چطور در امانگ اس انلاین بازی کنیم

بازی Among Us یا به انگلیسی Among Us مدتی است که به لطف استریمرهای معروف ترند شده است و یکی از بهترین بازی های اندرویدی است که مخاطبان زیادی دارد، مکانیک پیچیده ای ندارد. این بازی داستانی یکپارچه و گیرا را برای مخاطب روایت می کند و سعی می کند او را تا پایان در بازی نگه دارد.

در طول یک ماه گذشته، استریم های این بازی به طور میانگین 400000 بازدید در روز داشته و روزانه 100000 بیننده مختلف این بازی را تماشا می کنند. استودیوی Innersloth که سازنده این بازی است اعلام کرد که میزبان 70-110000 نفر در ساعت است که عدد بسیار زیادی است و به احتمال زیاد افزایش یافته است.

منابع مختلفی وجود دارد که می توانید بازی Among Us را از آنجا دانلود کنید اما مناسب ترین راه برای تجربه بازی چند نفره Among Us دانلود آن توسط Myket است، Myket آخرین نسخه این بازی را در اختیار شما قرار داده است، می توانید این عنوان را با دوستان خود دانلود کنید و لذت ببرید. این بازی گروهی زیبا

Among Us 

حجم: 9.2 مگابایت

لیست این مقاله (با کلیک بر روی هر عنوان به این قسمت منتقل می شوید):

بازی بین ما چیست؟

این عنوان را می توان به صورت کراس پلتفرم بر روی تلفن های همراه و رایانه های شخصی دانلود کرد، نسخه PC 4 دلار قیمت دارد، اما نسخه تلفن همراه به صورت رایگان در دسترس است.

بازی Among Us در یک سفینه فضایی اتفاق می افتد که شما و ده بازیکن دیگر در آن حضور دارید و باید کشتی را هدایت کنید، اما در بین شما یک خیانت وجود دارد که نمی خواهد ماموریت شما به پایان برسد.

خائنان در مأموریتی هستند که کل خدمه کشتی را نابود کنند، در همین حال شما باید سعی کنید خائنان را متوقف کنید و سفینه فضایی را نجات دهید.

بعد از اینکه خائنان هر بازیکنی را کشتند، پس از دیدن جسد، باید بروید گزارش وضعیت را بخواهید. در این گزارش وضعیت باید از بین افراد سرنشین کشتی رای دهید که خائن کیست؟

در این بین باید سعی کنید ماموریت هایی که در بازی برای شما در نظر گرفته شده را انجام دهید و از مینی گیم های موجود در بازی لذت ببرید، پمپ اکسیژن را تعمیر کنید، چراغ های کشتی را تعمیر کنید و دیگر ماموریت های بازی شما را بسیار خوشحال می کند. غیر فعال باشد

بازی Among Us کاملاً اجتماعی است و به شما امکان می دهد با بازیکنان دیگر چت کنید و مفهوم و طراحی اولیه بازی شما شبیه بازی هایی مانند Mafia Citizen و Werewolf است که سال هاست وجود دارند. طرفداران خاص

تشخیص یک خائن از ده بازیکن دیگر کار آسانی نیست و اگر اشتباه رای دهید یک بی گناه از کشتی اخراج می شود، اگر رای درست باشد برنده خواهید شد.

شخصیت هایی که در بازی قرار دارند، قابل شخصی سازی هستند و شما میتوانید، رنگ آن ها را تغییر دهید و یا برای آنها کلاه یا تاج بگذارید، هر رنگ در بازی مختص به یکی از ده شخصیتی است که در اتاق قرار دارد و ما دو شخصیت با رنگ های یکسان می بینیم. مهدی کهریزی

چگونه بازی کنیم

وقتی برای اولین بار وارد بازی Among Us می شوید، یک منوی ساده با گزینه های مختلف جلوی شما ظاهر می شود.

بازی رایگان شما را وارد ماموریت های فرعی بازی می کند، در این حالت باید سعی کنید قسمت های مختلف کشتی را تعمیر کنید و با ماموریت های مختلف بازی آشنا شوید.

آمار بازی شما با جزئیات در پایین منوی اصلی بازی نوشته می شود، می توانید اطلاعات کامل بازی را دریافت کنید.

چگونه با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنیم؟

برای اینکه بتوانید با دوستان خود بازی کنید، باید یک اتاق ایجاد کنید، برای این کار مراحل زیر را طی کنید:

بر روی گزینه Online کلیک کنید

منویی که در بخش آنلاین مشاهده می کنید دارای چندین بخش است:

در قسمت بالای منو باید نام خود را وارد کنید.

در قسمت Host می توانید اتاق خود را بسازید و دوستان خود را دعوت کنید.

در بخش عمومی، اتاق هایی وجود دارد که می توانید وارد آن شوید و با افراد دیگر بازی کنید.

در قسمت خصوصی باید کد اتاق مورد نظر را وارد کنید، اگر دوستتان اتاقی ایجاد کرده و کد را در اختیار شما قرار داده است، می توانید با وارد کردن کد در این قسمت به دوستان خود بپیوندید.

بخونیدش:  چطور در دریم لیگ آنلاین بازی کنیم

چگونه اتاق های خصوصی را در بازی ایجاد کنم؟

همانطور که در قسمت بالا گفتیم در قسمت Host می توانید با کلیک بر روی گزینه Create Game اتاق مورد نظر خود را بسازید، پس از ورود به این قسمت تنظیمات در مقابل شما نمایش داده می شود که این تنظیمات شامل نقشه های قابل پخش، شماره می باشد. از خائنان، زبان اتاق مورد نظر، و تعداد بازیکنان.

پس از تنظیم تنظیمات به حالت ایده آل خود، روی Confirm کلیک کرده و وارد بازی شوید.

پس از ورود به بازی در داخل کشتی هستید، در پایین صفحه دو گزینه وجود دارد:
کد اتاق شما.

اگر اتاق در حالت عمومی یا خصوصی است، اگر روی گزینه های عمومی و خصوصی کلیک کنید، می توانید حالت های اتاق خود را تغییر دهید.

نکاتی برای برنده شدن در بازی در میان ما

نکته اول:
اتاق های زیادی در بازی وجود دارد که می توانید در آن ها عضو شوید، اگر عضو اتاقی در بازی هستید و بازی را در آنجا سپری کرده اید سعی کنید در بازی های بعدی رفتار خود را تغییر ندهید. همون اتاق و مثل قبل رفتار کن تغییر رفتار شما را متمایز می کند.

نکته 2:
سعی کنید از گزینه چت درون بازی به درستی استفاده کنید و از ایجاد صداهای ناگهانی خودداری کنید. اگر در بازی فردی آرام هستید، هرگز شروع به جلب توجه ناگهانی نکنید.

نکته سوم:
کارهای مختلفی در کشتی وجود دارد که هر فردی می تواند انجام دهد و در کشتی با دیگران همکاری کند، مراقب افرادی باشید که در لابی کشتی می مانند و در تعمیرات به دیگران کمک زیادی نمی کنند.

نکات لازم برای بازی بهتر به عنوان خدمه کشتی

نکته اول:
به آرا دقت کنید، تنها راه بیرون انداختن خائنان از کشتی همین رای ساده است.

خائنان معمولا سعی می کنند با رای دادن نظر دیگران را وسوسه کنند و این تصور را ایجاد کنند که خائن نیستند. اگر رای ندهید یا به آرای خود توجه نکنید، می توانید مردم بی گناه را از کشتی بیرون کنید و خائنان یک قدم عقب هستند. بازی را از نزدیک برنده شوید.

نکته دوم:
برای برنده شدن در بازی بین ما به راهنمایی نیاز دارید، چه خائن باشید و چه مسئول نگهداری از کشتی، باید برای پیروزی و زنده ماندن تلاش کنید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]سعی کنید در کشتی به صورت گروهی حرکت کنید، حرکت گروهی به این معنی است که خائنان نمی توانند به راحتی فرصت حمله به بازیکنان دیگر را پیدا کنند. البته فضای کشتی آنقدر زیاد است که گاهی این فرصت را به خائنان می دهد.[/box]

نکته سوم:
در بازی یک زوج برای خود انتخاب کنید و به آنها نزدیک شوید، این به شما این امکان را می دهد که در مرحله اول کشتی را تعمیر کنید و در مرحله دوم از جان خود و دوستتان محافظت کنید.

نکته چهارم:
بعد از دیدن جسد می توانید به بازیکنان دیگر گزارش دهید که یک قتل اتفاق افتاده است، بسیاری از بازیکنان فکر می کنند که باید بلافاصله این قتل را گزارش کنند و دیگر به شواهد موجود در بازی توجه نکنند. بازیکنان زیادی بودند. سعی کنید کمی بعد قتل را گزارش کنید و مدارک جمع آوری کنید.

نکات لازم برای بهتر بازی کردن به عنوان یک شیاد

نکته 1:
هنگام بازی به عنوان یک خائن سعی کنید از عجله برای کشتن خدمه کشتی خودداری کنید، این عجله باعث می شود به راحتی در معرض دید قرار بگیرید و از کشتی بیرون کنید.

نکته دوم:
وقتی متهم می شوید، معمولاً به طور طبیعی از خود دفاع می کنید، اما در عوض سعی می کنید سایر بازیکنان را به قتل متهم کنید و سعی کنید آنها را با استدلال متقاعد کنید.

نکته سوم:
بازیکنانی هستند که به راحتی بازیکنان را متهم می کنند، در این صورت سعی کنید بازیکنی را که به راحتی دیگران را متهم می کند کاری کنید و از روش معکوس برای محکوم کردن او استفاده کنید.
شما آسایش دیگران را محکوم می کنید، از کجا می دانید که خائن نیستید؟

نکته چهارم:
اگر یک خائن پیروز شود همه برنده می شوند.
گاهی اوقات می توانید یکی از دوستان خائن خود را حذف کنید و با این کار کمتر در معرض توجه قرار می گیرید، در نهایت هر دو برنده خواهید شد. .

بخونیدش:  چرا در بند ناف پنبه جمع میشود

حل مشکل وارد نشدن به اتاق ها و ارور بازی سعی کرد به طور کامل Join شود

برای اینکه تجربه بازی خوبی با ما داشته باشید باید از اینترنت پایدار استفاده کنید، سرورهای بازی برای ایران در دسترس نیستند و باید از نرم افزار تغییر DNS استفاده کنید.

اگر از نرم افزار استفاده می کنید و باز هم نمی توانید وارد بازی شوید، نرم افزار مورد نظر خود را تغییر دهید، گاهی اوقات برخی از اتاق ها پر هستند و نمی توانید به آنها وصل شوید.

سعی کنید اتاق های مختلف را آزمایش کنید و به اتاق هایی که در حال پر شدن هستند وصل نشوید.

مشکل پینگ بالا و عدم اتصال به سرورها در بازی بین ما

با ورود به منوی آنلاین سرورهای بازی در پایین صفحه نمایش داده می شوند، سمت چپ، سرورهای بازی را تغییر دهید و ببینید روی کدام سرور پینگ بهتری دارید.

در هر مرحله از بازی چند خائن وجود دارد؟

بسته به تنظیمات میزبانی که وارد می کنید ممکن است 1-3 خائن در بازی وجود داشته باشد که هر چه تعداد خائنان بیشتر باشد هیجان بازی بیشتر می شود و حساسیت افزایش می یابد.

چرا این بازی در بین ما محبوب است؟

بازی Among Us بار دیگر ثابت کرد که مردم بازی های اجتماعی و گروهی را دوست دارند و هرکسی که بتواند این مکانیک ها را به خوبی پیاده کند در حال محبوب شدن، کراس پلتفرم بودن، رایگان بودن و مورد توجه استریمرها است. بازیکنان

چگونه بازی Among Us را در اندروید نصب کنیم؟

برای نصب بازی از ما می توانید به اینجا بروید، ما همیشه در مایکت آخرین نسخه بازی را برای شما آماده می کنیم، دانلود از مایکت مزایای مختلفی از جمله ترافیک نیم بها برای شما دارد.

بازی Among Us سعی می کند مرز بین منطق و احساسات را از بین ببرد و شما را با استفاده از احساسات خود مجبور به تصمیم گیری کند.

در بین ما عنوانی سرگرم کننده و سرگرم کننده وجود دارد که این قابلیت را دارد که شما را برای ساعات طولانی در کنار دوستانتان نگه دارد، این عنوان بازیکنان زیادی دارد و شما به راحتی می توانید اتاق بسازید یا به اتاق های دیگر بروید و لذت ببرید.

چگونه بازی را در میان ما به صورت رایگان بر روی کامپیوتر نصب کنیم؟

برای اینکه بازی Among Us را به صورت رایگان بر روی کامپیوتر خود نصب کنید، ابتدا باید یک شبیه ساز اندروید را بر روی کامپیوتر شخصی خود دانلود کنید، سپس فایل Apk این بازی را دانلود و بر روی شبیه ساز نصب کنید، در غیر این صورت می توانید این بازی را با قیمت 4 دلار خریداری کنید. در استیم.

چگونه بازی Among Us را در اندروید دانلود کنیم؟

برای دانلود رایگان بازی میان ما می توانید این عنوان را در مایکت جستجو کنید، آخرین نسخه این بازی را می توانید به صورت رایگان در مایکت دانلود کنید.

نوبت تو است

دوستان عزیز به پایان مقاله راهنمای بازی Amang S رسیدیم در صورت داشتن سوال در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم 🙂

4.3 23 رای

امتیاز شما

آموزش بازی در میان ما به صورت آنلاین

آموزش بازی در میان ما به صورت آنلاین

آخرین به روز رسانی: 20 جولای 1401

نسخه v2022.6.21 اضافه شد

با ما همراه باشید تا یاد بگیریم چگونه این بازی آنلاین را انجام دهیم…

بازی آنلاین با 4 تا 10 بازیکن؛ همانطور که کشتی خود را برای پرتاب آماده می کنید، مراقب باشید که یکی از آنها قصد دارد همه شما را بکشد! کارمندان با انجام وظایف یا یافتن جاسوس و بیرون آوردن او از کشتی برنده می شوند. The Imposter) می تواند با فریب دیگران و استفاده از این فرصت برای کشتن مردم، ویران کند. در ادامه می توانید کرک آنلاین این بازی را دانلود کنید با آموزش بازی آنلاین این بازی همراه ما باشید

کمترین سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: Windows 7 SP1, win8, win10

CPU: پشتیبانی از مجموعه دستورالعمل SSE2

حافظه: 1 گیگابایت رم

DirectX: نسخه 10

فضای ذخیره سازی: 250 مگابایت فضای موجود

آموزش آنلاین بازی Among Us:

ابتدا بازی را از اینجا دانلود و نصب کنید (حتما آنتی ویروس را غیر فعال کنید): دانلود رمز فایل زیپ بازی Among Us www.gold-team.ir

فایل GDK_Helper.bat را اجرا کنید (فقط برای اولین بار)

بخونیدش:  چطور لگ فری فایر را برطرف کنیم

سپس وارد Windows Developer Settings شده و Developer Mode را فعال کنید.

ابتدا بر روی Install Game کلیک کنید و منتظر بمانید تا بازی به طور کامل نصب شود.

پس از نصب، بازی را در منوی استارت ویندوز پیدا کرده و آن را اجرا کنید. اگر سرور خطای شارژ می دهد، مدارشکن را جدا نکنید.

اطلاعات حساب XBOX خود را وارد کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. اگر حساب کاربری ندارید، یک حساب جدید ایجاد کنید (از حساب اصلی استفاده نکنید).

میزبانی کنید و دوستان خود را دعوت کنید. یا به سرورهای دیگران متصل شوید و بازی کنید.

حتی می توانید هاست دیگران را وارد کنید.

می توانید با کسانی که نسخه اصلی دارند بازی کنید، اما توصیه می شود این کار را نکنید.

بازی نیاز به یک آنتی بلوکر دارد. در گروه تلگرام می توانید از دوستان خود بخواهید که شما را معرفی کنند. همچنین می توانید از برنامه Electro استفاده کنید.

قبل از هر کاری، آموزش نصب برنامه های مورد نیاز و اعتماد به آنتی ویروس را مطالعه کنید.

برای دیدن تصاویر و تریلر بازی کلیک کنید.

برای بازی با بازیکنان ایرانی می توانید به تیم طلایی تلگرام بپیوندید و با هم بازی کنید:

برای ورود گروه تلگرام کلیک کنید

توجه: بازی ها برای غیرفعال کردن کرک به سرعت به روز می شوند. اگر فکر می کنید کرک جدیدی وجود دارد یا کرک از کار افتاده است، از قسمت گزارش زیر پست به ما اطلاع دهید

منبع آموزش: تیم طلا

کپی فقط با ذکر منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا