چطور با مترو برم عبدل آباد

چگونه به عبدل آباد می رویم؟

چگونه به عبدل آباد می رویم؟ اگر به دنبال اقلام مختلف در یک مکان هستید؛ اگر تهرانی هستید و به دنبال پارچه های با کیفیت و ارزان هستید; اگر بودجه کمی دارید اما تعداد مواد غذایی و قیمت خریدتان بسیار بالاست یا حتی اگر تهرانی هستید و به دنبال پولی برای پس انداز هستید می توانید از بازار بزرگ و معروف عبدل آباد دیدن کنید. با مجله تاریخی و گردشگری ما همراه باشید تا همه چیز را در مورد بازار بزرگ عبدل آباد در اختیار شما قرار دهیم.

عبدل آباد تهران کجاست؟ چگونه آن را بخریم؟

عبدل آباد یکی از بازارهای کلان شهر تهران است. این کلان شهر با جمعیت بسیار بالا به فروشگاه ها و بازارهای زیادی نیاز دارد. این فروشگاه ها و بازارها به دلیل عدم کنترل قیمت، قیمت های بسیار بالایی را برای هر کالا تعیین می کنند. در این وضعیت بد اقتصادی، بسیاری از خانواده های تهرانی قادر به پرداخت این هزینه های سرسام آور نیستند. بازار عبدل آباد یکی از جاهایی است که می توانید محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب پیدا کنید. حال سوال مهم این است که چگونه می توان به بازار عبدل آباد رسید؟

آشنایی با بازار عبدل آباد

در بیشتر کشورها، بازارهایی که در جنوب شهرها قرار دارند، به دلیل تقسیم بندی طبقاتی اجتماعی جمعیت، محل زندگی جمعیت فقیر هستند. در ایران افرادی با کمترین درآمد در جنوب شهرها زندگی می کنند. افرادی که به دلیل انصافی که نسبت به افرادی با شرایط زندگی مشابه نشان می دهند، به صورت بومی در این مناطق زندگی می کنند. آنها کالاها را بر اساس کیفیت یا حتی در برخی موارد ارزانتر قیمت می دهند.

جنوب تهران در کوچه ای به نام احسانی چند فروشگاه دور هم جمع شده اند. کوچه احسانی که در منطقه ای به نام عبدل آباد قرار دارد. توانسته است اکثر نیازهای خانواده ها از جمله پوشاک، لوازم کودک، پارچه، لوازم خانگی، مبلمان و … را برطرف کند.

ولسوالی عبدل آباد کجاست؟

در جنوب تهران محله های زیادی وجود دارد. محله هایی که هر کدام در نوع خود معروف هستند. البته بعضی از این مناطق از قافله جا مانده و آبرویی ندارند!!!

عبدل آباد یکی از محله های قدیمی و جنوبی تهران است. این محله بیش از 70 سال قدمت دارد. این محله قدیمی و جنوبی کلانشهر تهران به داشتن بافت شهری فرسوده و قدیمی شهرت دارد. این بنای قدیمی و فرسوده افراد زیادی را در خود جای داده است. محله عبدل آباد در منطقه 19 تهران واقع شده است.

قیمت ها در بازار عبدل آباد چقدر است؟

چطور بریم عبدل آباد؟

بررسی های متعددی در بازارهای تهران انجام شده است. در برخی از این بررسی ها، این بازار معروف را بازار ارزان فروشان و در برخی دیگر، بازاری نامیده اند که تنها به بازار فروشندگان ارزان می گویند. بسیاری از افرادی که از این بازار دیدن کردند تصور می کنند محصولات این بازار نسبت به سایر مناطق تهران به ویژه شمال تهران ارزان تر است. خیلی ها قیمت بازار عبدل آباد را مانند پاساژهای تهران می دانند.

از یکی از مشتریانی که در حال خروج از بازار بود پرسیدیم نظر شما در مورد قیمت ها در این بازار چیست؟ وی پاسخ داد: این بازار فقط به ارزان فروشی معروف است. قیمت اجناس در آنجا هیچ تفاوتی با سایر مناطق و بازارهای تجاری تهران ندارد. در این بازار حتی قیمت برخی از محصولات بیشتر از بازارهای دیگر است. بنابراین لباس هایی که در بازار سنتی ستارخان به قیمت 150000 تومان به فروش می رسید در اینجا حدود 185000 تومان فروخته می شد!!!

اما می توان گفت اکثر افرادی که در نظرسنجی ما شرکت کردند معتقدند که به دلیل موقعیت جغرافیایی این بازار، فروشندگان نمی توانند قیمت های گزافی را برای محصولات تعیین کنند.

مسیرهای دسترسی به بازار عبدل آباد

ساکنان شمال تهران می توانند برای رسیدن به میدان راه آهن از تاکسی استفاده کنند و از آنجا از تاکسی های جاده عبدل آباد برای رسیدن به بازار بزرگ استفاده کنند. مسیر دیگری که این افراد می توانند طی کنند مترو است. آنها می توانند با استفاده از خط اول مترو تهران به علی آباد بروند و از آنجا سوار تاکسی شوند. تاکسی های خط عبدل آباد منتظر این افراد هستند.

افرادی که در غرب تهران زندگی می کنند می توانند با تاکسی به میدان آزادی رفته و از آنجا با تاکسی به این بازار بزرگ بروند. مسیر بعدی که می توانند بروند اتوبوس است. این افراد می توانند با اتوبوس به ایستگاه مترو صادقیه بروند و سپس به میدان آزادی بروند. از آنجا با استفاده از حمل و نقل عمومی به ترمینال سرور بروید. این ترمینال نزدیک بازار است و هرکس از شما بپرسد بازار کجاست به شما خواهد گفت.

بخونیدش:  چرا وقتی ادرار دارم ولی نمیاد

ساکنان شرق تهران بزرگ می توانند با استفاده از مترو به ایستگاه حرم امام خمینی (ره) سفر کنند. از آنجا به سمت جنوب حرم حرکت کرده و به سمت ایستگاه راه آهن علی آباد ادامه دهید. در آنجا تاکسی های این مسیر می توانند شما را به بازار علی آباد برسانند. جاده بعدی که می توان از آن استفاده کرد تهران پارس سه بانده یا افسریه سه بانده است. این افراد می توانند به یکی از این دو موسسه بروند و از آنجا با تاکسی به ترمینال جنوب و میدان بهمن بروند.

اگر در جنوب تهران زندگی می کنید، می توانید با مترو به نازی آباد بروید. از آنجا سوار اتوبوس، تاکسی یا مترو شوید و به بازار معروف عبدل آباد بروید.

بهترین راه برای رفتن به عبدل آباد چیست؟

بهترین راه دسترسی به این بازار از طریق خط مترو است. با استفاده از مترو فقط با ترافیک مواجه خواهید شد، اما با استفاده از سایر وسایل نقلیه زمینی درگیر ترافیک، گرما (اگر در تابستان هستید) و سرما (اگر در فصول سرد سال هستید) و آلودگی روزافزون تهران را درگیر خواهید کرد. .

ایستگاه مترو عبدل آباد یکی از سه ایستگاه خط مترو است. این ایستگاه بین سه منطقه 18، 17 و 19 قرار دارد که به آن امکان می دهد سه مکان مختلف دیگر را نیز پوشش دهد. نعمت آباد، عبدل آباد و شهرک ولی عصر سه نقطه اصلی تحت پوشش این ایستگاه هستند.

مترو عبدل آباد در بزرگراهی به نام جوانه و نزدیک به خیابان ورزش قرار دارد. ایستگاه قبلی آن نعمت آباد و ایستگاه بعدی آن شهید شریعتی است.

تفاوت پارچه فروشی عبدل آباد با سایر پارچه فروشی ها چیست؟

چطور بریم عبدل آباد؟

گفتیم در عبدل آباد هر چیزی که بخواهید پیدا می کنید، از لباس و کیف گرفته تا مار و لاک پشت. یکی از مغازه های بازار عبدل آباد که بسیار پرطرفدار و محبوب است، پارچه فروشی های آن است. تفاوت پارچه فروشی های عبدل آباد با سایر پارچه فروشی ها باعث شده این بازار توجه بسیاری از افراد نیازمند پارچه را به خود جلب کند. در این قسمت از مقاله در مورد پارچه فروشی های بازار عبدل آباد صحبت می کنیم. با ما بمان.

اختاز نیوز یک خبر رسمی است. این خبرگزاری در یکی از گزارش های خود از پارچه فروشی های عبدل آباد، قیمت پارچه در این بازار را ارزان تر از بسیاری از بازارهای تهران عنوان کرده است. بنابراین می توانید به وضوح این تفاوت قیمت بسیار زیاد را مشاهده کنید. ضمن اینکه بسیاری از مشتریان این بازار به این موضوع پی بردند و گفتند که اگر کمی در این بازار جست و جو کنید، می توانید پارچه هایی پیدا کنید که قیمت آنها از کیفیت آنها کمتر است.

به گفته یکی از فروشندگان که در این بازار مغازه دارد، قیمت پارچه های پرده در این بازار کیلویی 15 تا 20 هزار تومان است، اما اگر مشتری بخواهد همان پارچه ها را در بازارهای دیگر تهران بخرد، قیمت او باید بین 55 تا 60 هزار تومان بپردازد.

چطور بریم عبدل آباد؟

نکته دیگری که در این بازار به چشم می خورد این است که پارچه به هر شکلی در این بازار به فروش می رسد. مربع، متر، کیلو و تکه از روش های مختلف فروش پارچه در این بازار است. اگر بخواهید پارچه را متری بخرید، باید قیمتی بسیار بالاتر از زمانی که همان پارچه را کیلویی می خرید، بپردازید. این سوال در مورد بازار معروف و بزرگ عبدل آباد نیز صدق می کند. اگر می خواهید مدل پارچه ای به تعداد زیاد خریداری کنید، بهتر است آن را به صورت پاپیونی خریداری کنید. در این شکل از خرید پارچه از تخفیف آخرین خرید پارچه نیز بهره مند خواهید شد.

پیشنهاد مطالعه: برای گشت و گذار در تهران به کجا مراجعه کنیم؟

در برخی از مغازه های این بازار، برخی غرفه ها به پایان رسیده و تقریباً کارشان تمام شده است. برای اینکه پارچه باقی مانده سریعتر تمام شود و بتواند اقلام جدید را وارد کند، فروشندگان قسمت باقی مانده از خانه سگ را با قیمت بسیار ارزانتری می فروشند. بنابراین به گفته یکی از فروشندگان این بازار، انتهای پارچه پنجره که در حالت عادی متری حدود 10 هزار تومان است، وقتی به انتهای پنجره می رسد، متری 5 هزار تومان به فروش می رسد. نصف قیمت است و دلیل آن کم بودن مقدار پارچه است.

بخونیدش:  چرا باید قبل از هرکاری فکر کنیم

ایستگاه مترو عبدل آباد

ایستگاه مترو عبدل آباد رتبه بندی بر اساس نظرات مردم همراه با عکس، توضیحات، شماره تماس و آدرس بلوار لاله – بلوار گلها – بلوار شقایق – جاده عبدل آباد – خیابان میثاق – خیابان گلستان – پارک دانشجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا