اید و به آن رسیده اید.

4_ آزادی میل

هنگامی که ارتعاش اهداف خود را به جهان می فرستید، میل خود را برای رسیدن به آن رها کنید. به عنوان مثال، هنگامی که شما یک نامه واقعی را برای شخصی ارسال می کنید، دیگر نیازی به درخواست آن ندارید تا به مقصد برسد، درخواستی که از کائنات می کنید زمانی که آن را آزاد کنید به مقصد می رسد.

5_ هرگز منفی نگر

پس از ارائه درخواست خود به کائنات، ذهن خود را از افکار منفی پاک کنید. بدانید هرچقدر هم افکارتان منفی باشد، ارتعاشات نامطلوب و منفی به سمت اهدافتان می دهید، ارتعاشات منفی باعث می شود کائنات لحظه رسیدن به خواسته شما را به تاخیر بیندازد. با ورزش خود را خوب نگه دارید.

6_ معرفی کنید:

قبل از رسیدن به اهداف خود آماده شوید. برای مثال اگر کتابی را سفارش داده اید، جای مناسبی را برای این کتاب در کتابخانه خود خالی می کنید و به محض اینکه این کتاب به دست شما رسید، آن را در محلی که از قبل آماده کرده اید قرار دهید.

در زندگی خود، حتماً برای آرزوهایی که به کائنات فرستاده‌اید جا باز کنید و قبل از رسیدن آن آرزو، آماده‌سازی کنید.

7_ لرزش خود را تقویت کنید:

برای نزدیک‌تر شدن به خواسته‌هایتان، کارهایی را انجام دهید که ارتعاش شما را برای رسیدن به هدفتان قوی‌تر و قوی‌تر کند. میل به صحبت کردن، تشکر کردن و غیره را تجسم کنید. یکی از آن نوع کارهاست

8_ از نکات منفی دوری کنید:

از هر چیزی که شما را وادار به تفکر منفی می کند دوری کنید. مکان های منفی، اخبار، فیلم ها، افراد منفی و غیره را حذف کنید. از زندگی شما تا ارتعاشات و احساسات شما خوب بمانند.

9_ نگران نباشید:

نگرانی در مورد آرزوی من، اینکه چرا آرزوی من نمی آید، باعث ایجاد حس منفی می شود. مطمئن شوید که کار خود را به خوبی انجام می دهید، قطعا به آنچه می خواهید خواهید رسید.

پس اصلا نگران نباشید و نگرانی و استرس را کنار بگذارید. برای رسیدن به هدف و خواسته تان ممکن است فکر کنید به دلیل نتیجه نگرفتن درخواستی نفرستادید، به این نکته توجه کنید که کائنات در همه حال نمی داند. پس استرس و نگرانی را کنار بگذارید.

10_ مطمئن شوید:

شما باید مطمئن باشید که به اهداف خود خواهید رسید. اطمینان از درخواستی که ارسال کرده اید، زمان رسیدن به درخواست شما را کاهش می دهد. مطمئن باشید که با ارسال درخواست پاسخ 100% دریافت خواهید کرد.

از کائنات مطمئن باشید که کائنات شما را به اهدافی که می خواهید می رساند.

نتیجه

در این مقاله تمامی روش های ارسال ویبره را برای شما توضیح داده ام. اگر به توصیه هایی که در این مقاله به شما دادم عمل کنید، می توانید در هر زمینه ای از زندگی خود موفق باشید.

همه چیز به شما بستگی دارد که چگونه از این تکنیک ها و روش ها استفاده می کنید. اگر به دنبال جذب پول هستید باید ارتعاش پول را بفرستید و همان فرکانس پول شوید! اگر به دنبال جذب عشق هستید، باید ارتعاش عشق را بفرستید. برای درخواست از کیهان، باید ارتعاش آن را ارسال کنید.

اگر هنوز این مقاله را نخوانده اید، پیشنهاد می کنم یک بار آن را به طور کامل بخوانید و اگر سوالی داشتید در انتهای این مقاله از من بپرسید تا بتوانم شما را به طور کامل راهنمایی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا