چطور در قرعه کشی ایران خودرو شرکت کنیم

فروش سوپر خودرو از 9 بهمن لغایت 1 اسفند ماه ایران خودرو

سیزدهمین فروش فوق العاده ایران خودرو، 6 محصول شامل 206 صندوقدار، پژو پارس بنزینی، سمند ال ایکس، سورن پلاس، رانا پلاس و دنا پلاس در رنگ های مختلف به عنوان فروش فوق العاده سال 1400 می باشد که تمامی داوطلبان دارای شرایط کافی می توانند می توانید با رعایت دستورالعمل های زیر در این قرعه کشی ثبت نام کنید.

* تاریخ رهن و چاپ مدارک نیز یک سال پس از تاریخ دریافت خودرو می باشد.

* تاریخ تحویل حداکثر 90 روز است.

نام ماشین

رنگ ماشین

قیمت فروش مجاز (ریال)

206 صندوقدار

سفید، خاکستری، سیاه

1.308.720.010

پژو پارس بنزین

سفید

1,215,474,750

سمند Lx

سفید

1,167,353,722

سورن بیشتر

سیاه سفید

1 885 048 713

رعنا بیشتر

خاکستری متالیک، سفید، مشکی

1.795.166.318

دانا بیشتر

سفید، مشکی، خاکستری متالیک، نقره ای، آبی سرمه ای

1.661.223.076

البته توجه داشته باشید که هنگام ثبت نام در ایران خودرو، قوانین دوره قرعه کشی را به طور کامل و با دقت مطالعه کنید، در غیر این صورت علیرغم موفقیت در قرعه کشی، خودرویی به شما تعلق نمی گیرد زیرا ممکن است یک بند از این قانون رعایت نشده باشد. قوانین. بنابراین قبل از ثبت نام باید اطلاعیه شرکت را به طور کامل مطالعه کنید. با این وجود در این گزارش نمناک تصمیم گرفتیم قدم به قدم نحوه خرید خودرو در سایت ایران خودرو را به شما نشان دهیم. با ما همراه باشید.

ابتدا باید وارد سایت رسمی ایران خودرو شوید و سپس گزینه «ورود کاربر» را در بالا انتخاب کنید.

مرحله دوم؛ حساب کاربری خود را که از قبل ایجاد کرده اید وارد کنید باید دو فیلد زیر یعنی کد ملی و رمز عبور خود را در این قسمت وارد کنید. سپس گزینه “اتصال” را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید، باید در قسمت زیر گزینه «فراموشی رمز عبور» را انتخاب کنید.

مرحله سوم؛ اکنون وارد حساب کاربری خود در سایت ایران خودرو شده اید و از بالا می توانید گزینه فوق العاده فروش یا پیش فروش ایران خودرو را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این دو گزینه همیشه در دسترس و فعال نیستند و تنها در بازه های زمانی اعلام شده از سوی اطلاعیه های ایران خودرو، تعداد مشخصی خودرو در این دو قسمت (به دلیل پیش فروش یا فروش فوق العاده) اضافه می شود. بنابراین از پیش فروش یا فروش ویژه ایران خودرو مطلع شوید و سپس گزینه مناسب را انتخاب کنید.

مرحله چهارم؛ در مدتی که در حال تهیه این آموزش هستیم، پیش فروش ایران خودرو فعال است و ما این گزینه را انتخاب کرده ایم. همانطور که مشاهده می کنید با انتخاب این گزینه خودروهایی که در این طرح قرار دارند در لیست زیر قرار دارند و می توانید با دکمه «سفارش» محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

گام پنجم؛ حالا باید یه سری چیزایی که داخل کادر قرمز مشخص شده رو بخونید و در صورت موافقت باید گزینه کناری رو تیک بزنید. اما در سمت چپ تصویر، اطلاعات خودرو را مشاهده می کنید که شامل آپشن، فاکتور و تایید سفارش می باشد. در نهایت پس از انتخاب گزینه های مشخص شده در تصویر، باید کد امنیتی را وارد کرده و سپس گزینه «ذخیره درخواست» را در پایین انتخاب کنید تا سفارش خود ذخیره شود.

گام ششم؛ در نهایت پس از انجام مراحل بالا، سفارش شما با موفقیت ثبت شده و کد شما دقیقا در پایین تصویر زیر وارد قرعه کشی شده است که باید تا روز قرعه کشی آن را نزد خود نگه دارید. اکنون می توانید از حساب کاربری خود خارج شوید.

در اکثر کشورها خودرو یک کالای مصرفی است، اما در کشور ما خودرو دیگر کالای مصرفی نیست، بلکه خرید و فروش آن به روشی جدید برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. پس از اعمال محدودیت های فراوان در بازار ارز و اختلاف قیمت کارخانه ای خودروها با قیمت آنها در بازار آزاد، بسیاری از مردم از ترس از دست دادن سرمایه حیاتی خود برای امتحان شانس خود به خودروی بازار مراجعه کردند.

اما تقاضا برای خرید خودرو بسیار زیاد و عرضه خودروسازان محدود بود. به همین دلیل روش قرعه کشی خودرو توسط سران دولت دوازدهم ابداع شد. برخی رسانه ها به قرعه کشی خودرو لقب «قرعه کشی خودرو» داده اند، زیرا برخی افراد چندین سال است که با استفاده از این روش قرعه کشی 24 ساعته سفر کرده اند! البته سران دولت سیزدهم می خواهند با اجرای کارهای جدیدی مانند افزایش تولید خودروسازان، واگذاری بخشی از سهام خودروسازان به بخش خصوصی و لغو قیمت های اجباری، بازار آشفته خودرو ایران را آرام کنند. اما اگر به پشت گوش نگاه کنیم، شاهد آرامش بازار خودرو نیز خواهیم بود زیرا اساسی ترین مشکلات صنعت خودرو کشور ما ریشه در اقتصاد ایران دارد و تا زمانی که اقتصاد خوب نباشد، همه راه حل ها تنها هستند. موقتی و کوتاه مدت هستند و هیچ کدام از مشکلات بازار خودرو ایران را حل نمی کنند.

بخونیدش:  چرا باید بعد از عمل بینی چسب زد

آیا قرعه کشی خودرو در سال 1401 ادامه دارد؟

در حالی که بیش از دو سال از راه اندازی روش قرعه کشی خودرو می گذرد، شرکت های ایران خودرو و سایپا همچنان موظف به استفاده از این روش برای ثبت نام خریداران در سال 1401 هستند. هرچند وزیر حراست آقای فاطمی امین بارها صحبت کرده است. درباره حذف تدریجی روش قرعه کشی خودرو در سال 1401، اما نگاهی به آمار منتشر شده از نتایج قرعه کشی ایران خودرو و حتی نتایج قرعه کشی سایپا نشان می دهد که نسبت ثبت نام کنندگان هنوز بسیار بیشتر از ظرفیت فروش خودرو است و بعید است. که به زودی شاهد لغو لاتاری خودرو خواهیم بود.

چگونه در قرعه کشی 1401 ایران خودرو ثبت نام کنیم؟

شرکت در قرعه کشی ایران خودرو 1401 همانند سال های گذشته باید از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir انجام شود. پس از ثبت نام مشتری در این سایت می تواند با داشتن «کد کاربری» و «رمز عبور» وارد حساب کاربری در این سایت شود. پس از تکمیل اطلاعات حساب کاربری، باید منتظر اعلام شرایط فروش ایران خودرو باشید.

با اعلام شرایط جدید فروش، برای ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو، باید با کد کاربری و رمز عبوری که از قبل دریافت کرده اید به سایت فروش آنلاین ایران خودرو مراجعه کرده و خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب خودرو کد رهگیری در اختیار شما قرار می گیرد که با استفاده از آن می توانید از نتایج قرعه کشی ایران خودرو مطلع شوید.

سایت قرعه کشی ایران خودرو

هزینه شرکت در قرعه کشی ایران خودرو 1401 چقدر است؟

برای ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نیست. به عبارت دیگر، هزینه ورود به قرعه کشی ایران خودرو رایگان است و تا زمان مشخص شدن برندگان قرعه کشی، نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید.

در حالی که برخی از نمایندگی های ایران خودرو برای ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو هزینه ای را از مشتریان دریافت می کنند، اما این هزینه ها هیچ ارتباطی به ایران خودرو ندارد و تنها بر عهده نمایندگی است.

قوانین شرکت در قرعه کشی ایران خودرو 1401 چگونه است؟

1- مشتری نباید پلاک فعال (روی خودرو) داشته باشد. در صورت عدم رعایت این دستورالعمل، مشتری به مدت 3 سال از شرکت در شرایط فروش ایران خودرو منع خواهد شد.

2- مشتری باید دارای گواهینامه سال سوم (یا سال دوم یا اول) باشد. در صورت عدم در اختیار داشتن گواهینامه و یا در صورت انقضای اعتبار گواهینامه، مشتری به مدت 3 سال از شرکت در شرایط فروش ایران خودرو منع می شود.

3- باید حداقل 48 ماه از آخرین خرید مشتری از شرکت های ایران خودرو و سایپا گذشته باشد.

4- هر مشتری با هر کد ملی فقط می تواند برای یک خودرو ثبت نام کند.

5- در صورت برنده شدن مشتری در قرعه کشی ایران خودرو، انتقال امتیاز از خودرو به دیگران ممنوع است.

6- فروش تخفیفات ایران خودرو به برندگان قرعه کشی خودرو ممنوع است.

7- ثبت نام همزمان مشتریان در قرعه کشی ایران خودرو و سایپا امکان پذیر نمی باشد.

8- شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه فروش ایران خودرو باید نام مشتری باشد.

9- شماره حساب اعلام شده یا شماره کارت بانکی مورد استفاده برای واریز خودرو باید به نام مشتری باشد.

10- در صورتی که مشتری 5 ماه پس از دریافت خودرو خدمات اولیه ایران خودرو را انجام ندهد، گارانتی خودرو از درجه اعتبار ساقط می شود. همچنین در اولین بازدید، خودرو باید حداقل 1000 کیلومتر داشته باشد.

11- پس از قطعی شدن ثبت نام و انعقاد قرارداد امکان انصراف مشتری وجود ندارد.

ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو چند روز طول می کشد؟

همزمان با فعال شدن شرایط فروش ایران خودرو، ثبت نام مشتری به مدت 3 روز یا 72 ساعت ادامه دارد. پس از اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو، برندگان قرعه کشی تنها 3 روز فرصت دارند تا مبلغ ورودی را واریز کنند. در صورت عدم پرداخت توسط مشتری، ثبت نام خودرو لغو و با مشتری دیگری جایگزین می شود.

از کجا بفهمیم در قرعه کشی ایران خودرو برنده شده ایم؟

پس از اعلام نتایج به برندگان قرعه کشی ایران خودرو از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. البته به دلیل برخی ایرادات مخابراتی، گاهی مشاهده می شد که پیامک ایران خودرو به اشتباه برای افرادی که برنده نشده بودند ارسال می شد. به این نکته مهم توجه کنید که پیامک ایران خودرو از شماره 300096440 برای مشتریان ارسال می شود.

بخونیدش:  چرا کیک من بعد از پخت پفش میخوابه

راه دوم برای اطلاع از نحوه برنده شدن در قرعه کشی ایران خودرو 1401 این است که به سایت فروش ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir مراجعه کرده و سپس گزینه “لیست برندگان قرعه کشی” را انتخاب کنید، در این صورت به این لینک (https:/) بروید. /esale.ikco.ir/#!/lotteryWinnerList) منتقل می شوید. در این قسمت لیست برندگان قرعه کشی ایران خودرو بر اساس کد رهگیری و کد ملی قابل مشاهده است.

روش سوم که مطمئن ترین راه برای اطلاع از نحوه برنده شدن در قرعه کشی ایران خودرو است، ورود به حساب کاربری در سایت esale.ikco.ir است. در صورت برنده شدن، امکان تکمیل مراحل بعدی ثبت نام خودرو و همچنین امکان واریز هزینه ورودی برای شما فعال می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا