چطور سطل زباله گوشی شیائومی را پیدا کنیم

نحوه بازیابی تصاویر، ویدیوها و مخاطبین حذف شده از سطل زباله شیائومی. در این آموزش با مکان جدید پوشه Trash در گوشی شیائومی آشنا می شوید و می توانید فایل های پاک شده را به راحتی بازیابی کنید. برای این منظور در قسمت ترفندهای ماگرتا با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی: نحوه حذف واترمارک هنگام عکس گرفتن با گوشی های شیائومی

سطل زباله گالری شیائومی کجاست؟

بیشتر اوقات، زمانی که ویدیوها یا عکس های شما به اشتباه حذف شده اند یا فضای زیادی را اشغال کرده اند، به دنبال سطل زباله تلفن می گردید. در آپدیت جدید رابط کاربری MIUI جای سطل زباله کمی تغییر کرده است اما در همان گالری قبلی قرار دارد و برای دسترسی به آن کافیست مراحل زیر را دنبال کنید.

1. برنامه گالری را باز کنید و به برگه آلبوم ها بروید.

نحوه برگرداندن تصاویر پاک شده از سطل زباله شیائومی

2. به پایین اسکرول کنید و سپس پوشه های Recycle Bin و Recycle Bin را یکی یکی باز کنید و تصاویر یا ویدیوهایی را که حذف کرده اید پیدا کنید.

روش برگرداندن فیلم های پاک شده از سطل زباله گالری موبایل شیائومی

اگر گوشی شیائومی شما پوشه‌های سطل زباله و سطل زباله ندارد، روی سه نقطه بالای تب آلبوم‌ها کلیک کنید، سپس از منوی کوچکی که باز می‌شود، روی Recently Deleted یا Trash ضربه بزنید.

📢 توجه: تصاویر و ویدیوهای قرار داده شده در سطل زباله حدود 15 تا 60 روز در آنجا می مانند و سپس به طور کامل حذف می شوند.

نحوه بازیابی مخاطبین حذف شده از سطل زباله گوشی شیائومی

سطل بازیافت مخاطبین حذف شده را فقط می توان به گوشی های شیائومی با اندروید 11 و MIUI 12 اضافه کرد و در صورت عدم پشتیبانی از موارد ذکر شده، نمی توانید مخاطبین حذف شده را بازیابی کنید.

1. اپلیکیشن Contacts را باز کنید و روی سه خط بالا کلیک کنید.

2. از منوی باز شده Trash را انتخاب کنید که سطل زباله است. در صورتی که موبایل شما این گزینه را ندارد در پایین برنامه Contacts بر روی گزینه Repair and Manage کلیک کنید و سپس وارد قسمت Trash شوید.

3. پس از ورود به سطل زباله می توانید مخاطبین حذف شده را به صورت کامل مشاهده کنید، برای بازگرداندن آنها به لیست مخاطبین کافیست انگشت خود را روی مخاطب مورد نظر نگه دارید و سپس گزینه Recover را انتخاب کنید.

ترفندهای دیگر گوشی های شیائومی
نحوه مخفی کردن عکس در گوشی های شیائومی
و
آموزش تغییر جهت و شکل دکمه ها در گوشی های شیائومی

☑️ در این مطلب به سوال “سطل زباله گوشی شیائومی کجاست؟” پاسخ داده ایم، اگر همچنان در این زمینه مشکلی دارید، در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما به شما کمک کنند. پاسخ دادن.

بازدید کننده محترم باید توجه داشته باشد که ممکن است بعضی از محصولات موجود در این پست به مرور زمان به دلیل مواردی نظیر ناموجود شدن آن در بازار، پایان تولید محصول و یا منقضی شدن تاریخ تولید، در فروشگاه تامین کننده ناموجود شود. در صورت پیش‌آمد چنین موضوعی، شما می‌توانید به محصولات مشابه رجوع کنید.

نکاتی که باید بدانید

به دنبال فایل‌هایی که اخیراً حذف شده‌اند در برنامه Photos یا مدیر فایل خود بگردید.

این فایل ها معمولاً تا 30 روز پس از حذف در سطل بازیافت می مانند.

هیچ برنامه زباله ای در گوشی های اندرویدی وجود ندارد.

در این مقاله ابتدا نحوه برخورد گوشی ها و سیستم عامل های اندروید با فایل هایی که حذف کرده اید و سطل بازیافت را مشاهده می کنیم و سپس نحوه یافتن فایل هایی که برای همیشه پاک نشده اند را به شما آموزش می دهیم.

سطل زباله گوشی های اندرویدی کجاست؟

از نظر فنی، سیستم عامل اندروید سطل زباله ندارد و برخلاف مک یا ویندوز، سطل زباله ای وجود ندارد که فایل های حذف شده به طور موقت در آن ذخیره شوند. در عوض، برنامه‌های اندروید بر اساس طراحی خود، سطل‌های بازیافت جداگانه دارند. به طور معمول، برنامه های مدیریت فایل مانند Dropbox و Google Photos و File Manager همگی از فرمت مشابهی برای جستجو در سطل زباله استفاده می کنند.

کجا می توانم برنامه زباله را پیدا کنم؟

همانطور که گفتیم سیستم عامل اندروید برنامه سطل بازیافت خاصی ندارد. اما این سیستم عامل شامل برنامه های زیادی است که هر کدام سطل بازیافت مخصوص به خود را دارند. یکی از اصلی‌ترین مکان‌هایی که احتمالاً یک فایل نباید حذف شود، برنامه Google Photos است. اینجاست که باید Google Photos را جستجو کنید.

بخونیدش:  چرا با وجود اینکه در زمستان هم مانند تابستان خورشید وجود دارد ولی هوا سردتر از تابستان است

توجه: به طور کلی، فایل ها و عکس ها تا 30 روز پس از حذف قابل بازیابی هستند.

۱- در گوشی اندرویدی خود گزینه Photos را لمس کنید.

توجه: ممکن است Google Photos به جای Photos ظاهر شود.

2. گزینه Library را انتخاب کنید.

3. و سپس گزینه Trash را لمس کنید.

توجه: در این اسکرین شات می توانید کلمه bin را روی نماد مشاهده کنید. اما این تفاوت در کلمات به دلیل تفاوت برنامه است.

4. در این قسمت می توانید عکس های حذف شده را مشاهده کنید. برای بازیابی تصاویر، گزینه بازیابی را انتخاب کنید و نماد بیضی شکل را انتخاب کنید تا به طور دائم حذف شود.

چگونه سطل بازیافت را در مدیریت فایل پیدا کنیم؟

اکثر گوشی های اندرویدی به طور پیش فرض دارای یک برنامه مدیریت فایل هستند. همچنین، می‌توانید یک برنامه جداگانه برای مدیریت فایل‌ها از Google Play دانلود کنید. مراحل زیر را دنبال کنید تا سطل بازیافت را در مدیریت فایل پیدا کنید.

نکته: همچنین می توانید از برنامه File Manager برای مشاهده عکس ها و فایل های دانلود شده خود استفاده کنید.

1. برنامه File Manager را در گوشی اندروید خود باز کنید.

2. روی Recently Deleted ضربه بزنید.

3. برای حذف همه چیز باید گزینه Delete All را انتخاب کنید و اگر می خواهید فایلی را بازیابی کنید باید روی همان فایل ضربه بزنید.

چگونه پوشه زباله را در گوشی هوشمند سامسونگ پیدا کنیم؟

مانند سایر گوشی های اندرویدی، گوشی های سامسونگ می توانند عکس ها و فایل ها را تا 30 روز پس از حذف بازیابی کنند.

عکس های حذف شده را در گوشی های سامسونگ پیدا کنید

برای یافتن عکس های حذف شده در سطل زباله گوشی های سامسونگ مراحل زیر را دنبال کنید.

1. ابتدا وارد گالری گوشی خود شوید.

2. روی نماد بیضی شکل ضربه بزنید.

3. حالا گزینه Recycle Bin را انتخاب کنید.

فایل های حذف شده را در گوشی های سامسونگ پیدا کنید

مراحل یافتن فایل های پاک شده با مراحل یافتن عکس ها کمی متفاوت است. برای این کار باید مراحل زیر را دنبال کنید.

1. ابتدا در گوشی سامسونگ خود به برنامه My Files بروید.

2. روی نماد بیضی شکل ضربه بزنید.

3. سپس گزینه Trash را انتخاب کنید.

4. در نهایت روی گزینه Restore روی خود فایل ضربه بزنید تا به محل اصلی خود برگردد و بازیابی شود.

آیا می توان فایل های حذف شده را برای همیشه بازیابی کرد؟

وی در پاسخ به این سوال که به طور کلی نمی توان این کار را انجام داد. برخی از برنامه ها ادعا می کنند که می توانند فایل های پاک شده را بازیابی کنند، اما متاسفانه این برنامه ها به ندرت قابل اعتماد هستند. هرگز نباید از چنین روش هایی برای فایل ها و پوشه های مهم خود استفاده کنید. بنابراین، فقط در صورتی که مطمئن هستید که بعداً نیازی به انجام این کار ندارید، فایل‌ها را به طور کامل از تلفن یا سطل زباله حذف کنید.

پرسش و پاسخ

چگونه پوشه زباله پیام ها را در تلفن اندروید پیدا کنیم؟

از آنجایی که سیستم عامل اندروید پوشه سطل زباله برای پیام ها ندارد، دسترسی به پیام های حذف شده و بازیابی آن دشوار است. یکی از راه حل ها قرار دادن گوشی در حالت AirPlane برای جلوگیری از ایجاد تغییرات و بازنویسی پیام های پاک شده توسط گوشی است. سپس می توانید با استفاده از پشتیبان Google Drive پیام های حذف شده را بازیابی کنید.

چگونه پوشه سطل زباله ایمیل حذف شده را در اندروید پیدا کنیم؟

ابتدا جیمیل را باز کنید و روی Menu ضربه بزنید. این منو همچنین ممکن است به صورت سه نقطه ظاهر شود. حالا سطل زباله را باز کنید و سپس پیام هایی را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید. از آنجا، More را باز کنید و انتقال به را انتخاب کنید. اکنون می توانید پیام های مورد نظر خود را در صندوق ورودی خود منتقل و بازیابی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا