چطور در امتحانات حضوری تقلب کنیم

مجله نیمکت ملیکا افشار: کف دست های عرق کرده، صورت رنگ پریده و قلبی که هر لحظه ممکن است از گلویتان بیرون بیاید، تپ تپ تپ… صدای قلبت را می شنوی؟ آیا همه می توانند Tap Tap Tap Tap…این صدا را در سراسر اتاق بشنوند؟ آیا گوش ها قرمز هستند؟ چه کسی به من اهمیت می دهد؟ آیا همه آنها به من توجه دارند؟ صدای قلب … عرق کف دست … عرق پیشانی … سایه روی برگه امتحان … بله. تقلب می کنم حتی آرام ترین و بی خیال ترین افراد هم استرس قبل از امتحان را تجربه می کنند. خب، هرکسی با این اضطراب جور دیگری برخورد می کند. اما آخرین راه راهی است که باید رفت. راه آخر در بین همه کسانی است که درس نخوانده اند یا درس خوانده اند و استرس دارند، رایج است. تقلب کردن. نه جوان است و نه پیر. همه آن را می دانند و وقتی صحبت از کلمات به میان می آید، با لبخندی بر لب، خاطره ای از تقلب در آن روزهای اخیر و دور را تداعی می کنند. اگر قصد تقلب دارید، روش جدیدی ابداع کنید. این مسیرها همه آشکار می شوند:

۱. روش جیبی:

آنها هر نکته، سوال، پاسخ یا داستانی را که ضروری و ضروری می دانند، روی کاغذ می نویسند، محموله را در جیب خود می گذارند و در شرایط مناسب از آن استفاده می کنند.

۲. روش جامدادی:

از استحکام غافل نشوید. این کیف کوچک یکی از استراتژیک ترین ابزار در هر امتحانی است و از هر دوست یا همکلاسی مفیدتر است. آنچه دلشان می خواهد روی کاغذ می نویسند و محموله را داخل جامدادی می گذارند.

۳. روش تای آستین:

بسیاری از افراد کاغذ رمز خود را بین آستین بلوز یا لبه شلوار خود قرار می دهند.

۴. روش جورابی:

جوراب های بلند در کنار مراقبت شخصی و لاک ناخن یکی از ملزومات هر امتحان هستند. آنها کاغذ کد خود را زیر جوراب پنهان می کنند و در حین دور شدن از آن با احتیاط استفاده می کنند.

۵. روش کفشی ۱:

محموله یا کاغذ کد داخل کفش یا چکمه به راحتی پنهان می شود.

۶. روش مقنعه ای:

نیازی به توضیح نیست که این روش کاملاً دخترانه است. بسیاری از دختران به راحتی محموله را بین ماسک پنهان می کنند و هر بار که ماسک را مرتب می کنند اطلاعات رمزگذاری شده را بررسی می کنند.

۷. روش گیسوکمند:

برخی از افراد کاغذهای رمزگذاری شده را جمع می کنند و در میان انبوه مو پنهان می کنند.

هشدار قدیمی ها: مجریان این پنکه به موهای مجعد و پرپشت به گونه ای مجهز بودند که کاغذ تعبیه شده بین موها با چشم غیر مسلح تشخیص داده نمی شد.

۸. روش دستی:

همه چیز روی کف دست نوشته شده است.

۹. روش انگشتی:

آنها همه چیز لازم را بین انگشتان خود می نویسند.

۱۰. روش ساعدی ۱:

آنها همه چیز لازم را روی ساعد می نویسند.

۱۱. روش ساعدی ۲:

همه چیز روی ساعد نوشته شده است.

هشدار به بزرگترها: استفاده از آبنماهای قدیمی یا آبنماها باعث برگشت جوهر آنها شده و باعث رسوایی های بزرگ می شود.

۱۲. روش دستمال کاغذی:

اطلاعات مورد نیاز به صورت جداگانه بر روی دستمال کاغذی نوشته می شود، دستمال ها مانند حالت اول تا شده و داخل بسته بندی قرار می گیرند. هیچ مراقبی به یک بسته دستمال کاغذی مشکوک نیست. به این ترتیب آنها به یک سلاح تقلب مجهز می شوند.

هشدار برای قدیم تایمرها: پاک کردن دست یا صورت عرق کرده با دستمال های رمزدار و ارائه دستمال کاغذی به دوستان یکی از خطرات این روش است.

۱۳. روش دسته صندلی:

مواد مورد نیاز را روی دسته صندلی می نویسند.

۱۴. روش کفه‌ی صندلی:

آنها اطلاعات مورد نیاز را در پایین صندلی می نویسند.

۱۵. روش ساقه طلایی:

این روش علاوه بر خوشمزه بودن نیاز به ظرافت و مهارت زیادی داشت، یک بسته کلوچه با میله های طلایی می خرند و کاغذهای کد را وسط هر کوکی قرار می دهند. کاهش قند خون در طول هر معاینه طبیعی است و یک بسته بیسکویت ساقه طلایی در این مواقع مفید است.

۱۶. روش دیواری:

اگر میز یا صندلی کنار دیوار باشد، اطلاعات مورد نیاز را روی دیوار کناری می نویسند.

۱۷. روش پشت گوشی:

کاغذ کد را جمع می کنند و مانند مداد پشت گوش خود قرار می دهند. پوشاندن ناحیه اطراف گوش با مو یکی از نکات اصلی این تکنیک است.

۱۸. روش کارتی:

آنها تمام اطلاعات لازم را در کارت ورود به جلسه قبل از امتحان یادداشت می کنند.

۱۹. روش رونیمکتی:

برخی مواد مورد نیاز را روی میز می نویسند. اگر مراقب شک کند و جای خود را عوض کند، جای نگرانی نیست. در روزهای امتحان همه میزها حال و هوای یکسانی دارند. بعید نیست محل ارسال آنها اطلاعات کامل تری نسبت به جدول قبلی داشته باشد.

۲۰. روش ماشین حسابی:

ماشین حساب های کامپیوتری ممکن است در نگاه اول فقط اعدادی برای ارائه داشته باشند، اما یک متقلب حرفه ای هر تهدیدی را به یک فرصت تبدیل می کند. تمام اطلاعات مورد نیاز را با مداد پشت ماشین حساب یادداشت می کنند. شاید خواندن این برای مبتدیان سخت به نظر برسد، اما برای روشن کردن ماشین حساب کافی است. کلمات به طور جادویی واضح و خواندنی می شوند.

۲۱. روش کاوری:

در این روش مکان مجرم در جلسه امتحان بسیار مهم است. در هر کجای سالن، داشتن صندلی جلوی آنها مهم است. در این روش کاغذ کد را روی صندلی جلو می چسبانند و روی آن را با ژاکت یا گرمکن می پوشانند. در این حالت وقتی مراقب دور می شود، پوشش را برمی دارند و از اطلاعات استفاده می کنند.

بخونیدش:  چرا وقتی صبح از خواب بیدار میشم کمرم درد میکنه

۲۲. روش کفشی ۲:

برخی کاغذ کد را روی زمین درست کنار کفش قرار می دهند. برای اینکه کفش در طول جلسه روی ملحفه قرار گیرد. وقتی توجهی ندارند پایشان را از روی کاغذ برمی دارند و اطلاعات را یادداشت می کنند. هر وقت نگهبانی پیدا می کند پایشان را روی کاغذ می گذارند و سوت می زنند.

۲۳. روش کفشی ۳:

روش فوق دارای روش به روز شده نیز می باشد. به این ترتیب کاغذ کد نویسی با آدامس به زیره کفش چسبانده می شود. به این ترتیب با یک بار خم شدن زانو اطلاعات مورد نظر به دست می آید.

۲۴. روش عینکی:

لیوان دودی غیرقابل استفاده را انتخاب می کنند و با خودکار آبی اطلاعات لازم را روی شیشه آن می نویسند. حالا فقط باید عینک را روی برگه امتحان سفید بگذارند. کلمات به وضوح تعریف شده اند.

هشدار بزرگتر: اجرای این روش در پایان امتحان مناسبتر است.

۲۵. خودکار تقلب:

کسانی که اولین خودکارهای «رولی» را برای اهداف تبلیغاتی به بازار عرضه کردند، هرگز فکر نمی کردند که در مدت زمان کوتاهی محصولشان تغییر کاربری داده و با نام جدید «قلم تقلب» به پرفروش ترین کالای لوازم التحریر تبدیل شود. خلاصه روش هم هست. فقط کافی است از شهر کتاب محله خود دیدن کنید.

۲۶. روش واکمنی:

تمام اطلاعات لازم یک بار با صدای بلند خوانده می شود و روی نوار ضبط می شود، نوار در Walkman قرار می گیرد و در حالت آماده به کار قرار می گیرد. حالا آنها فقط باید دکمه پخش را فشار دهند تا پاسخ ها را یکی یکی بخوانند.

۲۷. روش ام. پی. تری پلیر. آی پادی:

این همان روش 26 است، اما کمی پیشرفته تر است.

۲۸. روش تماس تلفنی:

سال اول دبستان قبل از امتحان توجیه می کند، وقتی امتحان شروع می شود، وقتی حواسش نیست با تلفن همراهش زنگ می زنند. سوالات به آرامی برای او خوانده می شود و او پاسخ ها را می خواند. مناسب برای حفظ کردن دروس داشتن دستانی سالم و قوی یکی از الزامات این تکنیک است.

۲۹. روش واکی تاکی:

این روش مانند روش قبلی است، اما به جای تلفن همراه از واکی تاکی استفاده می شود.

۳۰. روش شفاهی:

این یکی از اصلی ترین روش های تقلب است. سؤال یا پاسخ را به آرامی پشت سر یا رو در رو می خوانند و از کار گروهی لذت می برند.

۳۱. روش عکس تلگرامی:

از برگه امتحانی عکس بگیرید و برای یکی از همکلاسی های خود (در امتحان یا خارج از آزمون) بفرستید و آنها نیز به همین ترتیب پاسخ ها را دریافت خواهند کرد.

۳۲. روش عکس گروه تلگرامی:

مانند بالا، به جز اینکه چند نفر می توانند به جای یک نفر شرکت کنند. برای پیاده سازی این تکنیک، داشتن یک اتصال اینترنتی قوی ضروری است.

۳۳. روش استفاده‌ی ابزاری از مراقب:

کاغذ تقلب در گوشه ای از کفش ناظر قرار می گیرد (به گونه ای که متوجه آن نشود). مراقبت کاغذ را به سمت دیگر کلاس در حال گشت زنی در میان بچه ها می برد.

بهتر است بخوانید : بهترین کشورها برای تحصیل | دانشگاه های برتر

۳۴. روش عوض کردن برگه ها:

بزرگان این تکنیک می گویند در این روش باید از قلم های مشابه استفاده کنید. در پایان امتحان نام خود را روی کاغذ بنویسید تا گرفتار نشوید.

۳۵. روش وصله‌ی ناجور:

روی شلوار بچه مدرسه ای تکه ای پارچه وصله شده و اطلاعات کدگذاری شده روی آن نوشته شده و در صورت نیاز استفاده می شود.

۳۶. روش پایی:

این روش مختص امتحانات تستی است. قبل از امتحان با دوستان خود به توافق می رسند و با حرکت دادن پاهای خود به جلو، عقب، چپ یا راست، پاسخ هر سوال را مشخص می کنند.

۳۷. روش زیردستی:

اگر زمان امتحان شیمی فرا رسیده باشد، کتاب ریاضی را در دستان خود می گذارند، اما واقعیت این است که تمام ترفندهای لازم را از قبل در کتاب ریاضی نوشته اند.

۳۸. روش روزنامه دیواری:

در امتحاناتی که در راهرو مدرسه برگزار می شد و شورای انجمن در همان حوالی بود، تمام اطلاعات لازم روی راهرو یا تخته سیاه کلاس چسبانده می شد. خیالشان راحت است که هیچ کس به برگ های جدید اضافی در میان همه آن برگ ها توجه نمی کند.

۳۹. روش چرک نویس:

برگه ای را انتخاب می کنند که پر از خط خطی است و تمام فرمول های لازم را روی آن می نویسند تا وقتی وسط امتحان برگه را بیرون می آورند، تفاوتی با سایر قیچی ها نداشته باشد.

۴۰. روش ساعت مچی:

صفحه کدگذاری در زیر بند ساعت مچی تعبیه شده است. البته اگر ساعت مورد نظر دارای بندهای ضخیم باشد.

۴۱. روش خارجی:

آنها به بهانه رفتن به دستشویی و وانمود کردن به اینکه نمی توانند خود را کنترل کنند کلاس را ترک می کنند. کتاب پنهان شده در حمام در انتظار آنهاست.

۴۲. روش چشمی:

این یکی از کلاسیک ترین روش های تقلب است. آنها به دستان یکدیگر نگاه می کنند.

۴۳. روش غیرمستقیم:

برگه امتحان را تحویل می دهند و کلاس را ترک می کنند. دوستانشان هنوز سر کلاس هستند و امتحان می دهند. آنها با صدای بلند و رسا با همکلاسی دیگری که به تازگی از امتحان بیرون آمده است، پاسخ ها را بررسی می کنند. انگار حواستان نبود، بیست نفر دیگر از کلاس گوش هایشان را تیز کردند تا جواب را بشنوند.

بخونیدش:  چرا وقتی میخوام تماس بگیرم میگه روی شبکه ثبت نشده

۴۴. روش ساندیسی:

یک بسته آب میوه تا آخرین قطره استفاده می شود و تلفن همراه داخل آن تعبیه شده است. در حین امتحان مطمئن می شوند که پشت بسته آب میوه رو به ناظر باشد و وقتی مراقب نزدیک شد، بسته آب میوه را روی میز می گذارند.

۴۵. روش گچی:

دست یا پای خود را گچ می گیرند (بسته به نوع امتحان و عدم حضور متخلف در آن کلاس). اطلاعات لازم بر روی گچ نوشته شده و در صورت وجود علامت آن را در گچ مذکور پنهان می کنند.

۴۶. روش کاپشنی:

در فصل سرد، یک ژاکت با جیب های درونی به هم پیوسته بهترین چیز برای تقلب تمیز و ایمن است.

۴۷. روش آستین کشی:

آستین یکی از امن ترین قسمت ها برای هر تقلبی است. اطلاعات رمزگذاری شده روی پارچه نوشته شده و انتهای پارچه با کش محکم بسته می شود. انتهای دیگر کش به مچ دست یا ساق پا متصل می شود. حالا پارچه را از سجاف شلوار یا آستین لباس عبور می دهند و در حالی که کش تمایل به جمع شدن دارد، پارچه را نگه می دارند و از اطلاعات آن استفاده می کنند.

۴۸. روش تنگنا:

صندلی به دیوار ثابت می شود و کتاب بین ران و دیوار قرار می گیرد. به طوری که انتهای کتاب که سفت است، در کف صندلی قرار می گیرد و به سمت طلا متمایل می شود. با اجرای این تکنیک، با نزدیک شدن مراقب، با یک حرکت حرفه ای، کتاب به آرامی زیر بدن می لغزد و می توان روی کتاب نشست.

توجه بزرگسالان: اگر صندلی مورد نظر پلاستیکی باشد باعث سر خوردن کتاب می شود.

۴۹. روش مداد بازیافتی:

پوست را از روی مداد جدا می کنند و تمام نقاط سیاه آن را با لاک معصوم می پوشانند. حالا هر آنچه لازم است را روی مداد می نویسند و آنقدر آن را مشغول می کنند که به حالت اول باز می گردد.

۵۰. روش پاک کنی:

پاک کن های نرم بزرگ برای تقلب های مضاعف می میرند. تمام اطلاعات لازم بر روی پاک کن مورد نظر نوشته شده و در دسترس شماست. با تکان دادن انگشت، رد جرم به راحتی پاک می شود و همدست طرف می تواند پاسخ سوال بعدی را به همین ترتیب منتقل کند.

۵۱. روش چشم سوم:

برای دو نفر است. مخصوصاً وقتی می خواهند کتاب یا برگه ای باز کنند و ولی به آنها مشکوک باشد. در این تکنیک، نفر دوم، چشم سوم دیگری است. یعنی وقتی نفر اول کتاب یا برگه را باز می کند نفر دوم به ناظر خیره می شود یا به نحوی حواس او را پرت می کند تا نفر اول با خیال راحت مرتکب جرم شود.

۵۳. روش تغییر مسیر:

کسانی که میزهای پایان کلاس را اشغال می کنند از قبل با میزهای جلو هماهنگ شده اند. اگر دروازه بان مدت زیادی نزدیک نیمکت خود بماند، با سه یا چهار سرفه به جلوی خود علامت می دهد تا با پرسیدن سوالات بی ربط و وقت گیر مسیر دروازه بان را تغییر دهند و تقلب خود را بگیرند.

۵۴. روش زوم:

همان روش قبلی است. شرایطی است که می خواهند از روی کاغذ دستی چیزی بنویسند. آنها هماهنگ می کنند که نفر اول از مراقب سوالی بپرسد و در حالی که کاغذ خود را کج می کند به صورت او نگاه کند تا نفر دوم بتواند هر آنچه لازم است بنویسد.

هشدار بزرگتر: اگر چشم مراقب برای لحظه ای حرکت کند، شخصی با دست به آن علامت می دهد، مثلاً کفش همکلاسی خود را به آرامی لگد می زند یا کاغذ او را صاف می کند.

۵۵. روش خط کشی:

آنها تمام اطلاعات لازم را پشت خط کش می نویسند.

هشدار به سالمندان: عموماً اطلاعات با مداد نوشته می شود که به راحتی پاک می شود. اما طرف دیگر قانون، رمزگذاری شده، می تواند با بی دقتی روی میز آشکار شود.

۵۶. روش بویایی:

روی صورت خود نقاب می زنند و بوی بدی می دهند تا ناظر جرات نزدیک شدن به آنها را نداشته باشد. حالا به راحتی می توانند تقلب کنند.

۵۷. روش استفاده ابزاری از مراقب ۲:

وقتی دانش آموز کلاس اول ابتدا کاغذ را به متولی می دهد، با بهانه ای برمی گردد و به آرامی پاسخ نامه را به پشت متولی می چسباند.

۵۸. روش کلاهی:

در این روش مجرم مورد نظر کلاه بزرگی بر سر می گذارد تا چشمانش هنگام نگاه کردن به تیرانداز توجهی نکند و حالا می تواند با حفظ خونسردی کلاهبرداری خود را انجام دهد.

۵۹. روش ماشین حسابی ۲:

حفظ قسمت های امتحان در حافظه ماشین حساب کامپیوتری تایپ می شود و در زمان امتحان به راحتی از آن استفاده می کنند.

۶۰. روش کتاب باز کنی:

این روش یکی از قدیمی ترین روش هاست. کتاب مورد نظر را در قفسه کتاب یا کنار صندلی قرار می دهند و در زمان مناسب از اطلاعات آن استفاده می کنند.

۶۱. روش رولی:

در این روش کاغذ کد به شکل رول کوچکی در می آید و بین انگشتان قرار می گیرد. آنها به آرامی اسکرول را می کشند و از اطلاعات آن استفاده می کنند.

۶۲. روش پیشرفته‌ی چینی:

این روش مجهز به عینکی است که دوربینی در جلوی آن وصل شده و تصویر را با نگاهی به سوالات ارسال می کند. شخصی بیرون از سالن امتحان، تصویر سوالات را دید و با گوشی کوچکی که در دسته عینک تعبیه شده بود، پاسخ فرد متقلب را خواند.

بخونیدش:  چرا بعد از بتن ریزی باید آب داد

۶۳. روش یار دوازدهم:

این روش به ندرت اتفاق می افتد و به کیفیت رابطه شما با مراقب یا میزان باهوشی شما در دوران کودکی بستگی دارد. در این تکنیک، ممتحن به عنوان یک همدست ظاهر می شود. اگر مجرم لنگ تنها یک پاسخ باقی مانده باشد، با چهره ای غمگین، چشمانی پر از اشک و ظاهری کاملا رقت انگیز از مراقب سوال مورد نظر را می پرسد. شاید فرجی مراقب قلبش بود و نگاهی به برگه های بچه های دیگر انداخت و جواب را به او منتقل کرد. باورش سخت است، اما این اتفاق افتاد.

چنین گفتند بزرگان:

آرام و خونسرد ماندن و تسلط بر روش تقلب انتخابی شما کلیدی است. اگر هنگام تقلب یا بازی وحشت می کنید، نگران تقلب نباشید. به زنگ گوش کن در صورت مشاهده هر گونه سوء ظن توسط نگهبان، به هر طریق ممکن کاغذهای کد را بجوید، قورت دهید یا از بین ببرید. یک کلاهبردار حرفه ای هرگز مدرکی دال بر جرم باقی نمی گذارد. در کد تقلب ذکر شده است، اگر کسی را در حال تقلب دیدید، هرگز آن را افشا نکنید. شاید یک روز او شما را در حال خیانت ببیند. در بند دوم این یادداشت، اگر کسی از شما خواست تقلب کنید، پاسخ صحیح را بدهید. خسیس نباش روز امتحان یک روز معمولی نیست. پس دقت کنید که چه لباسی می پوشید و با چه امکاناتی. مراقب باشید با نگاه کردن به همه جا زیاد به اطراف خود نگاه نکنید.

پی نوشت: هیچ یک از فارغ التحصیلانی که در بالا ذکر شد پایان خوبی نداشتند و هیچ یک از آنها در عرصه بدبختی (و شاید موفقیت!) به شهرت نرسیدند. درستان را از ما خواهید شنید. نگران تقلب نباش پایانی وجود ندارد. آخر ما را نمی بینی؟

راه های تقلب چهره به چهره در D 1402 + عکس

در این مطلب با ذکر این نکته به شما دانش آموزان عزیز تقلبی آموزش می دهیم که چگونه در امتحانات حضوری تقلب کنید: «می دانیم که با تقلب در این امتحان مردود شدی، در کنکور چه می کنی. ؟” با ما بمان.

تقلب در جلسه امتحان یکی از اجزای جدایی ناپذیر تحصیل در مدرسه یا دانشگاه است. بسیاری از دانش آموزان بدون مطالعه دروس و بدون آمادگی به جلسه می آیند، به امید کمک های ماوراء طبیعی یا کمک گرفتن از تقلب هایی که روی کاغذ، کف دست یا لباس خود نوشته اند.

رایج ترین روش تقلب در امتحان این است که پاسخ های احتمالی را روی کاغذهای بسیار کوچک بنویسید و زیر برگه امتحان قرار دهید. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید برخی از دانش‌آموزان روش‌های بسیار عجیب و خلاقانه‌ای برای انجام این کار دارند. به عنوان مثال، فرض کنید یک دانش آموز تنبل و خلاق سعی می کند نمره قبولی بگیرد و پاسخ ها را تایپ کرده و روی برچسب آب معدنی چاپ می کند تا بتواند به راحتی تقلب کند.

در زیر شما را با برخی از مهم ترین روش های تقلب آشنا می کنیم:

۱. روش جیبی:

فهرست

1 1. روش جیبی:

2 2. روش جامد:

3 3. روش بستن آستین:

4 4. روش جوراب:

5 5. روش کفش 1:

6 6. روش پنهان:

7 7. روش گیسوکمند:

8 8. به صورت دستی:

9 9. روش انگشت:

10 10. روش ساعدی 1:

آنها هر نکته، سوال، پاسخ یا داستانی را که ضروری و ضروری می دانند، روی کاغذ می نویسند، محموله را در جیب خود می گذارند و در شرایط مناسب از آن استفاده می کنند.

۲. روش جامدادی:

از استحکام غافل نشوید. این کیف کوچک یکی از استراتژیک ترین ابزار در هر امتحانی است و از هر دوست یا همکلاسی مفیدتر است. آنچه دلشان می خواهد روی کاغذ می نویسند و محموله را داخل جامدادی می گذارند.

۳. روش تای آستین:

بسیاری از افراد کاغذ رمز خود را بین آستین بلوز یا لبه شلوار خود قرار می دهند.

۴. روش جورابی:

جوراب های بلند در کنار مراقبت شخصی و لاک ناخن یکی از ملزومات هر امتحان هستند. آنها کاغذ کد خود را زیر جوراب پنهان می کنند و در حین دور شدن از آن با احتیاط استفاده می کنند.

۵. روش کفشی ۱:

محموله یا کاغذ کد داخل کفش یا چکمه به راحتی پنهان می شود.

۶. روش مقنعه ای:

نیازی به توضیح نیست که این روش کاملاً دخترانه است. بسیاری از دختران به راحتی محموله را بین ماسک پنهان می کنند و هر بار که ماسک را مرتب می کنند اطلاعات رمزگذاری شده را بررسی می کنند.

۷. روش گیسوکمند:

برخی از افراد کاغذهای رمزگذاری شده را جمع می کنند و در میان انبوه مو پنهان می کنند.

هشدار قدیمی ها: مجریان این پنکه به موهای مجعد و پرپشت به گونه ای مجهز بودند که کاغذ تعبیه شده بین موها با چشم غیر مسلح تشخیص داده نمی شد.

۸. روش دستی:

همه چیز روی کف دست نوشته شده است.

۹. روش انگشتی:

آنها همه چیز لازم را بین انگشتان خود می نویسند.

۱۰. روش ساعدی ۱:

آنها همه چیز لازم را روی ساعد می نویسند.

همچنین بخوانید:

چگونه تقلب کنیم تا معلم در آزمون حضوری 1402 متوجه نشود

تقلب را در امتحان حضوری در کلاس درس تمرین کنید!

حوزه های کنکور در تهران، آذر 1402

پاسخ امتحان نهایی امروز خرداد 1402 سازمان سنجش امتحانات…

کنکور D + زمان ورودی D در 1402 ماه چند ساعت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا