چگونه وقتی ناراحت هستیم خوشحال شویم

شاید کسی از نظر جسمی یا روحی به شما صدمه زده باشد، شاید از یک فاجعه وحشتناک جان سالم به در برده باشید، شاید با مصیبت هایی مانند آتش سوزی، سرقت مسلحانه یا موارد دیگر روبرو شده اید. مواردی مانند مرگ عزیزان. شاید سال ها از این اتفاقات تلخ گذشته باشد، اما شما هنوز غم و اندوهی که در زندگی تان ایجاد می کنند را حس می کنید.

هر فردی حداقل یک بار در زندگی خود با حوادث تلخ و ناخوشایندی مواجه می شود، اما آنچه مهم است نحوه کنار آمدن با آنها و رهایی از غم و اندوه است.

چگونه می توانیم شادی را در درون خود پیدا کنیم؟ (راهنمای کامل خوددرمانی)

برای نوجوانی که به تازگی عشق را از دست داده است، غم به معنای پایان زندگی است. تخمین زده می شود که هر 100 دقیقه یک نوجوان خودکشی می کند و تعداد خودکشی در خانواده های پردرآمد به اندازه خانواده های فقیر است. اما دلیل آن چیست؟ احتمالاً همه این نوجوانان دچار مصیبت ها و گرفتاری هایی می شوند که آنها را رنج می دهد. این افراد نمی دانند چگونه بر این وضعیت اسفبار غلبه کنند و مرگ را تنها راه برون رفت از مشکلات خود می دانند. بنابراین دانستن تکنیک های رهایی از غم برای هر فردی در زندگی لازم است.

اگر شما نیز فردی آسیب دیده و زخمی هستید، باید راه هایی را بیاموزید تا از ناراحتی و غم و اندوه دوری کنید. در اینجا چند نکته مهم وجود دارد که می تواند به شما کمک کند از شر این ناراحتی خلاص شوید. اگر یکی از دوستان یا عزیزانتان نیز در این شرایط گرفتار شده است، با به اشتراک گذاری این مطلب می توانید به او کمک کنید تا روزهای سخت زندگی را راحت تر پشت سر بگذارد.

26 راه برای رهایی از غم و اندوه

1- دلیل ناراحتی خود را بیابید

گاهی اوقات تشخیص و پذیرش علت ناراحتی ممکن است دشوار باشد. برخی از افراد به این دلیل که از جدایی می ترسند و اعتماد به نفس پایینی دارند، در روابط آزاردهنده باقی می مانند زیرا فکر می کنند لیاقت بهتری را ندارند. در حالی که این طرز فکر بسیار بد آنها را از شادی و زندگی پر از غم محروم می کند.

اولین قدم برای یافتن خوشبختی بعد از آسیب دیدگی این است که علت اصلی ناراحتی خود و همه چیزهایی را که زندگی را برای شما تلخ کرده است بیابید.

۲- احساس ناراحتی و ابراز ناراحتی کنید

باید بدانید که پذیرش احساسات درونی خود نشانه ضعف یا عدم غرور نیست. در مورد احساسات هیچ درست یا غلطی وجود ندارد و هرکسی آن را در مقطعی از زندگی خود تجربه می کند. بنابراین به جای پنهان کردن احساسات خود، آنها را بپذیرید و به روش های مختلف ابراز کنید. اگر ناراحت و نگران هستید، احساسات و دلیل خود را روی یک کاغذ بنویسید و بسوزانید! به هر طریقی که می دانید، احساسات خود را بیان کنید و در خود غرق نشوید.

با این برنامه ساده، با گوش دادن به آن به مدت 5 دقیقه در روز، در 80 روز به هر زبانی مانند بلبل صحبت کنید! بهترین روش روز ضمن تقویت حافظه آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

3- در زمان حال زندگی کنید

بازگشت به گذشته برای هیچ کس ممکن نیست. اگر مدام فکر می کنید که باید به جای سکوت، رفتار دیگری می کردید و دعوا می کردید، فقط شرایط را برای خود سخت تر می کنید. یادآوری اتفاقات تلخ گذشته و داشتن حسرت دردی را التیام نمی بخشد و تنها بر ناراحتی و افسردگی شما می افزاید.

پس بپذیرید که گذشته گذشته است و همه چیز تمام شده است. در عوض در زمان حال زندگی کنید و به روزهای خوب آینده فکر کنید. اگر از PTSD رنج می برید، می توانید از یک مشاور یا متخصص کمک بگیرید. بارها و بارها با این همه درد و ناراحتی مبارزه کنید و بپذیرید که نمی توانید به عقب برگردید و شادی را در آنجا پیدا کنید. ذهن خود را از اتفاقات تلخ گذشته پاک کنید و از انرژی، امکانات و استعدادهای فعلی خود نهایت استفاده را ببرید.

4- از توضیح وقایع تلخ گذشته برای دیگران دست بردارید

گاهی اوقات یک داستان غم انگیز را بارها و بارها تعریف می کنیم تا از درد خود بکاهیم. اما آیا یادآوری مداوم این وقایع راه خوبی برای تسکین درد است؟

البته صحبت کردن در مورد احساسات و تجزیه و تحلیل آنها چیز بدی نیست، اما اگر سال ها به این کار ادامه دهید، فقط غم خود را تغذیه می کنید و به آن قدرت می دهید.

چگونه ذهن خود را از افکار منفی/آزاردهنده پاک کنیم؟

یادآوری خاطرات تلخ هرگز گذشته را تغییر نخواهد داد. با گفتن یک داستان دردناک و توضیح دادن آن برای همه نمی توان شادی را یافت. شادی زمانی به سراغ شما می آید که تجربیات دردناک خود را با خاطرات شیرین جایگزین کنید.

5- خودتان را ببخشید

مهم نیست که شما مسئول اتفاقات گذشته هستید یا نه، مهم این است که با خودتان مهربان باشید و اگر اشتباهی مرتکب شدید آن را فراموش کنید. هیچ انسانی از اشتباه مصون نیست، اما مهم این است که از اشتباهات خود درس بگیرید. از منظر مثبت به آن نگاه کنید و بدانید که اشتباه کردن راهی برای یادگیری و کسب تجربه است. حتی اگر احساس پشیمانی زیادی کنید، لیاقت این را دارید که دست از آسیب رساندن به خودتان بردارید و امروز با خودتان مهربان تر باشید.

بنابراین دو گزینه برای شما در دسترس است: یا خود را مجازات کنید و خود را در بدبختی رها کنید، یا خود را ببخشید و درهای خوشبختی را باز کنید. بستگی به تصمیم شخصی شما دارد. اگر قرار بود تصمیم عاقلانه ای بگیرید، کدام را انتخاب می کردید: عصبانیت خودساخته و ناراحتی طولانی مدت، یا خودبخشی و گامی به سوی خوشبختی؟

6- از سرزنش دیگران دست بردارید و قربانی نباشید

شاید شما در جریان حوادث تلخ گذشته قربانی شدید و بدون تقصیر مورد ظلم و خشونت قرار گرفتید. همه چیزهایی که در گذشته اتفاق افتاده به پایان رسیده است و شما باید به زندگی خود ادامه دهید. شما مسئول آنچه در گذشته اتفاق افتاده نیستید، بلکه مسئول تغییر نگرش خود در زمان حال هستید. سرزنش دیگران فقط شما را عقب نگه می دارد و شما را در گذشته نگه می دارد. بنابراین، تا زمانی که دیگران را سرزنش نکنید، نمی توانید خوشحال باشید. از خود بپرسید آیا عاقلانه است که اجازه دهید کسی که در گذشته به شما صدمه زده است بر حال شما مسلط شود؟

بخونیدش:  چطور از تهران بریم جزیره هرمز

هرگز فراموش نکنید که همه ما در دنیایی پر از عیب و نقص و با افرادی پر از اشتباه و عیب مانند ما زندگی می کنیم. پس دیگران را به خاطر اشتباهات و گناهانشان سرزنش نکنید.

چگونه ذهن خود را از گذشته پاک کنیم؟ (12 نکته)

7- نگذارید ناراحتی بخشی از هویت شما باشد

اگر هر کاری که انجام می دهید و تمام روابط شما حول محور مسائل دردناک گذشته باشد، رسیدن به خوشبختی دشوارتر خواهد بود.

شاید با یادآوری گذشته بتوانید خود را خالی کنید، اما با ادامه دادن به این کار گذشته خود را قدرتمند می کنید و آن را به بخشی از هویت خود تبدیل می کنید. شما باید از تجربیات گذشته درس بگیرید و از آنها برای زندگی بهتر استفاده کنید، اما نباید زندگی فعلی خود را حول آنها بسازید.

8- روی احساسات خود کار کنید

زمانی را برای آرامش و تمرکز بگذارید و از تکنیک های مدیتیشن و مدیتیشن برای رسیدن به آرامش درونی استفاده کنید. در حین انجام این کار، به احساسات خود و نحوه پاسخگویی به آنها فکر کنید.

نوشتن احساسات خود نیز راهی عالی برای درک بهتر آنهاست. نوشتن احساسات روی کاغذ، احساسات مختلف را از هم جدا می کند، درگیری با خود را کاهش می دهد و همچنین استرس و هیجان را کاهش می دهد. البته نوشتن احساسات فقط احساسات تلخ و منفی نیست و باید با نوشتن احساسات خوب شروع کنید تا حالت مثبت پیدا کنید.

9- روی چیزهای مثبت و لذت بخش زندگی تمرکز کنید

به جای تمرکز مداوم بر ناراحتی خود، کارهایی را انجام دهید که شما را خوشحال می کند. برای رسیدن به این هدف نیازی به انجام کارهای سخت و پیچیده ندارید، می توانید از کارهای ساده شروع کنید.

به بقیه روزت فکر نکن و فقط روی لحظه حال تمرکز کن. به قلبت آرامش بده و همه چیز را برای چند لحظه رها کن. هر دردی که احساس می کنید، به این فکر کنید که در حال حاضر از چه چیزی می توانید بهره مند شوید. آیا دراز کشیدن زیر آفتاب باعث می شود برای لحظه ای غم خود را فراموش کنی؟ آیا پختن غذای مورد علاقه تان یا رفتن به یک رستوران خوب می تواند شما را شادتر کند؟ پس برای چی منتظری؟ کارهایی را که دوست دارید از همین امروز شروع کنید.

10- از انزوا و گوشه گیری بپرهیزید

اکثر مردم پس از شکست در درون خود کنار می روند زیرا دوست ندارند ضعف خود را به دیگران نشان دهند. شما نباید احساس آسیب پذیری کنید و در عوض سعی کنید از دیگران حمایت کنید.

می توانید برای غذا خوردن، پیاده روی، تماشای فیلم و فرار از عصبانیت یا غم خود به دیگران بپیوندید. لازم نیست هر لحظه از روز این بار را با خود حمل کنید. گذراندن وقت با عزیزان و دوستانتان به شما این فرصت را می دهد که چندین ساعت احساس رهایی کنید و به تدریج از این وضعیت اسفبار خارج شوید.

11- ورزش کنید

ورزش های ساده مانند پیاده روی، شنا، باغبانی و حتی رقصیدن می توانند آرامش و رهایی از غم و اندوه را فراهم کنند. با تمرینات ملایم شروع کنید و به تدریج شدت و مدت آن را افزایش دهید. به این ترتیب از آسیب های مفصلی نیز جلوگیری می شود. ما به طور خاص این 5 حرکت روزانه یوگا را توصیه می کنیم

12- عمیق نفس بکشید

وقتی عصبانی و ناراحت هستید، نفس عمیق بکشید تا درد خود را کاهش دهید.

هنگامی که با عصبانیت مواجه می شوید، تعداد تنفس شما سریع تر و کم عمق تر می شود که می تواند باعث اضطراب یا وحشت شود. در عوض، سعی کنید به آرامی و عمیق نفس بکشید.

این به شما کمک می کند تا کنترل بیشتری داشته باشید و آرام و بدون تنش یا اضطراب بمانید.

13- کتاب های آرامش بخش و انگیزشی بخوانید

کتاب‌های زیادی در مورد چگونگی شاد زیستن و جذب انرژی‌های مثبت وجود دارد که می‌توانید در صورت نیاز آن‌ها را بخوانید و با کمک نکات ارزشمند آن‌ها ناراحتی خود را کاهش دهید.

14- در صورت لزوم از مشاور کمک بگیرید

افسردگی می تواند باعث شود که شما احساس خستگی، اضطراب، افسردگی و بدخلقی کنید. این می تواند حال بد شما را بدتر کند.

اگر فکر می کنید بیرون آمدن از این شرایط سخت برایتان سخت است، از یک مشاور یا متخصص کمک بگیرید. مشاوران توصیه ها و روش های درمانی متناسب با مشکل شما را به شما ارائه می دهند.

15- به این موسیقی ساخته شده توسط روانشناس گوش دهید

موسیقی بسیار موثری توسط روانشناسان و آهنگسازان صرفاً برای کاهش حواس پرتی ذهن ساخته شده است که توسط کاربران استفاده شده و اثربخشی آن نیز ثابت شده است. در ابتدا توصیه می کنیم از امروز این موسیقی ها را دانلود کرده و روزی 3 بار (هر بار حداقل 10 دقیقه) به آن گوش دهید. شما می توانید به این آهنگ ها در اینجا گوش دهید (شما باید VPN را فعال کنید)

16- حواس خود را پرت کنید

وقتی با پریشانی و هجوم افکار منفی مواجه می شوید، حواس خود را با چیز دیگری پرت کنید. در فعالیت های سرگرم کننده و هیجان انگیز شرکت کنید و زمان بیشتری را با دوستان خود بگذرانید. می توانید از سرگرمی های مختلفی مانند عکاسی، خیاطی یا بافتنی یا چیزهای دیگر استفاده کنید.

5 دلیل عصبانیت انسان، انواع خشم و روش های حل مسئله

17- خوب و کافی بخوابید

بسیاری از افراد وقتی ناراحت هستند خواب با کیفیتی ندارند. خواب کافی تاثیر زیادی بر خلق و خوی انسان دارد و اگر می خواهید به زندگی عادی برگردید نباید خواب کافی را از خود دریغ کنید.

بخونیدش:  چطور باید از فیلتری روبیکا خارج شویم

برای رسیدن به این هدف، هر شب در ساعت مشخصی به رختخواب بروید و در ساعت مشخصی صبح از خواب بیدار شوید و از چرت زدن در طول روز خودداری کنید. اگر همچنان مشکل خواب دارید، با پزشک مشورت کنید.

18- خوشبختی را در چیزهای کوچک جستجو کنید

یک کودک شاد، کمک به افراد نیازمند یا غذا دادن به حیوانات می تواند شما را خوشحال کند. مثبت اندیش باشید، مهربان باشید و چیزهایی که شادی را از بین می برد را رها کنید.

19- اپلیکیشن Positive Thinking Melodies (فوق العاده موثر) را نصب کنید

یک برنامه فوق العاده که به تمرکز و کاهش خستگی ذهنی کمک می کند. آن را روی گوشی خود نصب کنید، بقیه مراحل بسیار ساده است و استفاده از آن کاملا آسان و رایگان است. شامل مجموعه ای از ملودی ها و راه حل های بسیار موثر (از این برنامه حداقل 20 دقیقه در روز استفاده کنید):

20- ببخش و فراموش کن

بخشش استرس را از انسان دور می کند.

خشم خود را کنترل کنید.

اشتباهات خود را بپذیرید و عذرخواهی کنید.

همیشه از کسی که به شما کمک می کند تشکر کنید.

21- از چیزهای زیبا عکس بگیرید

برای ثبت خاطرات خوب از اتفاقات اطرافتان عکس بگیرید. از طبیعت، محیط اطراف، گل ها، لبخند کودک یا هر چیز جالب دیگری عکس بگیرید.

برای عکس گرفتن می توانید از تلفن همراه یا دوربین استفاده کنید.

22- با افرادی که شما را می خندانند وقت بگذرانید

لبخند بزنید و تا می توانید خودتان را دوست داشته باشید. با افراد شاد و افرادی که شما را خوشحال می کنند وقت بگذرانید. خنده باعث ترشح اندورفین می شود و احساس خوبی دارد.

23- به دنبال یادگیری و رشد باشید

یادگیری و شکست فرآیندی است که در دوران رشد اتفاق می افتد.

چیزهای جدیدی بیاموزید که به زندگی شما شادی و معنا می بخشد.

به شکست های خود واکنش مثبت نشان دهید و ناامید نشوید.

در زندگی فردی ریسک پذیر باشید.

24- از مشکلات به عنوان فرصت یادگیری استفاده کنید

شما می توانید از چالش ها و مشکلاتی که برایتان پیش می آید چیزهای جدیدی بیاموزید و زمینه را برای رشد و پیشرفت شما فراهم کند. مشکلات شما را قوی تر می کند. از مشکلات فرار نکنید و با استراتژی مناسب برای مقابله با آنها اقدام کنید.

25- زیاد لبخند بزنید

خنده زیباترین لباسی است که می توان روی صورتت گذاشت. خنده با تولید اندورفین نگرش شما را بهبود می بخشد و سطح استرس را کاهش می دهد.

26- توضیحات تکمیلی

سعی نکنید همه چیز را کنترل کنید. بیش از 90 درصد از آنچه اتفاق می افتد خارج از کنترل ما است.

عصبانیت و ناامیدی خود را مدیریت کنید. با کمک این راهنما

به اشتباهات خود رسیدگی کنید یا اگر نمی توانید از آنها درس بگیرید!

احساس غرور. حتی اگر شکست خوردید، بدانید که تلاش کرده اید.

از روابط بد و ناسالم خودداری کنید. روابط ناسالمی وجود دارد که جرقه افکار منفی را در ذهن شما ایجاد می کند.

از شکست نترسید. اگر شکست نخورید، موفق نخواهید شد.

خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. در واقعیت، شما فقط سطح زندگی دیگران را می بینید.

اخرین حرف…

تجربه روزهای سخت و رویارویی با مشکلات امری رایج است و همه ما در مقطعی از زندگی با آنها روبرو هستیم. اما مدیریت احساسات و اجتناب از ناراحتی مهارتی است که باید در زندگی یاد بگیریم. گذر زمان به پردازش احساسات و تسکین درد کمک زیادی می کند، اما شما می توانید با راهکارهای مختلف ذکر شده در این مقاله این زمان را به حداقل برسانید و سریعتر به زندگی عادی و شاد خود بازگردید.

همه سزاوار خوشبختی هستند، اما مهم ترین فردی که می تواند این هدایای ارزشمند را به شما بدهد، خودتان هستید! این شما هستید که باید تصمیم بگیرید قوی باشید و با تمام قدرت بر مشکلات غلبه کنید و به سمت روزهای خوب زندگی پیش بروید. همیشه این جمله را به خاطر بسپارید که “درد واجب است اما رنج اختیاری است”.

منبع 1 منبع 2

15 نکته بسیار موثر برای داشتن یک زندگی شاد

اگر نامزدتان، عشقتان، همسرتان یا حتی خواهرتان و مادرتان، خلاصه همه نزدیکان جنسیت زن ناراحت هستند و شما هم به دنبال شاد کردن عشقتان هستید، این نصیحت را بدانید که من می روم. به شما در این زیر می دهد. من می گویم

آقای محترم

وقتی می‌خواهیم خانم‌ها را وقتی ناراحت، غمگین یا عصبانی هستند خوشحال کنیم، هیچ راهی برای مراقبت از مردان وجود ندارد! برخلاف دوستان مرد خود، شما باید روش متفاوتی را در پیش بگیرید که در ادامه به شما آموزش خواهم داد.

فقط مواظب باش فراموش نکنی

با او صحبت کنید تا عشق خود را خوشحال کنید

یک تکنیک بسیار خوب که خانم ها واقعاً از آن استقبال می کنند این است که وقتی ناراحت هستند به جای اینکه آنها را رها کنید با او صحبت کنید تا بتواند انرژی و ذهنش را آزاد کند.

حتی اگر می توانید، باید راه حلی به او پیشنهاد دهید (اگر او آن را بخواهد).

در چنین شرایطی زن احساس می کند که شما واقعاً به او اهمیت می دهید، قدر آن را می داند و با توجه شما ذهن تاریک و غمگین خود را التیام می بخشد.

برای شاد کردن عشقتان، به آن گوش دهید و آن را درک کنید

وقتی نوبت به صحبت با نامزدتان می رسد و دوست دارید در هنگام غمگینی او را شاد کنید، به این معنا نیست که از همان ابتدا به او توصیه می کنید. با گفتگو، خود را باز کنید تا او با شما صحبت کند و شما گوش دهید.

احساس را به طور کامل درک کنید تا آن را بهبود بخشید.

این به او کمک می کند تا زودتر حواس خود را به دست آورد.

او را ببوس تا دلش شاد شود و غمش فراموش شود

فرقی نمی کند کسی که غمگین است مادرت باشد، خواهرت یا همسرت.

در آغوش گرفتن راهی برای کمک به زنان در احساس دوست داشتن است

بخونیدش:  چرا در قدم اول از فعل گذشته عاجز بودیم

و به راحتی می توانند غم و اندوه را فراموش کنند

او را به یک تجربه جدید دعوت کنید

وقتی زنی غمگین است، هر چه غم و اندوهش عمیق تر باشد دیرتر فراموشش می کند

شما باید برای رفع این مشکل برنامه ریزی کنید

برای مثال، یک شام با او در یک رستوران جدید برنامه ریزی کنید.

به او تجربیات دلپذیر جدیدی ارائه دهید

و بنابراین، به راحتی به او کمک کنید تا بر تجربیات غم انگیز خود غلبه کند.

انرژی مثبت را پخش کنید

وقتی فردی غمگین است، به فضای مثبتی در زندگی خود نیاز دارد. شما باید این کار را انجام دهید. نکات مثبت را از غم او بیرون بیاورید، او را تشویق کنید که قوی باشد و ویژگی های مثبتش را بشمارید و از هر تکنیک مثبتی که می توانید برای حل مشکلش استفاده کنید.

به این ترتیب او خوش بینتر می شود و مشکل سختی که با آن روبروست را با سرعت بیشتری حل می کند.

کار خود را با طنز چاشنی کنید

وقتی به اندازه کافی صحبت کردید و گوش دادید و با بیان نکات مثبت و تکنیک های ذکر شده در بالا او را به حدی رساندید که آرام شود، کمی با او شوخی کنید و اجازه دهید حتی اگر مجبور است لبخند بزند.

این به او کمک می کند تا احساس بهتری داشته باشد و مشکل خود را سریعتر حل کند.

البته در این شرایط نباید خودتان را برای او لوس کنید.

خراب شدن زمانی است که به آب یک دسته گل دادی و با عصبانیت آن را خراب کردی.

آیا می دانید چگونه می توانید عشق خود را هنگامی که با شما عصبانی است خوشحال کنید؟ روی این لینک کلیک کنید

برای او یک هدیه کوچک بخرید

زنان با دیدن این هدیه هیجان زده تر می شوند و بهترین احساسات را تجربه می کنند

وقتی یک زن احساس منفی دارد

برای اینکه این احساس از بین برود، باید یک حس مثبت و هیجان مثبت به آن بدهید.

خرید یک هدیه، هر چقدر هم که کوچک باشد، می تواند حال او را بهتر کند

براش آشپزی کن

وقتی زنان غمگین هستند، نمی خواهند کاری انجام دهند

در چنین شرایطی حتی حاضرند از گرسنگی بمیرند!

در چنین شرایطی باید کاری کنید که خلاف عادات مردانه شما باشد.

مثلا مثل آشپزی

سعی کنید عشق خود را به او نشان دهید و غذای مورد علاقه اش را برای او بپزید

حتی اگر طعم بدی داشته باشد

زن فکر می کند شما یک بمب انرژی هستید و از اینکه در کنارش هستید خوشحال می شود.

بوسه و ماساژ نیز به خوبی جواب می دهد

وقتی کسی نگران است، بوسه ها و ماساژهای خوب به او کمک می کند تا احساس بهتری داشته باشد و غم های خود را به بهترین شکل ممکن فراموش کند.

فیلم مورد علاقه آنها را با هم تماشا کنید

وقتی عزیزتان نگران است، فیلم مورد علاقه اش را بازی کنید و هر دو تجربه تماشای فیلم را با هم به دست آورید.

هنگام پخش فیلم گوشی خود را لمس نکنید.

در چنین شرایطی دست او را بگیرید و به او نشان دهید که در هر شرایطی با او هستید.

البته این موضوع تا حدودی حواس او را پرت می کند و کمتر غمگین می شود.

انجام کارهایی که دوست دارد

اکنون باید فهمیده اید که عشق شما کاری را که برای او انجام می دهید دوست دارد، احساس خوبی دارد. اگر عادات خاصی در این قانون وجود دارد، سعی کنید آن عادات را توصیف کنید و به او نشان دهید که از علایق او آگاه هستید.

به او نشان دهید که چقدر دوستش دارید

هنگامی که زنان ناراحت هستند، احساسات گیج کننده و ناراحت کننده ای را تجربه می کنند که گاهی اوقات هیچ ارتباطی با واقعیتی که آنها را آزار می دهد ندارد.

حدس می زنیم کسی او را ناراحت کرده است! در چنین شرایطی ممکن است احساس کند که همه او را دوست ندارند. در چنین شرایطی سعی کنید به او نشان دهید که دوستش دارید و به او اهمیت می دهید.

با او به مسافرت بروید تا او را راضی کنید

سفر نیز یک راه معمول و سنتی برای رهایی از غم و اندوه است. حتی اگر اینطور است، یک سفر یک روزه برنامه ریزی کنید، دست عشقتان را بگیرید و آنها را به محیطی جدید پر از انرژی جدید ببرید.

به او بگویید چقدر او فوق العاده است

وقتی زنی ناراحت است، پر از احساسات منفی نسبت به خودش می شود و هزاران بار احساس مورد نظر را در ذهنش تکرار می کند. این شما هستید که باید به او کمک کنید، به او کمک کنید تا با بیان ویژگی های عالی خود بر احساسات خود غلبه کند.

به او بگویید چرا واقعاً او را دوست دارید و چه نکات شگفت انگیزی دارد. در چنین شرایطی می توانید آرام و پیوسته حال او را بهتر کنید.

بالش باش نه باران!

بار بودن با دوست بودن کاملا متفاوت است و حتی بار بودن با بال بودن کاملا متفاوت است. وقتی زنی غمگین است سعی کنید با کم کردن بار غم و اندوهش و همراهی با او از شدت غم او بکاهید.

به او بگو مهم نیست چه اتفاقی می افتد

بگو مهم نیست چه اتفاقی می افتد

بگو با او هستی

و شما سعی می کنید مشکل را حل کنید

در چنین شرایطی به او احساس بسیار بسیار خوبی خواهید داد و سریعتر او را به حالت روانی عادی برگردانید.

البته می توان کارهای بیشتری انجام داد. تجربیات خود را در قسمت نظرات بنویسید تا سایر دوستان بتوانند با استفاده از کلمات شما زندگی خود را سازمان دهند. البته می توانید از این کار انرژی مثبت بگیرید.

توجه: همراه گرامی شادزیستی مقاله پیش روی شما نتیجه تحقیق و ترجمه بوده و جنبه مشاوره ای ندارد. لطفا در صورت بروز هر گونه سردرگمی و مشکل در رابطه و زندگی زناشویی خود حتما با یک مشاور معتبر در مراکز معتبر مشورت کنید.

منبع کمک تحقیقاتی من در این مقاله وب سایت Inspire بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا