چطور تو اینستا پست igtv بگذاریم

27 اردیبهشت 1399

بسیاری از کاربران اینستاگرام ممکن است تعجب کنند که چگونه IGTV را در اینستاگرام قرار دهیم و چگونه آن را به عنوان یک پست منتشر کنیم. باید گفت که امکانات زیادی به اینستاگرام اضافه شده است تا بخش IGTV آن را بهبود بخشد و آن را برای کاربران راحت تر کند. در این مقاله با ما همراه باشید تا به تفصیل درباره نحوه دانلود IGTV در اینستاگرام صحبت کنیم.

یکی از ویژگی های هیجان انگیزی که اخیراً به اینستاگرام اضافه شده است IGTV اینستاگرام است که به کاربران اجازه می دهد ویدیوهای طولانی تر از یک دقیقه را در صفحه خود آپلود کنند. قبل از اینکه این قابلیت به اینستاگرام اضافه شود، تنها امکان ارسال پست های یک دقیقه ای وجود داشت. پس از آن، پست های اسلایدی که هنوز هم وجود دارند به اینستاگرام اضافه شدند. پست‌های اسلاید به کاربران اجازه می‌داد تا ۱۰ ویدیوی یک دقیقه‌ای پست کنند، اما اینستاگرام در نهایت تصمیم گرفت پلتفرمی را به اپلیکیشن خود اضافه کند که کاربران به راحتی ویدیوهای طولانی‌تری را در صفحه خود ارسال کنند. با ما همراه باشید تا جزئیات این پلتفرم و نحوه کار با آن را توضیح دهیم و همچنین به سوال “چگونه IGTV قرار دهیم” پاسخ دهیم.

IGTV اینستاگرام چیست؟

IGTV اینستاگرام در واقع یک کانال ویدیویی است که به برندها و کسب و کارهای معروف اجازه می دهد تا ویدیوهای طولانی مدت را برای اهداف بازاریابی در اینستاگرام ارسال کنند. این قابلیت که به صورت برنامه ای مجزا توسط اینستاگرام تولید شده است در ژوئن 2018 به اینستاگرام اضافه و معرفی شد. کاربران تایید شده در اینستاگرام می توانند تا یک ساعت ویدیو در این کانال ارسال کنند و کاربران عادی می توانند ویدیوهای حداکثر تا 10 دقیقه ارسال کنند. در ابتدا IGTV اینستاگرام به عنوان یک کانال تلویزیونی ارائه شد و برای تماشای ویدیوهای طولانی یا باید به قسمت جداگانه ای که در برنامه اینستاگرام تعریف شده است بروید و یا برنامه IGTV را روی تلفن همراه خود نصب کنید.

در سال 2019، اینستاگرام کمی بخش IGTV خود را تغییر داد و به کاربران خود اجازه داد ویدیوهای IGTV را به عنوان پست منتشر کنند. با این کار، کاربران می‌توانند دقیقه اول هر پست IGTV را ببینند و برای مشاهده بقیه ویدیوی IGTV روی «ادامه تماشا» کلیک کنند.

چگونه یک کانال IGTV ایجاد کنیم

در ابتدا برای آپلود یک ویدیو در IGTV باید کانال آن را ایجاد می کرد تا بتوان از IGTV استفاده کرد، اما در نسخه های بعدی این ویژگی حذف شد. اکنون هر حساب اینستاگرامی می تواند به راحتی ویدیوها را در IGTV آپلود کند و نیازی به ایجاد کانال نیست. شاید در ابتدا که IGTV توسط اینستاگرام ایجاد شد، بسیاری از مردم تعجب کردند که چگونه IGTV را قرار دهند که با حذف کانال تا حدودی حل شد. برای پاسخ به این سوال که چگونه IGTV را راه اندازی کنیم، با ما همراه باشید.

چگونه IGTV قرار دهیم؟

در بخش قبل، ویژگی IGTV را به خوبی می‌شناختیم و اکنون زمان آن رسیده است که نحوه ارسال IGTV را یاد بگیریم. در واقع ارسال IGTV به دو صورت امکان پذیر است، روش اول از طریق اینستاگرام و روش دوم از طریق برنامه IGTV امکان پذیر است.

چگونه در برنامه اینستاگرام IGTV بگذاریم؟

ارسال ویدیو در IGTV اینستاگرام یکی از ساده ترین راه ها برای ارسال ویدیو در IGTV است، اما قبل از ارسال ویدیو، خوب است مراحل آپلود صحیح ویدیو را بدانید. در ادامه به این نکات مهم اشاره خواهیم کرد.

مرحله 1: ابتدا باید روی علامت + در برنامه اینستاگرام کلیک کنید تا لیست عکس ها و ویدیوهای خود را برای آپلود در اینستاگرام باز کنید.

باز کردن لیست عکس ها و ویدیوها برای آپلود

مرحله 2: سپس یک فایل ویدئویی 60 ثانیه یا بیشتر را انتخاب کنید. مطمئن شوید که فایل ویدیوی شما نباید کمتر از 60 ثانیه باشد.

انتخاب یک ویدیویی ۶۰ ثانیه ای

مرحله 3: اکنون در این بخش با بخش جدید IGTV اینستاگرام روبرو خواهید شد و باید گزینه Long Video را برای آپلود ویدیو در IGTV انتخاب کنید. اگر روی فیلم کوتاه کلیک کنید، ویدیوی شما حداکثر تا یک دقیقه پست می شود.

انتخاب گزینه Long Video

مرحله 4: تا کنون، شما انتخاب کرده اید که ویدیوی خود را در IGTV پست کنید. اکنون در این بخش باید یک جلد برای ویدیوی خود انتخاب کنید. این جلد می تواند بخشی از ویدیوی شما یا یک تصویر از پیش طراحی شده باشد. در تصویر زیر قسمت انتخاب تصویر جلد را مشاهده می کنید.

انتخاب کاور برای ویدیو

مرحله پنجم: پس از انجام تمامی مراحل بالا وارد قسمت تنظیمات ویدیو می شوید که در تصویر زیر مشاهده می کنید. اکنون باید عنوان و توضیحاتی را برای ویدیوی خود در این بخش اضافه کنید. پس از تکمیل این دو قسمت، باید گزینه Post Preview را فعال کنید تا ویدیو به عنوان یک پست در فید شما قرار گیرد. علاوه بر این، اگر حساب شما یک تجارت است و به فیس بوک متصل است، می توانید Make Visible را در فیس بوک فعال کنید. در نهایت باید گفت همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید اخیرا بخشی به IGTV به نام Add to Series اضافه شده است که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

نوشتن عنوان و توضیحات برای ویدئو

مرحله 6: پس از انجام تمام مراحل بالا، باید روی Publish در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. تبریک می گویم زیرا پس از فشار دادن Post می توانید یک پست IGTV در اینستاگرام منتشر کنید. اکنون پاسخ این سوال را دارید که چگونه IGTV قرار دهید.

بخونیدش:  چرا خط خنده به وجود میاد

در برنامه IGTV چگونه IGTV بگذاریم؟

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، اینستاگرام نیز یک اپلیکیشن برای IGTV منتشر کرده است و شما می توانید ویدیوهای طولانی خود را فقط در آنجا ارسال کنید. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که از برنامه IGTV اینستاگرام استفاده می کنید، به طور کامل و قدم به قدم در مورد نحوه ارسال پست در اینستاگرام صحبت خواهیم کرد.

آیا شما معلم هستید و می خواهید درآمد بیشتری کسب کنید؟

مرحله 1: ابتدا برنامه IGTV را از لینک های زیر مناسب برای سیستم عامل گوشی خود دانلود کنید و منتظر بمانید تا بر روی گوشی شما نصب شود.

مرحله 2: اکنون برنامه IGTV را باز کنید و روی + در بالا سمت راست ضربه بزنید.

انتخاب گزینه +

مرحله سوم: پس از فشردن + پوشه تصاویر و فیلم های شما باز می شود و مانند قبل در این قسمت باید ویدیوی طولانی بیش از 60 ثانیه را انتخاب کنید.

انتخاب یک ویدیو طولانی بیش از ۶۰ ثانیه

مرحله 4: همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، در این بخش باید یک کاور برای ویدیوی خود انتخاب کنید.

انتخاب کاور برای ویدئو

مرحله 5: در این بخش نیز مانند مورد قبلی، باید جزئیاتی مانند عنوان () و توضیحات () ویدیوی خود را مشخص کنید. در اینجا همچنین می توانید تصمیم بگیرید که آیا پست شما به عنوان یک پست در نمایه شما منتشر می شود یا خیر. همچنین مانند قبل، می توانید در اینجا تصمیم بگیرید که آیا ویدیوی شما در فیس بوک منتشر می شود یا خیر.

نوشتن عنوان و توضیحات برای ویدئو

مرحله 6: پس از انجام تمام مراحل بالا، روی ارسال در گوشه سمت راست بالای تصویر ضربه بزنید تا ویدیوی IGTV خود را پست کنید. اکنون پاسخ این سوال را می دانید که چگونه IGTV پست کنید و می توانید آن را هم در اینستاگرام و هم در برنامه IGTV انجام دهید.

سریال IGTV چیست؟

اینستاگرام اخیرا قابلیتی را به IGTV اضافه کرده است که به شما امکان می دهد ویدیوهای خود را دسته بندی کنید تا کاربران را تشویق به تماشای بقیه ویدیوهای شما کند. این ویژگی که در واقع به عنوان برچسب در اینستاگرام تعریف می شود، کمک زیادی به بازدید بیشتر ویدیوهای شما می کند.

چگونه IGTV Seies ایجاد کنیم؟

1- برای دسته بندی ویدیوها با استفاده از سری IGTV ابتدا باید به قسمتی که در تصویر زیر نشان داده شده است بروید و گزینه Add to Series را بزنید.

2- اکنون مطابق شکل زیر بر روی Create your first series ضربه بزنید تا یک برچسب ایجاد شود.

3- اکنون باید عنوان و توضیحاتی برای لیبل خود تعریف کنید. در انتخاب نام برچسب بسیار دقت کنید تا با کسب و کار شما مرتبط باشد.

4- سپس باید برچسب ایجاد شده را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که برچسب خود را با دقت انتخاب کرده اید و پس از اطمینان روی Done ضربه بزنید.

شما اکنون یک برچسب برای ویدیوهای خود ایجاد کرده اید و این تگ هنگام پخش ویدیوهای شما نمایش داده می شود.

مشخصات استاندارد برای یک ویدیوی IGTV

در اینجا با جزئیات به شما خواهیم گفت که چگونه یک ویدیو باید در IGTV منتشر شود و چه مشخصاتی باید به صورت استاندارد داشته باشد:

فرمت فایل: MP4

مدت زمان ویدیو: حداقل 60 ثانیه

نسبت تصویر عمودی: 9:16

نسبت تصویر افقی: 16:9

حداقل نرخ فریم: 30 فریم در ثانیه (FPS)

حداقل وضوح تصویر: 720 پیکسل

حداکثر حجم ویدیو برای ویدیوهای کمتر از 10 دقیقه: 650 مگابایت

حداکثر حجم ویدیو برای ویدیوهای تا 60 دقیقه: 3.6 گیگابایت

اندازه تصویر جلد ویدیو: 420 پیکسل در 654 پیکسل (یا نسبت 1:1.55)

قدرت پست های IGTV را دست کم نگیرید

اگر می خواهید یک ویدیوی طولانی در اینستاگرام خود ارسال کنید، باید آن ویدیو را در IGTV آپلود کنید. در این مقاله نحوه آپلود ویدیو در IGTV را به تفصیل توضیح داده ایم و سعی کرده ایم به این سوال پاسخ دهیم که چگونه IGTV ارسال کنیم. حتما از ویدیوهای IGTV برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید. علاوه بر این، اخیراً یک ویژگی به این بخش از اینستاگرام اضافه شده است که می توانید ویدیوهای زنده را به عنوان پست های IGTV ارسال کنید. در نهایت، دانستن بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام برای حضور بهتر در این شبکه اجتماعی مهم است. نظر شما درباره ی این مقاله چیست؟ آیا یاد گرفته اید که چگونه ویدیوها را در IGTV پست کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در این مقاله با ما و سایر همکاران آکادمی در میان بگذارید.

سوالات متداول

اینستاگرام IGTV در واقع یک کانال ویدیویی است که به افراد اجازه می دهد ویدیوهای طولانی را در صفحه خود ارسال کنند.

ارسال IGTV به دو صورت امکان پذیر است که در این مقاله هر دوی این روش ها را به طور کامل توضیح می دهیم.

اینستاگرام اخیرا قابلیتی را به IGTV اضافه کرده است که به شما امکان می دهد ویدیوهای خود را دسته بندی کنید تا کاربران را تشویق به تماشای بقیه ویدیوهای شما کند.

IGTV محتوای ویدیویی طولانی مدت را در اینستاگرام میزبانی می کند. این کانال عالی برای نمایش محصولات، نکات مد، و راهنمای گام به گام است: نوع محتوایی که مخاطبان شما را درگیر می کند و به آنها در ایجاد روابط بلندمدت کمک می کند.

در این راهنما، همه چیزهایی را که باید در مورد IGTV بدانید، از ساخت کانال و ایجاد نمایش‌های جذاب گرفته تا تجزیه و تحلیل عملکردتان، به اشتراک می‌گذاریم.

فهرست

1- IGTV چیست؟

بخونیدش:  چرا به هزار میلیارد میگن همت

با این برنامه ساده، با گوش دادن به آن به مدت 5 دقیقه در روز، در 80 روز به هر زبانی مانند بلبل صحبت کنید! بهترین روش روز ضمن تقویت حافظه آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

2- چگونه یک ویدیو را در IGTV به اشتراک بگذاریم؟

3- چگونه برای IGTV ویدیو بسازیم؟

4- چگونه پیش نمایش IGTV خود را در انتشارات اینستاگرام قرار دهیم؟

5- چگونه یک IGTV برنامه ریزی کنیم؟

6- چگونه سریال بسازیم؟

7- تجزیه و تحلیل را درک کنید

آموزش تصویری

IGTV چیست؟

IGTV پاسخ اینستاگرام به YouTube بود – یک پلتفرم سازگار با موبایل که می‌توانست محتوای ویدیویی را تا 60 دقیقه ارائه دهد.

IGTV در اصل فقط از ویدیوهای عمودی (9:16) پشتیبانی می کرد. با این حال، پلتفرم از آن زمان به قدری رشد کرده است که اکنون از فرمت افقی 16:9 نیز پشتیبانی می کند و فرصتی عالی برای سازندگان یوتیوب فراهم می کند.

وقتی یک ویدیوی جدید ارسال می کنید، کاربران می توانند یک پیش نمایش 15 ثانیه ای از آن را در پست های اینستاگرام خود ارسال کنند. این یکی از مؤثرترین راه‌ها برای مشاهده ویدیوی IGTV و افزایش بازدید ویدیوی شما است.

علاوه بر این، وقتی ویدیویی را پست می‌کنید، یک تب جدید به پروفایل اینستاگرام شما اضافه می‌شود – که در آن بازدیدکنندگان می‌توانند تمام سریال‌ها و ویدیوهای IGTV شما را به‌طور هم‌زمان مشاهده کنند.

IGTV همچنین دارای تب مخصوص به خود در صفحه کاوش اینستاگرام است که آن را به فرصتی بزرگ برای دستیابی و جذب مخاطبان جدید تبدیل می کند.

در اینجا، ویدیوهای IGTV بر اساس تاریخچه جستجو و ترجیحات کاربر دسته بندی می شوند. اساساً، این الگوریتم ویدیوها را بر اساس آنچه *فکر می‌کند* بازدیدکنندگان بیشترین لذت را خواهند برد، نمایش می‌دهد.

IGTV اخیراً ویژگی‌های جدیدی را منتشر کرده است که به کسب‌وکارها و تولیدکنندگان محتوا کمک می‌کند تا از این پلتفرم کسب درآمد کنند.

فروشگاه IGTV به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا محصولات خود را مستقیماً بر روی محتوای ویدیویی خود برند کنند تا بینندگان آنها بتوانند در حین تماشای ویدیو به‌طور یکپارچه کلیک کرده و خرید کنند.

30 مورد از پربازدیدترین صفحات اینستاگرام

برای سازندگان محتوا، تبلیغات IGTV راهی برای کسب درآمد از اینستاگرام است. در مصاحبه ای با The Verge، مدیر عامل اینستاگرام آقای جاستین اوسوفسکی گفت که سازندگان محتوا با استفاده از تبلیغات IGTV سود استاندارد صنعت 55٪ از کل هزینه تبلیغات در IGTV را دریافت خواهند کرد، همه مانند YouTube.

چگونه یک ویدیوی IGTV را به اشتراک بگذاریم؟

ویدیوهای IGTV باید خارج از اینستاگرام ایجاد شده و سپس در پلتفرم آپلود شوند.

در اینجا مراحل به اشتراک گذاری اولین IGTV شما آمده است:

مرحله 1: برنامه اینستاگرام را باز کنید، به صفحه پروفایل خود بروید و علامت + را انتخاب کنید

مرحله 2: ویدیو را از گالری انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که فقط می توانید ویدیوهای طولانی تر از 60 ثانیه را انتخاب کنید. برای اکثر حساب‌های کاربری، حداکثر طول ویدیو 15 دقیقه است، اما برخی می‌توانند ویدیوهای حداکثر 60 دقیقه را آپلود کنند.

مرحله 3: پس از انتخاب ویدیو، یک عکس روی جلد از تصاویر موجود در ویدیو یا از گالری خود انتخاب کنید.

مرحله 4: عنوان و توضیحات را به ویدیوی خود اضافه کنید.

توجه: برای بازدیدکنندگان، توضیحات با ضربه زدن روی مثلث کنار عنوان ویدیو قابل مشاهده خواهد بود – و ممکن است شامل پیوندهای قابل کلیک باشد.

برای برندهای تجاری، این فرصت خوبی است تا بازدید سایت خود را افزایش دهند. این یک فرصت عالی برای تولیدکنندگان محتوا برای به اشتراک گذاشتن پیوندهای سفارشی است.

گزینه پشتیبان گیری اینترنتی در اینستاگرام (با خود اینستاگرام)

مرحله 5: ویدیوی IGTV خود را به یک مجموعه اضافه کنید (این اختیاری است) و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک پیش نمایش 15 ثانیه ای از آن بین پست های شما با کلیک کردن یا برداشتن علامت یک دکمه پست شود یا خیر.

مرحله 6: گزینه Edit Preview را انتخاب کنید. بخشی از ویدیوی 9:16 خود را که می خواهید در نمای 4:5 مشاهده کنید، انتخاب کنید.

مرحله هفتم: نحوه نمایش عکس روی جلد ویدیوی IGTV خود را با انتخاب گزینه Edit Profile Cover تغییر دهید.

مرحله 8: با رفتن به بخش تنظیمات پیشرفته و فعال کردن دکمه زیرنویس‌های تولید شده خودکار، زیرنویس‌های خودکار را برای ویدیوهای IGTV خود فعال کنید.

مرحله 9: گزینه پست IGTV را برای انتشار یا گزینه ذخیره در پیش نویس را برای انتشار بعداً انتخاب کنید.

وقتی اولین ویدیوی شما پخش شد، متوجه خواهید شد که بخش جدیدی به پروفایل اینستاگرام شما اضافه شده است: یک تب برای ویدیوهای IGTV شما.

چگونه یک ویدیوی IGTV بسازیم؟

برخلاف حلقه‌های اینستاگرام، ویدیوهای IGTV خارج از نرم‌افزار اینستاگرام ایجاد می‌شوند و سپس آپلود می‌شوند.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه می توانید از این پارامترهای فنی استفاده کنید:

فرمت ویدئو: MP4

مدت زمان: ویدیو باید حداقل 1 دقیقه باشد. حداکثر زمان دانلود با تلفن همراه 15 دقیقه و 60 دقیقه برای دانلود از وب سایت می باشد.

حجم: 650 مگابایت برای ویدیوهای کمتر از 10 دقیقه و 3.6 گیگابایت برای ویدیوهای تا 60 دقیقه

حالت نمایش: عمودی (عمودی) یا افقی (منظره)

ضریب نسبت: اینستاگرام نسبت 9:16 را برای ویدیوهای عمودی و 16:9 را برای ویدیوهای افقی توصیه می کند.

هنگام ایجاد یک ویدیوی IGTV، به خاطر داشته باشید که پیش نمایش همیشه 15 ثانیه اول ویدیو است.

مطمئن شوید که شروع ویدیوی شما به اندازه کافی جذاب باشد تا توجه مخاطبان را به خود جلب کند و آنها را به سمت خود جلب کند و تصویر را برای نمایش در قالب 4:5 به عنوان پیش نمایش بین پست ها آماده کنید.

بخونیدش:  چرا رزمندگان از جزر و مد استفاده میکردند علوم هفتم

چگونه پیش نمایش ویدیوی IGTV را در پست های اینستاگرام به اشتراک بگذاریم؟

کاربران اینستاگرام این امکان را دارند که 15 ثانیه از ویدیوی خود را در پست های خود قرار دهند.

اگر این کار را انتخاب کنید، ویدیوهای IGTV شما در میان پست‌های شما در نمایه شما با نماد IGTV در گوشه سمت راست بالا قرار می‌گیرد.

شما مجبور نیستید و کاملا اختیاری است، اما به شما کمک می کند تا محتوای خود را بیشتر در معرض دید قرار دهید.

3 راه برای فیلتر کردن نظرات نامناسب اینستاگرام

تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه پیش نمایش پست را فعال کنید. پس از انتخاب این گزینه، پیش نمایش ویدیوی IGTV شما در میان پست هایی که فالوورهای شما می بینند نمایش داده می شود و همچنین عکس روی جلد آن نیز در میان پست های شما در صفحه پروفایل شما قرار می گیرد.

هنگامی که پیش نمایش یک ویدیوی IGTV را ارسال می کنید، عنوان و توضیحات در کپشن قرار می گیرد. اما به یاد داشته باشید که لینک ها قابل کلیک نیستند و تبدیل به متن ساده می شوند.

علاوه بر این، می‌توانید گزینه ویرایش پیش‌نمایش را برای تنظیم نمایش ویدیوی IGTV خود انتخاب کنید (فقط اگر ویدیوی شما در نسبت تصویر 9:16 باشد. اگر نسبت تصویر شما 16:9 باشد، ویدیو به طور کامل نمایش داده می‌شود).

برای ویرایش کاور ویدیوی IGTV خود که در پست های اینستاگرام شما نمایش داده می شود (1:1)، گزینه Edit Profile Cover را انتخاب کرده و عکس را جابجا کنید.

ارسال پیش‌نمایش یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش نوردهی برای ویدیوهای IGTV است – و با تمام ویژگی‌های ویرایش و عکس‌های روی جلد، نیازی به خراب کردن روال اینستاگرام خود ندارید.

چگونه یک پست ویدیویی IGTV را برنامه ریزی کنیم؟

می توانید با استفاده از Facebook Creator Studio ویدیوهای IGTV خود را برای ارسال در یک زمان خاص برنامه ریزی کنید.

Creator Studio برای دسکتاپ به کاربران اجازه می دهد پست های IGTV خود را ایجاد و زمان بندی کنند.

توجه: به یاد داشته باشید که پست های IGTV در API اینستاگرام نمایش داده نمی شوند و بنابراین هیچ برنامه دیگری برای زمان بندی ویدیوهای IGTV برای ارسال وجود ندارد. اگر این ویژگی در دسترس قرار گیرد، بعداً در مورد زمان‌بندی پست‌های IGTV صحبت خواهیم کرد. اما در حال حاضر، توصیه می کنیم محتوای IGTV خود را با استفاده از Creator Studio برنامه ریزی کنید.

رپورتاژ در اینستاگرام + تمامی توصیه های کاربردی

زمان‌بندی محتوای IGTV یک راه عالی برای اطمینان از اینکه همیشه محتوایی برای ارسال دارید و در تقویم محتوای خود ادامه می‌دهید، است.

چگونه سریال بسازیم؟

ویژگی مجموعه IGTV یک فرصت بزرگ برای برندها است: اگر به طور مرتب برای مخاطبان خود قابل مشاهده باشید و محتوای با کیفیت ارائه دهید، به زودی شاهد افزایش تعامل و افزایش تعداد فالوورهای خود خواهید بود.

مجموعه ها به این صورت ساخته می شوند:

برای شروع، با کلیک بر روی دکمه Add to Series، یک ویدیو را به مجموعه اضافه کنید. اگر این اولین ویدیوی شما در مجموعه است، ابتدا باید نام و توضیحات مجموعه را وارد کنید.

علاوه بر این، افزودن محتوای موجود به مجموعه نیز یک کار ساده است. به سادگی تب IGTV را در پروفایل اینستاگرام خود انتخاب کنید، ویدیویی را که می خواهید به مجموعه اضافه کنید انتخاب کنید و روی Edit کلیک کنید.

یک ویژگی جدید به نام افزودن به سریال را مشاهده خواهید کرد. از آنجا می‌توانید یک مجموعه جدید ایجاد کنید یا ویدیو را به یکی از مجموعه‌های موجود اضافه کنید. در پایان کافیست روی پیام در گوشه سمت راست کلیک کنید.

ایجاد تنظیمات مختلف راه خوبی است تا به مخاطب بفهمانید از شما چه انتظاری دارد.

6 دلیل برای بلاک شدن در اینستاگرام و یک راه آسان برای رفع مشکل

برای استفاده حداکثری از این روند، جان یوشای اینستاگرام پیشنهاد می‌کند که «موضوع و سبک تکراری داشته باشید تا مخاطب بداند در هر قسمت از شما چه انتظاری دارد».

اگر مخاطب بداند که هر بار که نمایه شما را می بیند از شما چه انتظاری دارد، این احتمال وجود دارد که دکمه فالو زیبا را بزند و برای اطلاعات بیشتر دوباره از شما بازدید کند.

بازدید از آمار، نظرات و…

اگرچه اهداف IGTV به اندازه تجزیه و تحلیل اینستاگرام دقیق نیست، اما هنوز هم می توانید چیزهای زیادی در مورد عملکرد ویدیو یاد بگیرید.

برای دسترسی به آنالیز، در حین مشاهده ویدیو بر روی سه گوشه تصویر کلیک کرده و گزینه Show information را انتخاب کنید.

با این کار صفحه‌ای باز می‌شود که تعاملات ویدیوی شما، از جمله تعداد بازدید، تعداد مانند، نظرات و ذخیره‌ها را نشان می‌دهد.

هر بازدید برای هر باری که شخصی فقط 3 ثانیه از ویدیوی شما را تماشا می‌کند شمارش می‌شود.

اهداف IGTV یک راه عالی برای درک اینکه چه چیزی برای مخاطبان شما کار می کند و چه چیزی مفید نیست.

اما از زمانی که اینستاگرام روی Reels تمرکز کرد، IGTV در جایگاه دوم قرار گرفت.

چگونه یک فروشگاه در اینستاگرام راه اندازی کنیم (و 10 نکته دیگر برای فروش)

اما ویژگی‌های این قالب انعطاف‌پذیر، مانند زیرنویس‌های خودکار و راه‌های زیادی که برندها و تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از این محیط کسب درآمد کنند، همچنان IGTV را به یک پلتفرم جالب برای سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند.

اگر یک تصویر بتواند هزاران کلمه را بیان کند، یک ویدیو می تواند میلیون ها کلمه را بیان کند.

ویدیوهای طولانی هنوز هم روشی موثر برای گفتن داستان، ایجاد محتوای ارزشمند و بهبود فروش هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا