چطور با پیامک دلبری کنم

چگونه با پیامک معاشقه کنیم؟

پیام های جذاب چیست؟

چگونه به شیوه ای سرگرم کننده چت کنیم؟

چگونه در چت و فضای مجازی جذاب باشیم؟

در این مقاله به سوالات بالا در رابطه با پیام های جذاب پاسخ خواهیم داد.

زیرا اگر قوانین دوستیابی تلفنی از راه دور را بدانید، به راحتی می توانید با ارسال چند پیامک، فرد مورد نظر خود را جذب کنید.

فرقی نمی کند که از این قوانین برای معاشقه از راه دور با تلفن همراه در شبکه های اجتماعی استفاده می کنید تا با یکدیگر آشنا شوید یا پس از شناخت فرد مورد نظر و جذب بیشتر، در هر صورت این 9 قانون به ما می آموزد که چگونه برای معاشقه با اس ام اس و ارسال پیام های جذاب.

اگر به دنبال نکاتی هستید که به شما کمک کند کسی را از راه دور عاشق خود کنید، مانند شبکه های اجتماعی از طریق پیامک، حتما این مقاله را بخوانید.

عشق با تلفن همراه از راه دور

توسعه فناوری حتی بر روابط عاشقانه تأثیر گذاشته است تا جایی که معاشقه از راه دور با تلفن همراه یکی از محبوب ترین و محبوب ترین راه ها برای ایجاد علاقه و ارسال پیام های جذاب است. به همین دلیل در این مقاله می خواهیم در مورد نحوه عاشق شدن با اس ام اس صحبت کنیم (به عاشق شدن در دنیای مجازی مراجعه کنید).

اولین چیزی که هنگام معاشقه با تلفن همراه از راه دور باید به خاطر بسپارید این است که مطمئن شوید وقتی برای علاقه خود پیام می‌دهید، نباید چیزی بگویید که ما را مستاصل یا نیازمند نشان دهد.

همچنین باید به یاد داشته باشیم که بهترین استراتژی برای ارسال پیام‌های جذاب این است که بدانیم چگونه به شیوه‌ای سرگرم‌کننده چت کنیم و در عین حال خیلی پرمدعا و سلطه جو به نظر نرسید.

در ادامه به 9 قانون دوستیابی تلفنی از راه دور اشاره می کنیم که می تواند به ما یاد دهد چگونه در چت جذاب باشیم و حتی چگونه خنده دار باشیم:

9 قانون خواستگاری تلفنی از راه دور

1. یک سوال خوب بپرسید: برای علاقه مند شدن به تلفن همراه از راه دور، پیام خود را با یک سوال شروع کنید، این یک راه عالی برای نشان دادن علاقه عاشقانه خود و همچنین پاسخ دادن به او برای او آسان است (به 24 روش آسان برای دیوانه کردن پسرها مراجعه کنید. توسط با انجام این کار مطمئن باشید که می خواهد دوباره پیام ارسال کند.در ادامه با یک سوال خوب نحوه جذابیت با اس ام اس را برای شما توضیح می دهیم:

یک سوال خاص و دقیق در مورد خودتان بپرسید. با این کار نشان می دهید که به چیزی که در واقع وجود دارد علاقه مند هستید.

از او سوالاتی بپرسید که به راحتی بتواند پاسخ دهد. در مورد معنای زندگی یا نحوه گذراندن امتحان ریاضی سوال نپرسید.

مستقیم باشید مردم سوالات مستقیم و واضح را دوست دارند، نه پیام هایی که درک آنها دشوار است.

پاسخ سوال شما را نباید در یک کلمه خلاصه کرد. اگر سوالی را بپرسید که در یک یا دو کلمه پاسخ داده شود، ادامه مکالمه دشوار خواهد بود. به جای اینکه بپرسید «دیشب کی به خانه آمدی»، بپرسید «دیشب چطور بود؟»

2. خلاق باشید: اگر پیام های جذابی که ارسال می کنید توسط دیگران ارسال نشود یا به عبارتی خاص باشد، می توانید در خواستگاری تلفنی از راه دور موفق تر باشید. بنابراین به جای اینکه فقط سلام کنید، یک سوال جالب بپرسید و سعی کنید چیزی بگویید که او را وادار به پاسخگویی کند و به گفتگو ادامه دهد.

مهم این است که بدانیم چگونه با سلیقه بحث کنیم و دیگران را بخندانیم. اگر سعی کنید باهوش باشید و او را خوشحال کنید، فرد مقابل شما نیز سعی می کند شما را بخنداند.

طعنه آمیز و شوخ به نظر برسید. این یک راه عالی دیگر برای شروع است.

3. رمانتیک باشید: اگر در مرحله ای هستید که می خواهید احساسات خود را بیان کنید، باید سعی کنید هم شوخ طبع باشید و هم شوخ طبع و زیاده روی نکنید. رمانتیک بودن باعث می شود که عشق شما برای صحبت با شما هیجان زده شود و تحت تاثیر جسارت و بی باکی شما قرار بگیرد. در اینجا توضیح می دهم که چگونه هنگام ارسال پیام های جذاب با پیام های متنی معاشقه کنیم (همچنین به ایجاد وابستگی عاطفی در دیگران مراجعه کنید).

طعنه آمیز باشید از مسخره کردن و کمی مسخره کردن نترسید.

اگر در مرحله مناسبی از رابطه خود هستید، در مورد لباس هایی که برای قرار بعدی خود خریده اید صحبت کنید. این باعث می شود که او برای دیدن شما هیجان بیشتری داشته باشد.

شکلک بفرستید و چشمک بزنید. برچسب های بامزه ای که نشان می دهد علاقه بیشتری به مکالمه دارید، اما زیاده روی نکنید.

4. جالب باشید. اگر می خواهید بدانید چگونه با پیام یا اس ام اس جذاب شوید تا فردی که قصد دارید عاشقش شوید برای شما یک فرد جذاب باقی بماند، باید برای او نیز جذاب باشید. یکی از مهمترین قوانین برای قرارهای طولانی مدت این است که نشان دهید فردی آگاه و دارای علایق، سرگرمی ها و دوستان بسیار متنوع هستید و همیشه به دنبال کشف چیزهای جدید هستید. اجازه دهید تصور کند که زندگی پرمشغله ای دارید و احساس خوش شانسی می کند که اکنون این فرصت را داشتید که به او پیام دهید. اگر او احساس کند که شما همیشه بیکار هستید و منتظر شرایط مناسب برای ارسال پیام هستید، به سرعت علاقه خود را نسبت به شما از دست می دهد.

بخونیدش:  چرا وقتی حرف میزنم خسته میشم

نشان دهید که زندگی خود را دارید. به او بگویید که با دوستانتان بیرون می روید، به کلاس کاراته می روید یا فیلم جدیدی تماشا می کنید. او باید بداند که زندگی شما چیزی فراتر از ارسال پیام های جذاب برای اوست تا بخواهد از وقت شما بیشتر لذت ببرد. مردم دوست دارند برای رسیدن به چیزی تلاش کنند، نه اینکه خیلی راحت به آن دست پیدا کنند.

یک علاقه مشترک پیدا کنید. درست است که نمی‌توانید با ارسال پیامک یا پیام‌رسانی در شبکه‌های اجتماعی مانند تاگلار یا لاین، یک مکالمه عمیق و کامل داشته باشید، اما اگر هر دو متوجه شوید که یک آهنگ را دوست دارید یا یک برنامه تلویزیونی را تماشا کنید، بیشتر می‌شوند. علاقه مند به صحبت با شما

5. بدانید که چه زمانی مکالمه را پایان دهید: قانون پنجم دوستیابی تلفنی از راه دور این است که بدانید بسیار مهم است که مکالمه را هر بار در زمان مناسب پایان دهید تا طرف مقابل به شما علاقه مند بماند. اگر او همیشه مکالمه را تمام کند، علاقه خود را به طرف مقابل از دست خواهید داد. اگر همیشه سعی می کنید مکالمه را طولانی کنید، به خصوص زمانی که او مشغول است یا زمانی که حرفی برای گفتن ندارد تا جایی که مکالمه را تمام کند، باعث می شوید در آینده کمتر با شما ارتباط برقرار کند. نکات زیر را به خاطر بسپارید تا دقیقا بدانید چه زمانی باید صحبت نکنید:

وقتی سعی می کنید چیزی برای گفتن پیدا کنید.

اگر او در پاسخ از شما سوالی نمی پرسد، احتمالاً فقط برای مودب بودن پاسخ می دهد.

هنگامی که پاسخ های آنها به صورت “بله”، “نه”، “موافق” یا “خوب” خلاصه می شود. در این شرایط، طرف مقابل شما علاقه ای به ادامه گفتگو ندارد.

اگر او همیشه گفتگو را تمام می کند، سعی کنید این روال را تغییر دهید. به عبارت دیگر، شما هستید که کار دارید و باید حداقل نصف زمان ممکن در آنجا باشید.

6. خوراکی برای فکر کردن بیاورید: اگر می‌خواهید بدانید چگونه با پیام‌های متنی معاشقه کنید و پیام‌های جذاب بفرستید، به یاد داشته باشید که مکالمه را فقط با عباراتی مانند “فعلا” یا “بعد می‌بینم” پایان ندهید. در عوض، باید انتهای مکالمه را باز نگه دارید تا امکان شروع مکالمه جدید برای شما فراهم شود. می‌توانید به او بگویید که قرار است با او ملاقات کنید یا به او بگویید که دارید کار جالبی انجام می‌دهید تا بعداً از شما سؤال کند (به نحوه اشغال ذهن دیگران مراجعه کنید). در ادامه به شما می گویم که چگونه در پایان چت ها و پیامک های خود افکار دیگران را به خود مشغول کرده و در نتیجه دیگران را عاشق خود کنید:

اگر از قبل شروع کرده اید، می توانید به او بگویید که دوست دارید دوباره او را ببینید.

اگر قبلاً قرار ملاقات گذاشته اید، در مورد لباس های جدیدی که می خواهید بپوشید صحبت کنید و بگویید که نمی توانید برای نشان دادن لباس های جدید خود صبر کنید. اجازه دهید ذهن او توسط یک تصویر ناآشنا سوق داده شود و سعی کنید لباس های جدید خود را پیش بینی کنید.

انتهای مکالمه را باز بگذارید تا بعداً بیشتر از شما بپرسد. ذکر کنید که معمولاً با دوستانتان بیرون می روید و در صورت امکان دوست دارید با او وقت بگذرانید. در این صورت، اگر فرد مورد علاقه تان هم بخواهد با شما بیرون برود و خیلی خجالتی نباشد، حتما از شما می پرسند.

7. ناامید و نیازمند ظاهر نشوید: قانون هفتم نحوه معاشقه با پیامک این است که بدانید آخرین فردی که فرد به دنبال اوست، فردی نیازمند و مستاصل است. اگر همیشه سعی می کنید با ارسال متن ها و پیام های جذاب زیاد کار کنید و از دیر پاسخ دادن یا عدم پاسخگویی همیشه به پیام ها شکایت کنید، او به این نتیجه می رسد که شخصیت شما به طور کلی نیازمند است. هنگام معاشقه با تلفن همراه از راه دور، پیام های شما باید خنده دار و شاد باشد و نباید این احساس را ایجاد کند که چیزی از او می خواهید (مثل نیاز به محبتی که فاقد آن هستید). انتظارات خلاقانه و انتظارات گفتاری یکی از راه هایی است که به ما می آموزد در چت بامزه باشیم. در ادامه به موارد دیگری که نباید هنگام پیامک یا چت در شبکه های اجتماعی انجام دهید اشاره می کنم:

هرگز نگویید “پیام من را دریافت کردید”. جدا از دزدیده شدن گوشی، بله، پیام شما به او رسیده و احتمالاً نمی خواهد پاسخ دهد. اوضاع رو بدتر نکن

می‌توانید از او در مورد آخر هفته‌اش بپرسید، اما از او درباره شخصی که با او بوده است یا در مورد دختر زیبای او که روز قبل در دانشگاه ملاقات کرده است، نپرسید. این فقط باعث حسادت و کمی عجیب و غریب می شود.

اگر به پیام شما پاسخ نداد، علامت سوال نفرستید. باعث می شود احساس وابستگی و ناامیدی کنید. مثل این است که شما شدیداً نیاز دارید که صدای او را بشنوید (نگاه کنید به چرا معتاد می شویم).

8. زیاد بی حوصله نباشید. قانون هشتم دوستیابی تلفنی از راه دور این است که پیام های جذاب شما نباید باعث شود که عاشق شما احساس کند که به او وسواس دارید و همیشه به او فکر می کنید. شما همچنین نباید نشان دهید که فقط برای پاسخ دادن به او زندگی خود را رها می کنید. بنابراین، اگر بخواهیم بفهمیم که چگونه با پیامک معاشقه کنیم، باید به نکات زیر توجه کنیم:

بخونیدش:  چرا پزشکان در اتاق عمل لباس سبز می پوشند

اگر بعد از 5 دقیقه پاسخ نداد، نگویید “شما چطور؟”

دو یا سه پیام پشت سر هم نفرستید. منتظر بمانید تا پاسخ پیام قبلی را دریافت کنید.

زود جواب نده شما نباید احساس کنید که منتظر ارسال پیام و پاسخ آنها هستید. وقتی کرش شما بعد از چهار ساعت پاسخ می دهد، شش ساعت بعد یا حتی هفت ساعت بعد پاسخ می دهید.

وقتی متوجه شدید که او می خواهد مکالمه را تمام کند، سعی نکنید به گفتگو ادامه دهید. به عنوان مثال، هنگامی که او با کلمات کوتاه پاسخ می دهد یا به سختی به شما پاسخ می دهد، گفتگو را تمام کنید.

بیش از حد احساسات نشان ندهید. یک شکلک چشم یا خنده برای توجه به علاقه شما کافی است، اما یک میلیون استیکر و شکلک خنده او را می ترساند.

وقتی در حال تفریح ​​هستید پیامک ندهید. اگر با خانواده خود به مهمانی رفته اید، نباید هر چند روز یکبار به آنها پیامک بزنید تا بفهمند که به آنها فکر می کنید. به او فکر نکنید که نمی دانید چگونه شاد باشید و از وقت خود لذت ببرید زیرا همیشه به تلفن خود چسبیده اید.

9. خود را خجالت ندهید: آخرین نکته برای دوستیابی تلفنی از راه دور این است که هنگام ارسال پیام های جذاب خود را خجالت زده کنید. وقتی با ارسال پیامک احساس خجالت و ناهنجاری خود را تجربه می کنید، شروع یک مکالمه دیگر و حتی ایجاد رابطه با شریک زندگی تان می تواند دشوار باشد. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام ارسال پیامک یا پیام عاشقانه از آنها اجتناب کنید:

نشان ندهید که واقعاً چه احساسی نسبت به آن دارید. به طور کلی، پیامک سرگرم کننده است و می توانید رابطه خود را با آن تقویت کنید. جایی برای ریختن دلت نیست شما باید در زمان مناسب چنین کارهایی را شخصا انجام دهید. ابراز علاقه با اس ام اس خیلی جالب نیست مخصوصا در ابتدای رابطه و برای اولین بار. انجام این کار شما را ناامید، ضعیف و فاقد اعتماد به نفس می کند. مثل این است که از یک مکالمه جدی می ترسید (به نحوه اعتماد به نفس مراجعه کنید).

عکس های نامناسب پست نکنید. به خصوص اگر شخص مورد نظر را به خوبی نمی شناسید. این خیلی احمقانه است زیرا بعداً می تواند از آنها علیه شما استفاده کند و حتی اگر شخص مورد نظر همسر شما باشد باز هم غیر منطقی و نامناسب است.

چگونه با پیامک معاشقه کنیم

اکنون که 9 قانون خواستگاری تلفن همراه از راه دور را می دانیم، وقت آن است که نکات مهمی را در مورد نحوه خواستگاری هنگام ارسال پیامک یا پیام رسانی بیاموزیم. پس همیشه هنگام معاشقه با تلفن همراه از راه دور یا ارسال پیام های جذاب به موارد زیر توجه کنید.

اگر دختر هستید، اول از ارسال پیامک یا پیامک نترسید، ممکن است دوستتان خجالتی باشد، اگر دختری اعتماد به نفس داشته باشد و اول پیامک بدهد، خوب است. اما این کار را همیشه انجام ندهید.

به او نگویید چه کسی را دوست دارید. برای همه خیلی آزاردهنده است. تنها چیزی که او می خواهد یک مکالمه عادی است. البته اگر چنین سوالی می پرسد شما هم می توانید در پاسخ این سوال را از او بپرسید.

اگر فوراً به پیام شما پاسخ نداد، بلافاصله تصور نکنید که او این کار را عمدا انجام داده است. ممکن است مشغول انجام کار دیگری باشد یا تلفنش خاموش باشد. در مورد آن عصبی نباشید (به راهنمای نهایی برای آرام کردن اعصاب خود مراجعه کنید). پیام ها را یکی پس از دیگری ارسال نکنید و ابتدا منتظر باشید تا شخصی که می خواهید به پیام شما پاسخ دهد!

خجالتی نباشید، اگر از او پرسید که چه کار می کنید، فقط نگویید “هیچی”. باید بگویید «می‌خواهم… می‌روم» یا «به شما پیام می‌دهم» یا «دارم تلویزیون تماشا می‌کنم» یا «دارم می‌خوانم».

ما همیشه مردانی را می بینیم که در فیلم ها از زنان سؤال می پرسند. اما اگر در موقعیتی هستید که باید آن را انجام دهید، وحشت نکنید. چنین عملکردی نیز بسیار چشمگیر است.

اگر او چند روز طول می کشد تا به شما پاسخ دهد، زمانی که می خواهید به او پاسخ دهید باید همان مدت و حتی بیشتر صبر کنید. اگر او واقعاً علاقه ای ندارد، حداقل به این ترتیب شما دست بالا را برای کنترل مکالمه خواهید داشت.

شاهین زند – محقق و محقق

سایت نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دایره المعارف آنلاین خسته کننده نیست. در واقع مرجعی است که در آن می توانید هر اطلاعاتی را به صورت مختصر، مختصر و مفید به زبان ساده به دست آورید. کتاب «چگونه هرکسی را عاشق خود کنیم» توسط نوین بینش منتشر شد. این کتاب به طور قابل توجهی شانس شما را برای عاشق شدن یا بازگرداندن کسی افزایش می دهد. برای اطلاع از جدیدترین مطالب سایت نوین بینش، عضو کانال تلگرام ما شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا میخواهید بیشتر بدانید؟

چگونه مردان را متقاعد به ازدواج کنیم

افراد همفکر را جذب کنید

چرا زندگی مجردی گاهی اوقات مفید است

چرا باید مردان یا زنان را به چالش بکشیم؟

5 گام ساده برای یافتن دوباره عشق گمشده

چگونه کسی را در اسرع وقت عاشق کنیم؟

ترمیم روابط عاشقانه

چرا نمیتونم عاشق بشم؟

در گذشته نامه های عاشقانه نقش مهمی در روابط عاشقانه داشتند. اگر از پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ خود در مورد حرفه خود بپرسید، مطمئناً به شما خواهند گفت که نوشتن نامه عاشقانه نیاز به مهارت خاصی دارد و حتی گاهی اوقات اگر شخصی احساس می کرد که آن مهارت را ندارد، از شخص دیگری که قلم زیبایی دارد سؤال می کند. و او این توانایی را داشت که احساسات زیبای عاشقانه را در قالب کلمات روی کاغذ بیاورد، از او خواست که این کار را برای او انجام دهد.

بخونیدش:  چرا تهدید در مقابل امنیت قرار دارد

امروزه با وجود اینکه در عصر تکنولوژی زندگی می کنیم و ممکن است دیگر نامه های عاشقانه کاغذی وجود نداشته باشند، اما برای به دست آوردن دل فردی که می خواهیم از طریق پیامک باید نکاتی را رعایت کنیم.

اگر این موارد را رعایت کنیم، وارد شدن به قلب فرد مورد علاقه مان کار ساده ای خواهد بود.

مهم ترین نکته ای که باید هنگام ارسال پیام رعایت کرد

فرقی نمی‌کند به کسی که اخیراً ملاقات کرده‌اید یا کسی که مدتی است می‌شناسید پیام می‌فرستید، مهم‌ترین چیزی که باید هنگام پیام دادن به کسی که دوستش دارید به خاطر بسپارید، ثبت لحظات است. این سرگرم کننده و لذت بخش است. همیشه پیام های خود را با طنز چاشنی کنید. پیام های شما باید شاد باشد. کلید لمس کردن قلب کسی از طریق پیامک این است که وقتی پیام شما را می بیند لبخند بزند و خوشحال شود.

چگونه به کسی که دوستش داریم لبخند بزنیم؟

شاید نتوانید چهره آنها را پشت تلفن همراه ببینید، اما با این روش ها قطعا می توانید با پیامک به کسی که دوستش دارید لبخند بزنید:

1- سر خود را روی سر او بگذارید

از دست دادن عزیزتان نترسید، البته با شوخ طبعی و خوشایند. این نه تنها باعث خنده او می شود، بلکه نشان می دهد که شما فقط یک فرد جذاب نیستید. علاوه بر این، این کار نشان می دهد که شما به خود اطمینان دارید و این عدد به شما کمک می کند تا جذابیت بیشتری برای این شخص پیدا کنید.

2- مسخره کردن

یک راه مطمئن برای لبخند زدن عزیزتان از طریق پیامک، تمسخر کردن خودتان است. با این کار او را می خندانید و به او نشان می دهید که می تواند گاردش را باز کند. او در کنار شما احساس راحتی می کند و این باعث می شود بیشتر جذب شما شود.

3- پاسخ ها را حدس بزنید

راه دیگر برای ایجاد لحظات سرگرم کننده و جالب کردن پیام های خود، حدس زدن پاسخ های احتمالی آن شخص است. این روش پیام های شما را جذاب و هیجان انگیز می کند، از دیگران متمایز می شود و در نهایت فردی که دوست دارید را به سمت خود جذب می کند. به عنوان مثال از او بپرسید که در تعطیلات آخر هفته چه می کند، سپس به او بگویید که چه فکر می کنید.

4- ایفای نقش کنید

یک سناریو بسازید و وانمود کنید که در نقش های خود با یکدیگر گفتگو می کنید. این روش سرگرم کننده یک تجربه مشترک ایجاد می کند که باعث می شود شریک زندگی شما لبخند بزند، و همکاری مشترک شما برای تصور موقعیت باعث می شود آنها احساس نزدیکی به شما کنند.

چگونه فردی را که می خواهیم به دنبال خودمان بگردیم بدست آوریم؟

در روابط عاشقانه خود اغلب به دنبال کسانی می گردیم که به نوعی ما را به چالش می کشند و این برای هر دو طرف صدق می کند. آسان کردن بیش از حد برای شریک آینده تان می تواند نتیجه معکوس داشته باشد و او را از شما دور کند، پس کاری کنید که شریک زندگی تان به شما نگاه کند. با رعایت نکات زیر هنگام ارسال پیام می توانید این کار را انجام دهید:

1- خود را بی لیاقت نشان دهید

برای اینکه از نظر فردی که به دنبالش هستید مطمئن و غیر نیازمند باشید، با طنز وانمود کنید که لایق رابطه با او نیستید. در واقع، شما فقط به شوخی می گویید که مناسب نیستید و هرگز نمی توانید رابطه داشته باشید. به عنوان مثال، از یکی از مهارت های او ابراز تعجب کنید و به شوخی بگویید که او از شما باهوش تر است و فردی مثل شما لیاقت این را ندارد که شریک عاطفی او باشد. این حس شوخ طبعی فرصتی را برای شریک زندگی شما ایجاد می کند تا شما را تعقیب کند.

2- در پیام رسانی زیاده روی نکنید

این بسیار مهم است زیرا ارسال پیامک بیش از حد مانع از جذب علاقه شما به شما می شود. به طور کلی، کسی که بیشترین تلاش را برای برقراری ارتباط می کند، کسی است که به دنبال دیگری است و می خواهد با آنها رابطه برقرار کند. بنابراین، اگر می‌خواهید شریک زندگی‌تان شما را جستجو کند و نه شما، باید از ارسال پیامک زیاد خودداری کنید. نسبت پیام های شما باید یک به یک باشد و از نظر فراوانی هم مثل طرف مقابلتان عمل کنید، یعنی اگر دیر یا زود پیام می فرستد، شما هم طبق همین الگو عمل کنید.

چگونه به طرف مقابل احساس خاص بودن بدهیم؟

یکی دیگر از ترفندهایی که باعث می‌شود علاقه‌تان به متن، شما را دوست داشته باشد، این است که نفس آن‌ها را اذیت کنید. به او بگویید که تأثیر مثبتی روی شما داشته است و همیشه به او فکر می کنید. مثلاً بگویید چیزی دیدید که شما را به یاد او انداخت. چنین پیامی باعث می شود فرد مقابل شما احساس خاص بودن کند و دادن حس خوب به دیگران راهی تضمینی برای به دست آوردن قلب آنهاست.

بیشتر بدانید:

قوانین نانوشته ارسال پیامک: چیزهایی که هرگز نباید روی متن بگویید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا