چطور در نتورک مارکتینگ موفق شویم

درباره علم پول

تیم علوم پولی سعی می کند با ارائه محتوای غنی در مورد اقتصاد، بازار سهام و هر آنچه که به دانش مالی شما مربوط می شود، حتی در حد متوسط، به ارتقای دانش شما کمک کند. امیدواریم ما فرزندان آریایی با پیشینه تمدنی 2500 ساله با افزایش دانش مالی و توانایی های کارآفرینی و تجاری، زندگی مدرن تری را برای خود و هموطنانمان به ارمغان بیاوریم و برای عزیزانمان قدرت و اقتصاد پویا به ارمغان بیاوریم. کشور. ایران بیایید جزو رهبران جهان خود باشیم

بازاریابی شبکه ای فرآیندی است که در آن هر چه بیشتر در آن برتری داشته باشیم، آینده حرفه ای ما روشن تر خواهد بود. با زومیت همراه باشید.

بازاریابی شبکه ای در مورد شناخت افراد، کمک به دیگران، یادگیری بیشتر و ایجاد روابط واقعی و طولانی مدت با کاربرانی است که حضورشان در موفقیت ما نقش اساسی دارد.

طبق مطالعه ای که مارک گرانوویتر، جامعه شناس و استاد دانشگاه استنفورد انجام داد، 56 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که شغل خود را از طریق ارتباطات شخصی پیدا کرده اند.

محققان MIT (موسسه فناوری ماساچوست) به این نتیجه رسیدند که هر چه کارکنان ارتباطات اجتماعی بیشتری داشته باشند، عملکرد شغلی آنها بهتر است.

در ادامه 10 نکته برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای را کشف خواهیم کرد.

لینک را کپی کنید

1- از خشک و جدی بودن دست بردارید

بر اساس تحقیقات، افراد بر اساس دو عامل، دیگران را ارزیابی می کنند. گرما و تخصص فنی آنها. جالب اینجاست که گرما برای مردم مهمتر از تخصص فنی است! پس سعی کنید بیشتر از اینکه رسمی با دیگران رفتار کنید دوستانه باشید. آنها را بیشتر بشناسید. آنها انسان هستند. با مردم مانند شماره شناسایی یا خریدار بالقوه رفتار نکنید. با دیگران با احترام رفتار کنید و با کنجکاوی منطقی سعی کنید آنها را بهتر بشناسید. اگر با ایجاد روابط خوب به مردم کمک کنید، آنها معمولاً در مواقع ضروری لطف می کنند.

لینک را کپی کنید

2- شاید برخی از روابط بخشی از روابط فعلی شما باشد

ارتباط بیشتر با افرادی در شبکه خود که از قبل می شناسید بسیار مفید و فوق العاده است. برای مثال، دعوت شدن به یک رویداد توسط افرادی که از قبل می‌شناختید، به شما این فرصت را می‌دهد که با افراد جدیدی آشنا شوید، که گاهی منجر به تغییر بزرگی در کار یا زندگی شما می‌شود.

لینک را کپی کنید

3- کارت ویزیت جدید شما اپلیکیشن لینکدین است

با افراد جدید در پروفایل لینکدین خود ارتباط برقرار کنید. به این روش ساده، شما به صورت مجازی – احتمالاً دائمی – با افراد جدید ارتباط برقرار خواهید کرد و نیازی به توضیحات اضافی با استفاده از کارت ویزیت نخواهید داشت. تنها چیزی که نیاز دارید در پروفایلتان است. به علاوه، لازم نیست نگران گم شدن کارت خود باشید. علاوه بر این، در صورت تغییر شغل یا فعالیت، بلافاصله به شما اطلاع داده خواهد شد. اینها تنها برخی از دلایل قوی برای اتصال مجازی لینکدین هستند.

لینک را کپی کنید

4- خجالتی نباشید

با غریبه ها سلام کنید و صحبت کنید. یک گفتگوی ساده را با برخوردی دوستانه و دست دادن آغاز کنید و پس از برقراری ارتباط چشمی موثر، خود را صمیمانه معرفی کنید. سخت نگیر. آن را ساده و تمیز نگه دارید. لازم نیست کاریزماتیک باشید. فقط در مورد یک موضوع ساده صحبت کنید.

لینک را کپی کنید

5- شراکت کنید

وقتی با شخص دیگری هستید، دستیابی به اهداف مشترک آسان تر است. پیوستن به گروه های جدید ترسناک نیست. اگر تنها هستید، افراد تنها در گروه را پیدا کنید و با آنها صحبت کنید و یک گروه کوچک ایجاد کنید.

لینک را کپی کنید

6- دو سوال مهم از خود بپرسید

الف) چه چیزی شما را جذب این گروه کرد؟ در پاسخ به این سوال دلیل و انگیزه این کار را پیدا کنید. ب) چگونه می توانم به دیگران کمک کنم؟ نشان دهید که بیش از هر چیز می خواهید مفید باشید. این قابلیت سنگ بنای ارتباطات دائمی و سازنده است.

ج) اگر موفق به کمک شوید، طبیعتاً دیگران به سراغ شما می آیند و در مقابل به شما کمک می کنند.

لینک را کپی کنید

7- پیگیر و خوش اخلاق باشید

اگر اعلام کردید که حاضرید به دیگران کمک کنید، به قول خود عمل کنید و ظرف 2 روز یا کمتر به وعده خود عمل کنید.

بخونیدش:  چرا بوق زدن در تونل ممنوع است

لینک را کپی کنید

8- قانون یک دقیقه را رعایت کنید

نیازی نیست به دیگران قول های بزرگ بدهید. هنگام شروع کار، از قانون یک دقیقه استفاده کنید. به عبارت دیگر، کارهایی را انجام دهید که حداکثر یک دقیقه از زمان شما را می گیرد. به این ترتیب می توانید کار خود را مدیریت کنید و به قول خود عمل کنید.

لینک را کپی کنید

9- دیگران را بشناسید

اگر افرادی را می شناسید که می توانند به یکدیگر کمک کنند و مشکلاتشان را حل کنند، آنها را معرفی کنید. مردم عموما از این چیزها لذت می برند. شاید با این آشنایی بتوان مشکلات بزرگ را از هر دو طرف حل کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در کمتر از یک دقیقه یک ایمیل ارسال کنید. نتیجه از شما یک فرد خوب می سازد. فردی که واقعا از کمک به دیگران لذت می برد.

لینک را کپی کنید

10- میزبان

در آخر هفته یک شام دوستانه یا پیک نیک ترتیب دهید. دقایق شادی را به مهمانان خود تقدیم کنید. از طریق محیط ساده، غیررسمی و دوستانه این مجالس، افراد عموماً یکدیگر را بهتر می شناسند و به هم کمک می کنند. اگر توانایی مالی دارید، آن را انجام دهید.

امیدواریم این 10 نکته برای شما مفید و مفید واقع شود. شما چی فکر میکنید؟ اگر نکات دیگری می دانید، لطفاً آنها را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا