چطور در شاد احراز هویت را حذف کنیم

برنامه شاد با هدف تسهیل در غیبت دانش آموزان توسط آموزش و پرورش طراحی شد 🏫 👩 . این برنامه مشکلاتی دارد و یکی از آنها مشکل احراز هویت Shad است. شما می توانید این مشکل را به روش های مختلف حل کنید. در این مقاله انزل وب قصد داریم 10 روش برای رفع مشکل احراز هویت در برنامه شاد را آموزش دهیم.

چگونه خطای احراز هویت را در Shaad پاک کنیم؟

? نحوه رفع خطای احراز هویت در برنامه Shad

برای اینکه بتوانید از اپلیکیشن شاد استفاده کنید باید اطلاعات خود را وارد کرده و احراز هویت کنید. گاهی در حین انجام این کار برنامه خطا می دهد و کاربر نمی تواند آن را وارد کند. در این مقاله انزل وب روش های حل مشکل احراز هویت برنامه شاد جدید را آموزش می دهیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

خطای احراز هویت در برنامه Shad را با راه اندازی مجدد گوشی برطرف کنید

گاهی اوقات تنها با خاموش و روشن کردن مجدد گوشی، خطای احراز هویت در برنامه Shad برطرف می شود. بسیاری از مشکلات را می توان با این روش ساده حل کرد.

با خاموش و روشن کردن مجدد اینترنت، خطای احراز هویت را در Shad حذف کنید

روش ساده دیگری برای حذف خطای احراز هویت در Shad وجود دارد. برای استفاده از این برنامه باید گوشی شما به اینترنت متصل باشد. یک بار اینترنت گوشی خود را خاموش کنید. سپس گوشی را ریستارت کنید و اینترنت را دوباره فعال کنید. ممکن است دستگاه شما به خوبی به اینترنت متصل نباشد و این مشکل را حل می کند.

مشکل احراز هویت در Shad جدید با تغییر زبان صفحه کلید حذف شد

برای رفع مشکل احراز هویت در Shad جدید، باید زبان صفحه کلید خود را به انگلیسی تغییر دهید. اطلاعات خود را با شماره های فارسی وارد نکنید.

اگر قادر به ارسال یا باز کردن Voice in the Shad نیستید، به آموزش نحوه رفع مشکل Voice in the Shad مراجعه کنید.

با غیرفعال کردن برنامه های تغییر آدرس IP، خطای احراز هویت را در Shad حذف کنید

هنگام استفاده از برنامه Shad نباید از برنامه های تغییر و فیلتر IP استفاده کنید. برای حذف خطای احراز هویت در Shad، این برنامه ها را غیرفعال کنید. گوشی خود را مجددا راه اندازی کنید، سپس فرآیند احراز هویت را دوباره شروع کنید.

احراز هویت در نسخه وب برنامه Shaad

اگر هر کاری که انجام می دهید، نمی توانید این مراحل را در تلفن یا رایانه لوحی خود انجام دهید، از احراز هویت در برنامه Shad در وب استفاده کنید. وارد سایت شاد شوید و در آنجا احراز هویت کنید. سپس از برنامه روی گوشی خود استفاده کنید.

انجام احراز هویت در برنامه شاد با کمک مدیر و اصلاح اطلاعات در سامانه سناد

برنامه شاد فقط اطلاعات ثبت شده در سامانه سناد مدارس را می پذیرد. ممکن است اطلاعات شما به درستی در این سیستم ثبت نشود. با مدیر صحبت کنید و از آنها بخواهید که اطلاعات شما را بررسی کنند و در صورت اشتباه بودن آن را تغییر دهند.

چرا احراز هویت در برنامه Shad انجام نمی شود؟ خطاهای 403 و 401 را برطرف کنید

برای احرار هویت در برنامه شاد باید کد ملی، سری شناسنامه و … را وارد کنید. گاهی اوقات بدون اینکه این صفحه نمایش داده شود صفحه ای با خطای 401 یا 403 مشاهده می شود که در این صورت می توانید از روش های مختلفی برای رفع خطای احراز هویت در برنامه Shad استفاده کنید:

اینترنت ممکن است ضعیف یا حتی قطع باشد. به سادگی این صفحه را بارگیری مجدد کنید یا کمی صبر کنید و در زمانی دیگر وارد شوید. با استفاده از برنامه دیگری سرعت اینترنت را بررسی کنید. اگر سرعت پایین است صبر کنید تا مشکل برطرف شود یا از اینترنت دیگری استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر از اینترنت وای فای استفاده می کنید، آن را خاموش کنید و از اینترنت دیتا استفاده کنید.

در عرض چند ساعت، ترافیک برنامه و سرور سایت افزایش می یابد. به همین دلیل این صفحه نمایش داده می شود. در این صورت باید منتظر بمانید تا ترافیک کمی کاهش یابد و سپس دوباره امتحان کنید.

گاهی اوقات نسخه پایین مرورگر باعث این مشکل می شود. مرورگر خود را به روز کنید.

اگر مشکل حل نشد، اپلیکیشن Shad را روی گوشی دیگری نصب کنید و فرآیند احراز هویت را روی آن انجام دهید. متوجه خواهید شد که دانش آموز در گوشی شما به کلاس اضافه شده است.

بخونیدش:  چرا ترشی مخلوط را در ظرف فلزی نگهداری نمی کنند

راه دیگر این است که روی منوی سه نقطه ضربه بزنید.

سپس روی Copy Link کلیک کنید.

حالا مرورگر را باز کنید و لینک کپی شده را در آنجا وارد کنید. صفحه احراز هویت باز خواهد شد.

تایید و join را بزنید سپس به نرم افزار بازگشته و مراحل لازم برای عضویت در گروه را انجام دهید.

اگر دانش آموز گروه را ترک کرد، احراز هویت را در برنامه شاد انجام دهید

اگر دانش آموزشی در گروه کلاس وجود داشت اما از گروه حذف شد و دیگر نمی تواند احراز هویت شود، باید بخش افزودن به گروه را فعال کند. در این صورت تا زمانی که این قسمت فعال نشده باشد، معلم و مدیر نمی توانند دانش آموز را به گروه اضافه کنند. برای رفع مشکل احراز هویت Shad، به تنظیمات برنامه Shad بروید. سپس روی Privacy ضربه بزنید. حالا گزینه add to group را فعال کنید.

رفع خطای احراز هویت در برنامه Admin یا Teacher Shad

اگر مدیر یا معلم نیاز به احراز هویت دانش آموز داشته باشد، باید از نسخه وب شاد استفاده کند. سپس شماره موبایل دانش آموز را وارد کنید. کد امنیتی احراز هویت شاد به تلفن همراه دانش‌آموز ارسال می‌شود و مدیر یا معلم باید آن را در برنامه شاد وارد کنند تا هویت آنها را تأیید کند.

احراز هویت با شماره مدیر یا معلم باعث ایجاد مشکل می شود و ممکن است اصلا انجام نشود. بنابراین، برای احراز هویت دانش آموزان نباید از شماره استفاده کنید و فقط از شماره ای استفاده کنید که دانش آموز با آن به گروه اضافه شده است.

مشکل احراز هویت به دلیل مشکل در سیستم

گاهی اوقات مشکل Shad Authentication به دلیل یک خطا در سیستم رخ می دهد و تلفن و داده های شما به خوبی کار می کنند. با این حال، شما خطای “Invalid data” را دریافت می کنید. در این حالت فقط باید منتظر بمانید تا مشکل سیستم برطرف شود.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله Enzel Web نحوه احراز هویت در برنامه Shad را یاد گرفتیم و روش هایی را برای رفع این مشکل بررسی کردیم. برای حل این مشکل از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

در این مقاله می‌خواهیم نحوه حذف احراز هویت در شاد را بررسی کنیم و اگر شما هم می‌خواهید از حساب کاربری خود خارج شوید، اما با مراحل آن آشنا نیستید، ادامه این مقاله را بخوانید و از راهنمای ویدیویی استفاده کنید. اکانت خود را حذف کنید

برای حل مشکلات سیستم شاد و دریافت پاسخ سوالات خود در مورد این برنامه با مشاورین ما تماس بگیرید.

خرید بسته های تماس با مشاوره تحصیلی به آسانی انجام می شود

یک مشاور بدون پرداخت هزینه اضافی یا حتی هزینه تماس با شما تماس خواهد گرفت

امکان تماس با تلفن همراه توسط مشاور

برای زمان مشاوره لازم یک طرح تماس بخرید.

نحوه حذف احراز هویت در Shad

دانش‌آموزان، معلمان و مدیران برای پیوستن به کلاس‌های برنامه شاد باید احراز هویت را تکمیل کنند، که احراز هویت در شاد با استفاده از کد کشور انجام می‌شود. بدون تایید عضویت، ورود به کلاس های درس مربوطه امکان پذیر نیست، زیرا عضویت در کلاس ها فقط از طریق کد کاربری ملی ثبت شده در سامانه سناد و تایید شده توسط آموزش و پرورش سازمان امکان پذیر است.

پس از پایان کلاس ها و امتحانات پایان ترم، بسیاری از کاربران پیام رسان شاد تمایل به حذف حساب های خود دارند و احراز هویت را می توان از طریق تنظیمات شاد حذف کرد.

برای حذف احراز هویت در Shaad، وارد برنامه خود شوید و از منوی پایین “تنظیمات” را انتخاب کنید.

بعد از گزینه Settings، سه نقطه بالای صفحه را انتخاب کنید

با انتخاب سه نقطه بالای صفحه، دو گزینه را مشاهده می کنید که باید گزینه «خروج» را انتخاب کنید.

با انتخاب گزینه خروج، از شما پرسیده می شود “آیا می خواهید از حساب خود خارج شوید” و باید گزینه بله را انتخاب کنید.

با انتخاب گزینه Yes اکانت با موفقیت خارج می شود و اولین صفحه ورود به برنامه شاد نمایش داده می شود.

مراحل حذف احراز هویت در نسخه وب شاد نیز به همین صورت است. اگر قصد دارید پس از حذف احراز هویت با گوشی یا دستگاه جدیدی به برنامه دسترسی داشته باشید، توصیه می شود با موفقیت در دستگاه جدید احراز هویت را انجام دهید و سپس Shad را از دستگاه قبلی حذف کنید.

بخونیدش:  چرا در مجمع الجزایر آتشفشانی کوه آتشفشانی زیادی وجود دارد

البته بعد از حذف احراز هویت شاد امکان احراز هویت مجدد وجود دارد و تفاوت آن با حذف اکانت این است که در حین احراز هویت اطلاعات حذف نمی شود بلکه در حین حذف اکانت تمامی اطلاعات حذف می شوند.

مجدداً برنامه Shad را تأیید کنید

پس از حذف و خروج از حساب کاربری برنامه شاد، امکان احراز هویت مجدد وجود دارد. برای احراز هویت، کد ملی کاربر الزامی است و باید از همان شماره تلفن قبلی استفاده شود. اما اگر شماره خود را تغییر داده اید حتما به مدیر مدرسه اطلاع دهید تا شماره جدید شما را در سامانه سناد ثبت کند و مشکلی برای احراز هویت نداشته باشید.

سوالات متداول

چگونه احراز هویت را در Shad حذف کنم؟

حذف مرحله به مرحله Shad Authentication در این مقاله توضیح داده شده است.

اگر احراز هویت در Shaad حذف شود، آیا اطلاعات برنامه حذف می شود؟

خیر، پس از احراز هویت مجدد، تمامی اطلاعات برگردانده خواهند شد.

تفاوت بین حذف احراز هویت و حذف حساب کاربری چیست؟

با حذف حساب کاربری، اطلاعات به طور کامل حذف می شود و قابل بازیابی نیست، اما با حذف احراز هویت، اطلاعات به طور موقت حذف می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا